KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decembarska jutra zima zima e pa sta je

+30
Skay
bobica83
Orline
tetreb
caci
dr mali pariz
hany
Gramatika
BiKsi :)
maus
Milijana
Shizika
JAmajka
Mirjana
cicsa80
Bjanka
plavaptica
nina :)
fight&faith
Vuchica
Tinche
missile
KoMetaK
bak
HappyGirl
korpica
SladZana
cufta
Ema78
lilya
34 posters

Strana 8 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 8 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od bobica83 29/12/2012, 23:25

I mi putujemo ujutro pa da se sad javimo i pozelimo u sledecoj godini puno velikih beta,zdravih beba i veselim mama!
Cufno nemam reci divna je a bez dude nigde,opcinila me je!
Sve vas puno ljubimo da ne bih nekoga izostavili ovako vas sve grupno ljubimo i grlimo!
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 8 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od SladZana 29/12/2012, 23:44

Drugari i ja gledam prvi glas ali brate pretjerase sa ovim reklamama ubise mi volju Sleep

Cure moje hvala vam. love

Ko putuje srecan i ugodan put zelim, a mi ostali se kuckamo u najludjoj noci :)




SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 8 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od missile 30/12/2012, 00:51

I ja gledam prvi glas. I stvarno me razočarava publika.
Meta, Bobice, srećan vam put i lep provod. Evo ispade Ivan. Ajd laku noć.
Sleep
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 8 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od dr mali pariz 30/12/2012, 08:25

Rodiću,gledala dpk nisam zaspala, a sad se naježih kad pročitah post od Miss,jer je on bio moj favorit,iako je često izborom znao da zas...
MetaK,svako dobro i na putu i tamo,i poslušaj Rodićev savet!
Cure,dobaaarjutar,ko stavlja kafu dok odem do Tržnice po zelen za čorbu?
decu sam sredila,veš raširila,i treba sad motor u gizicu da ugradim.
ljubim vas,pa se pišemo!:-*:-*:-*
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 8 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od maus 30/12/2012, 08:25

Dobro jutro!

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 8 0ev3JGnoi

Orle dje si draga? M ima novi nadimak zoza nervoza osmeh srce Ljubi ti dusu malenu da pukne.

Meta, bobice i sve koje putujete srecan put i lep provod.

Jeste, Marija preterase sa reklamama...ja odustala od gledanja i Sleep Sutra navijam za duplu betu igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Miss Ivan ispao. Ko je bio u duelu sa njim? Ne mogu docekati reprizu.

Danas dan za Very Happy sreca zagrljaj family klizanje klizanje klizanje d x d v grljenje cmoka igra radost
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 8 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od maus 30/12/2012, 08:26

dr mali pariz ::Rodiću,gledala dpk nisam zaspala, a sad se naježih kad pročitah post od Miss,jer je on bio moj favorit,iako je često izborom znao da zas...
MetaK,svako dobro i na putu i tamo,i poslušaj Rodićev savet!
Cure,dobaaarjutar,ko stavlja kafu dok odem do Tržnice po zelen za čorbu?
decu sam sredila,veš raširila,i treba sad motor u gizicu da ugradim.
ljubim vas,pa se pišemo!:-*:-*:-*

Ja vec pristavila, ajd kod mene. hahahahaha motor u guzu joooooooooj lol! lol! lol! lol! lol!
Iv Dusane love
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 8 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od maus 30/12/2012, 08:28

Plava ptico kakav avatar love love love love love
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 8 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od dr mali pariz 30/12/2012, 08:34

o duše moje klizačke,aj dolazim,pa vi brišite na klizu osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 8 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta 30/12/2012, 09:21

Kafa je vec tu. Prava za kraj godine - sa srcem - nudi i zove na ljubav.
Mislim da mi je ostala jos torta da je napravim. Veliki deo hrane je preuzela sveki. Preostalo je uglavnom spremno, malo sam ranije pocela sa spremanjem, nego ranijih godina.
Meta nam je krenula, blagis se njoj....more...... vuuuuuuush, vuuuuuush (talasi)
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 8 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Bjanka 30/12/2012, 09:35

Pariz, Biksi, Maus, Gramatika, Orline, Tetreb, Nina, Hany, MIrjana, Caci,Marija Pg,Missile i sad ne znam jesam li neku zaboravila,

super ste zene, i hvala na podrsci!!! Obecala sam na nekoj prethodnoj strani da necu vise da gnjavim o tome.....

Zelim vam svima da lepo provedete danasnji dan ,pretposlednji u ovoj godini!!

ljubav ljubav ljubav


Poslednji izmenio Bjanka dana 30/12/2012, 10:40, izmenjeno ukupno 1 puta
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 8 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od missile 30/12/2012, 10:33

Jutro!
Nisam danas vredna, dosta je bilo sve što juče odradih. Muža sam poslala po piliće i ribu, mama posle će po hleb i vodu. Ja odmaram.
Pariz, Ivan ima anđeoski glas, iako nije moj favorit. Krivo mi je što je ispao. Volela bih ja da vidim Vladu G. da peva sve ono, pa nek onda sudi. U duelu je bio sa Zokijem. Ja volim Saru, tako je divna, ali navijam za Mirnu, mada mi je Saška bila fenomenalna. Ja sam mislila da će Ivan pobediti.
Ćufto, ja kuvanje odradila svojski prošle nedelje. Sad kul. Kupiću kolače sutra.
Pozdrav svim curama, a posebno:

Zozi nervozi, Ivoni bomboni, Dušanu lepotanu, Ani princezi iz Lozane, Ani princezi Pticinoj, Luciji carici (stvarno je neverovatna), Cvrletu šmekeru, lepoticama Mileni i Lenki, i SVOJ ostaloj dečici! Da su nam zdrava i vesela!
I da ručkaju paketiće!
Very Happy
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 8 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od caci 30/12/2012, 11:44

dobar dan ff
Dans mi je poslednji radni dan za ove godine. pose sam dva dana kuci. vv
za docek ostajemo kod kuce ...ali zato na 01. izlazimo igra
kako sam nocas skocila iz sna...sanjala sam da imam sex sa kolegom affraid sta li mi je bilo jos sam u shoku Shocked
Meta draga srecan ti put. Vredi preci tolki put za tu lepotu. Uzivaj mila ljubav
Cufto ukrascu ti tu tvoju smizlicu love
Maus vidim najavili ti se gosti ...pa ko zna mozda eto i nas kod vas lol! uh kako bi volela da je to ostvarljivo...ali ko zna jednog dana osmeh srce
Bixi samo kazi kad hoces poslacu ti ga da ti pravi drustvo u pizamama
usne
miss, mala,bak,bjanka ....ma sve cureee d
odoh da malo radim sad lol!
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 8 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od SladZana 30/12/2012, 11:46

Dobar jutar drugari, samo da mahnem i bjezim u skitnju, dan je bozanstven.
Ja na kraju odgledala glas, ali su mi bez Saske bzvz.
Izvlacim se na prst pa je mm danas domacica, ako budem dovoljno lukava igra

Misice, danas cu da pocnem da vjezbam zivce i strpljenje inace prolupah mlada yes

Kuckamo se kasnije, sve vas cmokcem poljubac
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 8 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Bjanka 30/12/2012, 12:00

uuuuuuuuuuuuuuu Caci....i ja bih neki sex makar da sanjam lol!
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 8 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od caci 30/12/2012, 12:03

Bjanka ::uuuuuuuuuuuuuuu Caci....i ja bih neki sex makar da sanjam lol!

Bjanka  b  b  b  b
Bice draga bice
Marija izvini duso Embarassed
Neka ti je srcno....lepsi poklon nisi mogla dobiti ....uzivaj trudnica
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 8 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od nina :) 30/12/2012, 12:28

meni uzasan dan kreo jer su mi javili da je od kuma brat umro jutros 40 i koju godinu ima a na danasnji dan pre 2 godine mu otac umro koja slucajnost da sam sva nesto sjebana,tad kad je stari kum umro presela mi ng jer sammorala kuci doci iz gostiju a evo i ova ce izgleda da mi presedne jer jos neznam kad je sahrana preprole godien sem jedva dosla kuci da budem sa detetom jer je tek 1 sahranjem bas bezveze m ipocela g na grobju a izgleda da ce i2013 tako poceti


caci dobar ti san kad jos nemozes doci sebi,branka uhvati nekogzgodnog frajera za n.g i eto odma dobrok sex salim se jer znam da ti nije sad do frajera ali ko zna mozda naleti neki
ostalim curama zelim lep provod danas i sutra za docek
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 8 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od korpica 30/12/2012, 12:29

Jutro cure
Dan preskocim i saceka me mnogo ispisanih strana.Sta zapamtih zbunjen
Meta nam se provodi na Kubi,svaka cast zeno,uzivaj
Plavaptico,avatar ti je divan,Anci je kao medic osmeh srce
Cufta,prelepa slicica,Lucija prava curica,slatkis lepi love
Zaboravicu najlepsu vest koja nas saceka na kraju godine,Marija,pozitivna beta! sreca Lagana ti i bezbrizna bila trudnoca
Bjanka,ti si mackica prava naočare
Maus,Missile,Biksi,Mirjana,Milijana,Pariz,Grama,Caci ljubav ljubav ljubav i sve ne pomenute cure ljubav
Ja sinoc bila na proslavi,bilo bas lepo igra Jos malo da odmorim,raspremanje kuce i onda pravljenje torte
Kacim vam jednu slicicu slikanu sa koleginicinim sesirom,koja je posebna u svakom pogledu,pa je na proslavu dosla istim
Naravno na slicici sam ja
Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 8 68tpom
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 8 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Bjanka 30/12/2012, 12:51

Nina zao mi je....rane su to godine,strasno..

Znas sta Korpice,bicu kad budem imala tvoju kilazu:)) lol! i ti si macaaa
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 8 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cicsa80 30/12/2012, 13:10

Cure, samo da vas pozdravim cveće
Prvi glas? Trebao je taj Ivan davno da ispadne jer osim tog "solo pevanja" nista drugo i ne zna. Cak i to za sta se skolovao je diskutabilno. Mali Stanic napreduje, polako ali sigurno. Mima reci da je najbolji lol! Tipujem na Mirnu a i Sarita bonita je zanimljiva, Nevena istresla sta je imala a Zao mi je pumpadzije Borisa-ima kvaliteta a nesto stagnira. Ja to malo promatrala Wink
Cekamo goste, danas druzenje sa njima pa sutra put pod noge i d , muz radno ja paradno.
Pozdrav za Parizane, Kubance, Lozance, Belogradjane, Tetovance, Uzicance.... lol!
Lucija je sad kao Bebi Dol u kreaciji likeit

Zelje za Novu:
Budite zdrave i srecne, strpljive iznad svega, ko nije naucio da ceni ono sto ima-nek uci i nauci: bolje i 3jc nego ni jedna i 1 milion spermatozoid nego ni jedan spermatozoid, pa cak i kad se malo prolongira postupak nije strasno ali znate da ce doci... Nemojte da mislite da vam pise ocajna zena, vec samo malo svesnija svega posle svega Wink

ljubav
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 8 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 30/12/2012, 14:12

Dan svima
Kod mene mnogo gore vesti nego kod Nine, pa neću da mračim. Samo da vas ljubnem i popijem kaficu sa vama d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 8 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta 30/12/2012, 14:33

Mi dosli sa "trke Deda Mrazova". Bilo je super, mali , veliki , u kolicima, hendikepirani, zivotinje.... divna atmosfera. Ostavis prilog, koliko ko moze. Ide za sutrasnju veceru nezbrinutih u Kumodraskoj ulici. Lucija je trcala, dosta je izdrzala, skoro Dragoslava Jovanovica ulice. Dobila je kapu, i TV su je slikale. Posle, kolaci iz "Sultana".....
a posle kukam sto ne izgledam kao Korpica ili Milijana. sada malo sna...nije na odmet
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 8 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 30/12/2012, 14:50

Ćufto, kraljice, kako ti mene uvek oraspoložiš queen lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 8 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od nina :) 30/12/2012, 14:58

mirjana sta je bilo
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 8 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od korpica 30/12/2012, 15:44

Nina,bas tuzno,sad procitah
Mirjana,sta god da je mozes da nam kazes,koliko samo puta ja mracim Rolling Eyes
Ja posle Nove godine ili mozda posle Bozica,videcu vec sa dr na laparaskopiju,cista ipak nije pukla c
Cufta,ne opterecuj se toliko sa kilazom,bitno je kakav je ko covek po dusi,bar moje misljenje.Ni ja ne mogu kad je hrana u pitanju da se odreknem nicega,jedino sto imam srecu,kako koje kilo dobijem,tako ga i izgubim,nemam pojma kako
Cure,zelim vam sve najbolje u Novoj 2013oj godini
Mada,bicu ja tu da vam pozelim na vreme,nadam se Very Happy
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 8 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od plavaptica 30/12/2012, 15:47

Dobar vam dan zene osmeh srce
PGS? Mislim da trenutno samo Mirna zasluzuje da se nadje u takmicenju sa takvim nazivom, svi ostali....na svakoj kucnoj zurci se nadje bar jedan koji tako peva. Al dobro, zelim im srecu u tome cime zele da se bave.
Svima koje krecu na putovanja, srecan put i lep provod.
Nina, Miro zao mi je zbog losih vesti zagrljaj
Mi danas prespavasmo dobar deo dana tako da nemam sta posebno da napisem. Sad cu malo da se razvrednim i spremim nesto od praznicne klope.
Drugarice koje danas idu na druzenje u Savetovaliste da nam se lepo provedu konfete
Ostale drugarice poljubac
Korpice bravo za liniju yes , a i bas si lepa na ovoj fotkici cvet
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 8 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu