Septembarska jutra!

Strana 23 od 23 Prethodni  1 ... 13 ... 21, 22, 23

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Septembarska jutra!

Počalji od maus taj 29/9/2012, 11:02

cvet f ff x c grljenje cmoka radost smiledraw zagrljaj poljubac poljubci srcasti poljupci srca cveće
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tinche taj 29/9/2012, 13:39

Dan zene!!!

Meta, kakva prica! Divna si stvarno sto si podelila veceru sa tom zenom i ulepsala joj dan...Verujem da ce se moliti za tebe jos duuuugo duuugo! Bog je veliki i nikad ne preskoci da nagradi dobre ljude! Nju je nagradila - tobom! A i tebe ce uskoro... Wink

Cici, i mi drzimo fige! Ljub za Stefana!

Misu, kakv sarenis!!! Ma i ja tebi isto

Pari, duso, kako vrat? Jel Dezdice osete pa budu mirnije? Bata kao da zna kada nisam ok...uvek bude bas bas miran.

Farbala od jutros...i ima vise posla nego sto sam procenila. Necu stici sve ovaj vikend...
Sada usla u kucu, pravim pauzu i pravim rucak! Trta pavka, mm drema...sad cu da im nadjem neki posao...ne moze vise ovako! Razz

Ljub za sve!

Lilypie Fourth Birthday tickers

ja '79. neprohodni jajovodi, hipotireoza, ir
mm. '77 sve ok
nov 2009. IVF beta 156
jul 2010. rodio se Aleksandar srce 
sep 2012. prirodna trudnoca
apr 2013. rodjena Teodora srce 
Tinche

Broj poruka : 6395
Godina : 38
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 29/9/2012, 23:29

Zene, dobro vece,
Bixi, kakva divna slika, kao mm i Lenka osmeh srce
Vidim svi putrvi vode u Lozanu, ko god je proso, dobio stiskanje od Mime likeit
Meta, divna prica srca
Meni je juce dan bio NIKAKAV... krenem u selo sa majkom i decom, natovarene paprikom i nekim kantama i ko zna cime jos i KRK ugase se kola u voznji, na sred ulice ispred opstine affraid i ni makac... dodje svekar i krene da nas slepa do sela (tamo je i servis, stric drzi u nasem dvoristu).. naravno, sto stepeni, deca gladna i umorna, klima ne radi jer ne mogu da se upale kola, mm na poslu, zadnji dan u mesecu i nema kad ni da jede... a najsmesnije od svega je sto moj svekar malim renoom 5 vuce moj citroen C5 jos natovaren...ljudi ne veruju sta vide... u kolima haos, oba deteta placu u glas...kad smo izasli iz grada, ja stanem, dam Mimi da sisa i ona zaspi, Lenci se za to vreme ohladi malo i onda briznom od 60 km/h stignemo u selo bez problema... kola, sta da vam kazem...jos ne znaju u cemu je kvar Shocked
Onda sinoc dobijem strasnu vest, mom radniku koji je 85-to godiste pre dva dana umre zena 87-mo godiste od infarkta, on ostao sa dva mala deteta, jedno 2.5 drugo manje od godinu dana... strasno sam se potresla, ne mogu da se opasuljim... eto, zamracih ovde, al sam morala...
Danas vec bolje, osisala se, bila u kupovini, posle u selu... tako...
AJd odoh da njorim... d

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nina :) taj 30/9/2012, 00:08

milijana to je strasno za tu zenu mogu misliti kakav sok pogotovo za mm i tako malu decu
trebao je neko slikati kako izgleda ta vuca do sela.
nina :)

Broj poruka : 4948
Godina : 41
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj 30/9/2012, 09:44

Dobro jutro, nedelja danas, niko da skuva kafu lol!
evo Meta metla kafu! lol!
Birajte koju cete kaficu Very Happy

Cici, vec napisah da vam drzim fige da prodjete komisiju i da ostanete jos koji mesec u gnjavazi i cuvanju.
Tince, sto ne zoves da ti pomognemo za tu ogradu? Nemoj ti trudna da se gusis sa farbama, ima nas dovoljno da za pola dana ofarbamo sve! Very Happy

Mili, kakav dan! Mogu misliti kako je izgledala vuca ljudima sa strane, ali i tebi sa dvoje dece i svim stvarima Rolling Eyes I to se danas zove juce! Mada, kod tebe je uvek neka akcija i zurka! queen Strasno sta se sve desava. Jako mi je zao te mlade zene i njene dece, koja ce odrastati kao sirocici i bez majke. Kako zivot moze da bude surov ponekad! Sad

Lep je dan zeMske, a vidim i da ga koristite cim vas nema! Uzivajte u njemu maksimalno! I ja cu, u kucici, sredjujuci lagano stvari i uzivajuci u drugom mirnom danu posle duzeg perioda.
E, da, setih se, opet trazim stan! lol! Od 1. novembra mi se doseljava dragi i treba nam veci stan, neki jedno-jednoiposobni. Ako je moguce na Vracaru, posto sam se navikla na ovaj deo grada. Pa, eto, ako znate nekog da izdaje takav stan, javite! Very Happy
KoMetaK

Broj poruka : 7137
Godina : 44
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 30/9/2012, 09:46

Devojke, dobro jutro svima !!!

Vidim da ima lepih i tuznih prica, ali sta cemo zivot je takav. Ponekad se bas naljutim kada cujem ili vidim neku nepravdu, i ne mogu da se ne zapitam zasto... Ja i kad vidim lutalicu, meni se srce slama...

A, dodacu jednu lepu vest... jutros sam shvatila da je na mojoj terasi pocelo da cveta cvece, sa kojim se mucim celog leta...ama, 5 velikih saksija, i ni jedan cvetic...muskatle, trebalo je da cvetaju...digla ruke , zalivala ih,pricalaim, djubrila i nista...ni makac, od maja...i evo me na terasi, gledam i ne mogu da verujem... Tako da, svima vam saljem malo pozitivne energije sa moje procvetale terase !!!
Ema78

Broj poruka : 4233
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od anak taj 30/9/2012, 14:38

Meta, ja ni od onog niza još nisam uspela da ispijem, a sad ova lepota Very Happy
Ema, sve ti cveta jer oseća da i ti nosiš novi život. Pa se i cveće raduje čestitamo
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 45
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 30/9/2012, 14:49

Zatišje vikendom Very Happy
Ja srčem metinu kafu, popodnevnu...
Slabije se javljam ovih dana, tu sek ai zet, pa još neki gosti preko i tak... Very Happy
Orline

Broj poruka : 11715
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cicsa80 taj 30/9/2012, 15:01

Orli, jos mesecak dana sunny Kako koske? Jel pomaze pojas?
Meta znaci dolazi muzek, bice veselja d
Sastale se Mima i Lilya-kukom i strukom likeit
Valjda je u Pariskoj levoj strani popustilo malo usne
Meni od jutros bila drugarica Jana, pekle smo palacinke u rerni za njenu Hello Kitty, dale joj pastete i zelene jabuke da ruca i "crtale" cvece,kucicu i guske. Jos mi duks mirisi na nju Very Happy
Stavicu na temi za bolji spermogram ne ke kapsule sto nam je preporucila dr, kaze hit u svetu pa koga zanima...
cveće
cicsa80

Broj poruka : 2714
Godina : 37
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 30/9/2012, 15:58

Ja tek sad videh dve lepotice, lol!
A i da nisam biksi poželela dobrodošlicu nazad Very Happy Ufff, al će biti lepih slika lol!

Cicso, kako kad...Pomaže pojas, spustim ga skroz nisko, ali noću kad krenem u wc Rolling Eyes Prvo ustajanje, pa pozocioniranje, pa nivelisanje, pa polako pokret...Balansiram Laughing
Orline

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 30/9/2012, 16:47

Anak, i meni je slicna misao prosla kroz glavu, ali dok ne vidim tu betu crno na belo, sve se nekako " stiskam" sa emocijama. Zato mi i jeste ovakav haos u glavi i telu...

Orli, samo ti balansiraj.... osmeh srce
Ema78

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 30/9/2012, 18:32

Za mirno i lepo nedeljno veče

Orline

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 30/9/2012, 19:44

Da ne gusim druge teme, videla sam na trudnickim dnevnicima da se kutanjke zale na svoje muzeve... pa da doprinesem, i nadam se malo nasmejem...mm je pravi predstavnik muskarca, hrabar kad ne treba, odan kad treba, vredan kada prigusti i sarmantan kada vidi da je preterao. Uglavnom se dobro slazemo, ali cesto me nervira njegova ljubavnica, koju mazi i pazi vise nego mene... dovoljan je samo njen jedan uzdah i vec je smak sveta, reaguje na sve njene bljeskove iz ociju, pipka je cak i na javnim mestima, i ni u kom slucaju ne zeli da se odvoji od nje...ako joj nije dobro, sve ostalo nije vazno, dok njegova maza ne proradi kako treba... njeno velicanstvo TOSHIBA laptop... Mogu ja do sutra da se trudim , ali protiv nje se ne vredi boriti, cudo jedno...
I tako, oboje zaribali, ne zna se ko je gore, i okupa se mm sinoc, jer se zalepio od preznojavanja...okupao se i prigrlio svoju draganu... obaj sajt, onaj sajt... pas nam se unervozio, vidim hoce napolje, a ja jedva drzim glavu na ramenima... reknem jeednom, reknem jos jednom... nista... i zid bi shvatio...on barem nema temperaturu... i poludim ja, jer zaista nisam imala snage da setam psa, a mora jadan napolje, i kazem da ukoliko u narednih sat vremena ne proseta psa, ima da mu pregori kuler, i sta ce onda... nije proslo par minuta, padne mu sistem... ja ne mogu da vam opisem tu tragikomicnu scenu...setao je psa skoro sat vremena,ne bi li mu se poboljsala karma, tj podigao sistem na lap topu...
Naravno, ispala sam vestica !!! veštica
Ema78

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nina :) taj 30/9/2012, 20:52

bas si me ema nasmejala sa tom ludo idejom tako mi jos nije palo na pamet nesto da kaze mm u vezi kompa.jer bi vise ja patila nego on jer nebi mogla da se cujem sa vama
nina :)

Broj poruka : 4948
Godina : 41
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cici taj 30/9/2012, 21:27

Mi smo bili popodne u tempu, ljudi pustih li rafova Rolling Eyes
jedva ugrabismo dve velike kutije nana za Stefana. ko da ce sutra smak sveta. Ljudi nose krcata kolica svega i svacega po neki i dva komada. najbolji mi jebio jedan maldic sa krcati kolicaima Lva piva svih vrsta i jedan deda koji je na dno kolica stavio dzakove praska za ves a odozgo dzakove secera v
da li neko od vas zna kako radi prodavnica naturino obuce u Knajzevcu ili pak ima broj telefona? Kopala sam po netu ali nisam uspela da nadjem.
Da li je veca ljubav prema kompu ili daljinskom pitanje je sad? lol!
Ni jedno ni drugo ne ispasta iz ruke lol!
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 40
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 30/9/2012, 23:59

Kod nas ne moze i daljinski i laptop, molim lepo, svakom po jedna zanimacija yes

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 1/10/2012, 00:20

maus ::

Da li mozda znate ko su ove dve cica mace?
Cuj da l znamo? lol! osmeh srce osmeh srce osmeh srce
orline ::

Cicso, kako kad...Pomaže pojas, spustim ga skroz nisko, ali noću kad krenem u wc Rolling Eyes Prvo ustajanje, pa pozocioniranje, pa nivelisanje, pa polako pokret...Balansiram Laughing
Da ne saosecam, crkla bih od smeha! Jos malo ff poljubac
Ne stizem bas da citam, jer maksimalno uzivam kod mojih Laughing Nadam se da ste sve dobro, sto vam od srca zelim!
Ljubim vas usne i stiskam d a sada samo da se pohvalim da sam se sa jednom opasnom zemskom i uzivo STISLA Wink i Jopet cemo Very Happy I molim lepo da se ne obrati paznja na podocnjake....tesko je postici sve Laughing

Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 40
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tinche taj 1/10/2012, 08:11

Jutro zene!!! Prvo kafica i dorucak:

Lilypie Fourth Birthday tickers

ja '79. neprohodni jajovodi, hipotireoza, ir
mm. '77 sve ok
nov 2009. IVF beta 156
jul 2010. rodio se Aleksandar srce 
sep 2012. prirodna trudnoca
apr 2013. rodjena Teodora srce 
Tinche

Broj poruka : 6395
Godina : 38
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 1/10/2012, 08:25

anak ::
Ema, sve ti cveta jer oseća da i ti nosiš novi život. Pa se i cveće raduje čestitamo

Ote mi reci iz usta yes
Ema jos samo malo i da se radujemo. Ismeja se za ljubavnicu lol! lol! lol! lol! lol!

orline ::

hahahahaha ti nisi normalan joooooooooooooj upiskicu seod smeha queen si majke mi!

Tinche ::Jutro zene!!! Prvo kafica i dorucak:

Zaljubljena+ trudna ff hocemo li se seliti u oktobar mesec c

Miro uzivaj kod tvojih. Kada se vracas? Gle nona kod Cvrleta love love love love love love love Ja to zovem BUTKICE! Vas dve super izgledate i slia je divna.
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 23 Prethodni  1 ... 13 ... 21, 22, 23

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: