KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+65
gaga.ristic1
*AIDA*
key
seka 35
tuli
ivi
ninica2
SannI-AlL
Mali Princ
Jejaaa
Milijana
pegaz
Simona
Niny
bak
MAAKKI
lolipop
nina :)
mamajednogprinca
daxi011
lilya
flyki
veki1
rada78
Struzzo
Tanja83
Tinche
bulevarka
OKacica
ananana
JocY
dr mali pariz
Shizika
Dacaa
saska1
Vuchica
Orline
zoxa
anak
malaplava
MIRKA85
Jelica
plavaptica
KoMetaK
BiKsi :)
Marija86
Botox
dra00
Mirjana
noja
Nensy85
Mrvica
medolino
heart84
shenon
maki79
sanjicica
lilly13
stefi :*
Ema78
mijaki
krol
jagodica
M.
Gramatika
69 posters

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 14/11/2012, 10:51

Pozdrav trudnice drage osmeh srce osmeh srce
Lilly13,neka je sa srecom i da sve bude u najboljem redu! Sledece javljanje ce biti sa bebicom u rukama Very Happy Ljubim vas mnogo usne usne

Srculence,bice to sve u redu,samo ti miruj i uzivaj,sto manje se nerviraj jer skodi bebici ljubav

Shenon,priblizilo se,zar ne? Jos malo.. ljubav ljubav

Jagodice,cekamo izvestaj sa pregleda Very Happy bice to sve u redu osmeh srce

Mirka85,danas pregled,mahni tvom decaku od nas srca1 ff srca1

Mi smo dobro malo mi je zeludac skoro u grlu ali ok,izgurase ga moji vragolani, ovi moji decaci su bas aktivni,udaraju li udaraju,sada su pravi karatisti Very Happy

Ljubim vas sve redom ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 14/11/2012, 11:13

Lily, sa srecom ljubav

Ja se vratih sa kontrole, sve ok,
prvo ctg uradili pa opet slabiji tonovi, dr me poslala da napravim krug oko bolnice i da pojedem nesto, vratih se pa ctg u redu...
Potom ultrazvuk, imamo 3600 za sad, sve ok, secer ok,
rekli da dodjem na kontrolu za nedelju dana...
Eto, mi cekamo prirodno...moja mama kaze da ce verovatno imati 3900 kao i ja na porodjaju, genetika...
Laknulo mi, moje pilence se vrti li vrti, nikad do sad nisam videla da mi se stomak toliko pomerao, ali daj Boze da me ostave sledece nedelje ...
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 14/11/2012, 11:20

Shenon,super za dobar nalaz,neka je bebica dobro i neka uziva u maminom stomacicu Very Happy Lepa kilaza za bebicu Very Happy
Ako ide po genetici ne znam onda kolike ce moje bebe biti s obzirom da sam ja imala 4250gr kad sam se rodila Wink kako moja mama kaze,bila sam je namucila ali sam od prvog dana bila jaka i drzala glavicu Very Happy
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 14/11/2012, 12:58

Pozdrav, cure!
Bila sam kod Novakovke -beba 1900. Juče mi državna govori 2.400 -eto koliko varira od uz do uz. Ne smem da jedem ništa slatko zbog šečera, a ja na slatkišima živim. Eto, to je to.Na porođaju će mi biti njen kolega, pa ću na sledećoj kontroli biti kod njega- dr Petrović.
Medolino, kad sam bila na održavanju trudnoće sa prvim detetom -porodila se trudnica, a inače je bila sa mnom u sobi - blizanci, devojčice -vaginalni porođaj, bez epiziotomije, bebe i jedna i druga pteko 4kg!
To sm tad čula i nikad više!
MM je bio sitan, jer je blizanac, malo preko 2kg, brat i ja oko 3kg- moj dečak je imao 3730. Nadam se da će Dunja imati oko 3, da lakše prođe porođaj.
Shenon, držim fige- nedelju dana će da proleti!
Pusa za sve!
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 14/11/2012, 14:25

Trudnice, pozdarv!
Lili13, srećno, da sve prođe najbolje moguće i da se uskoro radujemo tvojoj bebi! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 490909
Vidim približilo se Šenon, divno!
Hart, super što je sve ok!
Jagodice, i vi ste dobro, spremna si, svaka čast!
Meda ima aktivne sportiste Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 413209 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 413209
Mi smo odmirovali 5 dana posle AC, ispila ab i nadam se da je sada sve ok. I dalje malo više ležim n alevom boku i ne podižem ništa teško jer mi je na prethodnoj kontroli bila spuštena posteljica. Nadam se da će beba lepo da raste i da je podigne. Stalno nešto pratim, analiziram, ako me nešto zaboli ili žigne, prepadnem se...
Pozdrav za sve! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 275568
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 14/11/2012, 14:44

He, he medolino, ne znam sta da ti kazem Very Happy
Nego, ako uz ne laze, ova moja ce pre biti krupna od moje zderacine nego genetike, samo ja volem da se tesim Very Happy

Au jagodice, dva bebaca sa preko 4kg, mislim da se nijedan dr posle vto ne bi usudio na tako nesto...
A tebi razlika na uz za citavih pola kg, valjda postoji nada i za mene da je moje pilence malko manje, da ne muci mamu puno Wink
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 14/11/2012, 15:18

Lilly, srećno draga, kako je brzo proletelo ovo tvoje srećno vreme as as
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 14/11/2012, 15:22

Lily srecno,javi se cim stignes... igracice
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 14/11/2012, 15:43

E devojke, sa sarnem ovde... bila sam juce na kontroli, kod dr-a koji je radio IUI, sve je ok, sledeca kontrola je posle dabl testa. Slaze se nalaz iz doma zdravlja do u milimetar. Do daljnjeg sve kao i do ada, pa cemo videti...
Malo sam se zabrinula sto mi je secer 5, a uvek je bio 4,5 , ali dokle god je u granicama, necu previse da mislim. Dr kaze da je najvaznije da je beba ok, lepo kuca srce, lepo se formirala kicma, a nogice i rukice su nam jos tackice...ajd kruzici...tako da , za sada sve je pod kontrolom...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malaplava 14/11/2012, 18:05

Ema78 ::E devojke, sa sarnem ovde... bila sam juce na kontroli, kod dr-a koji je radio IUI, sve je ok, sledeca kontrola je posle dabl testa. Slaze se nalaz iz doma zdravlja do u milimetar. Do daljnjeg sve kao i do ada, pa cemo videti...
Malo sam se zabrinula sto mi je secer 5, a uvek je bio 4,5 , ali dokle god je u granicama, necu previse da mislim. Dr kaze da je najvaznije da je beba ok, lepo kuca srce, lepo se formirala kicma, a nogice i rukice su nam jos tackice...ajd kruzici...tako da , za sada sve je pod kontrolom...

sretan početak osmeh srce
malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 14/11/2012, 19:03

nesto me zeza net....elem samo ukratko...
lilly mislimo na tebe, da se prodje kako treba i da uzivas sa svojim zlatom osmeh srce
shenon, hajd' jos nedelju dana, a posle uzivancija sa bekanom srca
ema, super za sjajan UZ!
sve vas ljubim....! cmokic usne

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 14/11/2012, 23:11

Lilly13, srecno!

Trudnaje, stisak!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 14/11/2012, 23:23

Samo brzinski da mahnem i da izljubim sve trudnice a sad odo da nahranim onu moju smizlu malu koja se probudila dok sam ja sve ovo iscitala.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 15/11/2012, 00:28

jagodica ::Pozdrav, cure!
Bila sam kod Novakovke -beba 1900. Juče mi državna govori 2.400 -eto koliko varira od uz do uz. Ne smem da jedem ništa slatko zbog šečera, a ja na slatkišima živim. Eto, to je to.Na porođaju će mi biti njen kolega, pa ću na sledećoj kontroli biti kod njega- dr Petrović.
Medolino, kad sam bila na održavanju trudnoće sa prvim detetom -porodila se trudnica, a inače je bila sa mnom u sobi - blizanci, devojčice -vaginalni porođaj, bez epiziotomije, bebe i jedna i druga pteko 4kg!
To sm tad čula i nikad više!
MM je bio sitan, jer je blizanac, malo preko 2kg, brat i ja oko 3kg- moj dečak je imao 3730. Nadam se da će Dunja imati oko 3, da lakše prođe porođaj.
Shenon, držim fige- nedelju dana će da proleti!
Pusa za sve!

Jagodice, pa moj beban u 29.nedelji imao 1500gr. u petak ulazim u 31.nedelju.ko zna koliki ce biti u 32-3... A sto su ti rekli da ne jedeš slatkiše...i meni je to rekla dr.da ne dobijem šećer gestacijski, a tebi? Jel su ti ga merili do sada?
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MIRKA85 15/11/2012, 05:57

Cao devojke,vidim lepih izvestaja sa UZ,samo napred!!!
I mi smo se juce slikali i merili,imamo 1880gr.Sve sa bebom je OK-pluca,bubrezi,protoci,grlic...
Nego uvek neka briga nad glavom-manjak plodove vode.Naime dr kaze da nije nista alarmantno AFI nam je 80,a dozvoljeno je od 50-200 stim sto je preko 100 idealno.Kontrola za 3 nedelje da bismo pratili stanje pa ako bude potrebe da se poradjamo ranije.Ako neka ima iskustva sa ovim vrednostima neka pise.I posteljica je vec II-III stepen zrelosti ali na to nije toliko obracala paznju.
Ja za sada ne panicim,i ne pravi mi problem i da se poradjam ranije ako treba jer je beba vec velika.Malo sam snjuvala po netu,ima saveta da se pije 2-3l tecnosti pa cu pokusati.ako imate iskustva pisite,ljubimo vas.
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MIRKA85 15/11/2012, 06:00

i da dodam,inace mm ljut na bebana kaze on je sve posrkao Very Happy
a inace vidite da sam budna ranom zorom,isla u VC pa se beban razbudio,sad cekam muza iz nocne da se malo vidimo pa da opet spavamo Wink
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 15/11/2012, 09:15

Mirka i ja sam imala problem u 32 nedelji sa manjkom plodove vode kad sam bila u bolnici pa su mi rekli savet samo bar 3 litre obicne vode dnevno. Ne sokovi, cajevi kafe nista sem obicne vode ne pomaze povecanju plodove vode. Ja sam se nalivala vodurinom kao blesava iako je bas i ne volim ali pomoglo nam je. Meni je afi bio 70 pa posle tri dana 90 pa opet posle par dana se popeo na 120 i tako je ostalo do porodjaja. Jedino sto mislim da je malo neozbiljno sto su ti rekli da dodjes na kontrolu tek za tri nedelje. Ne zelim da te plasim ali ja bih ipak otisla ranije pa makar i na neko drugo mesto. Idi ti za nededlju dana opet negde na uz samo da ti izmere afi jer je tri nedelje dug period za cekanje. Opet ponavljam da mi nije namera da te plasim ali treba biti pazljiv. Ljubim i tebe i tvoju bekanu pa javljaj sta ima novo kod vas.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MIRKA85 15/11/2012, 09:39

pocela sam se sinoc nalivati vodom,a imam kontrolu u drzavnoj za 2 nedelje pa cu ici tamo.a ako me bas uhvati neizdrz oticu negde ranije
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 15/11/2012, 10:58

Pozdrav, devojke!
Lilly13, neka je sa srecom!
Mirka, dobro je što imaš kontrolu kod državnog pre, to su osetljive stvari, samo se nalivaj vodom ako ti je preporučeno.
Kad smo kod vode- u NS je danas nema ceo dan, kao šugava sam!
U prvoj trudnoći sam imala gestacijski šećer, a sad mi je povišen kad radim šećer 2 sata nakon jela. Organizam, tj.žlezde, usporenije rade, pa imam preduslov da budem dijabetičar kroz koju godinu. Otom potom, smanjiću slatko, pa ćemo videti.
Planiram vaginalno da se porodim, pa mi odgovara da bebana ne bude puno krupna Very Happy
Iako, baš juče mi Novakovka priča, jer su je neki pacijenti zvali i žalili se -pedijatri skoro svaku bebu po rođenju šalju na uz mozga zbog pucanja kapilara u mozgu. Ona smatra da preteruju jer su čak i njoj to uradili. Mi smo našeg sina do godinu dana stalno vodili. Smatra da su to gluposti, ali šta da rade ljudi koji nisu u medicini -bilo koji problem na mozgu ti je da umreš od brige! Kroz svašta se mora proći, ali korak po korak, pa se izgura. Zato su i dobra iskustva drugih, da čovek koliko toliko može da se opusti.
Pusa za sve!
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 15/11/2012, 11:06

jutro trudnjacice!
ja sam nocas spavala citava dva sata i sada sam sva nikakva...odgegala se, platila racune i moooozda cu skuvati neki rucak....
ja se trudim da ne jedem slatkise, i beli hleb sam izbacila, ali zato za dorucak pocastim sebe povremeno pitom sa sirom ili burekom ili tako nesto....sve vrenosti secera su mi bile ok, ne znam sto me mlate, valjda je to sada popularno.... Rolling Eyes
danas mi steze paketic za celije, i jos neke dzidza bidze sto sam narucila, jedva cekam! radost
dete mi spava u stomaku, valjda sam i nju nocas namaltretirala svojim okretanjem sa jedne na drugu stranu....
ljubim vas

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 15/11/2012, 11:30

jagodice i mi smo isli na uz mozga zbog kapilara koji je pukao..to je bilo uzasno stresno za mene,isli smo dva puta Rolling Eyes
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 15/11/2012, 12:18

Cek cek da li sam dobro skapirala za te kapilare koji pucaju jel to samo kod prirodnih porodjaja ili vazi i za nas koje smo se porodile na carski?
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 15/11/2012, 13:35

pa ja sam imala carski yes
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 15/11/2012, 13:59

Meni su rekli zbog nekih problema u trudnoći -beba bila u nepravilnom položaju npr. ili sl. Kod prirodnog isto, ako porođaj traje dugo ili prekratko -ja sam se porodila za dva sata, pa ni to nije dobro. Novakovka kaže da je to sve bezveze i da se reguliše samo od sebe. Ona se prirodno porodila. Kaže da kod cr se isto dešava neki problem sa plućima- sve u svemu, može te nešto zakačiti kakav god ti porođaj bio. CR je ipak mislim sigurniji za bebe -ne bi se sve poznate ličnosti tako porađale. Bar mislim. Moj je bio prvi vaginalni, nemam koga da mi se naže oko bebe, pa mislim da je ovo za mene možda bolje rešenje. Zbog hemoroida nisam sigurna, ali ovaj put ću krenuti sa factu kremom odmah.
Pozdrav!
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 15/11/2012, 18:23

...ja kako se blizi porodjaj vise nemam pojma kako cu se poroditi...eto stalno sam vikala carski, pa carski....ali sada kada je to jos malo stvarno ne znam...kako bude...msm naravno da cu da smaram doktora i da se raspitujem i tako to, ali neminovnost je da princeza izadje, na nacin na koji to bude sudjeno (jos cu da postanem i fatalista Shocked )....
ja sam zelela carski samo zato da budem sigurna da mi beba bude dobro, ali ako npr krene prirodno, i sve bude kako treba, otvaranje, velicina bebe....itsl, nisam ni protiv prirodnog porodjaja...sa ili bez epidurala, svejedno....
Moja mama je kao prvorotka mene rodila za pola sata (zato sam imala neke cvoruge na glavi jer sam valjda izletela napolje...avaj, vazda sam bila nestrpljiva), sta mislite ima li tu mozda genetike, pa da se ponadam da cu i ja tako proci, heheheeee
ljubim vas sve, odoh da se druzim sa daljinskim.... usne

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu