KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+73
caci
Nensy85
tisa
Simona
hany
ninica2
HappyGirl
bokica
laKole
Sneza
Sofka
dragana76ns
buby
cicsa80
dragmilk
megica-pegica67
OKacica
SannI-AlL
Struzzo
JocY
bobica83
missile
key
penelope
Milijana
Mirjana
noja
Niny
kasia
dr mali pariz
lilya
djole42
Marija86
LaFolie
Jejaaa
dra00
MAAKKI
saska1
Mali Princ
Tinche
Akijeva
BiKsi :)
agata
cufta
MARA
veki1
bak
bebko
Vuchica
anak
Gramatika
M.
maus
jagodica
shenon
Mrvica
zoxa
Jelica
Shizika
malaplava
mijaki
heart84
Ema78
Botox
sanjicica
Orline
MIRKA85
nina :)
stefi :*
KoMetaK
maki79
medolino
lilly13
77 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 5/10/2012, 09:21

Auuuu ala ste se raspisale. Cek cek da vidim jesam li stogod od napisanog zapamtila.
Ema cestitam ti na trudnoci i zelim ti sto laksu i bezbrizniju.
Stefi jos dva dana pa upoznajes svog bebca, ufff koja je to sreca najveca. Drzim fige da sve prodje kako treba. Gde se poradjas u NF ili?
Orliska srecan ulazak u 9 mesec i da ti bude najlaksi i najlepsi.
Akijeva znaci ti nam ides u bolnicu da se malo izlezavas. Mozda se i vidimo gore u vrt-u sledece nedelje.
Jaagodice hvala za spisak jer sam sad videla da mi fali jos dve tri stvarcice koje si ti napisala.
Grama bravo za malog mrduljka i dobar dabl test.
Eto toliko sam zapamtila znam da sam mnoge preskocila ali verujte mi da nije namerno nego moja luda glava ima memoriju kao veverica celih 5 sekundi.
Ljubim vas sve od reda.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od agata 5/10/2012, 09:35

Akijeva,

srecno! I ja sam biloa u Frontu i zadovoljna sam kako sam prosla, zelim i tebi da sve ide glatko!

sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny

agata

Broj poruka : 301
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 5/10/2012, 10:07

mama danas kuva paprike punjene da imamo i za vikend pa ode ona svojoj kuci, pa u ponedeljak opet dolazi.... vikendom mozemo biti.solo jer dragi ne radi, a i malo sami da budemo :)
inace za one koji su pitali, sve bolje podnosim lek.... jedino ova treskavica, od jutros malo jace, al ok....
vise mi smeta ova moja gorusica, ne mogu da spavam nocu zbog nje.... juce ceo dan nista i ja se ponadah da cu spavati al jok....
vladica je dobar, tegli mi stomak na sve cetiri strane sveta, neumoran je....
e da, poslednjih dana ovo mleko sto mi curka inace, primecujem da ga je sve vise, tj sve veca fleka, a bome i tamnije, pre bilo onako zuckasto krem a sada zuckasto narandzasto hehehe
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 5/10/2012, 10:44

Trudnicice, ljubimo vas!!!

Ceka nas veseo oktobar Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 951205Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 951205Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 951205Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 951205 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 21831
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 5/10/2012, 10:47

jutro trudnicice, samo da mahnem pa da begam!!!
odoh na Nbg, celodnevni izlet, prvo vidjenje sa drugaricom, posle mozda Delta City, kod mame na rucak pa tek uvece nazad....I ne smem ranije kuci jer sam pocela da vozim veliki auto, a u mojoj ulici u toku dana nema ic mesta za parking (dve skole ispred), pa svakako moram da sacekam da se malo raskrci guzva pa da se onda uparkiravam na normalno mesto, ako imadem srece kao sinoc....
ljub, ljub

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 5/10/2012, 10:53

Akijeva, srecno na porodjaju !!!

Stefi, uzivaj, a sve ostale... cmok cmok, cmok !!!!

Ja sam fascinirana promenama koje mi se desavaju, i odusevljena kako je sve to priroda smislila. Ono sto mi je najfascinantnije je to sto ovo malo cudo ( ili cuda) u meni nemaju jos ni pola santimetra, a meni telo vec instinktivno stiti stomak, tipa da cim krene nesto prema tom delu meni ruke polete na dole. Tipa, slucajno me zakaci mm, ma u trenutku mu sklanjam ruku, ili pas hoce da se mazi, ja sam ga u sekundi postavila sto dalje od stomaka... ne radim to svesno, ali mi je taj deo tako golicljiv da je to neverovatno.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 5/10/2012, 13:12

samo da vam mahnem ff
Ja sam sad došla iz grada, noge mi otpale, ja svima govorim ma ne natiču mi noge - pa kako su i mogle oticati kad sam stalno ležala v Sad sam se opet bacila u horizontalu da dođem malo sebi.
Uglavnom sad kad više ne ležim tražim odjeću jer namam šta da obučem, a sad vidim nemam šta a ni gdje da kupim c sad sam u jednoj radnji uvjeravala vlasnicu da treba početi raditi sa odjećom za trudnice. Izgleda da ću opet morati sjesti za mašinu.
Danas mi kreće prevrtanje po kući i po sobi, sutra sam kod sestrića na rođendanu, prekosutra zadnje pripreme za krečenje i odlazak kod mojih na 2 dana, u ponedeljak krečenje, pa .... ima dešavanja ovaj mjesec. Treba da poručimo komodu i madrac i da dovučem sve te silne stvari da vidim šta ima i šta još treba uzeti i tako, da vas više ne davim.

Akijeva sretno!
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 5/10/2012, 14:11

hvala vam drage kutnjakinje ljubav sa vama mi je cela trudnoca mnogo lakse prosla za svaku nedoumicu i pre javljanja lekaru vi ste mi bile prva pomoc,hvala ovom forumu sto ga nadjoh love
htedoh reci pet godina cekanja nije malo sa problemima i razocarenjima i sad ovolika sreca,da li je ovo osecanje straha bas iz tih razloga normalno??ne plasim se ni porodjaja,ni c.reza,ni anestezije,ni malo.. nego dal ce sve biti u redu i da li je moguce da smo docekali?svi oko nas se spremaju,kupuju,planiraju slavlje,a ja i suprug smo u fazonu cekajte ljudi,prosto ne znam da se opustim...ne znam da li je ovo nekoj od vas poznato?? morala sam da vam otvorim dusu usne
boze pomozi molitva
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 5/10/2012, 14:46

stefi :* ::hvala vam drage kutnjakinje Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 543728 sa vama mi je cela trudnoca mnogo lakse prosla za svaku nedoumicu i pre javljanja lekaru vi ste mi bile prva pomoc,hvala ovom forumu sto ga nadjoh Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 578491
htedoh reci pet godina cekanja nije malo sa problemima i razocarenjima i sad ovolika sreca,da li je ovo osecanje straha bas iz tih razloga normalno??ne plasim se ni porodjaja,ni c.reza,ni anestezije,ni malo.. nego dal ce sve biti u redu i da li je moguce da smo docekali?svi oko nas se spremaju,kupuju,planiraju slavlje,a ja i suprug smo u fazonu cekajte ljudi,prosto ne znam da se opustim...ne znam da li je ovo nekoj od vas poznato?? morala sam da vam otvorim dusu Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 582639
boze pomozi Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 38642

Poznato , nego šta!
Srećno vama, Akijeva i Stefi i ostale koje brojite sitno! Da nas obradujete i da se ceo Kutak raduje sa vama! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 38642
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 5/10/2012, 15:09

Maki poradjam se u Nisu Laughing
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 5/10/2012, 17:06

Stefi,Akijeva jos malo i pada upoznavanje love Srecno cure Very Happy

Imam jedno pitanje, moja kuma je danas bila na UZ u 7 nedelji je trudnoce, dr joj je rekla da je plod vitalan ali da se nije jos uvek zakacio tamo gde treba, valjda misli na zid materice. Prepisala joj je utrogestan i mirovanje. U kojoj nedelji najkasnije plod treba da se zakaci?
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 5/10/2012, 17:11

Sta drugo da ti kazem Stefi sem da ti pozelim sto laksi i lepsi porodjaj i oporavak posle carskog i da sa tobom i bekanom bude sve dobro.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 5/10/2012, 17:55

Stefi, Akijeva srećno sunny
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 5/10/2012, 20:51

Grama,Srce,Maki,Saska...hvala cure,ljubim vas...jos sutra na kutku pa neko vreme pauza
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 5/10/2012, 22:52

Hvala vam devojke svima na lepim željama! Potpisujem Stefi, lekari 40%, forum 40% i ostalo svaka od nas 20% s našim odlukama! Svaka trudnica bi po mom mišljenju trebalo da se nađe na nekom od foruma, a ja sam pre kutka lutala i zaista je ovde NAJBOLJE! Tek kad vidim žene koje ne surfuju i nisu u nekoj od komuna kao što je ova naša primetim kako ništa ne znaju, gledaju me belo kad im kažem nešto što ovde na primer sve žene znaju ljubav

Sve vas ljubim i izveštavam o svim bitnim stvarima koje iskrsnu!
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 6/10/2012, 07:30

Drage debelice,
bas ste se raspisale, nisam stigla da iscitam sve jer jedva dodjoh do neta,
Moram da vam se pozalim, eto, nakon sto nam je majstor otisao, stavio izolaciju unutar soba i okrecio, ja malko pocistila i za danas pozvala zenu da cisti, kosti mi se raspadaju, ali jbg, nemam para da je platim za 3 dana, samo jedan...muz na sluzbenom, ja sinoc sama krenuh na spavanje kad nam se ceo plafon u decjoj sobi urusio! Malo je reci da sam bila u soku i bez vazduha, uplasih se za bebu.
Hvala Bogu nikog nije bilo u toj sobi, celu noc vrtim jedan te isti film, zamislite da mi je bebac tu bio u krevecu! Sto sa kompom smrskan!
Sad cekam majmuna koji je to radio pa sve nanovo, a inace pisem iz spavace pa isto samo cekam da se urusi! Puz dolazi tek veceras Sad
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 6/10/2012, 08:47

Ju shenon pa dal je moguce? Sta je taj bre nazovi majstor radio? Nemoj sad da ocajavas sve se dobro zavrsilo.ali zovi neke bolje ljude za to.
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 6/10/2012, 08:58

Akijeva apsolutno je tako..puno puta kad bi nesto nekom objasnjavala sto sam naucila ovde oni me pitaju pa odkud znas. Za hematologa u mom slucaju i d dimer to sam od vas cula i td...
Inace san na oci ne dolazi,u zelucu mi se oseca nervoza ova dva tri dana..bebac se isto nesto umirio tek se pomalo javi,ali hvala bogu pa je ostao jos ovaj dan i noc..i nadamo se najboljem.. smajli angel
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 6/10/2012, 09:46

Jao Shenon, ja mislim da bih u sred noci otisla do tog majstora i zadavila ga !!! Dobro je da sve sve tako zavrsilo, da nikog nije bilo u sobi !!!

Stefi, draga, to tvoja beba skuplja snagu, za svoj prvi solo nastup, znas kako je, puno nepoznatih ljudi, svi gledaju u nju, ocekuju fantasticne vokalne mogucnosti, a trema moze da pokvari utisak. anđeo Nemoj da brines, bice sve to u redu !!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 6/10/2012, 09:48

shenon ::Drage debelice,
bas ste se raspisale, nisam stigla da iscitam sve jer jedva dodjoh do neta,
Moram da vam se pozalim, eto, nakon sto nam je majstor otisao, stavio izolaciju unutar soba i okrecio, ja malko pocistila i za danas pozvala zenu da cisti, kosti mi se raspadaju, ali jbg, nemam para da je platim za 3 dana, samo jedan...muz na sluzbenom, ja sinoc sama krenuh na spavanje kad nam se ceo plafon u decjoj sobi urusio! Malo je reci da sam bila u soku i bez vazduha, uplasih se za bebu.
Hvala Bogu nikog nije bilo u toj sobi, celu noc vrtim jedan te isti film, zamislite da mi je bebac tu bio u krevecu! Sto sa kompom smrskan!
Sad cekam majmuna koji je to radio pa sve nanovo, a inace pisem iz spavace pa isto samo cekam da se urusi! Puz dolazi tek veceras Sad
Shenon No mogu misliti kako si se prepala, ja sad odskočim 2 metra kad nešto padne na zemlju (tipa šerpe i sl)
dobro je pa niko nije bio u sobi (osim stola). Imaš li koga da pozoveš da bude danas sa tobom, da ti pomogne (rodbina, prijatelji).
Danas je svako majstor- užas

Stefi - još danas pa upoznavanje sa smajli angel
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 6/10/2012, 10:22

Shenon,zaprepastila sam se kad sam citala tvoj post Shocked mogu da zamislim kako je tebi bilo u tom trenutku,uf...ti majstori,dobro ih naprasi kad dodju,stvarno nisu normalni!

Stefi,sutra upoznavanje sa bebicom osmeh srce osmeh srce osmeh srce Srecno draga,od sutra si mamica,od sutra ces drzati svoje blago u rukama i na grudima! srca1

Akijeva,nek je sa srecom i jos malo upoznavanje srca1 U pravu si,ovaj forum je cudo i srecna sam sto sam deo njega,mnoge stvari sam naucila koje nisam znala,mnogo saveta sam dobila od svih vas i hvala svima na tome!

Bojance,kako si nam danas,kako Vladeta? usne

Danas vikend pa uzivamo,mada me nesto bolucka stomak dole i pupak me bas onako zazigne?Da li se to nekoj od vas desavalo? Osim toga,sve je ok,uzivam i jedva cekam da se koji put drmnu pa da ih osetim,onda mi je srce na mestu srca1

Uzivajte drage tete u vikendu sreca
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 6/10/2012, 10:36

Shenon, e ne mogu da verujem! Pa kako su to uradili! affraid
A da ti pozoveš nekog proverenog i pouzdanog majstora ili inženjera da se konsultuješ?
Stefi, znam da je sad malo frka, ali blago tebi! Samo još danas, i držaćeš svoju sreću u rukama! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 995453
Akijeva, još malo...
Ostale devojke, Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 766699
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malaplava 6/10/2012, 10:43

Dobro jutro! :)
Kakav dan sunny ajmo u neku lepu setnjicu... :)
Stefi, Akijeva... srecno, jedva cekam izvestaj o upoznavanju sa bebicama sreca
Medolino, i mene je juce ujutro stomak uplasio, boluckanje u donjem desnom delu, licilo na gasove ali nikako da prodje...pa sam se bas ufrcila i pozvala doktora, htela da odem...medjutima kaze da ne brinem, po opisu nisu kontrakcije, pa da jedem malo laksu hranu da bih creva ispraznila Embarassed Ako bude gore da se javim naravno... I stvarno, prilegnem malo... i proslo hvala Bogu!
Oko pupka takodje ponekad osetim ziganje, kratkotrajno i nije jako, pa kontam da je to sve ok i normalno. Bice ziganja do kraja koliko hoces verovatno...
Evo nogata se i ovo moje, pozdravlja vam verovatno Wink
malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 6/10/2012, 11:05

hvala drage moje usne malo prosetam u dvoristu,malo vas cituckam,malo se spremam,ocekujem sestricu da dodje,kasnije idem do salona jos neke sitnice da se sredim i tako da prodje malo vreme...
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 6/10/2012, 11:41

shenon, ju....
ne verujem sta se desilo, strasno....
definitivno trazite neke dobre majstore sada....
:-*

ostalim curama kiss, posebno medu, i njenim decacima <3<3

mi smo ok, privikavamo se lepo i na terapiju i lezanje.... od jutros malo treskavica jaca nego juce al ok, takav dan.... mene vise od svega nervira gorusica, koja postaje ludacka i nista ne pomaze protiv, ali nista.... pa onda ni ne spavam bas svaku noc, neke provedem prevrcuci se i trazeci najbolji polozaj....
brojim dane, koji mi se sada vuku, kada mogu da se opustim? jel sa punih 35 nedelja, 36?
mama juce otisla, otputovala, ostavila nam punjene paprike, vratice se u ponedeljak, tako smo se dogovorili, bar vikendom da budemo ja i dragi sami....
i eto..... malo sam se juce tripovala oko mokrih ulozaka, al i to je ok, imam vremena ovako u horizontali za milion gluposti i pitanja....
inace, vladica nam je ostao isti vrag :-D njega ova situacija nista promenila nije hehe , rasteze mi stomak svuda, gura, ma.... i srce mi bude puno sto je takav vragolan jer onda sebi kazem da je sve dobro cim on tancuje :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu