KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decembarska jutra zima zima e pa sta je

+30
Skay
bobica83
Orline
tetreb
caci
dr mali pariz
hany
Gramatika
BiKsi :)
maus
Milijana
Shizika
JAmajka
Mirjana
cicsa80
Bjanka
plavaptica
nina :)
fight&faith
Vuchica
Tinche
missile
KoMetaK
bak
HappyGirl
korpica
SladZana
cufta
Ema78
lilya
34 posters

Strana 6 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od nina :) 28/12/2012, 22:09

bjanka bas je lepa ikebana
ma ja da sam na tvom mestu sve bi pokupila dok on nije kuci pa nek se posle cese gde ga srbi jer to je tvoje sto njemu da ostavis
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Bjanka 28/12/2012, 22:13

Nina briga njega za stvari,veruj mi....Da ne kvarim vece...

Da dodam da su mi danas dvojica trazila broj telefona:) (u dve cvecare) dok sam kupovala cvece,a jedan mi je poklonio i ruzu:))

Ili sam krenula da flertujem,mada nisam taj tip, ili moje telo emituje ko zna sta:))) A besna jer me je zena ispalila za cvece,i to veliku kolicinu,krenem apa drapa,bez sminke da jurim po okolnim gradovima..zavrsim u Paracinu..Kako je bilo hitno,do Bg bi dosla...Zamislite,ugovorite 17 ikebana,a ispale vas za cvece...Dobro se svrsilo:)
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 28/12/2012, 22:36

Marija d vv b d f bb d x v g igra radost jumping smiledraw
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta 28/12/2012, 23:30

Kakav zavrsetak godine. Ova Bjanka ocijuka, Marija trudna.....divno! Super su nam divna!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Bjanka 28/12/2012, 23:34

Very Happy nisam majke mi
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od missile 28/12/2012, 23:45

Very Happy Veče, Jutra! Very Happy

Marija, super! radost Čestitam!

Ptičice, ajde, molim te, izljubi to luče u moje ime! poljubac

Mirka, pa Cvrle nam je danas uživao! love A ti si sredila liniju! likeit

Nina, kakvi paketići za tvoju decu! srca

Pariz, i ti uživaj, pa se kuckamo na drugoj temi za koji dan? Tj prvog dana nove godine. Wink A i ranije. Ljubi sjajne Zvezdice! usne

Lili, jbt! Mad Pa stvarno, dokle više? No Neka u novoj godini pocrkaju sve beštije iz svih briseva svima! v

Ja sam slomljena, kao bi da me uFati neka prehlada, a ja ne dam pa ne dam! Smučiše mi se čajevi i andoli, pa kad drmnuh jednu ljutu! Nema više bakterija. lol!

Sad ću laganim korakom u krevet. Ajd prijatno vam veče, još prijatnija noć, pa se kuckamo sutra, a stiskamo prekosutra. Ako se pojavite. Ja hoću, sa sve flašom vina. lol!
ff
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od KoMetaK 29/12/2012, 00:12

Marija, a da odletis ujutru u najblizi lab i uradis betu i docekas u radosti NG?

Ptico, Ana je ko secer na ovoj slici! osmeh srce

Mirka, tvoj sin sav ponosan i divan! Bravo za njega i mamu koja ga je vaspitala! g Presladak je ovako ozbiljan! naočare
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od SladZana 29/12/2012, 00:43

Meta, nosim se tom mislju citavo vece, pa cu to i da uradim yes
Mirjana,missile i ostali drugari hvala, lepo spavajte i jos lepse sanjajte, kuckamo se ujutro usne
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta 29/12/2012, 01:29

Obe ste u pravu. Idi sutra, i odmah javljaj rezultat
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od KoMetaK 29/12/2012, 02:56

J..te, ja sam celu poslednju stranu omasila i nisam ni videla v
Nina, decica su ti preslatka sa ovim paketicima, verujem da im se raduju bezgranicno, i ja sam kao dete, samo nikad nisam imala tu kolicinu Shocked

Pari, ja ti sad tek videh avatar! Embarassed Predivan ti je!!! osmeh srce osmeh srce Ljubi zvezdice! c

Bjanka, ja kad sam se iseljavala (pomenuh ti pre neki dan) sve sam iznela, iz inata! I ono sto sam unela i ono sto sam dobila! Par dana pre toga mi je bio rodjendan a od nj mame sam dobila peglu, iako sam vec imaal odlicnu, e i nju sam odnela i poklonila je zeni koja nije imala! lol! lol! Mislila sam da se nikad necu oporaviti od budale (da ne pricam kakva sam psiho maltretiranja dozivljavala od njega!) a trebalo mi je samo mesec dana da shvatim koliko sam srecna sto me je izbacio. Eto, vidis, vec se traze br. tel. bice svega polako, a jedno je sigurno, bices mudrija da vidis sa kim imas posla (ja to iz iskustva lol! ). Verujem da ces biti mnogo srecnija sa nekim drugim i da ces jednog dana biti zahvalna i tvom bivsem na tome! Very Happy

Zene, ja jos 2 puta spavam i odoh da se banjam! sreca sreca Uzbudjena sam skroz! Iako sam letela do sada ko zna koliko puta, pocinje da mi se vrzma po glavi kako cu izdrzati 11-12h leta Shocked Postala sam panicar i ponekad strahovi ovladaju mnome, pa cu sutra da kupim nesto za spavanjac i da se probudim na kraju puta. Putovala sam ja busom i duze, ali imas neku pauzu, izadjes, kako cu podneti kao klaustofobicar ovo, ne znam! Embarassed Embarassed Ali, tu mi je dragi, da me drzi za ruku, iako je i njemu ovo prvo ovakvo putovanje preko okeana. Bili smo kod prijatelja, snabdeli nas informacijama, videli slike i videli da se Kuba menja drasticno. Drago nam je da cemo moci bar malo da vidimo i uzivamo u onoj staroj Kubi. Eto, ja od uzbudjenja ne mogu da zaspim! v radost

Da vam pristavim i prvu jutarnju kad sam poranila, ko zna do kad cu odvaliti ujutru! lol!

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 6 550659_483074525064332_2120457686_n
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Ema78 29/12/2012, 06:59

Devojke, dobro jutro !!!

Posto mi danas idemo kod sveki, a nisam sigurna da li cu i koliko imati prilike da koristim komp, samo da vam pozelim dobar provod za docek !!! Metaurina uzivaj na Kubi, meni je na tim prekookeanskim letovima uvek bila najinteresantnija hrana...i sto mozes da maltretiras stuardese za slatkise samo tako...a i trebalo bi da imaju dobre filmove...

Jos jednom,ljubim vas sve, ostajte mi zdrave i vesele, lepo se provedite za docek, a ja kada bdudem mogla, javicu se...


pokloni pokloni1 ZIMA4 ZIMA5 novogodišnji 1
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od maus 29/12/2012, 08:18

Dobro jutro!

cufta ::Kakav zavrsetak godine. Ova Bjanka ocijuka, Marija trudna.....divno! Super su nam divna!

Marijaaaaaaaaaaaaaaaaa jeeeeeeeeeeeeeeee trci u prvu laboratoriju sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
Mslm Bjanka zavodnice Wink
Anci i jelka smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel
Ema srecan put i lep provod ff
Nina mozes otvoriti prodavnicu paketica.
Meta vodi i mene na Kubuuuuuu.
Miss ff
Ispijam prvu jutarnju sa Anom, posle kafica pa klizanje
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta 29/12/2012, 09:40

Dobro jutro, pijemo kafu i cekamo rezultate.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od missile 29/12/2012, 10:16

Dobro jutr6! Pijem kafu, pušim cigaretu, kašljem od cigarete, mašina pere krpe, ja već prala na ruke, sad da čujem mamu pa idem na pijacu. I tako nekako ceo dan.
Meta, još 2 spavanja! Ili jedno? Jer vidim noćas nisi baš preterala sa snom. lol!
Nauživaj se i za nas, srećan put i još srećniji povratak! Very Happy
Bjanka, samo hrabro, ti si nama već bolje! Nova godina, nova ljubav, nova šansa za novf pobede, razmišljaj samo pozitivno i streljaj muškarce tim lepim očima! Wink
Marija, javljaj rezultat!
SVE do jedne vas ljubim!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od caci 29/12/2012, 10:54

Dobro jutro...ili mozda vec i dobar dan.....a sta li je vazno samo nek je dobro lol!
Bas se lepo zavrsava godina... Marija čestitamo
Bjanka dusoooo...to razvali.....i neka si malo flertovala...to uliva samopouzdanje ljubav
Ninaaa lepo rekla maus mozes prodavnicu da otvoris yes
Ema srecan ti put i opustise i uzivaj yes
Meta draga i tebi srecan put...pa kad se budes bucnula u te vode tamo...setise na nas i okupajse i za nas a mi cemo znati jer cemo se osetiti slane lol!
Mala b b ljubav
Maus spremate li se za rogus...jeste li smislili tortu ???
Cufto ljubim te u avatar. poljubac
Liliya verujem da ces ti brzo resiti te bastije boks
Missile ja nepusim ali ujutro kasljem ko da pusim...jer na poslu puse svi i ja sam ti ko pasivni pusac v
Marko je jos u pizami...kazi na raspustu je pa nemora da se oblaci v
Ja jos ispijam kafu, a juce mi nije bio bas dan ...ali dve case wiskiya ...bolje nego neki sedativ yes
Moram nekako da se oraspolozim c
ljubim vas sveeeee ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od SladZana 29/12/2012, 12:07

Dobro jutro drugari, veliki i mali Wink
Rezultati oko 15h b
Kuckamo se tada, sve vas cmokcem osmeh srce i uspesan dan zelim Very Happy
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Bjanka 29/12/2012, 12:31

Zene drage, nemate pojma koliko sam vam zahvalna na svakoj reci koju napisete, i vec me je sramota i neprijatno kad se vratim na svoju pricu,da ne bude ja pa ja.
Meta draga, ja sam u besu rekla da necu nista od stvari da uzmem, i rekla ironicno to ti je sto si ulagao u mene....A on na to ozbiljno,ali to niko ne zna osim nas dvoje(misleci na to sto je ulagao) A mnogo mi je puta prebacio,kako ne radim,kako sam dobila sve , kako bla bla...dva zimovanja,letovanja( Mada smo isli kod mene u kucu) ....I sve to stoji...On me jeste izdrzavao...I to mi je najveca greska...Ali bilo je radi,nemoj da radis.....a ja sam samo zelela da zatrudnimo....Ai one je pricao da to zeli...
Aman zene,tri dana pred raskid on me po ko zna koji put u toku danan tera da lizem Maybe baby,i ocrta se srce , a on ga slika ...I jos bezbroj bezbroj detalja, a onda raskine tri sata pre rezultata...kaze ne voli me...
Pa pravi sceanario za neki film....
Znam,ima i gore.....
MAma mi probi mozak da uzmem Zepter posudje,par komada....Mada ja bi da izbegnem cigancenje,uzecu samo sto mi treba za novi stan...Neka mu, neka odusevjava neku novu sa Zepterom....
Bicu dobro,bicu bolje, vec sam bolje....
Vi ste mi punooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo pomogle!!

Ema draga srecan put i uzivaj,i brzo nam se vrati!!
Marija cekamo.....
A Meta ,sta da ti kazem,osim usvoji me:))
Missile oci su mi,pored duse,:))) glavno oruzje...A znam i da pevam,igram,kuvam....Sve u svemu nisam losa prilika:)
Caci ,nego sta...samo napred mogu
Ljubim vas sve
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od nina :) 29/12/2012, 12:51

bjanka ja nebi gledala na to sto on prebacuje da me izdrzavo toliko vreme jer ipak je to normalno da mm doprinosi u kucu a zena da bude tu ako imaju uslova.a zar i njemu nije bilo lepo na odmoru ko i tebi veruj mi ja mu nebi te sudove ostavila ni za zivu glavu da neka tamo koristi moje stvari kako moja kuma kaze nemere tako.da njega neko nije husko protiv tebe pa mu sad to doslo kao dobra prilika da vas razdvoji jer znam dosta njih koji nemogu da se pomire sa tim da nemogu imati dece i pogotovo ako je do zene odma je oteraju neko fino a nego na grub nacin to uradi .koliko puta sam imala osecaj da meni prebacuju da sam ja kriva sto mi nemamo dece i uvek su govorili da je do zene i da ona nece da rodi kad mi to neko kaze ja uvek ali nepitate se dali je i do muskarca problem a oni svi iz topa uvek su zene jalove bile ranije i uvek su njih krivili a ja ladno to je bilo nekad kad zena nije imala pravo glasa i kad su velike muskarcine svoj neuspeh da naprave dete prepisivali zenama a ne njima.svakrva je koliko puta rekla da je do mene problem a kad kazem nije tacno nego do vaseg sina ona nije verovala jer muskarci tih problema nemaju ali kad je mm puko jednom ireko ona nije krivca sto mi nemamo dece nego je problem do mene ona je ostala bez reci i rekla dobro posle nas nikad vise nisu ni pitali a meni trovali glavu 2 g aja nisam tela nista da kazem dok im mm sam nije reko.onda su jedno vreme bili ubedjeni da ja oci namerno na vto da platim a ne da upoadnemo o drzavni trosak i kad smo svekar i ja slusali jednom na tv o vto i ja onda ladno eto sad ste culi da ja nelazem ida nisam tela da forsiram da se plati jer mi se tako prohtelo .ali kad je cuo da su rekli da uvek vto treba da se plati ko ima azoo ili neku drugu diognozu kod muskarca zacutali su.da nemislite da smo se non stop svadjali oko toga to je samo nekad kad im paden pa pamet deca jer mi i dalje zivimo svi zajedno u istoj kuci


blako vama koje putujete za novu godinu ja cu kuci sa decom i mozda sa kumovima ako kumovom bratu bude bolje jer je u komi pa nece da idu nigde dok se ne probudi

ala sam zamracila temu sad sigurno
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Bjanka 29/12/2012, 12:55

Nisi ti zamracila,mracim ja vec 20 dana:) Zaduzena za mracenje:)
Ali evo,obecavam, ni reci vise o tome,dok ne odem po stvari,pa vam se tog dana isplacem,a mozda i ne:))

A ako ne budem imala net u novom stanu, glavni mracko odmara:)
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od dr mali pariz 29/12/2012, 14:10

dan,moje cure!
Ma sta ja to čujem... Meta nam na Kubu pali? dušo,želim vsm lood provod,kao i svimavsma kpji negde palite iz kuće.A ko ostaje u krugu porodice,kao i ja,želim vam uz iće i piće dosta dobrog raspoloženja.
Bjanka,nisam mogla dosta pratiti,ali iz nek.postova skapiram u kakvoj si sit.,i iako ti sad ne deluje nimalo simpatično,veruj u bolje sutra i to što ste na vreme doneli odluku...a ne,ne dajB.,onda kad se i kao roditelji ostvarite...
Mima,klizate danas?
uživajte
ja sa decom kod mojih,muž u selu.Od sutra krwću pripreme...ruska,torta,i tak...
stisak cure Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od dr mali pariz 29/12/2012, 14:26

p.s. Caci,Markić je hit! osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od SladZana 29/12/2012, 14:39

Drugari beta 32.8, 12dpo igra
Jel to ok za ovaj vrijednost za 12ti dpo?
Evo me kod mame, ona cigar za cigarom pali lol!

Bjanka, valjda je to sto te ceka sastavni dio raskida, tj to su oni momenti koji najteze padaju. Kad sve to prodje, shvatices da si ponosna na sebe a i imas zasto da budes. Pokupi svaki detalj svog zivota iz tog stana da ti nista ne bi otezavalo da nastavis dalje c

SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Bjanka 29/12/2012, 14:41

ma bravo Marijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,bravo bravo bravooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo igra igra igra igra igra igra

divna vest za kraj godine!!!!!
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od SladZana 29/12/2012, 14:47

Jel to ok za ovaj vrijednost za 12ti dpo?

 b ko je ovo skontao svaka mu cast :) ne zamjerite malo sam radost

Bjanka draga moja hvala puno, kad bi trebala opet da uradim betu?
Sad mi je malo tesko da dodjem do svoje dr dok praznici ne prodju.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Bjanka 29/12/2012, 14:49

Ja mogu samo da navijam,ali sigurno ce ti se brzo javiti neko ko zna da ti odgovori...Ovde imas puno zena koje ce ti dati vise informacija nego DR, veruj mi:))
Ali mogu da igram jos malo igra igra igra igra igra igra igra igra
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 6 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu