KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+54
cici
Milijana
SannI-AlL
saška
senka
penelope
beta
lolipop
mamajednogprinca
red
malaplava
Ema78
seka 35
ninica2
LaFolie
lilya
dra00
KoMetaK
Mali Princ
nacKa
Shizika
Mirjana
M.
Nefertari
dr mali pariz
Vuchica
MIRKA85
noja
MAAKKI
shenon
maus
fenix
BiKsi :)
jagodica
lena
cufta
maki79
Xena
racili
bak
Mrvica
veki1
Botox
sanjicica
Akijeva
Jelica
anak
medolino
heart84
mijaki
Orline
Gramatika
lilly13
stefi :*
58 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 17/9/2012, 19:57

Hahaha sad sam vidla ovo..svekrva,jetrva,zaova sve mu to dodje isto s neke tacke gledista Wink
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 17/9/2012, 21:43

Evo i nas malo ovde. Iscitala sam sta sta do sd pisale i kad sam videla onaj spisak i sebe prvu na njemu malo sam se strecnula, ali tu su Stefi i Akijeva koje pustam preko reda mada cemo i mi na cr ako se gospodjica ne okrene u narednih 10-ak dana. Moja cica je postala ne moguca ali ne tako sto se vrti po stomaku nego mi razvlaci desnu stranu pa sam postala asimetricna. Danas mi ceo dan razvlaci rebra i zucnu kesu pa ne znam kako da se namestim ni za spavanje jer sam postala hronicno ne naspavana iako nisam neka spavalica.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 17/9/2012, 22:19

jesam li ja nesto previdela ili nam nema srculenceta? heartic javni se....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 18/9/2012, 10:55

Evo mene, ja se malo ulenjila, uredno pratim sta se desava Very Happy Kod mene nema nista novo za vikend sam obisla grad i trzne centre uzduz i popreko, trazila nesto za sebe da obucem i naravno nista nisam nasla Sad ali sam zato za bebca porucila neku ogradicu cebence i jos neke stvarcice i jedva cekam da stignu. Za kolica isto treba da mi jave da li ih ima i kolika ce cena biti, a za krevetac i komodu se jos uvek dvoumim.
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 18/9/2012, 11:08

I ja vas sve devojke pratim,a lenja sam....a evo da se pridruzim na temi: moj malisa lupka u stomaku bas cesto, juce je ceo dan bio aktivan, nocas sam ustala da piskim i on se izgleda odmah razbudio pa me lupkao narednih sat vremena aktivno, nisam zaspala...Evo ga sad se bas razigrao isto...inace ja vec uveliko osecam pod rukom njegovo pomeranje, kao i mm, moja mama...pa se odusevljavaju. Bas je jako aktivan, mada nekad naidju dan dva da se samo povremeno i pomalo javi...pa ga nema satima...ja se odmah zabrinem! Bas je nemirko, nadam se da ce sad da se izigra pa kad se rodi da lepo spavka...da ne place:-)))
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 18/9/2012, 11:09

Pijem ovaj caj za bakterije u mokraci kao luda, sutra ponavljam urino kulturu....madam se da ih vise nece biti...
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 18/9/2012, 11:46

Srculence, i dalje skitnja??? neka, i treba...uzivaj...
Jelice, ako je sada nemirko, videces tek posle....svakim danom su pokreti sve jaci i vidljivi na oko...

Evo kratkog izvestaja - bila u Visegradskoj na UZ, dobri smo i napredni, po UZ 27+1 i citavih 1045gr!!!! mamina debelica lepa!
to je sve, dr je rekao da je sve u redu i da se vidimo za 4 nedelje (zakazala UZ za 18.10), a da u medjuvremena odem do hematologa pa da svrnem do njega da mu pokazem izvestaj!
eto, to je to...
ja sam naravno zakazala za ponedeljak Sumarac, u petak cu OGTT, sutra cu da vidim da zakazem Miljica za sledecu nedelju i ondak sam mirna...

hemorodi su bolje, majstori rade, a princeza ako ovako nastavi nista od onoga sto sam kupila u velicini 56 nece moci da obuce Wink

ljubim vas

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 18/9/2012, 12:42

mijaki super,radujem se svakom izvestaju..i kad odemo na uz odma buljim koliko je gr,takodje bas razmisljam da mu ne bude malo nesto sta sam kupovala jer dr kaze da ce biti napredna beba love
u utorak idem na ctg i vag.pregled,uh..blizi se..
jelice koji caj?ne znam da li da uzmem i ja neki da pijem,zadnji put sam imala jos po malo enterococus,pa da procistim to??
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 18/9/2012, 13:58

evo i mene, samo da javim da mi je urinokultura sterilna :) tako da tu nema brige
a juce na kontroli dr rekla da i dalje koristim utirc i mirovanje jer nije bolja situacija, a rekla mi nesto u fazonu kada rekoh da mi se stomak stvrdne i da mislim da su to lazne BH kontrakcije, rekla mi je da nisu lazne
sta god to znacilo O.o

uglavnom, promenila mi je jedino to sto sada sva tri puta stavljam utrogestan vaginalno , umesto da dva puta pijem a samo uvece vaginalno stavim, i tako....

moj mis i dalje mrducka redovno, po ceo dan, bice neki denser opasan....
kontrola u dz sledeca mi je posle kontrole u frontu, a u front idem 26. sept.
i da ...
seka mi dolazi sutra i mnogo se radujem <3 nisam je videla duuugoooo skoro dva meseca
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 18/9/2012, 15:58

stefi :* ::mijaki super,radujem se svakom izvestaju..i kad odemo na uz odma buljim koliko je gr,takodje bas razmisljam da mu ne bude malo nesto sta sam kupovala jer dr kaze da ce biti napredna beba love
u utorak idem na ctg i vag.pregled,uh..blizi se..
jelice koji caj?ne znam da li da uzmem i ja neki da pijem,zadnji put sam imala jos po malo enterococus,pa da procistim to??
Stefi, slobodno, to je josif pancic- caj za deu i trudnice, za bakterije u mokraci. Tako se zove...imas u bilo kojoj apoteci.
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 18/9/2012, 16:16

aha ok,znam za taj..tnx usne
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 18/9/2012, 17:39

gotovo krecenje i tapete, mnogo je clatko....bas sam zadovoljna!
sutra opet neki drugi majstori, pa generalnka stana, i onda da dodju stolari da premere za nove ormare, smislila sam da budu beli, kombinacija medijapana i drveta, onako retro...mm se bas nesto i ne slaze, ali videcemo....
kako volim kada se nesto radi po kuci radost

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MAAKKI 18/9/2012, 20:23

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=438723659500239&set=a.189139311125343.39999.137710746268200&type=1&ref=nf

Ova slika me je podsetila na vas mnogo je dobra ideja sreca ljubav ljubav ljubav
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 18/9/2012, 21:31

Makki slika je i ideja vise nego fenomenalna.
A evo vam slika nasih kolica koje su nam danas tetka i deka kupili u Nemackoj a stizu u BG u subotu vece pa cu ih slikati uzivo kao i sve ostale zeze koje su kuili. Slika je sa tog njihovog nemackog sajta ali to je to.
http://www.babyone.de/shop/kinderwagen/kinderwagen-und-sportwagen/bo1-kombi-wagen-style---4045875025242
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 18/9/2012, 21:56

Maki79 divna su. Bas mi se svidjaju i nisu skupa ako je ovo sa strane cena.
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 18/9/2012, 22:30

Da da to im je cena,a ovo ispod kad kliknes na zoom onda ti izbaci i slicice kako izgledaju kad su u sedecem polozaju.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 19/9/2012, 08:59

Pozdrav devojke!
Juče bila na 2.ekspertnom - sve ok, bebana 650g, ali grlić skraćen i Novakovka predlaže serklaž. Čitala sam da ako se radi posle 20.nedelje može da izazove kontrakcije i ne-daj-bože... U prošlo trudnoći sam se otvorila u 7.mesecu, skratio se i grlić ali za serklaž je bilo kasno... Nisam pametna šta da radim. Danas ću se čuti i sa mojom doktorkom i prelomiti.
Čuvajte se!
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 19/9/2012, 10:37

jutro od nas, jutarnji rituali gotovi
sdanas mi stize seka moja, pa cu da uzivam malo, malo i da mi pomogne da spremim stan i tako.....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 19/9/2012, 10:53

maki lepa su kolica, bas! yes
jagodice, ja sam cula da su nekima serklaz radili i kasnije, ali u svakom slucaju ces videti sa tvojom doktorkom! malkice uspori i vise odmaraj, znam da nije lako, ali moras! cvet
bojana, stize seka - uzivancija pocinje!!! nemoj da spremas stan, treba da mirujes! ja garantujem da ti je doktorka rekla da stavljas a ne da pijes Utrogestan da bi time obezbedila barem 6 h lezanja extra, jer vidi i ona kakav si zvrk Wink

mi se jutros izbudili, jos traju ''jutranji rituali'', majstori stizu poslepodne, a mi odosmo do buvljaka na kratko da pokupujemo neke sitnice za kucu....jedno po jedno stikliramo i zavrsavamo...
ne znam kako cu od hemoroida, ali racunam da mi je uvek ujutru bolje...pa da izguram dok sam dobro....
u petak sam isplanirala mucenje, idem po razne analize, izmedju ostalog i OGTT jer sam zakazala Sumarac za ponedeljak, vec mi je zlo....
ljubim vas

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 19/9/2012, 15:50

Cure pisite sta se desava,nemoj da ste lenje danas Laughing
Mene bas bole ledja i stomak donji,verujem da su ili bh kontrakc.ili sam se danas malo preforsirala s kretanjem gore dole i ciscenjem...ali bebac je takodje negde dole i udara non stop tako da boli Shocked
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 19/9/2012, 15:58

mene iskreno bas nesto mrzi pisati
valjda me sve spucalo, i hormoni i mirovanje i tako, nesto sam smorena ceo dan
cak sam jedan deo dana i preplakala zbog neke papirlogije, no to ce biti sredjeno :)
i tako....
muci me kiselina nesto....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 19/9/2012, 16:23

evo pisanija...
iskocili iz kuce oko pola 12, vratili se u 2, nisam se puno umorila, jos smo isli i u Home Market...zato za rucak opet nista, narucili cevape Embarassed
svasta smo nesto kupili za kucu, da se ne sramotimo pred detetom Rolling Eyes
danas sam se i ja isplakala, kuca mi dobila neki zarazni kasalj, ali sva sreca pa se leci i nije strasno, samo mora da prima inekcije nekoliko dana...MIlica mala....Naravno da se ne prenosi na ljude....
to je sve kod mene....odoh da posrcem supicu iz kesice dok ne dodje prava klopa...
ljubim

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 19/9/2012, 16:35

I ja sam se bas ulenjila moram priznati Embarassed jutros posle tusiranja zamalo se nisam slogirala kad sam se pogledala u ogledalo sve mi neki crveni pecati izasli po licu ko da sam sugava,pogledala po telu, nista, samo lice ali se na svu srecu posle nekih pola sata povuklo, nemam pojma od cega mi se to pojavili, nista novo od kozmetike nisam koristila. Otisla posle do Leta robne kuce, gledala neki krevetac i komodu nista specijalno, jos ja pitala da li moze da se poruci ili samo to sto je u radnji, kaze prodavacica meni samo to sto je u radnji mozete uzeti affraid ja je pitam pa kako kad je ostecena, a ona ce meni na to pa imate 40% popusta i to iznosi oko 100.000 din. Mislim se ja za te pare cu kupiti glanc novi krevetac i komodu...Sto vise gledam to mi je sve gore, vidim ja da cu uzeti ono sto mi se prvo svidelo Very Happy
Kontrolu imam zakazanu za 3 oktobar, jedva cekam da vidim moju dusu bebe
Jagodice nadam se da ce sve proci kako treba, da ti serklaz nece ni trebati zagrljaj
Mijaki kod tebe uveliko radovi u toku, ako,ako, kaci neke slicice Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 19/9/2012, 17:12

Vidim bilo je lepih izvestaja osmeh srce
Maki, kolica su predivnaaaaaa Very Happy
Jagodice navijam da sve bude ok !
Ja sam zene premorena, ne mogu spavati, sto od gorusice, sto zbog razmisljanja...i tako umorna danas pokusala da pripremim sobe za molera (koji vec 3. put odlaze dolazak, grrrrrrr). I dok sam skidala slike, jedna mi lepo ispadne iz ruke i udari u stomak affraid
Ondak krenem da pravim rucak, junece snicle i iz sve snage krenem da ih tucem onim drvenim cekicom...kad je ova moja skocila u stomaku, jadnica, toliko trauma za danas da se evo sad primirila...pa me nervira.
Ako se ne javim do veceras moracu malko cokolade da capnem, ili da lagano protresem stomak...
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 19/9/2012, 17:12

Srculence, i ja se kanim otici do Leta ovih dana, ali nikako da stignem, milion nekih obaveza, u telefonu, sve podsetnik do podsetnika....
sta cemo kada se mora tako...
ja sam se za krevetac odlucila onaj neki Bambino Vendy a polica is Simpa Lisa....sumarna cena nekih 17.000...
odoh, zove majstor, menja neke ventile....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu