KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jesenja oktobarsaka jutra

+49
jaca*caca
Tanja83
bobica83
tetreb
nina :)
dra00
ninica2
MARA
MIRKA85
Sneza
Marija86
mijaki
Niny
tuli
buby
JocY
Botox
kasia
korpica
JAmajka
Bjanka
blubej
red
KoMetaK
cicsa80
caci
djole42
bak
Gramatika
cufta
Mrvica
missile
BiKsi :)
LaFolie
anak
dr mali pariz
cici
Milijana
Vuchica
lilya
medolino
HappyGirl
Ema78
Orline
Mirjana
MAAKKI
Tinche
bebko
maus
53 posters

Strana 12 od 41 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Sledeći

Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od missile 10/10/2012, 09:06

Jutro!!! ff

Mišice, prisutna na času! Tj postrojavanju. lol!

Milijana, ljubac za malu vragolanku Milenu i usnulog anđela Lenku! usne usne Kad videh u koliko sati pišeš, jedva poverovah! Shocked

Ima li još ko budan? Epa ja kafu popih. Gotovo! lol!

Odoh da radim i zemlju gradim, a mi vas pozdravljamo i mnooogo volimo!
Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 Qx7604
Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 2j2ywxc

ff
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od kasia 10/10/2012, 09:46

Jutro cure!!!
Malci u vrticu a ja se mislim sta mi je ciniti...toliko toga je na dnevnom redu da mi se ni ne zapocinje Rolling Eyes . Mili i moji su tako poremetili spavanje oko sedmog meseca, odjednom, i cini mi se i dan danas je tako. A bas zna da slomi coveka.
Missile taj golub je bas imao srece pa da dospe do tebe, sto bi isao dalje kad ti znas sta voli da jede yes .
Maus kao i uvek sve konce pohvata svaka cast.
Miro nikako da ti napisem koju, ali Cvrle je toliko lepa jedna beba, pravi muskic mali, bas je dika i ponos!
Tince kao i uvek u petoj brzini, ja se jos secam kad je pisala da Baticin krevetic boji, i slika se secam, a vidi sad trudnica likeit !
Ako sam koju zaboravila sve vas pozdravljam pa se kuckamo!
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Ema78 10/10/2012, 09:54

Devojke, samo da vam pozelim divan dan, odoh i ja u setnju, pa na posao... mada danas mi se nesto ostaje u krevetu, ne da spavam, nego da pogledam neki dobar film ili nesto slicno tome...

Ali, sta se mora nije tesko...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od lilya 10/10/2012, 10:16

Ja samo da mahnem ff

Resila sam da ove nedelje obavim gomilu posla u kancu da bi narednih tri imala sto vise vremena i da izlazim na vreme ili cak koji dan smugnem malko ranije da bih sto vise vremena provela sa sestrom Very Happy
Ima jedno pitanje nabavili smo krevetac (decko spava uveliko sam u sobi Very Happy), sediste za auto, koritance i nosu kupujemo, sestra donosi njegove stvari da li je jos nesto neophodno da nabavim?

Odo da radim, sve vas poljubac
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Milijana 10/10/2012, 10:22

Lilya, a stolica za hranjenje?
Devojka koja je nocas vilenila jos spava lol! Devojka koja je spavala, skace pored mene lol! Treca devojka, tj. JA sam negde izmedju, malo dremnem, pa skacem za Lenkom Rolling Eyes ...
Kasi, je l si ti pocela da radis?
Cekam da se MIlena probudi pa ih vodim kod zaove da se igraju...
Meni se najavila mama, uvalicu joj da kuva rucak za decu, a ja cu posle da spavam sa njima Wink
I da vam mahnemo
Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 10290_4766490245203_715530020_n

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Bjanka 10/10/2012, 10:33

Lilya taman ce ti sve to lepo ostati posle za vas:)))

Jaoooo kako divna slika Milijana!!! Morace tvoj muz dobro da cuva toliku lepotu!!

Dobro jutro!!
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od lilya 10/10/2012, 10:47

Mili, zeno sestro slatka srca srca srca

Krevetac i sediste smo pozajmili, skupo mi to da kupujem za tri nedelje, a nama kad bude trebalo lako cemo kupiti yes
Vidis, hranilica zbunjen Hvala Mili c
Moram da vidim sa sestrom da li da nabavljam ili ona ima vec neki nacin na koji ga hrani.
Trudicemo se da sto manje menja navike za tih tri nedelje da posle tamo ne bi muku mucila da ga vrati u ritam koji ima. Mada i sam put i izmestanje iz kuce i milion ljudi koji ce hteti da ih vide ce mu verovatno biti too much. A i tata ce da im ostane u USA.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od bak 10/10/2012, 10:48

Dan jura!

Kakve lepotice love

Samo da se javim, na zapadu nista novo ljubav
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Orline 10/10/2012, 10:50

Dobro jutro Very Happy
Mili, kak mi uljepša dan sa ovom slikom. Tri gracije Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 275568

Bjanka, tebi ne poželeh dobrodošlicu, ali si se, vidim, već uklopila Very Happy
Videh još neko ime tu, ali ne zapamtih, pa onda i toj drugoj curi na B..isto sretan početak na Jutrima lol!

Lilya, sekac dolazi, kako je to divno,...Moja ode sinoć. A ti ćeš posle pravo sa njom lol! Šalim se, znam da ćeš malo posle, za Božić, ali baš lepo što ćete se videti tako brzo dva puta.

Ema, imam ja da ti pošaljem, sinoć opet bilo šestoro Laughing Kad su počeli da pristižu, mm u zabezeku, a još zaboravili da nam jave. Jedna mislila da je druga se najavila i obrnuto. Sreća što sam pekla neke kiflice i slane i slatke, kao da sam znala, mada niko ne bi zamerio trudnici samo na kafi. Razz
Ili da ti ja pošaljem ili da se skupimo džumle, što mišica kaže lol!

Mišu, ne znam postrojiti kao ti, ama ni blizu.
Mada se držim, obzirom na progesteron Wink

Vidim moju KaJsijicu redovnije Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 275568 Baš mi je drago...


Neka, bak, bolje da nema ništa novo, nego što te bilo zaredalo.Al kad krene novo u Novoj, mislim da te ne'emo mo'i po,vatati od dobrih vijesti.
Tebe, bebko i draganuNS Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 275568
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Ema78 10/10/2012, 11:02

E Orli, moracemo da smislimo nesto....Mada, ja sam do daljnjeg odlucila ni na telefon da se ne javjam onima koji znaju da sam trudna. Svi me nesto mrace, te lezi, te miruj, te nemoj da radis ovo, nemoj da radis ono. Rodjena majka mi rece da ne bi trebalo da se sisam... a mene to nervira, iako znam da je iz najbolje namere. Sveki zove svako vece, ocekuje izvestaj affraid ...

A drugarice, one koje su ovde, su u fazonu je l si bila kod lekara, sto ne ides, sta ti mislis, je l pijes multivitamine... Tako da, kod mene zurka... Htela ja ili ne...

Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Orline 10/10/2012, 11:12

Hahaha, pa reci im da ti smeta ta priča Very Happy Nisu zli samo su dosadni Wink

A da vidiš kad krenu saveti za porodjaj sise i bebu lol! Meni je sinoć bilo pozorište u kući, četiri žene sa svojim vidjenjima kako da kupam bebu (čime, koliko puta, kupko frotirni da ili ne, itd) kako da istrajem što se mlijeka tiče (od po cijenu života i srastanja malog sa sisom dok ne krene, do...pritisni i gnjavni sise par puta, pa ide ide, ne ide, ne ide, šta fali mom... itd) šta da mu oblačim ( od ako stavim rukavice da je to za debile, do ako ne stavim da će mi dete biti kao da ga je mačka izgrebala) ma šou. Pa datum...kad je najbolje...poslaću ih mojoj dr da ugovore CR precizno Razz
Bioskop uživo. A tek ime...haos, ne mogu da veruju da nismo odlučili, pa onda tek rasprava. Ja sam se toliko smejala da su mi suze išle, pa sam im rekla da se dvoumim izmedju Tvrtko i Perun pa se čak jedna i primila i počela da moli muža da me urazumi Laughing
Ništa ja to ne shvatam ozbiljno, dok god mene ne pritiskaju, ovako su vodile raspravu izmedju sebe a ja bila posmatrač i valjala se od smeha.

Klinac od jedne je presekao i svečano objavio da će kum (tj mm) dati ime i tačka...Tako je on odlučio Laughing

Sve u svemu, meni bilo jako zanimljivo
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od lilya 10/10/2012, 11:29

Sad me zvala dr. Opet Streptokokska u velikom broju i u jednom i u drugom brisu fd
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Tinche 10/10/2012, 11:51

Mili, zeno...ja stvarno ne znam sto se cudis gde ti odose kilogrami! Pa ti letis!!! Very Happy Svidja mi se to sredjivanje svakog coska...cekam ruzno vreme pa cu imati vise vremena za kucu. Slicka vam je najlepsa do sada! Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 694552

Misu, hvala na kafici. Srecan rad mila! Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 75087

Miss, al ga ti nagoji! Ko koka je! Razz

Kasi mila, i ti u petoj...al na pilice svoje mislis...znam ja. Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 639820 Mene ceka krecenje, samo da mi tiba naraste da bude interesantije! Razz

Ema, trudnicice...gde radis kada ti je tako dobro radno vreme pa i za setnju vremena imas? Ima negde tema "sta je ko po struci" na "bla bla" Wink


orline ::kako da istrajem što se mlijeka tiče (od po cijenu
života i srastanja malog sa sisom dok ne krene, do...pritisni i gnjavni
sise par puta, pa ide ide, ne ide, ne ide, šta fali mom... itd)

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 404938 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 404938 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 404938 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 404938 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 404938 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 404938 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 404938 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 404938 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 404938

Orliska Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 582639

Lilya...a u persun!!! Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 510326


Kod nas veselo...pravim neku tortu i trudim se da postignem sve ostalo...a Bata ima svoje planove:

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 253156_4631187738682_892695656_n
Tako da ves ceka u lavorcetu, usisivac u spajzu, brisko u kofici...cekam da zaspi blesan moj!


Lep dan zene! Ljub!


Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Orline 10/10/2012, 12:24

Jao, tinče, kakav šator Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 75087

Evo linka iz Blica Rolling Eyes
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/346770/Skandal-O-trosku-drzave-kod-ginekologa-samo-jednom-u-tri-godine
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Orline 10/10/2012, 12:25

A evo i podnevna kafa da se malo podsetimo na lepe dane

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 Dobrojutro
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od bak 10/10/2012, 12:30

Hm, de pristavite vi neki rucak bez kvasca, krompira, voca i secera, sto ce reci od mesa lol!
Dorucak sam vec odavno svarila

Orli lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od cici 10/10/2012, 13:27

Ja mog dasu danas vodi u slanu sobu da vidim kako ce proci i ta akcija. Poceo je nocis da mu curi i da kaslje, dr kaze nije nista-promena vremena.
Sad bolje spava a i mi sa njim.
Sutra nas ceka komislija, bas sam nervozna.
Ko moze nek odmara, ja bih rado jednan topli nes, cebe preko glave i da dremam moze i tv. a onad kad se setim koliko sam popodneva tako provela i mastala o bebi sad nekak osecam grizu savest sto je on tu a ja opet zelim isto.

ljubac i d

cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od cicsa80 10/10/2012, 13:28

imam ravno 2min,casovi i decica.... Bakisa prokelj,bezkvasni hleb,jogurt sabacki probiotik :) zelena salata,luk mladi,paprika,corbice od povrca,limun,limeta,kokice jer mehanicki ciste creva :))))) riba....pa u krug. U zdravlje zene! Juce sam bila kod miticke,mozda sam i ja mutant,homocistein malo iznad gornje grane pa mi dala da radim ono sto se psuje Wink i onaj C66..... Vidimo se,stigla glava za punjenje :)
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od bak 10/10/2012, 13:36

Cicsa, usne
kad ces da ides da dajes krv za to? bas je dobro sto ces sve ispitati pre postupka yes

Cici, srecno sutra usne
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Gramatika 10/10/2012, 13:42

Mili, kako ste leepe!!! Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 690119 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 934446

Ostale devojke, sve vas grlim! Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 692299
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od anak 10/10/2012, 13:51

Mili, kakve lepotice naočare , sve tri, naravno sunny sunny sunny
Jao, Orli, Tvrko je kod nas najuobičajenije ime, i ja bih ti se primila i poverovala v , a Perun....pa eto, baš mi se i sviđa v
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Orline 10/10/2012, 14:15

Haha, anak, i meni se svidja Perun, a pošto sam iz Bosne rodom znam za Tvrtko. Ali probaj u Bg da pomeneš ta dva, svi se preneraze. Ma da je meni stalo da nazovem sina tako, bolelo bi me baš briga Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Ema78 10/10/2012, 14:19

Iscitala sam sve, videla tri devojke lepotice, i nadam se da sam zapamtila... Tince, ja sam stomatolog, radim na zakazivanje, a posto ostali svet radi do pet, e ja radim od pet...Ima to svojih dobrih i losih strana,dobre su sto zakazujem kada meni odgovara, mogu da radim i npr nedeljom kada mm nije tu, pa da ostale dane ne radim. A lose je sto ja na neki nacin umorna odem na posao, i sto ponekad zavrsim u devet, deset... Najgore od svega je sto od takvog posla ne mogu da zivim,a za sada nemam mogucnosti da prosirim poslovanje. Tako da se trudim da ostanem u struci, a o zaradi ne razmisljam. Sa druge starne, radim i kod muza u firmi, malo kao sekretarica, malo kao spoljni momak, malo kao cistacica, i tu sam prijavljena. Naravno, nista od svega ovoga ja ne moram, ali ja sam radoholik, uzivam u svemu tome...Par sati vamo, par sati tamo...

Cici, slana soba je fenomenalna stvar,pogotovu za disajne probleme, tako da ce vam sigurno prijati.

Bak, ja danas pravila corbu od karfiola, jes da nije neki ukus, al je zdrava !!! To mi je za rucak, a kada doje mm, pasce dinstani karfiol,i neko meso za njega. To nam je vecera, tamo oko osam...

Sto se tice imena, ja jos ne razmisljam na tu temu, ali volim stara srpska imena. Inace, moj sestric zamalo da se zove Perun...

A sto se tice saveta... hm... palo mi je na pamet da ih zapisujem na neki humoristican nacin,pa ako budem imala cerku, da joj umesto zvocanja to poklonim, kada dodje vreme ! Videcemo!!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Mrvica 10/10/2012, 14:36

Jutro jutra.
Jutros imala goste, juce bila kod mojih posle savetovalista. Moja dusa ima 7.580 kog i 66 cm, dr zadovoljna a i ja Razz
Polako smo ustalili spavanje i preko dana. Nocu se za sada ne budi, a u zadnje vreme preko dana od 12-13 i 16-17. Uglavnom.
Lilya, sestra stize. Laughing Znam kako si srecna, i kako ces tek biti. yes
Moja stize u subotu, ide u Genezu da odradi histero, pa ako Bog da trebace mi vasa energija da prasimo u decembru za vto. Pa da i ja budem tetka. smajli angel
Tino, tvoj sin je odlicno iskoristio sve sto mu se naslo pri ruci. Svaka cast za mastovitost. as
Orlic, sad kad krenu da pljuste saveti sa svih strana, vise ne staju. Sto i ne mora da bude lose. Zadrzis sta mislis da treba ostalo izbacis iz glave. Primaklo se opasno upoznavanje. Tvoju sam trudnocu sa uzivanjem pratila od samog starta. Jedva cekam malog orla da smeknem...
MM putuje u London u subotu, sutra cemo za NS da mu kupimo jaknu. U nedelju mu je rodjus i peta godisnjica naseg zajednockog zivota. Vukasin i ja cemo se pocastiti, pa ponovo u sredu kad tata stigne. Narucila sam dragom sat, treba da stigne od nedelje, jedva cekam.
Ljubim vas sve...
Music, Vukasin ne place kad prima bocu, zlato moje, mamin hrabric usne
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Mirjana 10/10/2012, 14:41

maus ::Dobro jutro!
Miro pala masaza, depilacija... lol! Davaj dole recepAT.
Ma, sestra drži kozmetički salon Wink Snimi mi noktiće Laughing
Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 Dscn1559c

Missile, pa tvoj novi drug je presladak likeit

kasia ::
Miro nikako da ti napisem koju, ali Cvrle je toliko lepa jedna beba, pravi muskic mali, bas je dika i ponos!
Hvala draga moja love Ljubac za tvoje angel angel

Ema78 ::Devojke, samo da vam pozelim divan dan, odoh i ja u setnju, pa na posao... mada danas mi se nesto ostaje u krevetu, ne da spavam, nego da pogledam neki dobar film ili nesto slicno tome...

Ali, sta se mora nije tesko...
likeit
Lilya, najbolje bi bilo da ti sestra pošalje spisak potrebnih stvari. Što se kokošaka tiče c c c
Ne znam šta da ti kažem što već nisi čula....baš su dosadne fd
Milijana ::
I da vam mahnemo
Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 10290_4766490245203_715530020_n
Mili naočare naočare naočare naočare naočare Ajd sad čik reci da nisi lepa! sunny

orline ::Dobro jutro Very Happy
Ema, imam ja da ti pošaljem, sinoć opet bilo šestoro Laughing Kad su počeli da pristižu, mm u zabezeku, a još zaboravili da nam jave. Jedna mislila da je druga se najavila i obrnuto. Sreća što sam pekla neke kiflice i slane i slatke, kao da sam znala, mada niko ne bi zamerio trudnici samo na kafi. Razz
Svaka ti čast! Kod mene bi možda samo čaj dobili Wink Laughing
Ema, samo opušteno! Sve je to normalno. Samo brinu. Ček da babe komšinice krenu da te savetuju. Primer iz domena voodoo magije:
Nanizati beli lukac na crveni končić, pa okačiti na vrat Wink Laughing


orline ::Hahaha, pa reci im da ti smeta ta priča Very Happy Nisu zli samo su dosadni Wink

A da vidiš kad krenu saveti za porodjaj sise i bebu lol! Meni je sinoć bilo pozorište u kući, četiri žene sa svojim vidjenjima kako da kupam bebu (čime, koliko puta, kupko frotirni da ili ne, itd) kako da istrajem što se mlijeka tiče (od po cijenu života i srastanja malog sa sisom dok ne krene, do...pritisni i gnjavni sise par puta, pa ide ide, ne ide, ne ide, šta fali mom... itd) šta da mu oblačim ( od ako stavim rukavice da je to za debile, do ako ne stavim da će mi dete biti kao da ga je mačka izgrebala) ma šou. Pa datum...kad je najbolje...poslaću ih mojoj dr da ugovore CR precizno Razz
Bioskop uživo...
v  b lol! likeit

[quote="Tinche"] Mene ceka krecenje, samo da mi tiba naraste da bude interesantije! Razz
[/color]
lol! I ja htedoh, al se ne usudih!
A Batica srca srca srca srca srca srca

cici ::Ja mog dasu danas vodi u slanu sobu da vidim kako ce proci i ta akcija. Poceo je nocis da mu curi i da kaslje, dr kaze nije nista-promena vremena.
Sad bolje spava a i mi sa njim.
Čekam utiske cmoka

cicsa80 ::imam ravno 2min,casovi i decica.... Bakisa prokelj,bezkvasni hleb,jogurt sabacki probiotik :) zelena salata,luk mladi,paprika,corbice od povrca,limun,limeta,kokice jer mehanicki ciste creva :))))) riba....pa u krug. U zdravlje zene! Juce sam bila kod miticke,mozda sam i ja mutant,homocistein malo iznad gornje grane pa mi dala da radim ono sto se psuje Wink i onaj C66..... Vidimo se,stigla glava za punjenje :)
Wow, brža si od Mete komete Laughing usne


Bak, Bjanka, Gramatika, Anak i sve ostale curke dobro jutro sunny
Mi se noćas nismo budili, prvi put do sad! igra igra igra
Sisao u 21., pa u 6.30h f f f bb bb bb igra igra igra
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 12 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 41 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu