KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+73
caci
Nensy85
tisa
Simona
hany
ninica2
HappyGirl
bokica
laKole
Sneza
Sofka
dragana76ns
buby
cicsa80
dragmilk
megica-pegica67
OKacica
SannI-AlL
Struzzo
JocY
bobica83
missile
key
penelope
Milijana
Mirjana
noja
Niny
kasia
dr mali pariz
lilya
djole42
Marija86
LaFolie
Jejaaa
dra00
MAAKKI
saska1
Mali Princ
Tinche
Akijeva
BiKsi :)
agata
cufta
MARA
veki1
bak
bebko
Vuchica
anak
Gramatika
M.
maus
jagodica
shenon
Mrvica
zoxa
Jelica
Shizika
malaplava
mijaki
heart84
Ema78
Botox
sanjicica
Orline
MIRKA85
nina :)
stefi :*
KoMetaK
maki79
medolino
lilly13
77 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 9/10/2012, 10:23

jutro trudnicice, jel se cuo neko sa stefi? cekamo najlepse vesti....
meni je u urinu vazda bilo utrogestana, ali ne u srednjem mlazu koji je potreban za analizu, samo vece pre nego dajem uzorak popijem lek....

nocas opet neprospavana noc, nervirala sam se sto mi je drugarica bila kod mene a bolesna, pa sam popila 3 litre caja sa limunom, pa ustajala 5 puta do toaleta, pa stalno gutaj da me ne boli grlo, pa juce cistila neku junetinu (naravno posle toga odrala ruke peruci ih, tako da mi je izasla alergija od sve te hemije Embarassed ) pa me uhvatila paranoja da slucajno nije ostala neka toxoplazma affraid .....i da ne smaram dalje, sta sve coveku nece pasti na pamet kada ne moze da zaspi kada sav posten svet spava....A i Ana je bila budna, pa kako god se okrenem ona bode, hoce plinceza da mama lezi na ledjima....
ne dao Bog drugima ove moje ''nocne misli'', svarno nije normalno.....

odoh danas da budem vredna, dolazi mi drugarica sa bekanom, pa cu da je gnjavim, i da malko sredim kucu (u smislu pokupim razbacane stvari) da se bas toliko ne brukamo.....
poslepodne Miljic, i mozda da dam briseve u Jevremovoj kada vec idem, valjda imaju tamo nekog ko moze da to uzme....
eto, ljubuckam vas

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 9/10/2012, 10:35

Bojana, super za briseve, bar ta briga manje Wink
Nadam se da se sve smiruje.

Bebko, maus, evo me...Puna kuća gostiju sinoć, nikako da sednem za komp. Mada sam ladnomogla kucati i noćas, pošto mi se posle razbio san, i tek u četiri zaspah Shocked Bar nisam ustajala za wc do jutros u pola osam Laughing

Izgleda da je sve OK, samo što bebac nešto maji, 2850 procenjen, kasni oko nedelju dana na UZ. Dovoljno plodove vode i posteljica grII. CTG super, nemam kontrakcije. Ali oni bi mene ranije u bolnicu pa da prate i odluče kad će porodjaj Rolling Eyes Sve ću da slušam šta mi kaže, ali sam bila po fazonu ajd bar do ponedeljka kući Laughing Baš mi se nešto ne leži u bolnici, ako moram posle, što moram i pre, grrrr. Zezam se, kako kažu, poslušaću, nisam ja neposlušan pacijent, ali mi je pomisao na višak dana u bolnici nekako fuj. Ići ću na dva dana na CTG pa ćemo se dogovoriti.
Danas sestra i zet idu, pa će se smanjiti gužva i isprazniti buduća dečija sobica da mogu da je sredim pre bolnice malo.
I da mi donesu krevetac i komodu Laughing
Bože, ja kao pala sa marsa, ni torba mi nije ful spakovana. Moram danas da stavim da perem ove dečje stvari što sam dobila od drugarice, stvarno sam šou.

Mene malo brine što je bebac još mali, pa što ga ne ostave još neko vreme kod mene da naraste Laughing, mada je dobio pola kile za sedamnaest dana, što dr kaže da je OK. Neće biti buca na mamu Razz

Valjda dobacimo do trpjke do porodjaja. Bože, ne mogu da verujem da ja ovo pišem, a toliko su mi punili glavu da ne smem da jedem, pa 40g, pa pritisak, pa eklampsija, pa trudnički dijabet. A meni bilo muka od svega sem UH Laughing Rigoleto počesto od normalnog ručka, ni rupurut nekad nije mogao dapomogne. Jedino keks, čaj, djevrek, sve zdravo Wink

Ete tako...Gledaćemo se još, pa nakon još nekih par CTG-ova videćemo...
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 9/10/2012, 10:38

Inače...mamin maneken se za dve nedelje od karličnog opet okrenuo glavom nadole, dr ne veruje Wink Kao jesam li osetila baš jak pokret? Nisam Razz
Inače, sad ga osetim mnogo lepše i više nego pre. Svi kažu da se najmanje osete u devetom, manje pokreta, a meni sve drukčije. Sad osetim baš lepo tumbanje i raspremanje organa po stomaku Laughing Spolja tek...
Jutros nemam šta da obučem, oprala obe trenerke Laughing i uzmem jednu što mi bila tesna daprobam da ne bih sedela u pidžami. I može mi Shocked Ispod stomaka, naravno, ali mi je bila mala u drugom trimestru Razz
Ja sam stvarno fenomen
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 9/10/2012, 10:48

oce to tako orle :))))
evo ja stojim sada na ovih mojih 10-11 kg u plusu, al ajd sto stojim, nego se zaista osecam lakse i vidim da su mi nogice nesto tanje.... valjda junior uzima sta njemu treba a ja jos malo zderem sebe i eto lol!
i ja se nadam da sve stagnira tamo dole kod mene :)
videcemo u ponedeljak, bas cu se razocarati ako je grlic nastavio ´nizvodno'.....
inace moj bebac nikada nije bio ni poprecno ni karlicno, on je od pocetka glavom na dole i to nisko niskoo upro glavom, spremio se covek na startnu poziciju od pocetka ko da ce ga neko preteci :)
a kada mi vidis stomak nikada ne bi rekla da mi je bebac toliko glavom dole....
imam dve fotkice od sinoc, isla do wc, pa me mama ufotkala....
nesto mi mali taj moj stomak za 33. nedelju il se to ja tako tripujem da je svima veci lol!
znaci sinoc, 32+4
[img width=112 height=150]https://2img.net/r/ihimg/a/img707/2816/036uu.jpg[/img] [img width=89 height=150]https://2img.net/r/ihimg/a/img267/8766/038jkm.jpg[/img]

Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 9/10/2012, 10:49

uglavnom ne znam sta uradih lol!
ima dva linka za dve fotkice :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 9/10/2012, 12:42

Bojance bas ti je cudan oblik stomaka prvi put vidim takva stomak ,ali nije mali taman je kako treba. Samo ti miruj i videces da ce sa grlicem biti sve kako treba. Meni je od 24 nedelje skracen i otvorena sam za jedan prst i tako je i sad iako ne mirujem nesto narocito.
Orliska super za dobar uz, a sto se velicine bebe tice ja mislim da je to ok pa ne mogu sve bebe biti dzinovi. Dogurace on do tri kg sigurno do porodjaja. Oni dobijaju oko 200-250gr nedeljno. Ni ova moja bekana nije nista mnogo veca od tvog bebca pa mi niko nije rekao da je sitna.
Mijaki citam sta pises i ne mogu da verujem koji si ti panicar. daj se bre zeno malo opusti i uzivaj u toj trudnoci, batali sta bi bilo kad bi bilo i ostale tripove izbacuj sto pre iz te tvoje glavice jer moze samo tebi da steti. Znas da je sa tobom i sa bekanom sve super i prema tome opusti se i kuliraj i uzivaj.
Ja sam dobila rezultate mojih briseva i bogu hvala nema nikakvih bestija pa sam sad bas srecna sto ne moram opet da se kljukam nekim lekicima.
Jelice i meni se to desavalo pa sam ja zato uvek naglasavala u labu da koristim vaginalno utrogestan na sta su oni rekli da to nema veze sa rezultatima, ali ako bas hoces da sve bude ok ti nemoj preskakati utrogestan nego ga samo nemoj uzeti veceras vaginalno nego oralno i eto resen problemcic.
Cula sam se malopre sa Akijevom i eno je mukica jos uvek sedi u hodniku i ceka da je smeste u sobu, a tu je od pola sedam jutros. Nada se da ce je uskoro smestiti u sobu i reci sta ce joj raditi i kad ce je poradjati.
Ja cekam moju dr da se javi pa da vidim i ja sta cu i kada cu. Ubi ovo iscekivanje.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od agata 9/10/2012, 13:13

Orline,
uopste se ne opterecuj velicinom procenjenom na UZ. Tu je samo vazno da on raste relativno proporcionalno u odnosu na prethodni pregled. Sad da odes na pregled ponovo sve vrednosti bi bile drugacije. Moja kuma na dan carskog reza procenjena beba 3400, a imao je 4300gr. Meni je dve nedelje pre porodjaja beba bila kao 3300, a na rodjenju 3000gr, ona nije mogla da smrsa sigurno.
Da bi UZ dimenzije bile tacnije ginekolog treba svaku vrednost da meri 3 puta, i zaboravila sam da li upisuje srednju ili najmanju vrednost, ali ja mislim da to niko ne radi.
Opusteno do porodjaja, sad samo povremeno na CTG, srecno!
Very Happy

agata

Broj poruka : 301
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od djole42 9/10/2012, 14:14

Trudnjače samo da vas ljubnem jaakoooooooooooooooooo!

Orle i sama znaš da si fenomen od kako si zanela (muza nigde a ti trudna.....)tako da me neće začuditi da iz bolnice izadješ sa manje kg neg pre trudnoće i bekanom od 3800kg Very Happy
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilya 9/10/2012, 14:25

djole39 ::Trudnjače samo da vas ljubnem jaakoooooooooooooooooo!

Orle i sama znaš da si fenomen od kako si zanela (muza nigde a ti trudna.....)tako da me neće začuditi da iz bolnice izadješ sa manje kg neg pre trudnoće i bekanom od 3800kg Very Happy

Hahahahaha... likeit
Orle, tako rekli i mojoj kumi da beba ima 2 i nesto kg, rodila se devojka od 3500gr yes

Trudnice drugarice, ljubav

Da zamasem malo za cetverac koji odbrojava sitno radost radost radost radost radost
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 9/10/2012, 15:46

Konacno saznadoh nasa desavanja. U cetvrtak na ctg i dogovor za petak cr jer je moja dr tad dezurna. Jupiiiiii jeeeee!!!
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 9/10/2012, 16:37

Jeee!
A recitemi, jesam li nešto propustila ovako pogubljena, šta je sa Stefi i Akijevom?
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 9/10/2012, 16:56

Bojana86 ::uglavnom ne znam sta uradih lol!
ima dva linka za dve fotkice :)
Divan ti je stomak Very Happy Nije neobičnog oblika, nego pravi trudnički kod skroz vitke žene, kad se vidi samo materica uvećana. Tebi će u devetom biti kao na onim fotkama- otisak noge na stomaku Razz Very Happy

maki79 ::
Orliska super za dobar uz, a sto se velicine bebe tice ja mislim da je to ok pa ne mogu sve bebe biti dzinovi. Dogurace on do tri kg sigurno do porodjaja. Oni dobijaju oko 200-250gr nedeljno. Ni ova moja bekana nije nista mnogo veca od tvog bebca pa mi niko nije rekao da je sitna.

Ma, maki, znam ja da je to OK, dobar prirast na težini, nego me zatekla činjenica da će tako malog da ga vade Razz A možda imam pomerene kriterijume, oko mene se sve poradjale sa po 4kg Laughing Par drugarica...A mi oboje krupni, a ja valjda utripovala da mora i on, mica mala...Već mu postavljam zahteve i očekivanja, a još se nije ni rodio, mačak mali. Biću grozna mama Laughing

agata ::Orline,
uopste se ne opterecuj velicinom procenjenom na UZ. Tu je samo vazno da on raste relativno proporcionalno u odnosu na prethodni pregled. Sad da odes na pregled ponovo sve vrednosti bi bile drugacije. Moja kuma na dan carskog reza procenjena beba 3400, a imao je 4300gr. Meni je dve nedelje pre porodjaja beba bila kao 3300, a na rodjenju 3000gr, ona nije mogla da smrsa sigurno.
Da bi UZ dimenzije bile tacnije ginekolog treba svaku vrednost da meri 3 puta, i zaboravila sam da li upisuje srednju ili najmanju vrednost, ali ja mislim da to niko ne radi.
Opusteno do porodjaja, sad samo povremeno na CTG, srecno!
Very Happy
Hvala ti puno...Kao i uvijek, razumne odgovore daješ Very Happy
I da...naravno da ne mjere tri puta, još ne vidjeh. Very Happy

djole39 ::Trudnjače samo da vas ljubnem jaakoooooooooooooooooo!

Orle i sama znaš da si fenomen od kako si zanela (muza nigde a ti trudna.....)tako da me neće začuditi da iz bolnice izadješ sa manje kg neg pre trudnoće i bekanom od 3800kg Very Happy
Djole Laughing da znaš vala...A ti bi mogla da me zameniš ovde po istom scenarijumu. Samo bar muža ostavi kući, a ostalo prepiši...Kad bolje razmislim, uopšte ovo do sada nije bila loša i trška trudnoća, bez obzira na ona krvarenja u početku.

maki79 ::Konacno saznadoh nasa desavanja. U cetvrtak na ctg i dogovor za petak cr jer je moja dr tad dezurna. Jupiiiiii jeeeee!!!

Znači nisi ti džaba u glavi zacrtala 12.10. Go, maki, go lol! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 512172 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 512172 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 512172

Grama, akijeva danas treba u bolnicu, a vjerovatno će ona i maki biti isti dan na programu, kako su krenule Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 11031

A stefi je trebalo da već mama par dana, nego nam se ne javlja. Valjda će uskoro naći način Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 561840
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tinche 9/10/2012, 18:12

Citam vas, pratim...i grlim vas sve jako jako!!!
Boko, Orle...
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 75087
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 9/10/2012, 18:59

maki79 ::Konacno saznadoh nasa desavanja. U cetvrtak na ctg i dogovor za petak cr jer je moja dr tad dezurna. Jupiiiiii jeeeee!!!

osmeh srce osmeh srce osmeh srce igracice igracice
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 9/10/2012, 21:00

popodne sam bila iskucala dug post...
Orle, sve je to o.k.
bebe pred kraj i nemaju mesta za napredovanje u kilazi...a dr cesto grese u procenama. Samo laganini, sve si ti to lepo privela kraju,ali i pocetku! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 275568
Mijaki, Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 109639 dokle vise stresiranje? Ja samo zamisljam tebe kad se ostvaris u ulozi majke...nadam se da ce ti strahovi sagoreti u trudnoci...nadam se Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od djole42 9/10/2012, 21:12

orline ::
Djole Laughing da znaš vala...A ti bi mogla da me zameniš ovde po istom scenarijumu. Samo bar muža ostavi kući, a ostalo prepiši...Kad bolje razmislim, uopšte ovo do sada nije bila loša i trška trudnoća, bez obzira na ona krvarenja u početku.
Znači predaćeš mi štafetnu palicu ? Very Happy

maki79 ::Konacno saznadoh nasa desavanja. U cetvrtak na ctg i dogovor za petak cr jer je moja dr tad dezurna. Jupiiiiii jeeeee!!!

igra igra igra



djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 9/10/2012, 21:23

tinche :-*
mijaki, zaista, poslusaj cure, aj u pocetku il kad zaista imas konkretan problem, ali draga, sve je ok, i dolazak bebe se blizi, nemas razloga za paranoisanja....
pa i da pokupis neku kijavicu slinavicu, nista strasno :-* <3
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 9/10/2012, 23:17

Devojke, ja sinoc čekala neku od vas da mi odgovori i prispavalo mi se, vidim nema nikoga...ja ipak stavim utrogestan, jutros videh vase poruke al bilo kasno vec, opet mi iscureo u urin. Danas bila na uz, pa sam rekla dr- ki i ona kaze slobodno da preskocim jedno vece...mogu i da popijem kao sto ste rekle, pa cu eto ujutru. Inace, na pregledu sve super ... Moj Sava ima 830 gr, aktivan, sve je super...uzela mi briseve, grlic zatvoren, čvrst, dug 1,5 cm ona kaze odlicno...
Eto...
To je moj srecni izvestaj :-)
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 10/10/2012, 07:54

Da, grlic mi je samo ručno pregledala...i tako odredila dužinu...
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 10/10/2012, 09:18

Jelice, super!
ja ti odgovorila, nisi videla. Meni su i briseve i uk uzeli iako sam ujutru stavila utrogestan, sam je dr napisala napomenu uz uzorke.
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 10/10/2012, 09:49

Devojke, dobro jutro !!!

Moram da pitam, zasto neke od vas piju utrogestan, a neke ga koriste vaginalno? Ja ga pijem, i za sada ga ok podnosim,mozda sam samo malo pospana.

I da, malo sam se zabrinula( al samo malo), da li je sa bebom i sa mnom sve ok, posto se osecam apsolutno ne-trudno. Sem napetosti u grudima,nemam nikakve simptome. MOje sve drugarice i sestre su uglavnom imale brdo razlicitih simptoma, mene sve sramota da kazem da se osecam potpuno obicno. U sustini sve sto me je mucilo je bilo od prehlade, a sada kako sve to prolazi, ja nemam osecaj da se nesto desava. A kod ginekologa idem tek sledece nedelje.

Eto podelih to sa vama, jer nemam sa kim drugim... mm me gleda belo, nema on pojma o cemu ja pricam, mislim da mi joj nije doslo do svesti ni da smo IUI odradili, a kamoli nesto drugo. Very Happy

Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 10/10/2012, 09:58

jutro cure :)
ema, osecati se netrudno u petoj nedelji je sasvim normalno :)
neki se posle dobijenog stomaka ne osete trudno hehe
ne prizivaj trudnicke tegobe ako vec mozes proci bez groznih mucnina i cuda :*
u svakom slucaju i za simptome, pa cak i da se pojave je jos rano, a nije nuzno da se pojave uopste... obicno se jave za 2-3 nedelje od kasnjenja, a to je znaci minimum sesta, sedma nedelja....
vaginalno ja stvaljam jer mi tako rekao dr, valjda brze dodje deluje na grlic, sta li je.... i verovatno se lakse podnosi ako neome smeta oralno....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kasia 10/10/2012, 10:14

Bojana stomak ti je prelep! Moj je isto bio takav, istog oblika, neverovatno, sva sam se najezila kad sam videla sliku! I nista veci cini mi se u toj nedelji, mozda malo, a blizanacka trudnoca i plus deca tad kila kao svako da su bili u zasebnim trudnocama. Niko mi nije verovao da su blizanci. Tako to ide sa mrsavicama izgleda.
Ajde trudnice sve vas ljubim!
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 10/10/2012, 10:18

osmeh srce ljubav
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 10/10/2012, 10:25

Ema,
Ja sam prvi put se osetila trudnom u 22.ned. kad sam osetila prvo sutiranje i naravno stomak...nikakve simptome isto nisam imala, bez mucnina, povracanja, zatvora, samo mi se malko spavalo od utrogestana jer sam ga pila. Dr mi rekao da pijem iako sam cula da je bolje stavljati ga vaginalno.
Uzivkaj sad do jedno 32. ned. kad ti mozda krenu gorusice kao meni.
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu