KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Septembarska jutra!

+50
Mali Princ
nina :)
ciklama
SannI-AlL
lilly13
zoxa
hany
daca32
saška
Tinche
brinbili
lolipop
medolino
red
senka
dr mali pariz
anak
nacKa
cufta
Milijana
dragana76ns
JocY
Gramatika
caci
Orline
korpica
Xena
MAAKKI
BiKsi :)
dra00
cicsa80
Botox
maus
Mrvica
bulevarka
LaFolie
missile
djole42
bobica83
Tanja83
MARA
ZarPtica
KoMetaK
bak
HappyGirl
mijaki
Ema78
lilya
Mirjana
mamajednogprinca
54 posters

Strana 17 od 23 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  Sledeći

Ići dole

Septembarska jutra! - Page 17 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od Mali Princ 20/9/2012, 08:11

Ana, srecica mala Septembarska jutra! - Page 17 779578
Djole Septembarska jutra! - Page 17 543728
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 17 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od maus 20/9/2012, 08:40

Dobro jutro zene!

Milijana :: Kad sad ovo procitam, ne verujem sama sebi, al sreca pa imam mali grad, brza kola i dobru decu, te nije neizvodljivo...
Tako je Mili! Skroz se slazem sa tobom lol!

Metaurina :: Ja nisam imala milion akcija, samo jednu, ali je pooootrajala. Krenula u utorak ujutru u2 za Budimpestu, stigla tamo u 9 juce, isprezentovala sta je trebalo, zavrsila u 15h i krenula odmah za Bg. Stigla sam sinoc oko 22h i zakovala se u krevet. Rolling Eyes Jos mi se spava koliko me umorio put. Lep dan vam zelim! Very Happy

Shocked Shocked Shocked Koji tempo mila majko! Meta treba to izdrzati. Mene sama pomisao na toliki put, a da ne vozim, vec iscrpi i zamisljam sebe iznurenu i izmucenu od povracke jer ne podnosim put ili pospanu i u ko zna kojoj dimenziji zbog popijene tablete protiv povracanja.

bak ::
I ja sam se ovih dana ubacila u 3. nisam jos u 4., ne preterujmo Razz

Sutra idem kod alergologa, ajd da vidim sta ima pametno da mi kaze, sta cemo za sledecu trudnocu, da li nesto ukljuciti, u ovoj dobih koprivnjacu, da li je slucajnost ili ne.

Polako bak, prvo treca pa cet`a. Srecno danas kod cika dr.

Mirjana ::Prolazimo pored LO i pitamo se gde su nasi delfini s Mljeta. Zato grlimo pogledom sve sto. vidimo osmeh srce

Mladji delfin skoro dehidrirao No Zao mi je sto se nismo videle. Ja u bolnici, cekam da Ani istekne infuzija pa kuci a Mira salje poruku da su u blizini...Ima vremena, sledeci put.

djole39 ::

Ja danas umalo the crknuti htedoh....
Otišla do pijace da kupim tegle (j*bale me i tegle i zimnica ) i prolazeći pored grozdja ,osici malenoj se zasvidjala moja košulja i ona se tiho i lagano prilepila ......sednem u auto ...vozim ...i odjednom osetim takav bol u levoj ruci...bacim pogled ....osa bode moju belu debeljuškastu ručicu....
Regularno smanjim brzinu ,desni migavac ,parkiram auto....uklonim osu i zaoku ,otvorim torbu da nadjem deksazon (alergična sam samo tako ) i ustanovim da je debilka jutros promenila torbu i nisam prebacila tabletice affraid
E ondaK sam neregularnom brzinom vozila do prve apoteke ,tu sazvakala 4 deksazona a onda laganica do hitne po bocku !
I tako ....pošto preziveh odoh sutra za LE na UZ pa da vidimo kad krećemo....


Djole svaka cast na prisebnosti as Srecno danas na uz igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Hvala svima sto ste pitali za Anu. Jutros je mnogo bolje, raspolozenija je, trazi med i cedjenu pomorandzu...tek sutra. A kako je mrsava. Juce kada sam joj skinula majicu, rebarca samo strce, a ramena same koske. Za ovih 5 dana koliko nista nije jela se bas svukla. U Lo bukvalno hara stomacni virus. Bolnica je prepuna dece koja povracaju i imaju proliv. Ana nije cesto povracala. U subotu uvece jednom i to bas mnogo, u nedelju ujutru 2 puta je imala nagon ali je samo malo bljucnula, tako i popodne. U ponedeljak isto popodne je malo povratila i onda je krenulo u ponedeljak ujujtru od 3 sata na 10 minuta. Kako se samo mucila. Nema sta da povrati, jer nista nije jela. Cim smo je odveli kod njene dr, koja je u medjuvremenu pocela da radi, jer je bila na odmoru i kada joj je videla jezik i izgled lica predlozila je da ostanemo u bolnici. Ani sam pocela da pricam sta je infuzija i kako to izgleda, da ce joj vaditi krv i da se nicega ne plasi, da cu ja biti sa njom...Videla sam strah u njenim ocima, ali nije plakala,nije se bunila, samo je stisnula usnice i cvrsto me zagrlila. Sestre su se malo pomucile da joj nadju venicu na saci. Ana je uzdisala i cvrsto me drugom rukom drzala. Skoro 7 sati je primala infuziju i prespavala je skoro celo vreme. Izmucena i neispavana. Popodne je sestra dala inekciju i kada joj je ubola Ana se ovim recima obratila sestri:"JAO STA TI JE???" Lepo je prespavala tu noc u bolnici. Ja oka sklopila nisam.
Sutradan vizita i ja sam rekla da zelim kuci i dr je pristala. Potpisala sam papir da izlazim na moju odgovornost. Ana primila jos jednu inf i inekciju. Terapija:elektrolit na svakih 10 min po kafena kasikica,nista od hrane, sve laganice.
I tako eto nas juce popodne kuci. Ana se buni kada treba da popije elektrolit, koji zaista nije ni malo ukusan, odvratno je ali je lek. Ja malo strozije sa njom, jer vidim da se raspekmezila i malo razmazila od kada je bolesna i kazem joj:"Uslov je bio da izadjemo iz bolnice ako budes pila ovo. Sta ti je lepse i bolje? Da te bodu i primas infuziju i da budemo u bolnici ili da ti mama i tata daju po jednu kasikicu ovog leka?" samo je klimnula glavom i pokazala rukicom na casu. Pije ga sa nezadovoljstvom i bas joj pomaze.
Oduzih ja sa istorijom bolesti Laughing Ja sam gresila kada sam Ani davala odmah posle povracanja da pije vodice. Jbg, prvi put nas ovo strefilo pa ko pali sa kruske. Bitno je pola sata posle povracanja nista ne davati detetu, nikakvu tecnost. Posle pola sata po kafena kasika vode na 5 minuta. ja sve obratno radila - debil v

Idem sad da kuvam kafu.
Sve vas volim i grlim.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 17 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od cufta 20/9/2012, 09:02

Bravo Maus! Sve je gotovo. Daj joj tu cedjenu pomorandzu i med. Prvo, organizam najbolje zna sta mu nedostaje, i to trazi. Igubila je kalijum, a pomorandza, banana i paradajz su pune kalijuma. U medu je energija koju mora da nadoknadi. Sve ideje o tim dijetama kod problema sa povracanjem i prolivima su odaaavno odbacene.U zivajte sada kada ste obe ozdravile!!!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 17 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od bak 20/9/2012, 09:45

Joj Maus, bas se nasa Ancica napati Crying or Very sad Hrabrica mala, ljubi je puuuuno, puno a da je ona tecnost odvratna, odvratna je Rolling Eyes

Djole, zeno, svaka cast na prisebnosti queen I ja sam vrlo prisebna dok se nesto dogadja, zato me spici kasnije yes

Komacno je zahladnelo, lincujte me sad ali meni je vise muka od sunca i vrucine i svega yes Kad sam videla kisu sunny me ogrejalo lol!
Verovatno bih posle pet dana kise kukala za sunny
Sta ces Rolling Eyes

Ljubim vas, odoh malo da radim pa kod doktor
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 17 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od nina :) 20/9/2012, 11:30

maus meni je marija letos zahvastila virus sa povracanjemi svakih pola sata povracala negde oko 6 sati ali je odma uzimala vodu jer joj je prijala ali je i nju samo povracala i pila je po punu casu jer sam se bas bojala da mi nedehidrira pa sam joj dozvolila
nasa ana je prava mala hrabrica i pametnica
nadam se da ce uskoro moci sve opet da jede pa da vrati izgubjenu kilazu.
ljubi nam drugaricu
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 17 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od Milijana 20/9/2012, 12:41

Jooj Maus, bas si me rastuzila ovom pricom. Jos uvek mi je sveza i bolnica i izbodene vene i decica koja placu... to je meni najveca muka, nikako ne mogu da prezalim. Zna ja da je to nista, ni prvo ni poslednje dete koje to prolazi, al meni, brate, tuga No Jos mi je vise zao kad su tako dobre i hrabre, a ne treba da budu, one su deca i normalno je da placu, pa to i nas velike boli Crying or Very sad
A ti Djole, dobro si se snasla, dobro te nije uhvatila panika queen Ajd srecno sutra u LE Very Happy
Ja sam sva kao trovan konj... ova kisa i jesenje vreme mi je prilicno deprimirajuce, nemam volju ni za cim.... samo bi da lezim i zmurim, cak ni da spavam... Uvek se ovako osecam u ovom prelaznom periodu....
Ajd, idem da citam knjigu usne

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 17 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od Tinche 20/9/2012, 12:43

Jutro zenske!
Djole, strasno! Znam tacno kako ti je bilo jer sam ja pre cetiri godine imala bliski susret sa osom. Zavukla mi se ispod jakne dok sam motor vozila i capila me dva puta za vrat! Boli u pm!
Misu, bravo za Anci caricu!
Znas vec foru sa cocacolom. . .ma brzo ce ona biti ko nova.
Ljubi mi je da sto pre ozdravi.

Kisa, kisa. . .dosadna. Samo mi se spava! Uzas!


Poslednji izmenio Tinche dana 20/9/2012, 13:07, izmenjeno ukupno 1 puta
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 17 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od lilya 20/9/2012, 12:47

Ijaoj Maus, rasplaka me zeno. Ljubi i mazi i pazi to dete. Ljubim vas obe i grlim ljubav

Djole, moja familija redom svi alergicni. Svaka cast na smirenosti, ja sam panicar po zvanju, mislim da bi se od panike onesvestila, a ne od ujeda zolje Embarassed
Mirka, srecan put i lep provod ljubav
Bak, svaka cast kad volis ovakvo vreme, ja sam od jutros smorena ko kanta. em je hladno, em nema sunca, sve u svemu bedak.
Mili, i ja sad citam neku knjugu, zapravo njen treci nastavak i sve kao: "Evo jos malo, evo jos malo..."

I da menjala bih pet zima za jedno ovakvo vrelo leto kakvo smo imali, ali znam da i nije dobro kad je ovakva susa. Najbolje da se mi preselimo negde na Mediteran, a da vama ovde bude umerenija klima yes

Odo da radim, da ni na sta ne mislim, sve vas ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 17 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od nina :) 20/9/2012, 13:01

i mene ubi ova kisa toliko sam nervozna ali me mm malopre nasmejao zove sa posla i kaze znas sta ima novo ja neznam sta a on ladno kad dodjem sa posla montiram sporet i palimo vatru jer sam se smrzo jako.inace on radi po celoj smeni napolju dali kisa,sneg ,praznici vikend sve tri smene celo vreme je napolju celih 8 sati jadnicak moj nama se svi smeju sto sam izbacila vec jorgan da se pokrivamo ali sta cu kad se smrzne na poslu i nikako da se ugreje a ja spavam otkrivena pored njega.malo se ukucani zezali sto sad vatra ali su ipak i oni za to jer je i njima zima dever se vratio zbog kise sa posla pa i da se i on malo ugreje.ko oce nek dodje da se zajedno grejemo i uzivamo sa decom pored ovog tvurnog dana
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 17 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od Gramatika 20/9/2012, 13:25

Mima, imaš jedno divno, pametno, zrelo i jako dete! Svaka čast! Septembarska jutra! - Page 17 779578

Devojke, mašem i ljubim svaku! Septembarska jutra! - Page 17 543728
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 17 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od mijaki 20/9/2012, 13:43

....volim kisu i jesen, i zuto lisce...
ja glasam definitivno protiv leta i vrucina...

mas, ljubi Anciku hrabricu, ta tecnost sto pije je jako bitna valjda zbog izgubljenih elektrolita, ja sam je davala muzu kada je povracao, zaista mnogo pomaze...

provela sam 2,5h sata u saobracaju, u Bg kada padne kisa nastane totalan kolaps, i mnogo sam bila nervozna, gladna, piski mi se, ma uzas... sada sam kod kuce u kreveticu pa cu se malko smiriti...

ljubac

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 17 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od lilly13 20/9/2012, 13:58

Maus mislim da ima taj neki za rehidraciju sa okusom maline ili jagode, mislim da je od ''Ivančić i sinovi'', taj i nema baš tako loš ukus. Možda bi ga Ana lakše prihvatila kad već mora da ga pije, znam da su ovi standardni stvarno groznog ukusa
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 17 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od cufta 20/9/2012, 14:27

I ja volim ovo vreme, a cutajuci Ninin danasnji dan, neki me romantizam obuzeo..... Lilya koju ti to knjigu citas, i vec treci nastavak?
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 17 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od cufta 20/9/2012, 14:28

LJudi, jbt, sada procitah ove nedelje trudnoce, od Gram pa nadalje....kada prolete ovo vreme?
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 17 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od lilya 20/9/2012, 14:57

cufta ::I ja volim ovo vreme, a cutajuci Ninin danasnji dan, neki me romantizam obuzeo..... Lilya koju ti to knjigu citas, i vec treci nastavak?

Stig Lason. Prvo: "Muskarci koje mrze zene" pa "Devojcica koja se igrala vatrom" i sad "Kula od karata".
Prilicno brutalno i puno nasilja, bizarnih momenata, silovanja, ali eto barem se na taj nacin govori o nasilju nad zenama pa i decom cak i tako razvijenim zemljama kakva je Svedska.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 17 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od cufta 20/9/2012, 15:06

uf, mislila sam da je neka druga tematika, pa i ja da je uzmem da citam. Nasilje je covekova osobina, ima je bas svuda, pa i u Svedskoj sto ti kazes.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 17 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od lilly13 20/9/2012, 15:24

lilya ::Stig Lason. Prvo: "Muskarci koje mrze zene" pa "Devojcica koja se igrala vatrom" i sad "Kula od karata".
Prilicno brutalno i puno nasilja, bizarnih momenata, silovanja, ali eto barem se na taj nacin govori o nasilju nad zenama pa i decom cak i tako razvijenim zemljama kakva je Svedska.

gledala sva tri dijela kao film - odličan
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 17 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od Ema78 20/9/2012, 16:06

I ja se pridruzujem onima koje vole kisu, a mrze leto !!! Meni je ovaj dan savrsen, imam volje i snage za sve, evo jutros sam od osam isla u teretanu, ustala u pola sedam...ok, ne mora bas da lije kisa ceo dan, al ne smeta. I da, ja sam u stanu , u majici kratkih rukava... Laughing
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 17 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od bak 20/9/2012, 17:05

A ne, ne , ne volim ja kisu specijalno, ali mi je danas bas prijala. Smori ono sunce katastrofa vise! Jedva cekam zimu Embarassed

Bila sam kod alergologa, divna neka dr me primila, saslusala, razgledala. dala mi je da mesec dana pijem nesto da bi se potpuno suzbila reakcija koja je i dalje prisutna, u medjuvremenu da pobijem helikobakter i da dodjem da mi urade probu na sve i svata i na niskomolekularne heparine, posto je sve i pocelo sa reakcijom na fraxiparin.
I kaze da jos nikome nije radjena takva proba, eto ja cu im biti zamorce, do tada ce razraditi protokol kako da mi sprovedu tu probu posto nije jos bilo takvih slucajeva na KC.

Svratim na hematologiju i nadjem Miljica , covek me primi, objasnim mu u par reci moj slucaj, kaze da sam slucaj za njega, i da mi sestra zakaze f f f Zakaze mi za 20. novembar, neka, kad god, treba mi hematolog na KC, zlu ne trebalo, a i neki malo dostupniji. A i hocu drugo misljenje yes A i stvarno ne mogu da placam toliko privatno stalno
Samo mu nisam rekla da sam bila kod Elezovica Embarassed , reci cu kad dodjem

eto, da nisam zatekla kaznu na soferci v bio bi bas uspesan dan f
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 17 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od mijaki 20/9/2012, 17:34

bak, jesi njegov ''slucaj'' i sigurna sam da cete ovoga puta sve potanko pretraziti, reci mu da hoces da uradis sve analize, u sitna crevca, da se nista ne propusti....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 17 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od Mrvica 20/9/2012, 18:07

Ja ne volim kisu, ali je meni danas bas lep dan. U stvari, sad razmisljam, mozda je jednostavno stvar u meni, da sam u zadnje vreme bas raspolozena i nista mi ne kvari to raspolozenje. Uzivam sa sinom, i kad lutamo i kad smo kuci. 4.5 godine sam cekala na ovo, glupo bi bilo da sad ne budem zadovoljna.
Mi smo u kuci ceo dan, ja sam trknula samo do apoteke dok je sestra cuvala Vukasina. Veceras cu da pravim slane i slatke palacinke, znaci veceras razvaljivanje od hrane. Sestrica kupila neko crno vino, tako da cemo sigurno se zapricati do kasno u noc. Laughing
Idem hraniti dete.
Ljubim vas
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 17 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od djole42 20/9/2012, 18:23

Dan cure !
Mislim na vas ,stiskam sve i odo da primim bocku ,nisam pila deksazon danas i otekla ko djavo i sve me svrbi a jutros bilo sve kao ok.
Izveštaj iz LE u klubu
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 17 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od dr mali pariz 20/9/2012, 19:14

Vece Jutra!!
Samo da vas pozdravim, Anciku milu malenu ljubim, Djolesku pozelim srecan start,a sad cu u Klub da procitam izvestaj. p.s. situacija sa osom...stvarno Septembarska jutra! - Page 17 109639haos!
Ima li jos nesto novo da sam propustila?
Mi smo dobri, samo nas grcevi umorise.
Rastemo, smejemo se i gucemo. Htedoh Ivonu danas snimiti kako se sita "ispricala" sa svojom prvom igrackom, nekom bubamarom sto ima i deo koji zvecka na dodir...pa ga lupi rukom, pa se dete izguce,mase rucicama,i pravi grimase...bice to moja prava torokusica Very Happy
Dule je dobrica, i dalje mu cesto niko nije potreban za zanimaciju. Ume sam da bude i da cuti,ali kad ga grcevi sastave, srce mi se cepa, a onda ga tako slome, zaspi u sekundi. Septembarska jutra! - Page 17 0913
Nista novo.
Ajte sutra u Sabac na vasar Very Happy
ove godine ja ga videti necu,a volim s dragim ga pohoditi,i praviti reportaze.
Ljubim vas drugarice, velike i male Septembarska jutra! - Page 17 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 17 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od KoMetaK 21/9/2012, 00:23

Samo na brzaka da zvrljnem i odje, pa da se bacim u krevet! Very Happy Dusa mi spi, a ne znam samo kad cu se odmoriti! Sve razmisljam, jos samo malo pa ce nova godina i Bozic, pa cu na odmor! Laughing Laughing
Dodjoh da vidim kako je Anci, vidim da je bolje, pa mi je drago da cujem. Bas mi je zao sto se namucila u bolnici, a ona hrabrica mala, sve trpi. Ljubi je puuuuuuuuuno od mene!
Ljubac i za Parizane, ja sam svasta nesto za sutra planirala, pa i da dodjem kod vas na vasar, ali mucak, nista od toga. Rolling Eyes
Stiskam i sve vas ostale da vas ne nabrajam, necu zaspati nocas Laughing
Premisljam se jos dal' sutra da odem kod muza, da iskoristimo ciklus posle VTO, moz' ga ubodemo, vidim ovi prirodnjaci rade u poslednje vreme il da idem da gledam Nika Vujacica. Ceo dan sam se zaHebavala sa prevodiocima i sa sudom i opet sa prevodiocima! v A ovde bre kod vas u Beogradu, sve komplikovano, ja sam to u Nisu sa 2 tel. poziva sve zavrsavala, ovde se ubih od lutanja i trazenja c Ne znam ko li me je terao da se skolujem, kad me sad skupo kosta, pukoh 200 evra za gluposti!!! v c I jos sve to sutra moram expresno da posaljem za Budimpestu da stigne u toku dana! J...sam cvorka ako ne stigne!! b fd Nego mi sve doslo preko one stvari, pa sam presla na - nek ide zivot! srcasti poljupci
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 17 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od caci 21/9/2012, 07:52

jutro cure.
opet nismo spavali celu noc.Markica opet bolio stomacic,pa dusa mila samo pokusavao da se pokaki da mu bilo bolje, tek je jutros uspeo i to vrlo malo,place i kuka celu noc. jutros sam mu isupicu skuhala i pojejo jedva malo.I sad je zaspao ,al ja ne mogu jer moram na posao. A i meni od juce stomak steze pa 5 puta na WC ma starsno.
Anci duso moja mila,pa ti si jedna velika hrabrica zagrljaj Drago mi je da ti je bolje.
Pariz ove godine propustas vasar ali sledeci sa b b cete zajedo uzivati yes yes
Meta tako ti je uvek u velikim gradovima,sve mora tako ali ja ih volem neznam mozda zato sto zivim u malo manjem lol! A mozda bi mogla malo do muzica da se malo relaksiras pa ko zna ovaj mesec je bas plodan na kutku i to iz prirodnjaka radost radost
kod nas danas sunny ali hladno je.
Begam sada na poso ,ljubim vas sveeee ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 17 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 23 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu