KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+54
cici
Milijana
SannI-AlL
saška
senka
penelope
beta
lolipop
mamajednogprinca
red
malaplava
Ema78
seka 35
ninica2
LaFolie
lilya
dra00
KoMetaK
Mali Princ
nacKa
Shizika
Mirjana
M.
Nefertari
dr mali pariz
Vuchica
MIRKA85
noja
MAAKKI
shenon
maus
fenix
BiKsi :)
jagodica
lena
cufta
maki79
Xena
racili
bak
Mrvica
veki1
Botox
sanjicica
Akijeva
Jelica
anak
medolino
heart84
mijaki
Orline
Gramatika
lilly13
stefi :*
58 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 10/9/2012, 13:57

Hvala, drage moje!!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831

Orlicu sunny, 33-ca nedelja:) , bole sve koskice - sprema se telo da izadje bebica:) Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 745955
posebno se pazi da ne uvrnes nogu i sl. jer omeksaju svi zglobovi, a ne samo karlica.

Bojana, preslatke su pelenice Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 779578
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 10/9/2012, 14:19

Boki, reći ću ti samo ono što je meni rečeno kad sam pala. Pošto više ne mogu da citiram, poruka je značila ovo:
Današnje trudnice pokušavaju da pokažu sebi i celom svetu kako sve mogu, baš kao da nisu trudne!
A ti si pre neki dan prepešačila mnogo više no što bi žena "u drugom stanju" trebala. Nemoj misliti da te kritikujem. I meni je to rečeno s razlogom. I padala sam i krvarila i imala kontrakcije. Miruj koliko možeš osmeh srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 10/9/2012, 14:21

jasno :)
pa da, zaboravim ja da sam trudna
jer se subjektivno osecam ok i moj prda se guzi stalno pa....
al doslo vreme da se prikoci :/
a bas mi pre neki dan kaze dragi kako ja ne umem i ne znam mirovat ni 5 minuta kao pundravce u guzici da imam....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 10/9/2012, 14:24

Mali Dušane čestitam love srca srca srca
Orlić, kad ti se podigne stomak (ovijeh dana) biće bolje Wink love
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 10/9/2012, 14:50

sutra moja drugarica kojoj je termin 14 sept ide da se prijavi u bolnicu, a prekosutra porodjaj, bas sam uzbudjena....Sve je spremila, eno je pegla muzu kosulje da ima za posao dok je ona u bolnici, kaze dosadno joj je, sve drugo je spremno Shocked

a da, pitanjce, zna li neko iz Bg sta se desava sa uplatama od grada...?msm, hvale se na sve strane, kopaju ove nesrecne podzemne kontejnere u koje malo veca kesa ne moze da udje, a 35% za trudnice nigde, to cemo da dobijemo kada se porodimo????


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 10/9/2012, 15:05

evo ih i pojedinacno

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Pelenice3
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 1pelenice
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 26411646642962672301153


Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 10/9/2012, 15:25

DUSANE SRCE MOJE TRI MESECA, LJUBIM TE PUNOOOOOOOO d d d d d

Bojana pelene su preslatke, nego treba to prati Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 10/9/2012, 15:30

pa nisam ni mislila da ce same da se peru lol!
veruj mi, nista mi nece biti tesko zarad moje guze.....
msm, realno, prezivele su i nase majke nas, pa cu i ja moju guzicu :))))
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 10/9/2012, 17:39

Što su slatke te pelene Very Happy Baš lepo izgledaju.

Pa da...do pre nekoliko dana i ja sam zaboravljala da sam trudna, u smislu, dodjem peške od Cvetka preko Vuka do Paliluske pijace, sa jednom kafom u kafiću, tj.pauzom. Sad mi izgleda kao naučna fantastika Laughing

Mijaki, ja sam u julu bila na odmoru, pa za avgust primila od ustanove 65%, valjda grad ne dotira prvi mesec. Tako da ću septembarsku popričekati, verovatno ću uveliko biti sa švrćom kući dok bude legla Rolling Eyes
A za te kontejnere si u pravu Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 10/9/2012, 17:52

mijaki ::sutra moja drugarica kojoj je termin 14 sept ide da se prijavi u bolnicu, a prekosutra porodjaj, bas sam uzbudjena....Sve je spremila, eno je pegla muzu kosulje da ima za posao dok je ona u bolnici, kaze dosadno joj je, sve drugo je spremno Shocked

a da, pitanjce, zna li neko iz Bg sta se desava sa uplatama od grada...?msm, hvale se na sve strane, kopaju ove nesrecne podzemne kontejnere u koje malo veca kesa ne moze da udje, a 35% za trudnice nigde, to cemo da dobijemo kada se porodimo????


Tvoja drugarica je u mom fazonu, sve spremiti, a posebno mužu za posao! Dragi naši cvetići! A koje su to parice, ja koliko znam,za trudnice na području BGD kad se porode ide 31.000 dinara za bebu i to moraš kad se porodiš u prva vljada dal dva meseca da podneseš, ali kao eto bože nikakav problem, pošto može i tata i baba i deda, bilo ko da ode... Tako isto i za onih 50.000 za nezaposlene trudnice. Za ovo nisam čula da se išta dobija, za zaposlene trudnice, ali sam našla ovo nešto na nekom forumu piše žena:

Ni meni nista nije jasno,sve zavisi od opstine do opstine,uglavnom znam da grad svoj deo 35% uplacuje oko 28.u mesecu i to za trudnice kojima je isplaceno do 10. u mesecu socijalno 65% i njima dostavljena dokumentacija.Ako je uplata bila posle desetog onda 35% ide sledeceg 28. u mesecu
Socijalno uplacuje cim dobije svu dokumentaciju iz filijale i obracuna iznos i to traje nekih par dana!Najvise vremena oduzima dostava,provera i ako treba neka izmena dokumenata u filijali na opstini gde je firma prijavljena
Tako je bar u mom slucaju a opstina je Savski venac


Mene čim su čuli da sam trudna odmah kašnuli i to sam trebala da počnem da radim u jednoj uvaženoj Visokoobrazovnoj ustanovi, rekli mi, javite se kad se porodite. Trebalo je da počnem u martu da radim, a ja zatrudnela, pa prokrvarila, pa održavanje na patologiji i nisam mogla ni da krijem... Uglavnom, nađi, ima na netu, pa se raspitaj, jer kakvi su, očas posla "zaborave slučajno".
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 10/9/2012, 18:07

bojana evo bas sam juce valjda napisala ovde za svoju prijateljicu koja se tako preforsirala danima i zena se otvorila,tako da necu ti sad i ja reci miruj jer ti najbolje znas,a fakat je da mora... jesi li imala neke simptome? zato sto sam se sad uprpala jer sam i ja hiperaktivna,a grlic ce mi gledati tek za dve ned.
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 10/9/2012, 19:40

Boki,
cudi me da ti nisu pregledali grlic na expertskom uz u bolnici.
Ja svojoj dr rekla kako mi nikad nisu pregledali a ona mi onda pokaza papir i rece da jesu dok su radili uz preko stomaka i da pise da je sve ok.
A pelene su medeneeeeeeeeee!

Ja danas bila na uz u Narodnom Frontu. Imamo 1460grama Very Happy
Curica definitivno, i kaze dr da je jako aktivna...sve je ok, a nedelja trudnoce po uz je 29+3. I ogtt je dobar.
Pitala ga za porodjaj, kaze da VTO jeste indikacija za carski ali da meni nece ga zakazati unapred vec cekamo termin pa ako se moja Nela ne namesti i ne budem otvorena onda carski.
Posle otisla kod dr u dz, dobila tothemu i Cvitamin da pijem + folnak koji sam bila prestala sad opet jer mi je hemoglobin nizak...
Na vezbe krecem od 26.septembra....
Uh udavih Wink
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 10/9/2012, 19:42

I zaboravih, Mijaki,
Ja sam na trudnickom od aprila i mislim da sam do sad dobila dve uplate od 35%...a 65% sve normalno...
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 10/9/2012, 21:15

Za one koje muci gorusica,
kao i mene u poslednjih par dana, evo sad pitah komsiju, dipl.farmaceuta, njegova zena u trudnoci (i ona farmaceut) koristila kantarionovo ulje za oralnu upotrebu, moracu da probam jer mi bademi ne pomazu...
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 10/9/2012, 22:17

devojke drage, svasta ispisaste...
hvala za infos o uplatama grada, moracu sutra da zovem ove moje iz HR-a, sigurna sam da je poslodavac azuran, 65% dobijam sa kasnjenjem od 1 meseca krajem svakog meseca, a grad (preostalih 35%) sam dobila samo jednu uplatu i to pocetkom Avgusta za Maj...
i da inace ne dobijaju svi 100% plate vec maximum od 5 prosecnih zarada u na nivou Republike...
i da, taj present kada se beba rodi takodje ne mogu da dobiju svi, u onim papirima ima neka granica, pa ako placas porez na imovinu tj stan u vrednosti vecoj od nekog praga, ne mere te drazava castiti sto si dobio dete, nego lepo castis sam sebe!!! Shocked

ja sam danas vozila svoj auto, bas sam se uzelela...a prodajemo ga, pa em ovako osetljivu ''spucale'' emocije...
isla da uplatim parking za zonu, pa kod muzica tj mojoj kucici, kako me neki mir ispuni kada odem tamo, jer tamo mi je i mesto...Sve mi nekako lepo....Ali ce zato komsije da me lincuju kad se vratim, jer ovaj moj poliva drugima po terasama kada zaliva cvece, a kada mu neko podvikne (misleci da sam ja) on se sakrije affraid

pripreme za deciju sobu krenule, izneli danas neki stari ormar...cekamo vikend i molera...
nisam vecerala, krce creva, odoh da ruckim


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od veki1 10/9/2012, 22:32

Samo da ljubnem sve, pratim vas srca1
veki1
veki1

Broj poruka : 256
Datum upisa : 24.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 11/9/2012, 00:55

mijaki ::devojke drage, svasta ispisaste...
hvala za infos o uplatama grada, moracu sutra da zovem ove moje iz HR-a, sigurna sam da je poslodavac azuran, 65% dobijam sa kasnjenjem od 1 meseca krajem svakog meseca, a grad (preostalih 35%) sam dobila samo jednu uplatu i to pocetkom Avgusta za Maj...
i da inace ne dobijaju svi 100% plate vec maximum od 5 prosecnih zarada u na nivou Republike...
i da, taj present kada se beba rodi takodje ne mogu da dobiju svi, u onim papirima ima neka granica, pa ako placas porez na imovinu tj stan u vrednosti vecoj od nekog praga, ne mere te drazava castiti sto si dobio dete, nego lepo castis sam sebe!!! Shocked

ja sam danas vozila svoj auto, bas sam se uzelela...a prodajemo ga, pa em ovako osetljivu ''spucale'' emocije...
isla da uplatim parking za zonu, pa kod muzica tj mojoj kucici, kako me neki mir ispuni kada odem tamo, jer tamo mi je i mesto...Sve mi nekako lepo....Ali ce zato komsije da me lincuju kad se vratim, jer ovaj moj poliva drugima po terasama kada zaliva cvece, a kada mu neko podvikne (misleci da sam ja) on se sakrije affraid

Mijaki,
Meni rekose u firmi da 1.mesec se ne dobija 100 %, vec da to krece od drugog meseca, pa da da prvih 35% kasni mesec dana, a onda stize na vreme jedna za drugom uplata. Ma budale. Eto, toliko.
J.
pripreme za deciju sobu krenule, izneli danas neki stari ormar...cekamo vikend i molera...
nisam vecerala, krce creva, odoh da ruckim

Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 11/9/2012, 11:14

ljubav
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 11/9/2012, 11:40

jutro curice!!!
zvala ove moje iz HR-a. Kazu danas ili sutra, uplatio je grad ali oni moraju nesto da tamo po izvodima pretraze...sada mi je lakse...
elem, najela se bureka za dorucak (bas inteligentno) pa se izvalila da odmaram...nocas me je gorusica bas namucila ali sam izdrzala bez lekica...


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 11/9/2012, 12:37

Jutro trudnjače. Mijaki, super što je legla uplata Very Happy Ja se mojoj plati veselim ko ozebo Suncu Laughing
Boki, ja se tebi stvarno divim!
Svaki dan kad presvlačim Cvrleta ja blagosiljam one koji izmisliše pampers i vlažne maramice i divim se našim majkama kako su mogle da stignu, a ne umru. Još meni mm kupuje ručak ( ja kuvam jednom u dve nedelje) a imam i ženu koja mi čisti i pegla, sve sem Cvrletovih stvari, koje peglam ja.
Ja isto planiram da uvedem te, kad krenemo sa odvikavanjem od pelena, pa...videćemo, možda i ne bude strašno
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 11/9/2012, 12:52

bas kaze sestra moja najbolje drugarice da su se oni recimo snasli odlicno od rodjenja, mali sada ima godinu dana
to je htela, to su zacrtali i istrajali, i to je to
kada sebi u glavu postavis da zelis tako il nikako onda je drugacije verovatno
ni ne razmisljam uopste sta bi mi bilo lakse, jer mi to i nije bio nikakav vodic u odlucivanju za njih.... tako da se vodim njenim primerom i primerom jos nekoliko zena koje ih koriste bez problema i koje su zadovoljne
:)

Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 11/9/2012, 13:45

Čitah malo o tim platnenin pelenama, vidim da ih mnogo hvale. Moja rođaka je negde šila pre nekoliko godina one obične bele, kao iz našeg vremena, jer njena mama biolog smatra da je to bolje. Šta znam, stvar pristupa, a verovatno i same bebe.
Nego da vas pitam. Meni su sada oni dani u mesecu kada bih imala ciklus, tako da osećam malo tištanje u amlom stomaku. Nije jako, ne sputava me, ali se ja nešto brinem. Da li da povećam dozu Utrogestana na 4X200mg?
Treba i da idem u lab. ali ne znam kako da se uzdržim da ne jedem do jutra. mene i noću budi mučnina i osećaj gladi, kao da 3 dana nisam jela. Ako ne jedem, onda je mučnina baš jaka, čak i povraćam.
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 11/9/2012, 15:47

Bojana, pelene su bas simpa! one idu preko pampersa, kao siroko,ili...
Orli, kukovi, kolena, ma svi zglobovi...sve u rok sluzbe. Ne zaboravi i na Ca!, zato sam ja od NW koristila CA, MG i ZN u jednom
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 11/9/2012, 15:56

ne idu preko pampersa
kada su tako u fullu natrpane uloscima mogu da zamene siroki povoj komotno....
mada cemo mi stavljati obicne tetre prvih mesec dana, a posle ove pelenice
samo sto cu naruciti jos jednu ovoliku turu, da bi bili pokriveni kolicinski sa dovoljno pelenica....
inace su pelenice koje idu do guze, beba piski, kaki, kao u tetra pelene
samo sto eto, ove izgledom malo lice na pampers, imaju drikere, lakse ih staviti, lepse za oko :) i tako....
imaju ta tri uloska unutra koja se mogu skinuti skroz, onda su tanje, i komotnije recimo bas onako za nosenje kada bebac bude u fazonu odvikavanja od istih, tako sam ja to bar zamislila :)
a mozes staviti i sva tri uloska ili dva ili jedan.... po volji i potrebi, zavisi koliko koja beba piski, koliko natopi pelenicu i sl....

i da imam i to dvoje za sada zastitnih gacica, koje obuces preko ovih pelenica, mada i to ako hoces, a sluzi da ako se smokri skroz ne probije u na odelce, posteljinu, msm, u pricipu da stignes da je presvuces lepo....

i sve su one size, od rodjenja pa do kraja nosenja pelenica, samo podesavam velicinu drikerima....

evo jedne otvorene pelenice, ulosci opecavaju, onako su nekako puni a mekani na dodir bas bas....
danas su mi stigle oko podne :)

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Img2328i

Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 11/9/2012, 15:58

One su super,ali Boki, ti moras voditi racuna, idu hladniji dani, znaci i njegovo piskanje,odmah promena pelene, ne smes ostavljati bekana u mokrom...
ne znam, nisu bas prakticne,sem sto su lepe.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu