KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Septembarska jutra!

+50
Mali Princ
nina :)
ciklama
SannI-AlL
lilly13
zoxa
hany
daca32
saška
Tinche
brinbili
lolipop
medolino
red
senka
dr mali pariz
anak
nacKa
cufta
Milijana
dragana76ns
JocY
Gramatika
caci
Orline
korpica
Xena
MAAKKI
BiKsi :)
dra00
cicsa80
Botox
maus
Mrvica
bulevarka
LaFolie
missile
djole42
bobica83
Tanja83
MARA
ZarPtica
KoMetaK
bak
HappyGirl
mijaki
Ema78
lilya
Mirjana
mamajednogprinca
54 posters

Strana 18 od 23 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Sledeći

Ići dole

Septembarska jutra! - Page 18 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od maus 21/9/2012, 08:56

Dobar jutar!

bak ::
Komacno je zahladnelo, lincujte me sad ali meni je vise muka od sunca i vrucine i svega yes Kad sam videla kisu sunny me ogrejalo lol!
Verovatno bih posle pet dana kise kukala za sunny

Jes bak zahladjenje ali samo do subote. Citam i gledam vremenskui prognozu, kazu i 34 stepena u plusu sledece sedmice, cetvrtak i petak. Ja se radujem tim toplim danima. Volim leto, volim vrucine. Kada mi je vruce mogu se rashladiti u Drini ili u bazenu. Ne volim zimu, lozenje vatre grrrrrrrr...pa lapavica, bare, hladnoca, vetar, sto stvari na sebi...

nina :) ::maus meni je marija letos zahvastila virus sa povracanjemi svakih pola sata povracala negde oko 6 sati ali je odma uzimala vodu jer joj je prijala ali je i nju samo povracala i pila je po punu casu jer sam se bas bojala da mi nedehidrira pa sam joj dozvolila

Nina i ja tako radila. Povrati i sto je popila i jos vise nadrazi zeludac i povracala samu kiselinu...ma uzas. Ne ponovilo se! Ljubi decicu i bas mi je drago da se pisemo ovde. Setim se cesto tebe kada idem putem Novi Sad - Kikinda Very Happy Pogotovo na raskrsnici i semaforu Very Happy

Milijana ::Jooj Maus, bas si me rastuzila ovom pricom. Jos uvek mi je sveza i bolnica i izbodene vene i decica koja placu... to je meni najveca muka, nikako ne mogu da prezalim. Zna ja da je to nista, ni prvo ni poslednje dete koje to prolazi, al meni, brate, tuga No Jos mi je vise zao kad su tako dobre i hrabre, a ne treba da budu, one su deca i normalno je da placu, pa to i nas velike boli Crying or Very sad

Jeste Mili, u pravu si. Sestre koje su Anu bockale su neverovatno nezne i pazljive i sve vreme su joj pricale i mazile. I sutradan kada je trebala primiti novu infuziju morale su je bockati u pregibu lakta jer je venica na saci pukla i tada je bez ikakvog straha pruzila ruku i cak gledala kako je bockaju u venu. Cak je rekla da je nista ne boli. Igla je tako mala i tanka.

Tinche ::
Znas vec foru sa cocacolom. . .ma brzo ce ona biti ko nova.


Kisa, kisa. . .dosadna. Samo mi se spava! Uzas![/color]

ZNADEM yes Spava ti se! da nisi trudna? Wink

lilya ::
I da menjala bih pet zima za jedno ovakvo vrelo leto kakvo smo imali, ali znam da i nije dobro kad je ovakva susa. Najbolje da se mi preselimo negde na Mediteran, a da vama ovde bude umerenija klima yes

Selimo se na Mljet Very Happy

Gramatika ::Mima, imaš jedno divno, pametno, zrelo i jako dete! Svaka čast! Septembarska jutra! - Page 18 779578

Hvala Gramatika osmeh srce

lilly13 ::Maus mislim da ima taj neki za rehidraciju sa okusom maline ili jagode, mislim da je od ''Ivančić i sinovi'', taj i nema baš tako loš ukus. Možda bi ga Ana lakše prihvatila kad već mora da ga pije, znam da su ovi standardni stvarno groznog ukusa

Hvala Lilly13! Uzela sam Hipov i ruzaaaaaaaaaan do bola.

bak ::

Bila sam kod alergologa, divna neka dr me primila, saslusala, razgledala. dala mi je da mesec dana pijem nesto da bi se potpuno suzbila reakcija koja je i dalje prisutna, u medjuvremenu da pobijem helikobakter i da dodjem da mi urade probu na sve i svata i na niskomolekularne heparine, posto je sve i pocelo sa reakcijom na fraxiparin.
I kaze da jos nikome nije radjena takva proba, eto ja cu im biti zamorce, do tada ce razraditi protokol kako da mi sprovedu tu probu posto nije jos bilo takvih slucajeva na KC.

Svratim na hematologiju i nadjem Miljica , covek me primi, objasnim mu u par reci moj slucaj, kaze da sam slucaj za njega, i da mi sestra zakaze f f f Zakaze mi za 20. novembar, neka, kad god, treba mi hematolog na KC, zlu ne trebalo, a i neki malo dostupniji. A i hocu drugo misljenje yes A i stvarno ne mogu da placam toliko privatno stalno
Samo mu nisam rekla da sam bila kod Elezovica Embarassed , reci cu kad dodjem

eto, da nisam zatekla kaznu na soferci v bio bi bas uspesan dan f

Go bak go igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Ismeja se za zamorce lol!

Mrvica ::Ja ne volim kisu, ali je meni danas bas lep dan. U stvari, sad razmisljam, mozda je jednostavno stvar u meni, da sam u zadnje vreme bas raspolozena i nista mi ne kvari to raspolozenje. Uzivam sa sinom, i kad lutamo i kad smo kuci. 4.5 godine sam cekala na ovo, glupo bi bilo da sad ne budem zadovoljna.

Tako je!

dr mali pariz ::
Mi smo dobri, samo nas grcevi umorise.
Rastemo, smejemo se i gucemo. Htedoh Ivonu danas snimiti kako se sita "ispricala" sa svojom prvom igrackom, nekom bubamarom sto ima i deo koji zvecka na dodir...pa ga lupi rukom, pa se dete izguce,mase rucicama,i pravi grimase...bice to moja prava torokusica Very Happy
Dule je dobrica, i dalje mu cesto niko nije potreban za zanimaciju. Ume sam da bude i da cuti,ali kad ga grcevi sastave, srce mi se cepa, a onda ga tako slome, zaspi u sekundi. Septembarska jutra! - Page 18 0913
Nista novo.
Ajte sutra u Sabac na vasar Very Happy
ove godine ja ga videti necu,a volim s dragim ga pohoditi,i praviti reportaze.
Ljubim vas drugarice, velike i male Septembarska jutra! - Page 18 275568

Duse mile moje. Ljubi ih ja i da sto pre prodju ti glupi i dosadni grcevi.
Mala samo za tebe


[youtube][/youtube]

Meta, zeno ako imas snage ti odleti do muzica da se malo druzite lol!

Djole citam te posle u Le klubu igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Caci uf bas mi je zao sto Markica muci stomak. Decacic mili moj. Ljubim ga da sto pre ozdravi a i tebe da vise ne muci stomak. Sta je ovo? Svuda hara stomacni virus!!! c

Juce rekoh idem da kuvam kafu a od kafe nic. Sram me bilo. sad cu se iskupiti.

Ana je bolje, polako se oporavlja.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 18 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od cufta 21/9/2012, 09:22

evo je! Gledam od jutros stalno ovu temu i cekam da se Maus javi da kaze kako je Ana. E dobro, sad mogu dalje u ovaj dan.
Selimo se na Mljet, tamo cemo svi biti zdravi! to je nabolji predlog do sada!!!
Ljubi Anu od mene!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 18 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od maus 21/9/2012, 09:33

cufta ::evo je! Gledam od jutros stalno ovu temu i cekam da se Maus javi da kaze kako je Ana. E dobro, sad mogu dalje u ovaj dan.
Selimo se na Mljet, tamo cemo svi biti zdravi! to je nabolji predlog do sada!!!
Ljubi Anu od mene!
Morah te malo ofarbati Very Happy
Evo obecane kafe.

Septembarska jutra! - Page 18 10geg5j
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 18 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od Mrvica 21/9/2012, 09:37

Ja pijem kafu a sestra i Vukasin spavaju. Danas kolega dolazi nababine sa zenom i decom pa sam juce pravila kolac a sestra slane palacinke. Mm- ova sestra od uhaka dobika drugu cerkicu pa cemo veceras na cast.
Kod mm- a u familiji bas krenulo. Od avgusta dve svadbe i dve bebe a sledece nedelje jos jedna svadba. Mm dever a Vukasin oper nakonce. Pa zezaju mene kako sam se ubacila s njima bez ikakve titule.
Inace je Vuk na prosloj svadbi bio super. Ni jednom nije zaplakao, dusa moja. Samo se smejao i razgledao okolo.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 18 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od lilya 21/9/2012, 10:25

Samo da vam mahnem, petak tradicionalno uzurban dan.

Drago mi je da je Ancici bolje.
Caci, a ako ste ga vodili kod lekara i ako je sve Ok da nije to malo od stersa od skole?

Nemam vise vremena za kuckanje. Samo da se pohvalim da sam sinoc mudro kombinovala red ladne limunada pa red vruce pilece supice pa opet red ladne limunada i napravila belaj Rolling Eyes Mm samo sto se nije sloguirao kad sam mu rekla od cega mi je lose. Reko mi da je trebalo jos i jogurtom da sve prelijem i bog da me vidi lol!

Sve vas stiskam, stvarno mi je danas haos ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 18 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od nina :) 21/9/2012, 11:30

maus javi se da vidis dali sam kuci pa da se vidimo malo ako mozes ii mas vremena
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 18 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od anak 21/9/2012, 14:33

E, i ja bih u Šabac na vašar yes Nisam nikad bila, a kumovi mi isto stalno idu
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 18 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od MAAKKI 21/9/2012, 14:46

Dan juta sunny

Skoro sve sam procitala a zapamtila samo ovo

Ani je bolje i to mi je mnogo drago , hrabrica jedna smajli angel

Djole krece u akciju napred scuro

Markic ima problema sa stomakom neka sto pre prodje da se ne muci dusa malena poljubac

Parizani nece ove godine na vasar, ali sledece uzivancija family

Kod mene nema bas nista novo, uglavnom radim, stignem da vas procitam ali ne i da napisem nesto pametno. Veceras je drugarici rodjendan pa se spremamo za izlazak, provereno drustvo i ne sumnjam da ce da bude dobro i jedva cekam jer odavno nisam nigde izasla, onako da se lepo skockam nataknem na stikle i u zivot. radost radost radost
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 18 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od Mirjana 21/9/2012, 18:52

maus ::

Mirjana ::Prolazimo pored LO i pitamo se gde su nasi delfini s Mljeta. Zato grlimo pogledom sve sto. vidimo osmeh srce

Mladji delfin skoro dehidrirao No Zao mi je sto se nismo videle. Ja u bolnici, cekam da Ani istekne infuzija pa kuci a Mira salje poruku da su u blizini...Ima vremena, sledeci put.

Jbg...kome bi palo na pamet sta ce da se desi. Samo svratih da vidim je l Anci bolje. Ljubimo vas najvise, a prilika ce biti naravno ljubav ljubav ljubav
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 18 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od Tanja83 22/9/2012, 01:26

Vece jutra septembarska...

Samo da prijavim da sam malo pre stigla iz Malog Pariza ali ne sa vasara vec sam bila da vidim mile nase Zvezdice srca srca srca srca srca

Joj koliko su divni majko moja srca srca srca srca srca srca srca

Reportaza i slicke sutra yes

U povratku svratih kod nase Bobiske na jedan cigarilos i jednu partiju tracarenja yes

Bobi moj love love love


Devojke,pisemo se sutra jer sam mrtva,vozila do Pariza i nazad a glava me bolela tako da sam sada kao prebijena

Aj uzdravlje


Poslednji izmenio Tanja83 dana 22/9/2012, 09:15, izmenjeno ukupno 1 puta
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 18 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od cufta 22/9/2012, 06:25

Bravo Tanja, kakav ti je lep dan bio. Dobro jutro ostalima, stavljam kafu.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 18 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od Orline 22/9/2012, 07:07

Bravo ćuftice, evo mene sa doručkom Very Happy
Želim vam lep vikend.

Septembarska jutra! - Page 18 Dobrojutror
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 18 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od Orline 22/9/2012, 07:08

Maus, nadam se da je Anči bolje, duša mala.
Caci, valjda nije slepo crevo. Ljubi malog đaka.
Miro, uživate li u Bosni, sigurno ti Cvrleta razvlače kao žvaku Laughing stigneš li doć do djeteta od familije Razz
Tanja, turbo žena, neverovatna si.
Mogu misliti kako je mala princeza uživala u društvu tri dečaka queen
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 18 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od cufta 22/9/2012, 07:19

stvarno Orle, gde su Caci u djace? Dodaj tu jos jedan tanjir, svracam na dorucak
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 18 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od caci 22/9/2012, 08:14

Dobro jutro.
Cufta Kafa,Orli dorucak nemam reči vi ste cure queen queen
Marko je juce ,nocas i danas dobro. Stres od skole nevrujem da je to,jer se boleovi javljaju najcesce nocu i posle podne. Nikad nije rekao da nece u skolu zato sto ga boli stomaka ai znam da nije takav yes Juce opet bili do dr ,leukocitimirni,dr kaze nije za operaciju. stavili nas na laganu hranu i da pratimo pa videcemo. yes
Tanja i b b se druzile likeit verujem da si uzivala
Dzole sretan početak
Ana ja verujem da si danas bolje i da se igras sa svoim novim Zuletom poljubac
A sad moram da begam na posao.
Ljubim vas sve i zelim lep vikend zagrljaj
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 18 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od maus 22/9/2012, 09:58

Dobro jutro svima!

Orle kakvo posluzenje, hvala duso! Divno! A tek pogled...uf...more mooooreeeeeee.
Cufta zeki malo.
cufta ::Bravo Tanja, kakav ti je lep dan bio. Dobro jutro ostalima, stavljam kafu.
Do sad bi i rucak bio gotov. Dje se dede kafa Cufto Wink Izgleda da cu morati ja.

coffee Pictures, Images and Photos

Caci super sto je Markicu bolje. Dusa mala osmeh srce
Oooo Tanja putujuca zeno, svaka cast na druzenju lol! Jedva cekam slike, zato POITAJ. I ljubim u glavu da prodje.

Ana je odlicno, hvala sto pitate. Brzo se oporavila i sada je , mogu reci, skroz zdrava yes
Ljublju ja vas sve!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 18 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od Tanja83 22/9/2012, 11:15

maus ::Jedva cekam slike, zato POITAJ

Receno-ucinjeno Wink Evo i par slicica osmeh srce

Pre toga da kazem da su mama Pariz i tata Velja jedni DIVNI ljudi(to sam znala),da su VELIKI BORCI(i to sam znala) ali da su toliko DIVNI i POZRTVOVANI roditelji-e to nisam znala. Drage moje,samo da ste videle kolika je to ljubav i paznja koju oni usmeravaju ka Zvezdama,samo za pozeleti srca srca srca srca srca srca srca likeit likeit

Zvezde nase mile,zavidim vam sto imate tako divne roditelje srca srca srca srca likeit likeit likeit


IVONA,princeza jedna mila koja spava kao njena mama Pari,ususkana u taj fetusni polozaj,milo jedno bice koja place kada cuje batu kako place,koja voli da se nosa i spava na ramenu osmeh srce Evo ovako Septembarska jutra! - Page 18 Nyw8rq


DUCI moj lepi,dusa jedna mila koji se probudi i cuti u krevecu,meda dobric koga ubise grcevi i koji kada place dusa da te zaboli Crying or Very sad Moj okati lepi decko Septembarska jutra! - Page 18 Vd38ncSeptembarska jutra! - Page 18 2igyamu
Septembarska jutra! - Page 18 2qbyvpz

A evo ih i oboje smajli angel smajli angel
Septembarska jutra! - Page 18 5kra8o
Septembarska jutra! - Page 18 Kqfyw


Mama Pari,tata Veljo,neizmerno Vam hvala na divno provedenom danu,UZIVALA sam sa vama i vasim milim Zvezdama yes

love love love love love love love love love love love
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 18 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od Tanja83 22/9/2012, 11:17

orline ::Mogu misliti kako je mala princeza uživala u društvu tri dečaka queen


Ovog puta je Tanja isla sama,bez co'eka i dece i neizmerno uzivala yes osmeh srce
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 18 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od Tanja83 22/9/2012, 11:32

Eto,juce divno proveden dan,prvo uzivala sa Parinim Zvezdama a u povratku svratila kog moje Bobiske da i nju zagrlim love

Maus,bravo za Anciku dobricu osmeh srce Tvoje dete je za pozeleti yes A pre svega DIVIM se tebi na tolikom strpljenju i radu sa njom,svaka ti cast zeno likeit
Ljubim Anci i tebe,onako jako da pukne poljubac

Caci,ljubim Markica,djaka prvaka i nadam se da stomacic vise nece da boli yes

Cufto,uzivaj u danasnjem druzenju sa nasim kutanjkama yes

Biksi nam je na moretu i stiska se sa svojim Coletom osmeh srce

Orli,bravo zeno,35 nedelju vec gazis Very Happy ,jos malo pa upoznavanje likeit

Djolesku moj, sretan početak napred scuro usne

Maakki,kako je prosao rodjus?Jel bole noge od stikli i djuske?

Mrvice,ljubi mi tu lepotu od deteta ljubav Joj koliko je sladak majko moja love

Sve cure,one nabrojane i one nenabrojane d i cmoka
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 18 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od dr mali pariz 22/9/2012, 13:24

Zmaje, posto te juce ne ugostih kako dolikuje Very Happy, doji danas na sutliju sa cokoladom...da,da, ne sa eurokremom koji si nam kupila Very Happy
prvo poljubac za Zmaja Septembarska jutra! - Page 18 543728i njene macore malene, a onda svima vama dobar dan Jutra!
Malo sam zvirnula, i zapamtih dve stvari-Ani je dobro, Bogu hvala, Mima, ljubi mi je, i hvala za muzicku numeru, ali kako Maakki nasa rece, mi ove godine-nixt vasar. Iduce.
Djolesku je dobila alergiju na pronizon...secam se , nasa Deni je bila alergicna, isto...mislim da je prekinula sa lekom.
Mene glava danas cascava bolom...nisam nesto, a mozda me porodicna popodnevna setnja okrepi.
Videcemo.
Budite mi pozdravljene.
p.s. Zmaje, odlicno izgledas sa mojim klincima,a izgledas ko milion dolara...svedoci ti guzana Septembarska jutra! - Page 18 779578
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 18 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od anak 22/9/2012, 15:13

Kako je lepo videti pune ruke dece love love
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 18 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od Tinche 22/9/2012, 15:24

Uh uh...gledam slike i topim se...pa ponovo skrolujem do prve da ih jos jednom upijem.
Tanja, zavidim ti na jucerasnjem danu! Jedva cekam da i ja udahnem dezdice!

A to kakvi su roditelji...oduvek sam osecala da ce tako biti. Zato sam se i toliko molila Bogu za njihovu srecu znajuci koliko ce ta decica biti blagoslovena sto bas njih za roditelje imaju.
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 18 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od mijaki 22/9/2012, 16:03

Kako Tanja iskusno nosi dve bekane, heheheeee, vezbalo se jel da???? lol!
predivne slike, uzivanje za gledati! srca

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 18 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od cufta 22/9/2012, 17:46

Ova Parizova deca vise uopste nisu mala.....
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 18 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od KoMetaK 22/9/2012, 19:43

anak ::Kako je lepo videti pune ruke dece love love
Vala bas!!! yes yes Prelepe slicice i prelepo druzenje!!! Very Happy Very Happy srca srca srca Skroz ste me raznezile! Prelepi ste!!! Steta sto je bio petak i sto sam ja imala svasta nesto, inace bi se pridruzila Tanjusi sreca sreca Jel to Tanja dosla da kaparise snajku? Wink Ljubac za vase cetvorke! osmeh srce osmeh srce
Ljubac za Anci, koja je, nadam se, sad dobro!
Ljubac i za sve vas iz Venecije! ljubav Ja ipak dodjoh kod muza i bas nam romantican dan, ne secam se kad smo bili ovakvi, ko tinejdzeri koji su poceli da se zabavljaju pre par dana lol! lol!

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 18 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 23 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu