KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novembarska jutra :)

+49
saska1
Nensy85
bebko
tetreb
Marija86
Dionisia
buby
Republica
JAmajka
caci
Niny
hany
mijaki
nina :)
anak
dragana76ns
MARA
zoxa
plavaptica
cufta
bobica83
heart84
JocY
agata
Tanja83
MAAKKI
HappyGirl
Orline
KoMetaK
dr mali pariz
Vuchica
Gramatika
djole42
Bjanka
cici
BiKsi :)
Mrvica
korpica
Botox
medolino
lilya
bak
Mirjana
Milijana
missile
maus
Ema78
cicsa80
Tinche
53 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 35 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od hany 23/11/2012, 15:58

djole39 ::Kod nas je do sada bila situacija da će se MM posvadjati samnom jer uvek nadjem razloga da opravdam njeno ponašanje ,verujući da majka mora imati negde na dnu srca iole ljubavi za svog sina ,verovala sam i borila se da uspostavim kakvu -takvu vezu izmedju njih jer mi je bila tuga i neshvatljivo da ne postoje nikakva lepa osećanja izmedju njih....
Danas sam shvatila značenje - majka ne znači samo roditi ....na zalost MM je to shvatio odavno i sada znam zašto mi je govorio "ne ulazi sebe u naš odnos ,razočaraće te ona ,veruj ja je poznajem "

Maus ,ratni druze ,da si mi blize pa da udarimo po koje crno....

Grlim vas sve !
e sa njima je najbolje na velikoj disanci biti,jer sto si ti normalniji oni su bezobrazniji
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 35 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od cufta 23/11/2012, 16:06

Caci, prvo tumorski markeri, pa onda briga. nista unapred, kao sto smo rekli i juce. Brinuli smo za bubrege, a nije trebalo. dakle, polako, bez brige, ukoliko se ne ukaze potreba za brigom.
Djole, imas divnog muza - to je retkost!!!! Divno je analizirao i vas odnos i svoju majku. A to je najvaznije, ko je#e svekrvu. naravno da se majka stvara a ne radja rodjenjem deteta. pa to smo znali, a nije ona ni prva ni poslednja takva! samo napred vas dvoje u tandemu!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 35 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od missile 23/11/2012, 16:54

Popodne, jutra!
Iščitah 5 stranica na tel, al neću da komentarišbm, jer sam u busu. Inače, napuniste me emocijama!
Ja sam na autoputu Bg-Niš. Đole, draga, kroz Niš prolazim za kojih pola sata, pa ti šaljem poljupce u prolazu! Ne daj se, život je jedan, moraš da promeniš ugao gledanja na svekrvu.
Caci, izguraj s tatom te pretrage do kraja!

Ja jutros uzeh 3 dana godišnjeg, pa skuvah mužu raznu klopu, spakovah malenu torbu i sedoh u bus, idem na večeru u Knjaževac. Dedu i babu da vidim, eto došlo mi, pa činim lepe gestove prema precima.

Devojke, sve vas jako grlim! I volim, to se već zna!
Wink
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 35 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od lilya 23/11/2012, 18:05

Da se i ja upisem danas.
Sedim sama u kafani i jedem. Prvi put danas. Tako mi i treba kad sam potrcala na posao cim mi je malo bolje. Kad me sacekase... Rolling Eyes I tako sad jedem i cekam mm da zavrsi pa da idemo ne znam gde.
Uspeh sve da procitam, ali nema sanse sve da pisem.
Samo vam svima saljem pozitivne vibre i pre svega zelim dobro zdravlje. Sve ostalo se da nekako nadoknaditi. Svekrve ne mogu da komentarise jer svoju nisam ni upoznala. Bilo bi krajnje neumesno s moje strane. Svima zelim da veceras spokojne odete na spavanje, a sutra se jos veselije probudite. Eto, odo sad.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 35 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od JAmajka 23/11/2012, 18:44

Caci,znam da je teško(moja mama je pre 2 god.operisala tumor na dojci),ali moraš biti jaka,jedino tako ćeš pomoći tati.Nemoj da on oseti tvoj strah.To što su baka i deda umrli od kancera ništa ne znači...,mnogo ljudi se izlečilo.Postoje razni preparati za čišćenje organizma od toksina i to bi tata trebao da uzima.Napisaću ti ja šta je moja mama posle operacije uzimala i na svim kontrol.pregledima rezultati su joj bili dobri.Zato..,samo smireno. ff

Đole,baš mi je žao što se toliko nerviraš,to sa svekrvom ti baš nije trebalo.Draga,sada si jako osetljiva i ne treba ti još jedan stres.Kao što su cure već napisale,bitno je da ti je muž divan i da te razume.Ja sam sa mojom na distanci i veruj mi da je za sve tako bolje.I moja sveki ima veoma izražen EGO,tuđi(čitaj mm i moji)problemi je ne dotiču.Ima prof.Jovan Marić divan izraz za takve osobe-"japajajci."Pusti ti nju neka živi kako hoće,a ti sebi i dragom organizuj život kakav vama odgovara.Ajde,mila,smiri se i baci te bensedine u đubre.Vino bi ti više prijalo. poljubci

Miss,plemenita dušice...ako ti je došlo,obradovaćeš starce. bravo
Lilya,drago mi je da si bolje.
Odoh sada,dolaze nam prijatelji...sve vas zagrljaj
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 35 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od nina :) 23/11/2012, 19:59

caci nemoj jos da mislis najgore dok nedobijete sve te nalaze
đole super je sto imas poverenja u mm i sto je on to skonto puno pre tebe da je ona takva.
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 35 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od maus 23/11/2012, 22:02

Milijana ::Mima affraid kako to, ja sam jednom imala upalu uva i vristala sam od boliva (doduse imala sam 10 godina Rolling Eyes ) a ti da te samo bolucka Shocked Dobro je da si otisla yes

Mili, bas zbog toga sam i odlagala odlazak kod dr, jer sam imala upalu uha pre 6 godina, kada sam bukavalno udarala glavom o zid od bolova. Mislila sam da nije nista alarmantno. Poslednjih 6 meseci me s`vremena na vreme zaboli,ali ne jako, tisti popijem 2 kafetina pa bol prestane. Jutros sam ustala sa bolom, opet ne tako jakim ali sam povremeno imala utisak kao da mi se uho zacepi, neki cudan osecaj.A i glava me je ovaj put mnogo vise bolela.

djole39 ::
Kod nas se nazalost situacija komplikuje....jutros sam se posvadjala sa svekrvom i sve što sam tolerisala sasula joj u lice .Bensendin nisam popila ni kad mi je otac umro a jutros sam se toliko tresla i gušila od bola ,besa i tuge da me ni 5mg nisu smirila .
Trenutno sam na poslu ,MM otišao po robu ...kako će se večeras završiti ....neko izlazi iz kuće ...ili sveki ili mi .....
Nikada neću razumeti ljudsku pohlepu ,oholost i potrebu da gaze sopstvenu decu !
zamračih pošteno al imam samo vas ....

Djole zao mi je sto si se tako potresla. Da nisu moja sveki i tvoja sestre?

djole39 ::
Maus ,ratni druze ,da si mi blize pa da udarimo po koje crno....

Eh da si mi blize. Evo, upravo sipah u onu lepu casu za vino do vr`a i srkucem.

caci ::Hvala vam najdraze moje
zato volim Kutak i sve kutanke...uvek ste tu i u nasrecniim trenutcima a i u najtezim d

Znaci ovako. Bubrezi su u redu,postoi hipoehogena lezija od 9.3mm ili to je tumor na jetri. Tako pise na izvestaju.
Bili su kod doktora ,sada najprije treba uraditi tumor markere..pa tek onda videti sta i kako dalje.
Sva sam u panici,moji su deda i baka sa tatine stvari,umrli su od carcinoma, ato me iskreno jako plasi.
Hvala vam jos jednom sto mislite na mene

Caci , polako, nemoj odmah misliti na najgore. Moja mama je imala benigne tumore na jetri i znam kako smo se svi osecali dok smo cekali rezultate biopsije koja je uradjena laparaskopski u Beogradu.Iskreno se nadam da ce sve biti ok.

Miss srecan put i pozdravi baku i deku.

Lilya kako teku radovi u stanu?

Jamajka igrate li remi?

Ana spava, ja popila u 20h prvu tabletu za 12 sati i Jopet.Cekam da se masina za pranje vesa zavrsi i kuckam se sa vama.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 35 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od cufta 23/11/2012, 22:46

Maus, divno, nas dve bolje da kucamo, ni ja zbog nosa i grla i dalje ne cujem nista na desno uvo Very Happy
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 35 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od KoMetaK 24/11/2012, 01:42

Zene, ja dok cekam da mi se ispece slavski kolac (zena domacica, nista ne stize!! Rolling Eyes ) svratih da vas vidim i da vam pristavim kaficu da vas saceka ujutru.
Novembarska jutra :) - Page 35 533778_527479650598160_523029736_n
Djole, da te stisnem jos jednom i za nerviranje zbog sveki! Pusti je, ako si joj rekla sta si imala, makar si se ispraznila! Imas precih stvari.
Misu, ja tek sad skontah da imas upalu uha, ne znam sta sam citala jutros. Rolling Eyes Ustvari, ti si me pretekla za 2 min, pa nisam registrovala. Da sto pre ozdravis.
I ti cuftice, drmni jedno kuvano vino, sve ce da prodje! Very Happy
Stiskam i sve vas i odoh da raspakujem jos neki kofer dok se kolac ispece! lol! Rolling Eyes Posluzenje nemam, sutra cu, kad bude servirano da slikam.! Wink
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 35 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od cufta 24/11/2012, 08:39

Dobro jutra meta i tebi i ostalima. Jel' to ima mleka u kafi koju si nam skuvala? Meta, stvarno cu danas piti kuvano vino, ovako vise ne ide.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 35 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od korpica 24/11/2012, 09:41

Jutro cure
Meta,ti slavis istu slavu kao i ja?
Doduse,nije vise moja slava vec roditelja,dodje to isto
Srecna ti slava
Ostale cure puno d
Izvinite sto nemam vremena da napisem stosta sto htedoh reci,nema se vremena.Aparat nisam ponela,bas mi zao,da vam pokazem moj trud ovih dana
Sluzim vas necim slicnim Wink Very Happy
Novembarska jutra :) - Page 35 Nwm3k2
Novembarska jutra :) - Page 35 4tkbvp
Novembarska jutra :) - Page 35 2aabpfd
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 35 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od JAmajka 24/11/2012, 10:21

Dobro jutro!

Meta,Korpice,srećna vam slava,žive mi bile,srećne i trudne ostale!
Maus,Ćufta,lečite se(ja sam uvek za kuvano vino)i brzo nam ozdravite.
Nama su sinoć bili prijatelji i baš zaginusmo.Jeste,Maus,igrasmo i karte,uz kuvano vino i pizzu.Mm ode jutros do grada,a ja se još"razvlačim "po krevetu.Evo sad se javio da dolazi,pa odoh po doručak.
Sve vas d
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 35 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Bjanka 24/11/2012, 11:18

Meta i korpice srecna slava!! I ja se pridruzujem Jamajkinim zeljama!
Maus nekad i nije lose da se ne cuju neke stvari,ja se cesto izvlacim na levo uvo:)) Ali ti brzo ozdravi!!!

Ja danas stop primam,a u ponedeljak tacno u podne okrsaj kod OK korala:))
smajli angel
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 35 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Mirjana 24/11/2012, 11:33

jamajka ::
Meta,Korpice,srećna vam slava,žive mi bile,srećne i trudne ostale!
Prepisujem i dodajem Orli na spisak (sa zakašnjenjem) ! d beba d beba d usne za naprednog momka igra
Mišu, Djoletu i Ćufti se pridružujem u ispijanju vina. Dobro će mi doći, nešto me krsta bole. Dakle, sunite i meni Very Happy
Mišu i Djoletu sam rada da pomognem ako se odvaže da boks svekrve. Moja je dobra, al ću se sećati nesuđene, pa ću ih utepati za sve pare smiledraw
Caci, daće Bog, biće sve OK molitva
Missile, pravi potez bravo Meni je tako žao što nisam više vremena provodila sa starcima! Sada, ne razmišljam, čim mi se ukaže prilika, putujem ka mojima. Neću da posle žalim.
Jamajka, Biksi i sve ostale cure poljubci
P.S. Ova Biksi kritičarka mi je uterala strah u kosti. Svaki put kad bi napisala curke, ja se setim kako me je pitala da li sam možda napisala ćurke Shocked Šta me snađe pod stare dane, cccc

Bjanka srećno i bebićetno vv vv vv vv vv
Ja odoh u Novi Sad da nađem nešto da obučem, jer ovde nisam uspela. A konfekcijski broj u koji trenutno mogu da uđem je 40 affraid Mili, sestro slatka budiš usnulu nadu navijači2
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 35 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od nina :) 24/11/2012, 11:52

svim curama koje danas slave nek je srecna slava i nek je lepo proslave u krugu porodice i prijatelja
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 35 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Gramatika 24/11/2012, 12:14

Drage ženice, srećna slava svima koje slave!
Vas koje boli nešto, ljubim da prođe!
Novembarska jutra :) - Page 35 21831
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 35 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Milijana 24/11/2012, 15:10

Dobar dan,
Vidim i ovde nekako tmurno kao i napolju... dan samo za samoubistvo Rolling Eyes Sredila kosu za sutra, sredila nokte i noge Laughing al mi Lenka dobila neku temperaturu i pizdim zbog toga.... podnosim viruse, al temperaturu nikako Mad
Mirka, ne moze da imas dobro dete i br. 36, to ne ide jedno s drugim, moras da imas ovakve indijance, oni tope kilograme lol!

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 35 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od plavaptica 24/11/2012, 18:06

Evo i mene da vas ljubav
Nesto se potpuno tupavo osecam, citam, citam i nista ne pamtim. Shocked
Curke,  b , smesno mi jer sam i ja jednom naisla na jedan post gde sam ovu rec protumacila drugacije i ostala u zbunu Shocked
Devojke, navalite na kuvano vino i sto pre ozdravite. c
Miro, sinoc kad sam zakacila Sopinholicarke negde u sitne sate, setih se tebe i zelenih cizmica, Sneki Dakic kaze da su jos uvek in, a to ti je vec izjava od kompetentne osobe Laughing
Kad smo vec kod konfekcijskih brojeva i dobre linije, ja danas u prodavnici u kojoj inace stalno kupujem, i devojka koja radi, a i vidja me vec godinu dana skoro svakog dana, me sva ozarena pita da li sam trudna. Mad borba
Sve vas jako zagrljaj
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 35 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od missile 24/11/2012, 18:23

Veče, jutra!
Mirno nešto danas? Srećna slava svima, ja uživam, ovaj vazduh opija. Imam i Švrću (to je mačor). Sad ću u šetnju. Baš uživam. Što i vama želim.
Bjanki moram da poželim bebićetne nadolazeće dane! Very Happy

stisak za sve!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 35 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od cufta 24/11/2012, 18:45

Mirno, a malo i dosadno. Ptico, pored vec ove moje tezine samo bi mi falilo da mi neko u prodavnici kaze da sam trudna. Ali, ti si mrsavija, pa to ide lako. Miss, jeste divno je napolju, bili smo, kakva divna promena u odnosu na ovo leto.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 35 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od tetreb 24/11/2012, 18:59

Meta srećna slava i da narednu dočekaš sa bebcem u naručju draga roda
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 35 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od MAAKKI 24/11/2012, 20:21

Vece jutra Very Happy

Nema me par dana i svasta se izdesavalo, procitala jesam ali zapamtila nisam skoro pa nista.
Svima koje su danas slave neka je srecna slava.
Koje su bolesne kao i sama sto jesam neka brzo ozdrave.

Jedan veliki zagrljaj
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 35 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Orline 24/11/2012, 22:23

Evo da ja postavim jednu za ujutru Laughing
Sinko mi se pati u grčevima, baka ga nosa u krug, a ja bezdušno otišla u sobu za komp. I spremila sebi kafu...biće ovo duga noć Wink

Meta, želim ti sledeću slavu u tarapani, kao meni što je bila ova. Ova jedanaesta po redu pre tri dana Very Happy Čak sam stigla i slavski kolač da išaram
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 35 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Botox 24/11/2012, 22:40

orle, izgleda da je ova noc rezervisana za grceve :) i kod nas isto.... jos goste imali koji u devet odose....
a vlade samo kod mene hoce, druge ne ferma uopste, kad ga bas bas muci stomacic, tada ni tatu ne zarezuje...
no, bar ovaj telefon imam, pa se izvezbala u kuckanju jednom rukom :-D
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 35 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od dr mali pariz 24/11/2012, 22:57

Vece Jutra!
ne nailazim na neka sjajna raspolozenja, i iskreno mi zao zbog toga...Ptica rece-ne pamti, i ja vec slabo,ali eto, Milijani opet dete bolesno, draga, sto kazes, te temperature...koliko to iscrpljuje sve!
Djolesku mila moja, cuvaj prvo svoje zdravlje, pa zdravlje svog dragog, ostatak priche u aktere tamo gde im mesto! Ljubim te ja, i sipacu jednu dunju za nas dve.Zao mi sto te sastavi ovih dana...
Zao mi sto se ove mamice pate sa grcicima...ali jbga, samo imajte na umu da ce se i to juce zvati.
Mimice, pa ne pricas za upalu...draga, zasto si trpela,majkovicu...daj da ti sto pre bude bolje.
Cacisa, mila, nadam se da ce markeri biti dobri.Ljubim te, draga.
METAK, mila moja, srecna slava!! Novembarska jutra :) - Page 35 761258
Nisam ispratila, gde si za slavu? Kuci u Ital?
Maka, mila, kako si nam ti?
Miss, ceo vikend si u gostima?
Mi smo, vishe manje-o.k.
Gledam Prvi glas, i cekam svog favorita, za kojeg unapred znam da nece biti pobednik...jer nam ne treba kvalitet, vec komercijala, svejedno, ja uzivam u nj. glasu...ma u komplet dozivljaju kad izadje na scenu-Ivan.
Cicsa, mila, mislim na teeeeeee Novembarska jutra :) - Page 35 995453
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 35 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu