KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decembarska jutra zima zima e pa sta je

+47
Mrvica
JocY
MARA
SannI-AlL
Simona
ciklama
kasia
Dacaa
fight&faith
Orline
dragana76ns
LaFolie
Tinche
bobica83
caci
anak
Niny
djole42
hany
lolipop
Marija86
bak
missile
dr mali pariz
Bjanka
Vuchica
Botox
HappyGirl
Milijana
Shizika
tetreb
korpica
mamajednogprinca
Gramatika
MAAKKI
lilya
KoMetaK
medolino
BiKsi :)
Ema78
plavaptica
nina :)
mijaki
Mirjana
JAmajka
cufta
maus
51 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 23 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od missile 14/12/2012, 14:53

Prođe i ova radna nedelja, neka je. Very Happy
Lili, srećan tvojoj mami divan dančić! cvet
Mišice, gde si? Rolling Eyes
Devojke, prijatan vikend!!!!
d
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 23 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cicsa80 14/12/2012, 16:30

cveće
Nisam stigla sve da citam i nesto ne mogu, sabiram i oduzimam misli. Vratili smo se iz sarajeva,biopsija prosla, nista nisu nasli, tubule u testisima nerazvijene, mnogo krvih sudova i vise nego sto je uobicajeno(bitno da dr nije video nista lose zbog milijevog zdravlja). Posle biopsije i saopstavanja rezultata mu je malkice pozlilo, oblio ga hladan znoj, on leden, crnilo se od ociju spustilo do nozdrva, pao pritisak... Kad to prziveh... Otisli smo puni vere, cak je sijalo sunce dok je zahvat trajao, samo sam se molila a znam da je on utonuo u san sa molitvom... Ne moram puno da pisem kako se osecamo. kad smo posle dva dana bili na previjanju na klinici pa krenuli kuci-e tu je bilo.....zakucale se noge i ne mogu da krenem, placem, sestra kaze vidimo se a mi kao curke klimamo glavom i nista ne rekosmo na glas, samo sam u sebi rekla e videcemo se. Onda opet stajali kod kola i sve nas vuce da se vratimo. Sve znam sta je dr rekao, sve jasno kao dan ali nasa vera u Boga pa samim tim i u cuda ne jenjava. Jeste tesko i pretesko, mesaju se osecanja, od ludackog smeha do suza. treba vremena..... Od prvog dana sam govorila mm da je moje cudo i bice tako!Moram jos sa vama da podelim ovo-sms koji smo dobili od mog batice "Kraj epizode Sarajevo ne znaci da je kraj celog serijala.Ako sad niste uspeli, ne znaci da ste izgubili vec da vam uspeh tek predstoji, odlozen je za neki drugi put. Verujem u vas!" Meni dovoljno.

Tamo smo bili kod Loli i njm na spavanju. Divni domacini koji su nam pomogli u svemu sto nam je trebalo. "Hvala" je malo za sve sto su nam ucinili. A bebica....mrducka, nismo je puno gnjavili. Loli je divna trudnica nemam reči ne sedi na hladnom betonu ali voli koka-kolu pa je mm imao idealno drustvo Wink
Sinoc bili na koncertu Sergeja Cetkovica... plaka sam...znam zbog cega. Divan lik, sarmer...stvarno bih volela da ga upoznam.
Eto zene drage..... Ljubim vas i vase smotuljke slatke, okrugle, tanane, kiflice, zvezde.
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 23 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od lilya 14/12/2012, 16:41

cicsa80 :: cveće
Nisam stigla sve da citam i nesto ne mogu, sabiram i oduzimam misli. Vratili smo se iz sarajeva,biopsija prosla, nista nisu nasli, tubule u testisima nerazvijene, mnogo krvih sudova i vise nego sto je uobicajeno(bitno da dr nije video nista lose zbog milijevog zdravlja). Posle biopsije i saopstavanja rezultata mu je malkice pozlilo, oblio ga hladan znoj, on leden, crnilo se od ociju spustilo do nozdrva, pao pritisak... Kad to prziveh... Otisli smo puni vere, cak je sijalo sunce dok je zahvat trajao, samo sam se molila a znam da je on utonuo u san sa molitvom... Ne moram puno da pisem kako se osecamo. kad smo posle dva dana bili na previjanju na klinici pa krenuli kuci-e tu je bilo.....zakucale se noge i ne mogu da krenem, placem, sestra kaze vidimo se a mi kao curke klimamo glavom i nista ne rekosmo na glas, samo sam u sebi rekla e videcemo se. Onda opet stajali kod kola i sve nas vuce da se vratimo. Sve znam sta je dr rekao, sve jasno kao dan ali nasa vera u Boga pa samim tim i u cuda ne jenjava. Jeste tesko i pretesko, mesaju se osecanja, od ludackog smeha do suza. treba vremena..... Od prvog dana sam govorila mm da je moje cudo i bice tako!Moram jos sa vama da podelim ovo-sms koji smo dobili od mog batice "Kraj epizode Sarajevo ne znaci da je kraj celog serijala.Ako sad niste uspeli, ne znaci da ste izgubili vec da vam uspeh tek predstoji, odlozen je za neki drugi put. Verujem u vas!" Meni dovoljno.

Tamo smo bili kod Loli i njm na spavanju. Divni domacini koji su nam pomogli u svemu sto nam je trebalo. "Hvala" je malo za sve sto su nam ucinili. A bebica....mrducka, nismo je puno gnjavili. Loli je divna trudnica nemam reči ne sedi na hladnom betonu ali voli koka-kolu pa je mm imao idealno drustvo Wink
Sinoc bili na koncertu Sergeja Cetkovica... plaka sam...znam zbog cega. Divan lik, sarmer...stvarno bih volela da ga upoznam.
Eto zene drage..... Ljubim vas i vase smotuljke slatke, okrugle, tanane, kiflice, zvezde.

Uh Cicsa, duso draga zagrljaj
Tvoj brat ti je sve rekao. Ne da nemam sta da dodam, nego cu se vracati na ovu stranu da se i sama podsetim njegove poruke kada mi to bude bilo potrebno.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 23 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Tinche 14/12/2012, 16:53

Cisca mila Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 23 670661
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 23 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od nina :) 14/12/2012, 16:53

brat ti je dobro reko a i dobro je sto dr nisu nista lose nasli u testisima da mu smeta za zdravlje kako si i sama rekla.kad se najmanje nadas videces da ce sve biti u redu kasnije jer imate toliko mogucnosti puno do dobijanja deteta jer kako prvo mozda ce u sledecoj biopisji naci sta treba jer ima slucajeva da su posle 2-3 biopsije naliaili plivace.moj ti je savet da sad budes sto vise uz mm jer je njemu najteze jer ti kazem iz mog iskustva a znas da su nasi mm po tom pitanju slabiji polovi nego mi zene ali oni to nece da priznaju
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 23 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta 14/12/2012, 17:26

Cicsa uh No . Zao mi vas je oboje, a njega os vise, jer se o njemu radi a i muskarac je. tesko onito prezivljavaju. Budidobra i nezna prema njemu.
ode i ova nedelja. Svaki dan 5km peske - odlicna vezba. Vidim, ovde se spremaju kicenja jelki, moram i ja sutra. Prvo da nateram mm da sidje u garazu po nju (to je najteze), pa onda po ukrase....
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 23 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od buby 14/12/2012, 19:19

nina :) ::brat ti je dobro reko a i dobro je sto dr nisu nista lose nasli u testisima da mu smeta za zdravlje kako si i sama rekla.kad se najmanje nadas videces da ce sve biti u redu kasnije jer imate toliko mogucnosti puno do dobijanja deteta jer kako prvo mozda ce u sledecoj biopisji naci sta treba jer ima slucajeva da su posle 2-3 biopsije naliaili plivace.moj ti je savet da sad budes sto vise uz mm jer je njemu najteze jer ti kazem iz mog iskustva a znas da su nasi mm po tom pitanju slabiji polovi nego mi zene ali oni to nece da priznaju

 b  b  b  b  b  b padoh od smeha....  b  b  b  b  b
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 23 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Milijana 14/12/2012, 21:07

Bubi, ti nisi normalna v
Cicsa, ja nemam sta da dodam, samo cu da te zagrljaj
Ja sam napravila sebi frenc na noktima Razz da imam cime da oribam kuhinju klizanje

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 23 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od dragana76ns 14/12/2012, 21:08

Cicsa..verujem da ce Bog uslisiti vase molitve, tesko je...ma pretesko je tako nesto saznati, ali si ti jedna mala laFica koja ce svoje cudo pridici taman toliko koliko treba...jer ceka i vas vasa zvezdica Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 23 582639 Ljubim te dlugalice moja i dodjiii Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 23 543728

Devojke...laku noc, odoh da spavam :***
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 23 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od HappyGirl 14/12/2012, 22:05

Cicsa, dušo moja mila i ja verujem u vas i vaše čudo! Kutak uvek uz vas i u molitvama za vas. Čuvaj muža i budi uz njega kao što si i do sada bila. Grlim te jako, jako, jako grljenje
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 23 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 14/12/2012, 23:07

Cicsa, tvoj brat je sto posto u pravu! Hiljadu puta sam se uverila u to da je moj izbor pravog trenutka bio pogrešan, a kad Bog izabere to bude ono pravo! zagrljaj
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 23 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od hany 14/12/2012, 23:54

buby ::
nina :) ::brat ti je dobro reko a i dobro je sto dr nisu nista lose nasli u testisima da mu smeta za zdravlje kako si i sama rekla.kad se najmanje nadas videces da ce sve biti u redu kasnije jer imate toliko mogucnosti puno do dobijanja deteta jer kako prvo mozda ce u sledecoj biopisji naci sta treba jer ima slucajeva da su posle 2-3 biopsije naliaili plivace.moj ti je savet da sad budes sto vise uz mm jer je njemu najteze jer ti kazem iz mog iskustva a znas da su nasi mm po tom pitanju slabiji polovi nego mi zene ali oni to nece da priznaju

 b  b  b  b  b  b padoh od smeha....  b  b  b  b  b
ja sam na drugoj temi isto ali tako mi slatko zvucalo mm
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 23 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od JAmajka 15/12/2012, 00:18

Cicsa,čuda se ipak dešavaju. zagrljaj
Navijam svim srcem da se i vama desi. igracice igracice igracice igracice igracice igracice
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 23 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od maus 15/12/2012, 09:50

Dobro jutro!

Cicsa, mila moja zagrljaj Poruka tvog brata je potpuno istinita!Grlim vas oboje!
Juce nisam mogla nista pisati, malo malo pa pukne veza. I na kraju sam odustala i samo citala uz prekide.
Danas Ana i ja pravimo cestitke za NG pa svaka od vas koja zeli da je nas sarenis obraduje neka posalje na pp adresu. Kasnije idemo kod tetka Sneze i Nadje na palacinke i da gledamo rukomet i navijamo iz sveg glasa. MM Very Happy je opet ( kazem opet jer se isto desilo i u martu og) iskrslo skijanje u SLoveniji hmmmm Jedan tip odustao, drugar koji organizuje putovanja ga je pozvao(to se sve desavalio u cetvrtak ujutru a uvece je bio polazak) na trodnevno skijanje. Mozete misliti kako je to bilo brzinsko pakovanje. I tada zna gde sta stoji, neverovatno! A kada treba za posao da se sprema, nema dzempera, nece da zove sa vesalice Rolling Eyes
Juce smo ludovale sa komsijskim psom, nemackim ovcarom. Komsije nece biti jedno duze vreme kuci, pa mi vodimo racuna o njemu. Vise od dva sata ludovanja. Na kraju je Ana zajahala Reksa. Neverovatno koliko ljubavi ima u ocima tog psa, koji na prvi pogled izgleda tako silno i opasno, a dusa je, dobrica. Setih se mog vucijaka, Hektora...I sve mislim da ce nam kucni ljubimac definitivno biti ova rasa lol! Tinche sada sigurno posKakuje i govori TAKO JE MIMA Very Happy
Evi i kafice za sve vas.


Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 23 4hts77
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 23 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 15/12/2012, 10:00

Dobro jutro dobre žene sunny
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 23 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od hany 15/12/2012, 10:15

dobro jutro dobra zeno Wink
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 23 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od korpica 15/12/2012, 11:02

Jutro cure
Danas skitanje i setanje,lep sunny dan
Cicsa,zao mi je,ali sve si vec rekla,brat ti je lepo napisao.
Cuda ne bi bila cuda kad se ne bi desavala,a vama ce se desiti,samo imati vere,boriti se i gurati napred. zagrljaj te puno
Ostale cure ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 23 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od BiKsi :) 15/12/2012, 12:33

Cile, grlim te, ma da ti koscice popucaju, znas! Divna poruka od bata, predivna, no nije ni cudo, ipak ste delili mesto kod mame u stomaku, pa ko te bolje moze razumeti i reci prave reci! Grli ljubicicu tvoju, volite se i dalje kao i do sada, i vise ako moze! Jer ljubav pobedjuje sve! Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 23 670661

Stisak zenske!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 23 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 15/12/2012, 13:10

Zaboravih da kažem. U KANZ-u ima prošlogodišnjih skafandera za oko 3000din, a u intersportu je neka akcija, pa može da se nađe i za 1500! Pa kome treba, požurite dok traje!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 23 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od dragana76ns 15/12/2012, 14:34

Samo da vas i ja pozdravim i pozelim lep vikend sunny

Misu, ljubim ti deteDecembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 23 582639 i pozdravljam tvoje svakodnevne akcije queen
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 23 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od plavaptica 15/12/2012, 15:39

Dobar dan osmeh srce
Maus, kako je lepa tradicija sa cestitkama, ja je se rado secam iz detinjstva ali je ooodaaavno nisam praktikovala. Kad Ana poraste, Boze zdravlja vraticemo i tu caroliju na scenu.
Cicsa, mnogo mi je zao zbog rezultata biopsije No , ali jos mnogo godina mladosti je pred vama i vremena da se cudo dogodi zagrljaj
Dobre zene sve vas poljubac
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 23 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Ema78 15/12/2012, 17:48

Cisca, zao mi je sto je nalaz takav kakav jeste, ali ako ste vec krenuli u bitku za bebu, nemojte sada da odustajete. Mozda vam samo malo vremena treba da konsolidujete snage. Nje sada vas red, i to je sve.

poljubci
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 23 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta 15/12/2012, 18:06

Evo mene tek sada. Sredjivala po kuci, zavrsavala zaostale poslove, i eto mraka. MM otkopava kola, ide u nabavku a ja ceo dan u kuci. Ne stigoh ni jelku da izvadim. Vidim da ste i vi uglavnom zauzeti. Kod mene ceo dan ludi i pas i Lucija. ne mogu ih usluziti koliko su zahtevni. sada kapiram kolege sa posla koji kada rade vikend dodju na posao da se odmore (a na poslu haos). Uvek sam se pitala, kako li im je onda kod kuce. E pa kao meni danas.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 23 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 15/12/2012, 18:33

E tako ti je meni danas bilo. Dosadila sam Cvrletu, pa se unervozio katastrofa. I još mu se spava, a ne da se. Napolju kiša, ne mogu ni da ga izvedem, a mm-a nema. Kad je napokon ušao u kuću, Cvrle plače, a malo je falilo da mu se ja pridružim. Ovaj matori pita:"Deco, šta vam je?" Kako šta mislim se, ubismo se od dosade danas. Niti smo gde bili, niti nam je ko bio. I onda, napokon, uzmem mob da nazovem sestru i vidim dve poruke od dve drugarice. Jedna htela da dođe sa svojom bebom, a druga da dođe po nas, pa kod njene dece v c v
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 23 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta 15/12/2012, 18:44

Mircem stvarno namje bilo isto. Ja iskljucila zvuk telefona, da me ne dave, idem sada da vidim sta samja propustila Shocked Ko zna?
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 23 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu