KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decembarska jutra zima zima e pa sta je

+47
Mrvica
JocY
MARA
SannI-AlL
Simona
ciklama
kasia
Dacaa
fight&faith
Orline
dragana76ns
LaFolie
Tinche
bobica83
caci
anak
Niny
djole42
hany
lolipop
Marija86
bak
missile
dr mali pariz
Bjanka
Vuchica
Botox
HappyGirl
Milijana
Shizika
tetreb
korpica
mamajednogprinca
Gramatika
MAAKKI
lilya
KoMetaK
medolino
BiKsi :)
Ema78
plavaptica
nina :)
mijaki
Mirjana
JAmajka
cufta
maus
51 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Botox 13/12/2012, 14:55

pari, kad pomenu kicenje
ja inace jelku do sada kitila nisam, niti je imamo
al sam cvrsto resila kad se preselimo odma je kupujemo i kitimo, i svake godinice da mu kupim neki ukras, samo njegov, koji ce biti na nekom spec. mestu na jelki Very Happy
a sto se boje tice, verujem da ce i kod nas biti kiceraja :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od plavaptica 13/12/2012, 16:01

Kiceraj nego sta, samo takva jelka je prava jelka. Ja nekako ne volim ono u dve boje, zlatno i crveno, plavo i srebrno. To mi je vise nekako za fensi izloge, a u kuci volim kad sljasti sarenis Laughing
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od nina :) 13/12/2012, 17:41

mirjana to je rutina jer smo optereceni sa decom i gledamo sta oni rade a ne sta mi i dobro je sto ti mm bio kuci pa video da ce ostati bez komleta od escajga
lenka nam je prava mala manekenka jer voli da se vidi sta ima na njoj ko i ova moja i da svi vide .ali ona ipak obozava da se valja u snegu pa je nemozes izvadaditi odtle a nema veze sto je sneg upo ucizmice ali ona mora biti u snegu i kad je bila mala a ne sad.malopre su upali u sneg gde su bili skroz u rupi bukvalno da im se glava videla jer tu su cistili sneg iz dvorista i stavljali na gomilu a oni lepo bap i upali do glava a te uzivancije nisam videla vece koliko su uzivali sto se nevide od snega.
ticha nesto me laptop zeza nece da prebaci englesku tastaturu a ja i daje kucam kao da je na en dole pise en ali i dalje kuca sr.mogu zamisliti kao vam je bilo na snegu .i mi smo problai sneska ali nam se nije dalo pa odustali.evo proradio mi z i en tastatura izgleda da sam trebala da se pozalim pa da mi proradi.lepe su vam cizmice nek vas dugo sluze jer u njima nemogu da mu noge budu mokre


nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 13/12/2012, 18:21

Tinche, djidje su Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 Big-thumbs-up-smiley-emoticon likeit
Nina, ti nam se požali svaki put kad prebaci gde ne treba Wink Laughing
Kod mene je jelka do sada bila u dve boje. Ove godine ću da se usudim da dodam još jednu  b  b  b
Dakle, išla sam kod zubara, pa po prodavnicama. Nije me bilo tri sata, a moje dete ništa h
Gleda u tatu i cepa se. Ovaj mu pokazuje mamu, a mali ništa, onako preleti pogledom preko mene i nastavi da se smejulji tati. A sve mu igra, i nogice i ručice i oči. Dakle, ja mu dođem ko inventar ovde c
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Milijana 13/12/2012, 19:10

Ja cu da udarim po kicu samo tako... Grand ima da bude bedan u odnosu na nas, ako mi patuljci ne pokvare planove Rolling Eyes

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od lilya 13/12/2012, 19:24

Samo da se zapljunem.
Ubi glava citav dan Rolling Eyes
Ako ovakva bude citava zima, ja ne znam kako cu izdrzati do proleca Rolling Eyes
A kao htela da idem u sred decembra kod sestre u Chicago. Pa ne bi me iz kreveta dve nedelje izvukli. Kakva snizenja, kakva ulicna dekoracija?! Sve bi ja to zaobisla lol!
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od hany 13/12/2012, 19:32

e lily prosla bi tebe glava Wink i mene danas ubi pa rasturi
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od nina :) 13/12/2012, 20:20

i mene da vise neznam sta cu od glave cak sam videla ovde da nekom pomaze kad izadjes napoje da prosetas i to mi nije pomoglo,izgleda da smo svi postali meteropati jer se vreme menja sad slusam za sutra javjaju -25 ujutru nesecam se kad je tako bilo u decembru nego tek u februaru jer pratimo zbog mm sto radi svaki dan i uvek ga uhvati da radi bas tad kad je najhladniji dan u godini
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta 13/12/2012, 20:48

Hocu i ja takve cizme -odusevila sam se Tinche!. Cula i ja za sutrasnje jutro. Gotova sam onda. Nema dovoljno opreme,a taman sam uzivala ova dva dana.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Ema78 13/12/2012, 21:16

Ja pamtim zimu u Beogradu kada je bilo -25,doduse nocu...znam da su mi cizme bile malo vlazne, jer sam bila u nekom kaficu, i posle 5 min napolju, pukao mi je djon... Ne znam da li je bila 99 ili 2000. ...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od dr mali pariz 13/12/2012, 21:31

kako sam propustila Novakov prvi korak,majkoviću...moram pid hitac to ispraviti-
Mili moj,svaki slefeći u životu samo lakši da ti bude,a biće,jer si ti moja mila kulijana!
Dakle,većinski ste za kič ko i ja...ali nije mi samo jelka takva...plafone kako ukrasimo,kao u džungli lijane-al raznih boja lol!
Lensi nam se modira...Mili,čini mi li se,ili je ona i prošle god.sa rukavicama spavala...neko je već o tome pisao,intetesantno bi bilo da si ti.
Lilyo,i ostale glavoboljive cure,sami rokajte po Mg !
Osećam se ko nedovoljno kuvana kolenica...masno i užilavljeno...odoh dalje.
stisak,naravno.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od dr mali pariz 13/12/2012, 21:34

p.s. TiMajka,crkoh od smeha...dobro je d ok znaš koga ćeš lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od BiKsi :) 13/12/2012, 22:48

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 388958 Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 388958 Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 388958 Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 388958 Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 388958 Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 388958 Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 388958 Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 388958
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Milijana 13/12/2012, 23:52

dr mali pariz ::
Lensi nam se modira...Mili,čini mi li se,ili je ona i prošle god.sa rukavicama spavala...neko je već o tome pisao,intetesantno bi bilo da si ti.
yes yes yes I prosle i jesenas kad je bilo toplo i sada Shocked pa je dodala cizme, prvo sa krznom, a onda i gumene nove i na kraju... veceras, kopam po njihovim stvarima, trazim neku Lenkinu haljinu i op ispadose njene kupace gace... naravno, odmah ih je navukla Shocked tako... u glavnom nam je u dnevnoj sobi situacija kao u filmu Let iznad kukavicijeg gnezda Rolling Eyes

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Tinche 14/12/2012, 08:10

Dobro jutro mile moje!!!!!

Evo kafice od nas dvoje/dve, odavno nisam:

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 Choc-Coffee-Hazelnut-Vino-Cotto-biscuits
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od missile 14/12/2012, 08:54

Jutro!

Baš nemam vremena, završavam čaj i odlazim u frku punu nervoznih ljudi! affraid Ni kafu ne mogu ovu da maznem, jer ni jučerašnju nisam stigla da popijem! Shocked
Ali prvo moram Kutak da pozdravim, da Kutanjkama poželim lep dan, da pošaljem poljupce i sve pozitivno što se može poslati našoj predivnoj Kutak dečici, a ima ih, hvala Bogu, i još više će ih biti! radost
Kič za novu godinu- glasam ZA! Samo nek je veselo. d

Ljubim vas puno! SVE do jedne! Evo Vako: poljubac
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od dr mali pariz 14/12/2012, 09:01

Jutro! Very Happy
Mili,znači-dobro se sećam Very Happy
Tino,kafa dovde miriše,al ti kexići...do mog želuca. diiivno jutro!
Mi popodne na vakcine,a od jutros mi mama na odmoru. Žao mi da zorom dolazi po ledu,nije baš najboljeg stanja,a ja ću se već snaći...izigravanje majmuna nikad nije na odmet.. Very Happy
uživajte cure...petak je osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Milijana 14/12/2012, 09:34

Dobro jutro,
Nesto me grlo bolucka Rolling Eyes al ne dam se Wink
Deluje mi da je napolju ledeno, a nisam zadovoljna ni kako je u stanu. Od pre da dana nesto slabije greju, jes da je 24 stepeni, al ja navikla na 27 i sad sam odmah uiskocila u rolku. Kad je napolju bilo 20, oni grejali kao ludi, a sada cvrc... sve naopako.
Milence me izlude, trazi da je drzim non stop, ako je spustim, place, ako je uzmem, pokusava da mi skine naocare, tako da ludim u oba slucaja Mad
Ajd prijatno vam bilo. Meni ova trudnicina kafica bas legla osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Ema78 14/12/2012, 10:02

Pozdrav svima...ni kod nas u stanu ne greju bas nesto sjajno, ali meni prija kada je malo hladnije, 21- 22 za zimu mi je sasvim ok, pri cemu nocu iskljucujem radijator u spavacoj sobi...volim da se mrznem pa to ti je...

Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od bak 14/12/2012, 10:04

Dan Jutra!

Ja po ceo dan mantram jos dve nedelje, jos dve nedelje , jos dve nedelje Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Spopala me neka guzva, odoh, sve vas ljubim osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od buby 14/12/2012, 11:00

ajd i ja da se zapljunem...sramota,tri nedelje sam vec na bolovanju i nesto sam u svadji sa tastaturom....citam...al ne pisem...kod nas sija sunce pa otapa ovaj sneg...nije hladno,sad sam isla po hleb sa dunjom,prijatno je bas...al ja volim da je meni toplo pa sam se brze bolje vratila u stan...i kod nas nesto zabusavaju...jes da ima 25 i da su radijatori vreli...al opet nesto ne stima Rolling Eyes
..iskreno dobro mi doslo ovo bolovanje...taman da se adaptiram i da odbrojavam dane do zavrsetka zime lol! ne volim je nikako...dok se obucem...svucem...pa dete a ona nece da saradjuje pa me sto muka stigne...pa ne daj boze jos da joj se pripiski affraid onda samo da se raspremim ,popijem bensedin i da placem...ipak ja volim sunny ajd pa tako....ljubimo vas sve
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od korpica 14/12/2012, 11:33

Jutro cure
Pari,nisi jedina koja je propustila 30tak strana,tu sam i ja Embarassed
Sad zaista nemam vremena sve da iscitam,moram da zavrsim rucak pa na posao.Obecavam,od sutra popravni,bice vise vremena
Samo da znate,mislila sam na vas,ali,nisam bas bila nekog raspolozenja,mislim,nisam imala neki razlog za to,tako mi doslo,pa nisam htela da mracim ova lepa decembarska jutra
d puno sve
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od plavaptica 14/12/2012, 13:48

Dobar dan klizanje
Utisak dana, Ana pala sa kreveta affraid Kada smo se obe oporavile od soka, ja nas spremim da se prosetamo. Stavim je u kengur, izadjemo i susretnemo se sa nepociscenim zaledjenim trotoarima. Ja, jos uvek pod utiskom jutrosnjeg pada, na levo krug i nazad kuci Shocked
Jedva cekam leto sunny
Sto se grejanja u stanovima tice ovde kod nas se svi zale na smrzavanje ove zime. Mi imamo u stanu sopstveni kotao na gas, pa grejemo koliko nas volja, al zato kada stigne racun svaki put osedim affraid
Sve vas zagrljaj jako
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od JAmajka 14/12/2012, 13:54

Dobar dan! sunny napolju,a ja sreca

Najzad petak.Idem ranije kući(nema direktora,pa koristim situaciju),treba da pokupim kumice iz škole i vrtića,obećala sam im da danas,kod nas kitimo jelku.Biće sve kičasto,sa milion džidža. jelka1 Zakazala sam kod frizerke farbanje i feniranje..,pa žurim.

Mi sutra idemo u Selters banju i bićemo tamo 2 dana.Baš će mi prijati mala promena.Vama želim lep vikend i šaljem poljubci poljubci poljubci
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od lilya 14/12/2012, 14:30

Draga jutra, masem.

Mojoj dragoj mami danas divan dan radost Dobila cestitku od bakinog pileta pa je sad srecna i zadoovoljna. Veceras kod nje na tortu i ko zna jos sta sreca
Nista joj nisma kupila, dogovor je da idemo zajedno u shopping pa da sama izabere.

Ja danas kod kozmeticarke, sutra na cerupanje i kod frizera, a u nedelju na neki spa za ruke da ih malo dovedem u red. Sto bi reko mm "na kanal" lol!
Veceras bi trebalo da idemo u Pancevo ako padne ledena kisa kako najavljuju, nista od svga ovoga Rolling Eyes

Ajd odo da radim ff
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 22 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu