KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jesenja oktobarsaka jutra

+49
jaca*caca
Tanja83
bobica83
tetreb
nina :)
dra00
ninica2
MARA
MIRKA85
Sneza
Marija86
mijaki
Niny
tuli
buby
JocY
Botox
kasia
korpica
JAmajka
Bjanka
blubej
red
KoMetaK
cicsa80
caci
djole42
bak
Gramatika
cufta
Mrvica
missile
BiKsi :)
LaFolie
anak
dr mali pariz
cici
Milijana
Vuchica
lilya
medolino
HappyGirl
Ema78
Orline
Mirjana
MAAKKI
Tinche
bebko
maus
53 posters

Strana 13 od 41 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Sledeći

Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od missile 10/10/2012, 15:00

Још један мах од мене, лектиру ишчитах, а имам времена колико да шаљем пољупчиће трима лепотицама (беба Милена је чудо, већ позира принцеза), и Бати камперу-шмекеру. poljubci
Миро, ОДЛИЧАН маникир! Хоћу и ја, с тим што ми треба 3 недеље да ми нокти нарасту Rolling Eyes
Лили, како ћеш тек брижна мама бити кад се сад тако бринеш... Једва чекам да те читам у РД yes Још мало и... Wink
Орле, Касиа, Мрво, Анак, Цицса, Бак, Тинче, Цици, Мишице, Ема,... (има нас јутрос, хвала Богу!), извињавам се ако неког не поменух, али СВЕ СВЕ љубим, стискам, и желим пријатан и насмејан остатак дана!
d

missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Tinche 10/10/2012, 15:04

Mirjana :: Ko voli knedle sa šljivama, imam recept, koji sjajno imitira ukus knedli, a kolač je gotov za pola sata, maksimum.


Mirce, pisi tamo recept na kuhinji. Imam neke sljive viska.
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Mirjana 10/10/2012, 15:40

Stiže Wink
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Milijana 10/10/2012, 15:50

Opet ja Laughing
Nisam spavala, a pogadjajte zbog koga v AL smo se mazile 20 minuta i njusile ispod pokrivaca srca
Hvala na komplimentima devojke, da vam se vrati svima love
BIla kod zaove. Kad sam sisla do kola sa oba deteta i torbom, shvatim da mi je Milenino sediste ostalo u kolima mm-a koji je u Paracinu na seminaru affraid Stavim Milenu u Lenkino, a Lenku na sediste i vezem je, i onako vozim svega 5 minuta, al djavo ne miruje, skace, vrpolji se i BAP, padne. Krene da place, ja joj kazem: Da te nisam cula, lepo sam ti rekla da sedis mirno. I ona, mukica ucuta i sede mirno do kraja puta Shocked Znaci, pocinje da slusa Wink
Zvali me iz radnje, veceras mi stize fotoaparat, jedva cekam... sad ce biti slika, ali lepih yes

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od dr mali pariz 10/10/2012, 16:27

cicsa80 ::imam ravno 2min,casovi i decica.... Bakisa prokelj,bezkvasni hleb,jogurt sabacki probiotik :) zelena salata,luk mladi,paprika,corbice od povrca,limun,limeta,kokice jer mehanicki ciste creva :))))) riba....pa u krug. U zdravlje zene! Juce sam bila kod miticke,mozda sam i ja mutant,homocistein malo iznad gornje grane pa mi dala da radim ono sto se psuje Wink i onaj C66..... Vidimo se,stigla glava za punjenje :)
ga
dusa draga...kakav post! Ko sifrovano pismo :lol!:al, sve mi jasno.
Ljubim te ja! i naravno nase bundevice zvezdane!
Dan Jutra!
Sta se radi?
Mima, kad stižete? Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 275568
Tino, batino skrovište mi se sviđa,aha! king, kako si danas?
Mili, jedva cekam da vidim mogu li tvoje fotke biti lepše od ove koju si postavila-? Tri gracije!
Orle, sa srecom 38. nedelja! Super si ti sve ovo izgurala! Idemo jos malo do upoynavanja...Peruna? lol!
Lilyo, Rolling Eyes šta reći...
Bakiša, ništa novo, a? A Loli, nema je dugo...izležava se?
Rodiću miliću moj, kako si ti meni_Gde si danas?
Mi smo svi na bracnom..izuzev Ivone koja je pokušavala yaspati u krevecu, ali je brat sve vreme proziva, pa sad "komuniciraju". Sad cu da se spakujem, i posle 3 dana izađem iz kuće.Stavi'u Iv u kengura i odosmo po pare iz bankomata i malo u kupovinu, koliko budem mogla od nje.
Danas sam stigla malo i stan da sredim i rucak da skuvam. Sad se muz i ja otimamo oko preostale cinije sutlijasa.
evo cvili iz kreveca, samo da joj gurnem dudu... lol!
Uzivajte cure moje!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Bjanka 10/10/2012, 20:01

Hvala Orline... ff
evo nastavka price iz Blica


http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/346961/Ginekolozi-moraju-da-prime-pacijentkinje-bez-obzira-na-novi-pravilnik-jednom-u-tri-godine
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Tinche 11/10/2012, 07:33

Jutro zene!
Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 576294_534897956527484_542267099_n

Mili, super za fotoaparat, jedva cekam jos lepse slicice! A sto se slusanja tice...taj fazon odavno pali kod batice. Jos mu kazem unapred "ako padnes nemoj meni da se zalis a molila sam te da budes miran, pazis..." Ma pametni su oni, sve znaju.

Pari mila, kako je prosao shoping mame i cere juce? Garant je Iv sve birala i mamu savetovala! A njihovo me komuniciranje odusevljava...mislim sama cinjenica...tako "veliki" pa razmenjuju po koju! Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 75087

Mene su u dz bas pre neki dan pitali kada sam radila sve te analize i kolpo, ja rekoh u januaru. Odgovor je bio: ok, znaci tamo posle NG obavezno! Rolling Eyes

Danas planiramo da dan provedemo kod nasih drugara iz porodilista koje puno volimo. Mama Maje i bate Dusana. Very Happy

A baticin divan tata, kada je video kako se lepo igra u svojoj "kucici", otisao i kupio mu "pravu" sinoc! Mozete zamisliti odusevljenje!

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 420457_4633222029538_274619142_n


Orle, cekamo dorucak!!! lol!


Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od lilya 11/10/2012, 07:50

Mah, mah... Zurim, spremam se za posao, susim kosu itd.
Tinche, hvala na kafi Very Happy
Kucica i batica su <3

Odoh sad.
A da, mrzim kisu, al sta ces vreme joj je.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Ema78 11/10/2012, 08:21

Ljub, ljub...

Znam da cete pomisliti da sam nenormalna, ali, ja bas volim ovakve dane, a zasto pojma nemam...a rodjena sam u sred leta, na 35 stepeni... Very Happy

Jedino me malo smara sto mi je posao daleko, al dobro...

A vama koji ne volite ovakvo vreme, samo da posaljem malo sunny
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od maus 11/10/2012, 08:49

Dobro jutro!

missile ::
Odoh da radim i zemlju gradim

RLJG (radni ljudi i gradjani) Very Happy To Miss!

kasia ::
Malci u vrticu a ja se mislim sta mi je ciniti...toliko toga je na dnevnom redu da mi se ni ne zapocinje Rolling Eyes .
Kasia zeno lepa juce zaboravih da ti pozelim dobrodoslicu na ove strane. Iscitah juce kako Vi V tesko prihvataju vrtic. Pogotovo Visnja, zao mi je zbog toga ali sam sigurna da ce se navici i da ce posle plakati kada budu odlazili iz vrtica. Meni kada se ne radi, ja ne radim, jer onda samo otaljavam posao. Pusti neku muziku, citaj knjiu, izadji u setnju...posao ce te cekati i kada budes bila orna za njega navali svom snagom Very Happy

lilya ::
Ima jedno pitanje nabavili smo krevetac (decko spava uveliko sam u sobi Very Happy), sediste za auto, koritance i nosu kupujemo, sestra donosi njegove stvari da li je jos nesto neophodno da nabavim?

To je to, imace vasu ljubav i svu paznju sto ce mu biti najbitnije i najvaznije.

Milijana ::
Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 10290_4766490245203_715530020_n

PRELEPSTE SVE TRI!!!! I hvala Mili na ovako divnoj slici osmeh srce

bak ::
Samo da se javim, na zapadu nista novo ljubav

OK Bakisa! lol!

Ema78 :: Svi me nesto mrace, te lezi, te miruj, te nemoj da radis ovo, nemoj da radis ono. Rodjena majka mi rece da ne bi trebalo da se sisam... a mene to nervira, iako znam da je iz najbolje namere. Sveki zove svako vece, ocekuje izvestaj affraid ...

A drugarice, one koje su ovde, su u fazonu je l si bila kod lekara, sto ne ides, sta ti mislis, je l pijes multivitamine... Tako da, kod mene zurka... Htela ja ili ne...

Na jedno uho primi na drugo izbaci, osmeh na lice i samo se smej.

orline ::
A da vidiš kad krenu saveti za porodjaj sise i bebu lol! Meni je sinoć bilo pozorište u kući, četiri žene sa svojim vidjenjima kako da kupam bebu (čime, koliko puta, kupko frotirni da ili ne, itd) kako da istrajem što se mlijeka tiče (od po cijenu života i srastanja malog sa sisom dok ne krene, do...pritisni i gnjavni sise par puta, pa ide ide, ne ide, ne ide, šta fali mom... itd) šta da mu oblačim ( od ako stavim rukavice da je to za debile, do ako ne stavim da će mi dete biti kao da ga je mačka izgrebala) ma šou. Pa datum...kad je najbolje...poslaću ih mojoj dr da ugovore CR precizno Razz
Bioskop uživo. A tek ime...haos, ne mogu da veruju da nismo odlučili, pa onda tek rasprava. Ja sam se toliko smejala da su mi suze išle, pa sam im rekla da se dvoumim izmedju Tvrtko i Perun pa se čak jedna i primila i počela da moli muža da me urazumi Laughing
Ništa ja to ne shvatam ozbiljno, dok god mene ne pritiskaju, ovako su vodile raspravu izmedju sebe a ja bila posmatrač i valjala se od smeha.

Klinac od jedne je presekao i svečano objavio da će kum (tj mm) dati ime i tačka...Tako je on odlučio Laughing

Sve u svemu, meni bilo jako zanimljivo

hahahahaha Orli kod tebe bilo bas veselo hahahahahahahaha

lilya ::Sad me zvala dr. Opet Streptokokska u velikom broju i u jednom i u drugom brisu fd

Koje sr... Mad

cici ::Ja mog dasu danas vodi u slanu sobu da vidim kako ce proci i ta akcija. Poceo je nocis da mu curi i da kaslje, dr kaze nije nista-promena vremena.
Sad bolje spava a i mi sa njim.
Sutra nas ceka komislija, bas sam nervozna.

Srecno na komisiji danas. Cula sam za slanu sobu i znam par ljudi koji su vodili svoju decu i kazu da pomaze.

cicsa80 ::Juce sam bila kod miticke,mozda sam i ja mutant,homocistein malo iznad gornje grane pa mi dala da radim ono sto se psuje Wink i onaj C66..... Vidimo se,stigla glava za punjenje :)

Nadam se da ce svi nalazi biti u redu usne

Mrvica :: Moja dusa ima 7.580 kog i 66 cm, dr zadovoljna a i ja Razz
Polako smo ustalili spavanje i preko dana. Nocu se za sada ne budi, a u zadnje vreme preko dana od 12-13 i 16-17. Uglavnom.

Bravo za malenog borca koji lepo napreduje igra igra igra igra igra igra igra igra

Mirjana ::
Ma, sestra drži kozmetički salon Wink Snimi mi noktiće Laughing
Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 Dscn1559c


Mi se noćas nismo budili, prvi put do sad! igra igra igra
Sisao u 21., pa u 6.30h f f f bb bb bb igra igra igra

Snimila Very Happy Odlicni su lol!
Bravo za prvu prespavanu noc radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

dr mali pariz ::
Mima, kad stižete? Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 275568

Ako ti odgovara oko 13h bi dosle. Imamo neki rodjus od 11h pa sam mislila da budem sat vremena i da krenem za Pariz. Ako ti ne odgovara ta satnica mogu i pre doci, necu ici na rodjendan i ovako mi se ne ide Laughing

Tinche ::

A baticin divan tata, kada je video kako se lepo igra u svojoj "kucici", otisao i kupio mu "pravu" sinoc! Mozete zamisliti odusevljenje!

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 420457_4633222029538_274619142_n

Bravo za baticinog tatu king je pravi!!! Mada se meni svidja i predhodna kucica i ova. Joj blese jedne kako viri kroz prozorcic love

U Lo kisa padala, hladno je,klima radi i ja radim Very Happy
Ajd ljubim vas sve do jeden!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Botox 11/10/2012, 08:59

samo da mahnem svima i pozelim dobro jutro....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Orline 11/10/2012, 09:10

Dobro jutro

Evo tinče Very Happy

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 Bigbreakfast
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Orline 11/10/2012, 09:15

Maus, ideš u Pariz kod zezdica Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 275568 Diiivnooo.

Miro, stvarno su ti lepi noktići, baš, baš. A i Cvrle, bogami sve češće krasi ove strane, znači da se uhodavate i imaš više vremena.

Ema, uživaj kad već voliš, babe Wink

Cicso, kakav izveštaj Laughing Kao telegraf da čitam. Nadam se da nisi mutant u onome što se psuje, ali i da jesi, bar ćeš primati terapiju
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od dr mali pariz 11/10/2012, 10:23

Jutro jutra!
Aha, stigoh i u jutrima da se javim, a ne samo zorom i nocOm lol!
Mama nosa Ducija, Iv pavka posle klope,pa ja malo da svrljnem Kutkom uz prvu jutarnju,jer rucka imam, dakle bas nesto iskrslo slobodno vreme lol!
ja sam jutros i klimu ukljucivala...dojilja kojoj je uvek vrucinstina, e onda mozete misliti koliko je ustvari hladno.
Cure koje su vrednice i rade, srecan im radni dan!,a trudnajama i mamikama sa malom decom udoban dan im zelim.
Tino, odlepih na fotku i njegovu milu glavicu koja viriiii...
hvala na kafi i dorucku, cure.
odoh daljim sokacima.
Stisak!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od anak 11/10/2012, 11:04

Uh da mi je imati sestru kozmetičarku smajli angel smajli angel smajli angel . Ma, da mi je imati sestru queen sunny
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od dr mali pariz 11/10/2012, 11:05

Sve zaboravim da javnem da mi se kuma porodila, ona na cijoj smo svadbi u aprilu bili. Rodila je Konstantina od 4050 gr i 56cm...zezam je i kazem-skoro ko ona lol!...jer ona je bas niska i sitna.
U Berlinu se porodila. 3 dana su je mucili da se prirodno porodi...debili, bas su je namucili, i 4. dan,posle 7 sati indukcije, sekli- CR.
Eto, dobila sam kumica malog i slatkog, te da castim
Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 IMG_7472blog
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od maus 11/10/2012, 11:17

Orle hvala na dorucku lol! Pitam se ko ce nas hraniti kada se porodis Wink
Mala neka je kumce zivo i zdravo jos mnogo godina. Masala, krupno dete osmeh srce Namucise mamu ...3 dana Shocked Nego, mala ne odgovori mi na pitanje za satnicu mog dolaska.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od missile 11/10/2012, 11:55

Jutro!

Budim se jutros, pola sata pre sata, jer sam sanjala kako su mi se miševi uselili u fioku radnog stola u kancelariji. Hm, zašto to.... zbunjen
Ustanem, odem u kupatilo - veštica stigla! Mad
Pogledam se u ogledalo - jao na šta mi liči kosa! affraid
Pogledam kroz prozor - kišica! No
Stignem na posao - šef mi prebacuje što posao od 5 dana nije gotov za 3, iako je juče video gotov posao koji sija od lepote. Ja se ne dam, režim, ne dozvoljavam neupućenima da mi se mešaju. boks
Završim posao, probamo- radi, otkačim jednu brigu, odem za komp, mašim se tašne - zaboravila doručak. Latim se novčanika - prazan, muž mi ne ostavi pare, jer sam mu rekla da me ne davi s kintom u sred ručka, posle ćemo. Pogledam na e-bank, imam na računu 120din! v Epa, ostaje mi e-doručak kod Orla. Laughing
Eh, kakav dan. Oktobarski. Rolling Eyes

Sutra će već sve izgledati lepše. yes

Cure, kako ste vi po kiši Rolling Eyes Vidim Ema uživa v Pari, čestitam ti kumče!!!! d Mogu uzeti i parče ove prekrasne e-torte, mljac, već mi je bolje! lol!

Mašem ja svima, pa odoh makar kafu da popijem. ff



missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od bak 11/10/2012, 12:02

Joj Missiile, ja bas htedoh da se zalim, al kad sam tebe procitala, sramota me je lol! kakav dan Shocked

Spopali me kreteni pre kafe, sad ce mi ceo dan biti naopak Mad

Ajd ljubim sve osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od dr mali pariz 11/10/2012, 12:31

maus ::Orle hvala na dorucku lol! Pitam se ko ce nas hraniti kada se porodis Wink
Mala neka je kumce zivo i zdravo jos mnogo godina. Masala, krupno dete Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 275568 Namucise mamu ...3 dana Shocked Nego, mala ne odgovori mi na pitanje za satnicu mog dolaska.
Draga, ni ti je nisi napisala lol! sem okvira...može taj period ,al da nije suvise kasno...oko 19h? Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 275568
Miss, kakav dan Rolling Eyes
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od KoMetaK 11/10/2012, 12:42

Dobar dan cure!!! Malo sunca u ovaj tmuran i nikakav dan! sunny

Mala, cestitke na kumcetu!! Very Happy Very Happy Kumce pravi momak! Svaka cast za tezinu! Very Happy Nego, jel se meni cini il se ti i Mis ne razumete? lol! lol! Ona pomenu 13, a ti 19h? Laughing Hocete li i mene u drustvo? Wink Da zaronim medju zvezdice i da stiplnem Anci? Very Happy
Miss, i ja htedoh da se zalim, ali kad procitah tebe, kod mene je super!! lol! Sto mrzim ovakvo vreme Rolling Eyes Samo bih da spavam inista vise Sleep
Lylia, stize seka, organizacija gotova, ako imadnes koji min pre toga, da pijemo kafu? Very Happy
eto me opet za koji min, imam posao Rolling Eyes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od dr mali pariz 11/10/2012, 12:47

Jbte, pa ne razumemo se...cini mi se da je spominala kupanje i uspavljivanje...ima svadbu...pa nece sa vencanja kod mene, ili gresim lol!
Mima, javljaj se!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od dr mali pariz 11/10/2012, 12:47

Meta, dobrodosla!!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od JAmajka 11/10/2012, 12:48

Žene,deca su vam pravi "medenjaci,"sve ih ljubim.
Pari,čestitam ti kumče,neka ti je živ i zdrav!
Miss. affraid danas nije tvoj dan.
Ja volim oktobar,rođena sam u tom mesecu,udala se,diplomirala,upoznala mm...sve to u oktobru.
Ali,danas mi je baš loš dan,jutros sam odvezla svekrvu u bolnicu,ide na operaciju,na putu do bolnice"čuknu"nas neki taxista,ali bez posledica.Taman pomislih,odmoriću se na poslu...stranka me čeka u kancel.lupka prsima po mom stolu i daje mi znak da "debelo"kasnim.Prom rmljah izvinjenje,naručih kafe i sve to uz kiseli osmeh na licu.Posla za petoro,a ja sama No Sada čekam 15h,pa idem opet u bolnicu,onda na depilaciju,pa uveče u pozorište.Jedva čekam veče.Sve vas d
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od maus 11/10/2012, 12:53

dr mali pariz ::Jbte, pa ne razumemo se...cini mi se da je spominala kupanje i uspavljivanje...ima svadbu...pa nece sa vencanja kod mene, ili gresim lol!
Mima, javljaj se!
hahahahahahahahahahaha upiskicu se majke mi
`Vako
Dosla bi oko 13h ako odgovara, jerBO ima neki rodjus u LO u 11h pa bi krenula oko 12 i eto mene. A uspavljivanje...mislila sam, ako im je vreme da Sleep u to vreme kada ja dodjem da ih ja uspavam Laughing Nije klasicna svadba, vec vencanje pa rucak u restoranu i ja bi posle pravac restoran i igra

Meta jel dolazis??????? konfete
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 13 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 41 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu