KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novembarska jutra :)

+49
saska1
Nensy85
bebko
tetreb
Marija86
Dionisia
buby
Republica
JAmajka
caci
Niny
hany
mijaki
nina :)
anak
dragana76ns
MARA
zoxa
plavaptica
cufta
bobica83
heart84
JocY
agata
Tanja83
MAAKKI
HappyGirl
Orline
KoMetaK
dr mali pariz
Vuchica
Gramatika
djole42
Bjanka
cici
BiKsi :)
Mrvica
korpica
Botox
medolino
lilya
bak
Mirjana
Milijana
missile
maus
Ema78
cicsa80
Tinche
53 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 31 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od JocY 21/11/2012, 13:17

Djole draga ne znam sta da ti kazem... pitacu isto sto i Bak jel vam donacija nije opcija? No
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 31 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od cufta 21/11/2012, 14:28

Djole: "POZELI NESTO VECERAS. MOZDA SE CUDO DOSADJUJE!"

Misu, zaboravi afekat. kod njih to nesvesno pravi odbranu (jedna je majka). Polako, deo po deo, dan po dan..... nikad sve odjednom. i nikad ne davati preveliki znacaj tom tekstu dok ga govoris. neka izgleda usput. Pa pauza. Pa onda opet ponavljas....
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 31 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od dr mali pariz 21/11/2012, 15:36

Dan cure!
Drzim iv i nije mi zgodacija ovo kucAnje,al da pokusam...
prvo- svima koji slave, zelim srecnu slavu! Nina, kao da sam se posluzila...i cuj-10 vrsta...malo li je lol!
Vucice, ubola si 7! navijam i prasim za super zurku u labu Novembarska jutra :) - Page 31 216281 Novembarska jutra :) - Page 31 216281 Novembarska jutra :) - Page 31 216281
Korpice, pa ti ,lutko, jos nisi u postupku...kakva bre operacija?
Lilyo, sad kad su brisevi dobri,koji je plan ?
Mima...iskreno,primetila da te nema, al se setih da ti je tata sveze operisan, pa sam mislila da oko njega imas obaveza...a ono...opet nasa nepresusna tema...draga, znas da sam tu, kad god!
Djolesku...mila...apsolutno se tome nadala nisam, a mogu misliti tek vi...
znam da mu nalaz nije bio ideala,ali da je tako ...morate otici na jos neko mesto,ako donacija nije opcija. Novembarska jutra :) - Page 31 670661
Cufta naucila slike da postavlja,pa se otvorila za kafenzi...ajd salji jos jednu domacicu, ziva sam zaspala, a cas treba da odrzim...
Rodicu moj...najezih se na tvoju pricu jer se samo setih tih skoro nastradalih...hvala Bogu da je vikend bio dobar, a ne samo uzbudljiv Novembarska jutra :) - Page 31 275568
Pozdrav drugarice!!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 31 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od cufta 21/11/2012, 16:06

[img]Novembarska jutra :) - Page 31 2ylmpg0[/img]

evo Parizu prava domacinska za uz cas!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 31 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od dr mali pariz 21/11/2012, 16:10

u bre, dovde mirise,odoh da je prihvatim !
hvalaaaaaaa
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 31 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od korpica 21/11/2012, 18:15

bak ::



Mislim da me hvata nesto, grlo boliii, glava, usi, kao da mi je neko seo na ramena Mad




Ih bre Bak zar i tebe hvata prehlada c
Neka ostane na tome i sutra budes kao nova zagrljaj


cufta ::Korpice, samo polako i istematicno - rezultat rada stize
Daj Boze.Mislim,uvek sam se trudila i terala sebe da mislim pozitivno,ali,sada posle toliko baksuzluka,nesto bas i nisam optimisticna.Valjda ce me proci


djole39 ::Na zalost naša priča je završena .....Upravo mi se javio MM na kratko .
U punktatu nema ničega ,biopsija ne moze da se radi jer su testisi previše krti ...
Čekam da stigne da vidim šta nas je snašlo jer mi je pomenuo da su mu rekli da će funkcionisati još par godina a onda će testisi skroz izgubiti funkciju.....
DJole,zeno,bas mi krivo No
Ipak,slazem se sa curama,potrazite jos neko misljenje,mogucnost donacije na kraju krajeva i usvajanje.
Ja vam u svakom slucaju i dalje zelim puno srece i uspeha sta god odlucili zagrljaj


plavaptica ::



Korpice e jesu ti brisevi tezak smor c . Nadam se samo da te nece zatrpati jos sa silnim antibioticima, jer se te bv u principu lako regulisu, mozda nesto prirodno ili neki laktobacili ako ih ima u vidu vag. Sigurna sam da tvoja beba samo ceka pravo vreme za upoznavanje sa mamom, pa zbog toga i svo ovo odlaganje.
Najgore od svega sto ja nemam nikakve simptome,doduse,pre neki dan mi krenuo ciklus,ali bez obzira,nista.Videcu vec sa dr sta ciniti.Tebi puno hvala na lepim recima i jos lepsoj zelji ljubav


maus ::Zene samo da se javim da sam ok. Imala sam strasnu svadju sa mm u ponedeljak, naravno opet oko sveki divljakuse. Urlala sam...bila sam izoblicena od besa i jos uvek sam...nisam bas za neko piskaranje, kada malo oladim. Upravo sam se i Tincetu pozalila i nadam se da je bar nesto malo od mog izlaganja Milanu uslo u glavu...u protivnom poubijacu sve Manojlovice Laughing
Sta vise reci i pricati o nama ti dragim svekrvama Rolling Eyes
Pokusaj samo da se sto manje nerviras,ako je uopste moguce i nemoj da dozvolis da se sa svojim muzem svadjas zbog nje,opet,ukoliko je ikako moguce,ipak su to njihove mame Rolling Eyes
Sve mi je to veoma poznato kad su one u pitanju,roman da ispisem Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


Tinche ::


jutros ustala rano, bili na kontroli u DM, sve je ok. Popodne me ceka Dr Sumarac
Super,trudnoca napreduje lepo i dobro,da tako i ostane yes


dr mali pariz ::



Korpice, pa ti ,lutko, jos nisi u postupku...kakva bre operacija?














Nisam jos pocela,sad mi se isprecila cista.Primala terapiju od koje su se nadali da ce puci,sad,sto nije pukla,vec se povecala toliko i takva je kakva je da mora operacija.
Kad sve zavrsim,javljam im se da pocnem napokon,samo ukoliko mi RZZO produzi potvrdu koja mi istice krajem godine.
Ukoliko ne,sve iz pocetka,a to ja psihicki mislim da ponovo necu moci
ljubav ljubav ljubav puno tebe i zvezdice Dusana i Ivonu



korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 31 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od cufta 21/11/2012, 20:53

Korpice, posle kise znamo da uvek dolazi Sunce
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 31 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od dr mali pariz 21/11/2012, 21:07

Draga Korpice, samo pozitivno moramo misliti...i cekati nasih 5 minuta.Veruj da postoje! Hvala na pozdravima! Novembarska jutra :) - Page 31 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 31 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od BiKsi :) 21/11/2012, 23:03

Rodicu, ne stizem gore kod tebe, al ljubim Zvezde i vrlo ih cesto pominjem, samo da znas zbog cega stucaju, iliti zbog koga! Very Happy

Djoleeeee, e moj Djole, prvo jedan veeeeeliki stisak, vratila si me na nas odlazak i sve same pocetne nule, i shok, i izgubljenost i uplasenost, ma svakakve emocije pomesane... A onda je Coke uzeo proksid, koji je doveo do nekog broja, bar za zamrzavanje. Sedite fino vas dvoje, i napravite strateski plan, njemu udarna doza vitamina i hormona, 3 meseca, pa onda da fino nadju za zamrzavanje! Donacija moze biti drugi deo strateskog plana, al samo pod uslovom da prvi ne uspe! Drzim fige, drzim i stezem za vas, jako, najjace do sad! I vracanje Dona te, verujem, bas zdrmalo. Znam kako je nama bilo kad smo poklonili naseg cuka u aprilu, pa suze, pa griza savest, pa tuga, ma, kako smo samo tako satkani, da nas sve pogadja, i sve emotivno razara?! Rolling Eyes Ja verujem da cete resiti ovaj problem, i da ce ona presecena vrpca 3.11. ove godine doneti pravu energiju u vas dom, i veliku srecu, dugo ocekivanu! Ne kloni, molim te, znam da si pozitivac ljuti, znam da si i umorna od cekanja, nadanja, verovanja, al mozda je ovo momenat kad mislis da treba da odustanes, a u stvari, sreca je bas tu, blizu, al te tera da budes hrabra i nastavis dalje, do konacnog cilja! Imas svu moju podrsku, zagrljaje, poljupce, pricu ako treba, sta god, tu sam za tebe, UVEK!


Mimice, ishlapetaj Manojlovice, al prvo svekrvu, mozda onda neces morati Milana! lol! Kako ti je tata? Ljubim i tebe i Anu!

Cure, sve vas ljubim, lecite se, i mene zeza kasalj i grlo, al se lecim propolisom, preprzenim mlekom i tako tim domacim varijantama! Ne mogu vise lekove da gledam!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 31 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Milijana 21/11/2012, 23:14

Dobro vece,
Mrtva sam umorna, bili smo na slavi kod kumova u Lajkovcu. Prvobitni plan je bio da ide samo mm, ali me sveki juce ubedila da krenem i ja, a da ce ona cuvati decu. Iskreno, nisam verovala da cemo uspeti, ali jesmo f Kakva promena Shocked kao nekad, kao momak i devojka, bez patuljaka da nam vise na sisi i glavi...
Svasta ovde procitah... Biksi, prosla si kroz Krusevac, a nisi mi se javila Mad
Djole, sve sto rece Biksi, ja samo mogu da potpisem.
Misu, ja kao ti, saspem sve sto imam i kad imam yes
Nina i ostale devojke koje slave, srecna slava osmeh srce
Odoh u horizontalu, bas sam Sleep

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 31 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od BiKsi :) 21/11/2012, 23:31

Mili, pre Krusevca skrenuli ka Kopu, a u povratku isli preko Doline jorgovana, pa na KV, jer smo svracali na neku cast! Al sam te pominjala i muzu i kumovima, nemoj da mislis da nisam! Jer muz i ja stalno zavrljamo u Krusevcu, sto on kaze, nama bi se kupovina navigacije samo zbog prolaska kroz Krusevac isplatila! lol! Neverovatno kako stalno kad prolazimo tuda, negde zavrljamo i ne pogodimo put iz cuga!

A bice dana za stiskanje s tobom i patuljicma, bice, mora biti, vrljacemo Coke i ja jos po Srbiji, pa cu ga usmeriti ka vama, taman da naucimo kako da prodjemo kroz vas grad bez preznojavanja! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 31 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Milijana 21/11/2012, 23:41

Biksi, samo javi, ja sam ti bolja od navigacije, svaki sokak i sumarak znam Laughing

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 31 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Mali Princ 22/11/2012, 00:13

Mile moje devojke, svakodnevno mislim na vas, ali nikako ne stizem da se posvetim da napisem par redova.

Samo da se javnem da vas nisam zaboravila i da samo cekam malo vremena da vam detaljno pisem Novembarska jutra :) - Page 31 561840 Novembarska jutra :) - Page 31 275568

Dobri smo, rastemo, samo preko dana se spava 1-2 po pola sata i to je to, a trazi stalnu paznju jer je puno aktivan, tako da se nista drugo ne moze.
Leze u 23h, ali zato prespava noc bez budjenja, jede oko 6 i nastavi da spava do 9.Kad on legne, ja navalim na ostale obaveze, i tako ode vreme.

Sve vas puno ljupkamo! Novembarska jutra :) - Page 31 21831 Novembarska jutra :) - Page 31 21831 Novembarska jutra :) - Page 31 21831 Novembarska jutra :) - Page 31 679696
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 31 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od cufta 22/11/2012, 07:04

Dobro jutro zenske. Djole, gde si? Cmok! Tebi najveci poljubac, ostalima nesto manji. Mali prince zar vec prodje 5 meseci? Mili, svaka cast na provodu, trebalo je tako uraditi
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 31 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od djole42 22/11/2012, 08:08

Jutro mile moje !
Brzinski da vas stisnem i da vam kazem veliko hvala što ste uz mene !
Javiću se kasnije da sve potanko objasnim !
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 31 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od missile 22/11/2012, 08:45

Jutro!!!

Samo da vas d za dobro jutro pa odoh dalje, da se rasanim nekako! Wink
ljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 31 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Tanja83 22/11/2012, 09:22

Da postavim kaficu jednom i ja u zivotu Very Happy

Posluzite se drage moje.Im a tu i malo kolaca Very Happy

Novembarska jutra :) - Page 31 M8o6tk


Djole moj, Novembarska jutra :) - Page 31 715980 Novembarska jutra :) - Page 31 191975mislim na tebe i cekam tvoj izvestaj

Ostale cure,pisemo se posle Novembarska jutra :) - Page 31 670661

Idem da prosetam malo Pestom pa veceras pravac Beograd Very Happy
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 31 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od bak 22/11/2012, 09:28

Jutro Jutra!

Djolence, ljubim, sta god treba samo reci d

Miss prolete ko raketa Razz

Maus, zeno, uh Mad Neka si sve rekla i sasula yes

Biksi, slinavo moje pilence, procitah o skitaranju po Kopu, pa mi ne bi bas svejedno , ima tamo delova koji nisu bas za setnju, koliko njih je izginulo samo u zadnjih par godina No Drzite se vi dooobro utabanih staza yes

Mali Prince, vec 5 meseci Shocked Kako deca rastu...

Tanja, skitaro jedna, mmmm mirise dovde osmeh srce

Ja malo bolje, juce se lecila kuvanim vinom i Fervexom, ispreznojavala se i samo jos da me grlo prodje i bicu kao nova yes Samo da me vise ne boli svaka koskica

Ovih dana sam u nekoj teskoj dilemi, imali smo , hm recimo ponudu za zivot u inostranstvu, ja sam teska po tom pitanju, ali mi se ovaj put ucinilo da bi to moglo biti to. I prelomila. Ali se, za sad to izjalovilo, a meni ostao crv, rovari.
Pa smo planirali prirodnjak u ovom ciklusu, corak, i to se izjalovilo, tek 15. 01. kod Miljica po njegov sud i terapiju. Pa mi sve nesto ide naopako, tj ne onako kako bih ja htela.
Pa kad vec ne idemo na prirodnjak, ja bih na skijanje. A nema se para Rolling Eyes A i ako bi se nasle, onda se nema za prirodnjak, tj teze bi se nasle.

I tako....

Ajd, smorih bas al mi doslo lol!

Ljubim vas osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 31 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od missile 22/11/2012, 09:57

bak ::
Ovih dana sam u nekoj teskoj dilemi, imali smo , hm recimo ponudu za zivot u inostranstvu, ja sam teska po tom pitanju, ali mi se ovaj put ucinilo da bi to moglo biti to. I prelomila. Ali se, za sad to izjalovilo, a meni ostao crv, rovari.
Pa smo planirali prirodnjak u ovom ciklusu, corak, i to se izjalovilo, tek 15. 01. kod Miljica po njegov sud i terapiju. Pa mi sve nesto ide naopako, tj ne onako kako bih ja htela.
Pa kad vec ne idemo na prirodnjak, ja bih na skijanje. A nema se para Rolling Eyes A i ako bi se nasle, onda se nema za prirodnjak, tj teze bi se nasle.

I tako....

Ajd, smorih bas al mi doslo lol!

Ljubim vas osmeh srce

Uf, Bak, nisi smorila ni malo, nego sam se prepoznala u ovim rečenicama, msm to kakve sam i ja sreće....
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 31 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od cufta 22/11/2012, 10:20


Trenuci - Horhe Luis Borhes



Kad bih svoj život mogao ponovo da proživim
pokušao bih u sledećem da napravim više grešaka,
ne bih se trudio da budem tako savršen,
opustio bih se više.

Bio bih gluplji nego što bejah,
zaista, vrlo malo stvari bih ozbiljno shvatao.
Bio bih manji čistunac.
Više bih se izlagao opasnostima,
više putovao,
više sutona posmatrao,
na više planina se popeo
više reka preplivao.


Išao bih na još više mesta
na koja nikada nisam otišao,
jeo manje boba, a više sladoleda,
imao više stvarnih, a manje izmišljenih problema.
Ja sam bio jedan od onih
što je razumno i plodno proživeo
svaki minut svog života:
imao sam, jasno, i časaka radosti.

Ali kad bih mogao nazad da se vratim
težio bih samo dobrim trenucima.
Jer, ako ne znate, život je od toga sačinjen,
od trenova samo; nemoj propuštati sada.


Ja sam bio od onih što nikada nikuda nisu išli
bez toplomera, termofora, kišobrana i padobrana.
Kad bih opet mogao da živim
lakše bih putovao.


Kada bih ponovo mogao da živim
s proleća bih počeo bosonog da hodam
i tako išao do kraja jeseni.
Više bih se na vrtešci okretao,
više sutona posmatrao, sa više se dece igrao,
kada bih život ponovo pred sobom imao.
Ali, vidite,
imam 85 godina,
i znam
da umirem.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 31 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od JAmajka 22/11/2012, 10:26

Jutro,cure!

Đole,ne gubi nadu,sigurno postoji neko rešenje. c

Maus,žao mi je što se nerviraš. ff Mm i sveki su "patološki vezani"(sin jedinac,mama udovica već 30 god).Ja se sa mm nikada ne svađam zbog nje,otvoreno joj kažem šta mislim i stavim veeeliku tačku na razgovor.

Bak,nisi nas smorila,svi mi imamo ponekad takve faze,ali ne zaboravi da i posle najmračnije noći osvane novi dan.
Ćuftice,ja tebe doživljavam kao vedru i pozz osobu.Glavu gore zagrljaj
Tanja...Pešta..,hoću i ja.

Ja sam sinoć išla sa mm u šetnju gradom i baš mi je prijalo.Nije mi smetao ni vetar,ni hladno vreme..,uživala sam. "Iskamčila"sam od muža ogrlicu i minđuše sa Svarovski kristalima.Jutros se okitih,pa šljaštim kao jelka1

Curke, d i odoh da radim.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 31 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od cufta 22/11/2012, 10:32

Jamajka, i vreme je za jelku!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 31 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od dr mali pariz 22/11/2012, 10:34

Jutro jutra najutarnija!
Otkad vam se u ovom terminu nisam obratila...
Cuftacho, stavila si pravu stvar na pravo mesto...
Samo, postavi i na temi- Omiljeni stihovi...
Bakisha, naidju tako dani, ne znas ni gde si, da ne kazem ni s kim si,a sve bi... polako preuzmi neke konce i ono sto bi te sad razveselilo preduzmi...
Rodicu, mili moj ticu... Novembarska jutra :) - Page 31 670661 ti i Coke tvoj ste TIM!
Djolesku, volEm te!
Prince, draga, sve razumem, i sama tako...Ljubi nam dragog drugara, kad se smognemo, se chujemo? Ljubim vas!
Mimo draga...javiiiiiiiii se, javiiiiiiiiiiiii seeeee...daj mi pedaaaaaaaalj svoga snaaaaaaaaa...daj curo, osmeh na tvoje milo lice i dodji nam! Evo Ivona ti mase iz kreveca!
Ovih dana planiram da sednem i napisem pricu za Knjigu...no, takav koncept imam, bojim se da bi bilo vise od price...ne znam, svasta imam da kazem...ne znam samo odkale mi to lol!
ajd, ostajte mi pozdravljene i stisnute!
Novembarska jutra :) - Page 31 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 31 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od dr mali pariz 22/11/2012, 10:40

Zaboravih Zmaja pozdraviti Laughing
ej bre, al se tuuziva u lunjaranju....jao, blagis vama !! jedva cekam izvestajeee
TiMajka, nek si se okitila, i ja volim takve midjule!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 31 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od maus 22/11/2012, 10:46

Dje ste zene?
Ja sam i dalje dnfsdkjhj. Bas me drma i cima, ali izboricu se ja sim tim cudima ne zvala se ja Mirjana M.
OdoK u rikverc da iscitam sve laganice i da vas postrojim, nisam odavno.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 31 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu