KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+65
gaga.ristic1
*AIDA*
key
seka 35
tuli
ivi
ninica2
SannI-AlL
Mali Princ
Jejaaa
Milijana
pegaz
Simona
Niny
bak
MAAKKI
lolipop
nina :)
mamajednogprinca
daxi011
lilya
flyki
veki1
rada78
Struzzo
Tanja83
Tinche
bulevarka
OKacica
ananana
JocY
dr mali pariz
Shizika
Dacaa
saska1
Vuchica
Orline
zoxa
anak
malaplava
MIRKA85
Jelica
plavaptica
KoMetaK
BiKsi :)
Marija86
Botox
dra00
Mirjana
noja
Nensy85
Mrvica
medolino
heart84
shenon
maki79
sanjicica
lilly13
stefi :*
Ema78
mijaki
krol
jagodica
M.
Gramatika
69 posters

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 3/12/2012, 10:34

Mijaki, i mene p.ce hormoni, sva sreca pa mm nije tu, mislim da bi se samoubio...
A sto se tice psa, ne znam sta da ti kazem, ja bas razmisljam sta da radim sa njima posle porodjaja, mnogo sam vezana za njih, a cinjenica je da necu moci i bebu i njih dve da nahvatam...a opet ne bih da stvaram animozitet izmedju pasa i bebe, posto sam odlucila da pse u sustini zadrzimo. Sve moje drugarice imaju odlicna iskustva u varjanti pas'beba...

Ne preostaje mi nista drugo nego da redovno igram loto, pa da kupimo kucu.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 3/12/2012, 10:36

Jutro trudnice,
konacno jedna prospavana noc,kako tako. Malo pre mi bili iz Konzilijuma da mi izvade krv,milina dodju kuci obave sve nema nikakvog cimanja:) Cekam do kraja nedelje treba da mi stigne komoda,pa polako da se vadi sve iz kutija i kesa,jedva cekam:)
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malaplava 3/12/2012, 10:57

Dobro jutro drage moje! Mislim i nije bas jutro ali ovo kad je ovakvo vreme nikako da se razbudim. Iako sam ustala u 7h, popila kaficu, doruckovala, bila u prodavnici, sada bih trebala do banke, posto nemam koga da posaljem, muz ode u 6, dodje u najboljem slucaju u pola 7. Sad
Nego, od jutros me dok hodam bolucka unutrasnja strana butne kosti (valjda sam dobro objasnila). Da li je neka imala to 'ískustvo' :) Pretpostavljam da se sire kosti, ali opet aj da pitam... Kad se dim nista.

Mijaki prikuckalo Very Happy Ana je spremna za upoznavanje osmeh srce

Ljubimo vas sve!
malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 3/12/2012, 13:03

Trudnice, samo da vam mahnem!
Rade hormoni svije, radi i uzbuđenje, ali sve ide dobrim tokom, koliko vidim, bliže se nove bebe! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 805311
Javlja li se Šenon?
Medo, Srce, Ema, Mala, Mijaki.... poljubac za vaše bebe i vas! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 338438
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 3/12/2012, 13:05

O, Bojana, Jagodice, Dra, kako vas izostavih! Embarassed
Sve trudnice, Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 692299
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 3/12/2012, 13:06

cao trudnice :)
Mene sastvlja polako..sve me boli od stomaka do kukova,ledja bas mi je tesko sada vec...tacno sam ubedjena da doktori kasne sa terminom kod nas i da sam ostala trudn apolovinom marta a ne 8.aprila Rolling Eyes samo da ne krene pre vremena...moram ozbiljno popricati sa doktorom..
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 3/12/2012, 13:35

Marija, navijam! I kod moje sestre su pogrešili termin za 2 nedelje! Biće i vaš anđeo dobro!
Čuvajte se! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 21831
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 3/12/2012, 14:10

Marija, bice sve to kako treba...Samo polako...

ljubav
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 3/12/2012, 14:58

Ćao, cure!
Zagrljaj za sve!
zakazala sam pregled 10. popodne. Baš sam nešto nestrpljiva- nadam se da će mi reći kakva je situcija i da li će bebana malo poraniti...
Nervoza je postala moje stanje- nisam sigurna da su u pitanju hormoni. Očisti, prebriši, uključi mašinu, nakupilo se za peglanje, ponovo sve isflekano, nešto se prosulo, nekome ne smeta, neko je mali da bi to primetio... MM se samo čudi što mi sve smeta. Mrtva sam umorna u ponoć, a moj dečkić nije pospan... Nervoza ili ludilo? Crying or Very sad
Nema vesti od Shenon?
Mijaki baš sitno brojiš...
Heart, najteže je kad ležiš na leđima, bar meni. Nije ti lakše u nekom drugom položaju? Kad dugo čučim ili sedim i meni se čini da ću pući. Možda ti je taj osećaj i od dugog ležanja. Ćuvaj se!
Pusa za sve!
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 3/12/2012, 15:37

Dan trudnice!

Dobro nam došla sva nova sunny na Kutak da ste nam živi i zdravi 100 godina.

Pokušavam bar nešto da pohvatam, ali ruku na srce ne ide mi baš Embarassed

Samo znam da se Mijaki primaklo upoznavanje, Ana je spremna, srećno draga moja, tvoje sunašce uskoro stiže.

I Bojana ima divan avatar love

Trudnice ljubimo vas sunny i ja, i želimo vam što laganije trudničke dane
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 3/12/2012, 16:02

Ema78 :: Heart84, ja ne znam kako bih izdrzala da moram da lezim...svaka cast !!!
osmeh srce
Izvinjavam se, ali ovo sam morala da primjetim, jer ležim još od 29.09., i poslije svega ležanje mi dođe kao najlakše, a imamo ležati još 2 mjeseca. Bilo je mnogo gorih stvari od kojih kosa opada i sijedi, kada u trudnoći umjesto da dobijaš kilograme, ti ih gubiš zbog sekiracije i neizvjesnosti koja te izjeda, a koje ne bih poželjela svom najvećem neprijatelju. Vjeruj, lako se privikneš, a dani odmiču.

heart84 ::Ema kad se mora nije nista tesko,sta sam sve prosla da bi dosla do ovde. Na sve se covek navikne, a posto znam sta me posle sve ceka ovo dodje kao neki odmor :)

Tako je Srculence, isplati se i na glavi dubiti, a ne ležati. Razumijem te potpuno, i meni je trudnička odjeća samo pidžama, ni proste radnje kao što je tuširanje, obuvanje čarapa ne radim sama, u krevet su mi donosili klopu do prije 10-tak dana, ali na to gledam kao da su me razmazili Very Happy . Ima noći kad nikako ne spavam od žgaravice, ali više volim tako, nego da ne spavam od sikiracije. Nego polako dušo, prošla su 23 dana, proći će i ostali dani, i onda ćeš da uživaš u ljubavi i nježnosti.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 3/12/2012, 16:05

lolipop ::
Ema78 :: Heart84, ja ne znam kako bih izdrzala da moram da lezim...svaka cast !!!
osmeh srce
Izvinjavam se, ali ovo sam morala da primjetim, jer ležim još od 29.09., i poslije svega ležanje mi dođe kao najlakše, a imamo ležati još 2 mjeseca. Bilo je mnogo gorih stvari od kojih kosa opada i sijedi, kada u trudnoći umjesto da dobijaš kilograme, ti ih gubiš zbog sekiracije i neizvjesnosti koja te izjeda, a koje ne bih poželjela svom najvećem neprijatelju. Vjeruj, lako se privikneš, a dani odmiču.

heart84 ::Ema kad se mora nije nista tesko,sta sam sve prosla da bi dosla do ovde. Na sve se covek navikne, a posto znam sta me posle sve ceka ovo dodje kao neki odmor :)

Tako je Srculence, isplati se i na glavi dubiti, a ne ležati. Razumijem te potpuno, i meni je trudnička odjeća samo pidžama, ni proste radnje kao što je tuširanje, obuvanje čarapa ne radim sama, u krevet su mi donosili klopu do prije 10-tak dana, ali na to gledam kao da su me razmazili Very Happy . Ima noći kad nikako ne spavam od žgaravice, ali više volim tako, nego da ne spavam od sikiracije. Nego polako dušo, prošla su 23 dana, proći će i ostali dani, i onda ćeš da uživaš u ljubavi i nježnosti.

ih devojke upravo tako..ja sam lezala od 8.nedelje pa sve do skoro 30.nedelje..
i to sto lolipop kaze nista sama nisam radila jela sam u krevetu samo samdo toaleta isla sama..nigde vise..i eto sad imam malu Lolu koja je bila vredna svega sunny
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 3/12/2012, 16:07

Baš pre neki dan i ja rekoh drugarici: -Da su mi rekli da na glavi dubim do kraja, našla bih način, a kamoli da leškarim!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 3/12/2012, 16:13

Marija86 ::..i eto sad imam malu Lolu koja je bila vredna svega sunny

Tako je Marija, za Lolu sunny se isplatilo i na Golom otoku 10 godina robijati , a ne ležati. Vidjela sam da si opet u dilemi, ne brini biće sve u redu dušo, samo stišću hormoni.



lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 3/12/2012, 16:22

Devojke, naravno da sta se mora nije tesko, nisam nista lose mislila, nego u mojoj situaciji mi to izgleda nemoguce iz prostog razloga sto i da moram da lezim, ne znam kako bih jer nemam na koga da se oslonim da u takvoj situaciji bude sa mnom. Meni je to jedan od vecih strahova, jer sam uglavnom sama, takav je splet okolnosti.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 3/12/2012, 16:28

Ema ni meni nema ko pomoći, jer kad sam ja prokrvarila sveki je dobila šećer 32 i zaglavila mjesec i po u bolnicu, a moja mama radi po čitav dan. Tako da od svoje plate ostavljam 100 eura za ženu koja dolazi svaki dan, kuva ručak i pazi na mene, uopšte ne insistiramo na čišćenju kuće, to je sada manje važno. MM kaže da ona njemu nema cijenu, koliko mu je olakšanje što je ona tu svaki dan. A kada ona ode mm nastavi tamo gdje je ona stala, mama i sveki ulete povremeno. Vjeruj snađe se čovjek za sve.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 3/12/2012, 16:45

Loli zagrljaj srca1
Ma Ema znamo da nisi mislila nista lose...nije lako biti u takvom stanju ali kod nas je npr.mm sve radio..ujutru ode kupi mi dorucak pa u krevet ode na posao onda dodje pa rucamo nesto,ako treba posprema sve mi je bilo na komodici pored mene bas onako organizovali smo se..isto kao i kod lLoli svekrva bolesna mama radi..ali sve to prodje nekako..moja jedina briga je bila na wc papiru Very Happy
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malaplava 3/12/2012, 16:54

Marija86 ::moja jedina briga je bila na wc papiru Very Happy

iako hvala dragom bogu nisam imala krvarenje u ovoj trudnoci, ali jos nisam za ovih 6 meseci otisla u wc a da nisam pogledala kad se brisem...ma kad se samo setim onih stresova sa prethodnim spontanim... uh nema sta se ne moze kad se mora...nije lako sto sta...

Ali Ema dace Bog da ti i mnoge druge zene ne morate toliko da mirujete i da sve prodje skolski... ljubav
malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 3/12/2012, 17:03

Pozdravcic trudnice ff

Lolice,ljubim ja tebe i tvoje sunce mnogo,mnogo ljubav ljubav ljubav

Ako treba da se leskari i odmara,odmarajte jer nista nije vredno od malenog bica koje nosite u sebi!

Marija86 iako hvala Bogu nisam krvarila,nije bilo dana od transfera pa sve do sada da ne zavirim na wc papir Wink valjda je to jace od mene...

Trudnice moje,danas sam se bas uplasila,sinoc sam osetila moje vragolane kako se bas guraju a od jutros sam samo osetila donju bebu a gornju nista...oko 15h sam se vec zabrinula i resila da se spakujem i na UZ,bila sam sva prebledela,onda sam legla na ledja(jer znam kad legnem na ledja njima smeta a mene odmah gusi) i posle 5 minuta lezanja i gledanja u stomak,poceo je i gornji da drma i udara..uh koje olaksanje..evo i sada je nemiran a tako sam se bila prepala...

Grlimo vas sve redom d

medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malaplava 3/12/2012, 17:06

Medo razumem te potpuno, najsrecnija sam kad me ovaj mali drnda lol!
malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 3/12/2012, 18:34

malaplava ::Medo razumem te potpuno, najsrecnija sam kad me ovaj mali drnda lol!

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 561840
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 3/12/2012, 20:48

'vece trudnicice!!!
ja se tek sada vratila, gde sve nisam bila...ali se za pravo cudo i nisam umorila koliko sam ocekivala...
obavila sam i poslednju nabavku za bebu...i sada stvarno mogu da kazem da smo spremni...
nadam se da ce rezultat celodnevne skitnje biti lep san...
ljubim vas usne


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od rada78 3/12/2012, 21:35

Dobro veče trudnice.

Prođe i ovaj vikend...večeras pratim mm na put a Ja se vraćam da spremam stvari za bolnicu. Sutra idem na redovnu kontrolu u GAK i ostaću 3 dana.

A danas...ne znam sta me snašlo...pojela sam mnoogo hrane, pretovarila se...sad kad skoči glukoza, pa pritisak...odoh po lekove. LJubim vas sve, uživajte u trudnoći
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dra00 3/12/2012, 21:48

Medo i ja sam imala 2 dana bez pokreta i uplasila se bas, sve mi se crne misli motale po glavi. Onda su odjednom krenuli, prvo jedan pa drugi i onda mi je laknulo. Sad vise i ne znam koje je koji jer ih osecam bas svuda Very Happy znas ti sigurno taj osecaj. Uzivajte ti i tvoji momci, ljubim vas ljubav
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 3/12/2012, 23:24

Evo, mi napunismo 20 nedelja!
Hvala ti, Bože!

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Nmxpns
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu