KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decembarska jutra zima zima e pa sta je

+30
Skay
bobica83
Orline
tetreb
caci
dr mali pariz
hany
Gramatika
BiKsi :)
maus
Milijana
Shizika
JAmajka
Mirjana
cicsa80
Bjanka
plavaptica
nina :)
fight&faith
Vuchica
Tinche
missile
KoMetaK
bak
HappyGirl
korpica
SladZana
cufta
Ema78
lilya
34 posters

Strana 7 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od KoMetaK 29/12/2012, 14:56

Marija, cestitke! Very Happy Ovo je ok beta za 12 dpo! Embrion se kaci negde oko 7-10 dana od oplodnje, taman se zakacio! Very Happy Da bi bila sigurna, proveri u ponedeljak i ako se uduplala - to je to! sreca sreca
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta 29/12/2012, 15:01

Bravoooooo Marija.....za dva dana ponovo u ISTOJ laboratorji. idi rano,jer ce to biti 31. decembar. Kakav poklon od deda Mraza, a?!

[img]Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 314p2dh[/img]

Ovako se devojcice cim malo porastu same kreiraju. Obratiti paznju na boje, dezene, kapu koja je mala, i naravno preko potrebne naocare za Sunce.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Bjanka 29/12/2012, 15:02

jaoooooooooooooooooooooooooooooo smizlaaaa sto je slatka
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od fight&faith 29/12/2012, 15:08

Čini mi se da su ove naše bebe i dečica sa Kutka slađi on onih koje svakodnevno viđamo. naočare Sve bi mogli odmah u neku reklamu. Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od missile 29/12/2012, 15:15

Lucija, lutko jedna preslatka! likeit naočare
Marija, pa ti si trudnica
čestitamo v
Ja se kanim da osušim kosu, pa skoknuh da vidim Marijine rezultate. Wink
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od plavaptica 29/12/2012, 15:33

Marija mislim da ce to biti sasvim dobra Beta, ponovi je za dva dana, ako raste to je to, a i ne mozes bas biti 100% sigurna da je danas 12. dpo. Cestitam jos jednom ljubav
Meta pozdravi nam Kubu, plaze i sunce sreca Naravno provedi se ludo i za nas.
Ema sigurna sam da ce i tebi biti dobro kod S&S.
Lucija ti si genije nemam reči
Mi dobili od Deda Mraza stolicu za hranjenje. Ana sela ko prava, lepo ruckala, posle gledala crtace u stolici...ja Shocked
Sve ostale zene koje ne pomenuh ljubav a decicu ljubav ljubav
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 29/12/2012, 15:42

Metice, čitam i ne verujem! Svi meni bliski ljudi znaju da ja nikada neću otići u Ameriku, baš zbog svoje klaustrofobije i tako dugog letenja. A na brod me ne bi ukrcali ni mrtvu. Tek to ne smem da zamislim - nigde kopna na vidiku Shocked brrrrrrrrr
Markić u pidžami, uživa sreca Veeeeliki ljuba za njega poljubac
Bjanka, pa ti si prava prilika lol! likeit Ko to ne zna, taj je lud usne
Marija d bb vv d f b d

Lucija,
cufta ::
Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 314p2dh
ti si utisak dana! lol! Sve mi se sviđa! lol! Prvo, bundica ti se tek na ovoj slici dobro vidi i prelepa je! likeit Drugo, sve boje ti lepo stoje, pa čak i te naočare što si nakrivila! Laughing Neko brk, neko naočare Laughing
Prelepa slatkice mila, obožavam te naočare naočare naočare srca

Ptičice, tvoje dete ne prestaje da me iznenađuje! Ona kao da je rođena, bar, dva meseca pre Cvrleta! Ljubim vas drugari medeni srcasti poljupci Avatar osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Mi opet imali goste, pa sada duša pajki, a mama vileni po kutku.

Sve vas d


Poslednji izmenio Mirjana dana 29/12/2012, 15:44, izmenjeno ukupno 1 puta
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od hany 29/12/2012, 15:43

cufta ::Bravoooooo Marija.....za dva dana ponovo u ISTOJ laboratorji. idi rano,jer ce to biti 31. decembar. Kakav poklon od deda Mraza, a?!

[img]Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 314p2dh[/img]

Ovako se devojcice cim malo porastu same kreiraju. Obratiti paznju na boje, dezene, kapu koja je mala, i naravno preko potrebne naocare za Sunce.
mackica prava nekako ne mogu ni da je zamislim bez dude obozavam bebe sa dudama najsladji su mi jos kad pricaju a duda u ustima
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od hany 29/12/2012, 15:46

Bjanka ::Zene drage, nemate pojma koliko sam vam zahvalna na svakoj reci koju napisete, i vec me je sramota i neprijatno kad se vratim na svoju pricu,da ne bude ja pa ja.
Meta draga, ja sam u besu rekla da necu nista od stvari da uzmem, i rekla ironicno to ti je sto si ulagao u mene....A on na to ozbiljno,ali to niko ne zna osim nas dvoje(misleci na to sto je ulagao) A mnogo mi je puta prebacio,kako ne radim,kako sam dobila sve , kako bla bla...dva zimovanja,letovanja( Mada smo isli kod mene u kucu) ....I sve to stoji...On me jeste izdrzavao...I to mi je najveca greska...Ali bilo je radi,nemoj da radis.....a ja sam samo zelela da zatrudnimo....Ai one je pricao da to zeli...
Aman zene,tri dana pred raskid on me po ko zna koji put u toku danan tera da lizem Maybe baby,i ocrta se srce , a on ga slika ...I jos bezbroj bezbroj detalja, a onda raskine tri sata pre rezultata...kaze ne voli me...
Pa pravi sceanario za neki film....
Znam,ima i gore.....
MAma mi probi mozak da uzmem Zepter posudje,par komada....Mada ja bi da izbegnem cigancenje,uzecu samo sto mi treba za novi stan...Neka mu, neka odusevjava neku novu sa Zepterom....
Bicu dobro,bicu bolje, vec sam bolje....
Vi ste mi punooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo pomogle!!

Ema draga srecan put i uzivaj,i brzo nam se vrati!!
Marija cekamo.....
A Meta ,sta da ti kazem,osim usvoji me:))
Missile oci su mi,pored duse,:))) glavno oruzje...A znam i da pevam,igram,kuvam....Sve u svemu nisam losa prilika:)
Caci ,nego sta...samo napred mogu
Ljubim vas sve
ha ha da zavede neku zepterom
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od BiKsi :) 29/12/2012, 15:54

Marijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, bravo si ga sestro! Nek ti trudnoca bude lagana i skolska! Ponovi betu u ponedeljak, cisto da budes mirnija i da tvoja mama ne popusi tonu cigara zbog tebe! :)

Lucija, carice! Kakvo prase si, nemam reci!

Devojke, vase jelke, a tek paketici ispod jelki, NEPROCENJIVO! Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 275568

Bjanka, samo nek si ti nama pocela da flertujes! Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 612963

Caci, Markic je kralj, moj covek, takvo neko dete bi i meni trebalo, jer i ja bih ceo dan bila u pidzami, kad bih mogla!


Lenka, mace milo, cekamo izvestaj od mame da vidimo kakav je bio provod! Srecan ti rodjendan i ovde!

Meta, ne volim te! Razz Samo zato sto idete, a mene ne vodite! UAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Lepo se provedite i napravite tonu fotografija, da bi bar ovde pola tone istih postavila! Moja najveca zelja, pored deteta, je da vidim Kubu, i zaplesem jednom uz njihovu muziku, ali kod njih u nekom lokalu! Mashtacu, dok ne nadjem neke pare! Nego, koliko vas to zadovoljstvo kosta, posalji mi na pp, cisto da znam orjentaciono?! I sta sve podrazumeva aranzman?

Ljubim vas sve, odo da radim, donela s posla, pa napravila malu pauzicu!

CMOKS
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od dr mali pariz 29/12/2012, 16:08

Marija,sve čestitke za trudnoću! betu prekosutra ponovi,što bi inače uradila,i sa srećom!Lucija...ti si apsolutni novogodišnji hit!
osmeh srce
Tico...kakav avatar-odlepih osmeh srce
Rodiću,aj lav ju! osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od SladZana 29/12/2012, 16:19

Hvala drugari puno, u ponedeljak idem ranom zorom prije posla :) jos treperim dok ne vidim brojkice u ponedeljak.
Moje dame hvala vam puno na savjetima i lijepim zeljama d

Biksi, mama ionako duvani ko turcin , sad ce biti ko dva turcina navijacica
Meta, Ema zelim vam srecan put i lud provod :)

Lucija dusica nemam reči i cuka i naocare i bunda....i sve likeit

SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od maus 29/12/2012, 16:33

OOOOOOOOOOOOOOOO MARIJAAAAAAAAAAAAAAA divnooooooooooooooo sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
Divan zavrsetak stare godine, jos lepsi pocetak nove sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca Pozdrav za mamu ff

hahahah cufto, vec pisah u Aninom dnevniku za njene kombinacije Shocked

Marko zna da uziva maksimalno lol!

nesto caprkam oko torte, isprobavam za Anin rodjus a vi me ometate Razz
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od nina :) 29/12/2012, 16:43

marija cestitam
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta 29/12/2012, 17:39

Zamislite, na samom kraju godine dobismo trudnicu likeit
Ja se spremam da definitivno osmislim sta ce se jesti tokom nove godine, i da sutra napadnem spremanje.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od SladZana 29/12/2012, 20:03

Maus, nina, cufto usne
Ja sam sad iz trgovine, nocas je mravinjak smijesan za nase supermarkete c
Pojma nemam sta cu za ng, a i prst mi jos uvijek otecen tako da cu vjerovatno uzivati u carima mamine i svekrvine kuhinje kuvar1
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od dr mali pariz 29/12/2012, 20:03

lol!
baš mi se dopada ta tvoja sintagma-napadnem spremanje Very Happy
ja svašta osmislila,ako realizujem,svaka mi čast!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od tetreb 29/12/2012, 20:23

Marija sve čestitke jupi najlepši poklon za N.G yes
d d d d d d d
Bjanka draga puno te pozdravljam i moram da ti kažem da ćeš žaliti za tvojim stvarima iako ti sad to ne uzgleda tako ali moj emišljenje je da treba da uzmeš sve što je tvoje zašto bi ostavljala nekome ko ne zasluzuje.
Meto odmori se draga za sve pare pa u nove pobede 2013 godine.
Ema pozdrav odmaraj i uzivaj,Okačice sve naj naj u novoj da nas obraduješ, Ahosame da dobiješ najlepši poklon u N.godini
Ostalim devojkama zelim najlepše poklone beba u Novoj 2013 da budete sve lepe i debele trudnica osmeh srce
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od BiKsi :) 29/12/2012, 21:46

dr mali pariz ::
Rodiću,aj lav ju! Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 275568
Aj, tu! Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 275568

Gleda li se Prvi glas?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Gramatika 29/12/2012, 21:48

Marija, draga Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 648765! Kakav divan kraj godine!
Bjanka, super si ti, ništa ne brini, vidim već da ćeš sa kretenom lako izaći na kraj! A Zepter mu ne ostavljaj nikako! Čisto "zinat"!
Caci, Marko nam je momak za primer! king
Lucija, ja sam očarana! Osnivam tvoj fun- klub! queen Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 779578 Pogotovu što sam ja imala sličnu bundu u tvojim godinama...

Ostale drage devojke, sve vas grlim i ljubim! Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 8326
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od maus 29/12/2012, 21:50

Biksi :) ::
dr mali pariz ::
Rodiću,aj lav ju! Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 275568
Aj, tu! Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 275568

Gleda li se Prvi glas?

Gleda, gleda, ali ne vise tako rado. Saska je bila moj favorit.
Grama gde si zeno lepa???
Mala jesu li decica pospala?
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 29/12/2012, 22:49

Ja gledam, a i Cvrle uživa. Obožava muziku Very Happy I ne znam koja mi je bolja između Mirne, Sare, Nevene i Saške Rolling Eyes
Mišu moji su dobili čestitku, a vi?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od KoMetaK 29/12/2012, 23:01

Cufto, kakva cica-maca, skockana po poslednjoj modi!!! naočare naočare naočare

Zene, ljubim vas sve, i pisemo se dogodine!
Neka vam nova godina donese puno radosti, zdravlja, srece, pozitivnih beta, decijih osmeha i nestasluka!
Neka su vama i vasoj decici srecni rodjendani! Ja cu ih sa zakasnjenjem cesititati, pa da se opravdam unapred! c
Krecem ujutru u 6 iz kuce, pa do Milana, otuda imamo let u 14h, a stizemo u 19h po lokalnom vremenu, sve u svemu 13h leta + voz i ostala prevozna sredstva 8h = 21h puta!!! affraid No Nadam se samo da cemo zaboraviti na put kad stignemo tamo! lol!

Sve vas d i ljubav ljubav
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Orline 29/12/2012, 23:07

Evo i mene na zurku lol!
Marija, cestitam, za dpo prava vrednost, u ponedeljak jos vece veselje osmeh srce Pozdrav za mamu Laughing

Metaaaaa, ocu i jaaaa..Lep provod ti zelim upijaj svaki minut i sve nam prenesi, jer sledece NG ces biti zauzeta kao ja sad Very Happy

Bjanka, nedaj Zepter Laughing Si looda? Tak´e serpe se nasledjuju Laughing Uzmi pa pokloni ako ti ne trebaju. I sto pre podaj taj telefon, kad ti vec traze, zeno.

Cufto, ona je meed, kako je samo kreirala stajling, da padnes na dupe lol!

Lilya, obustavljaj terapiju, sredjuj stan, ocigleedno nista ne pomaze Rolling Eyes Vaginalete povidona jos da probas, a? Navijam za srecniju 2013-tu.

Da dacuu zagrlim ovde jako posto ne stizem na sve teme yes i da joj se ostvari stari potpis od struzzo.

Pozdrav od mene i moje male zoze nervoze koja ne zna sta bi od sebe kad nema svaku noc grceve jer place sto je obikla Razz Odo'da uspavljujem treci put Wink
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od nina :) 29/12/2012, 23:25

mate lepo se provedi i lepo docekaj novu godinu da ti sledeca bude plodonosna i da imas velikih obaveza kad budes cekala 2014

kako mi se cini da cemo mi koje ostajemo kuci da se dopisujemo vde dok cekamo novu godinu
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu