KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+54
cici
Milijana
SannI-AlL
saška
senka
penelope
beta
lolipop
mamajednogprinca
red
malaplava
Ema78
seka 35
ninica2
LaFolie
lilya
dra00
KoMetaK
Mali Princ
nacKa
Shizika
Mirjana
M.
Nefertari
dr mali pariz
Vuchica
MIRKA85
noja
MAAKKI
shenon
maus
fenix
BiKsi :)
jagodica
lena
cufta
maki79
Xena
racili
bak
Mrvica
veki1
Botox
sanjicica
Akijeva
Jelica
anak
medolino
heart84
mijaki
Orline
Gramatika
lilly13
stefi :*
58 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 22/8/2012, 13:12

Trudnicice mile ja samo malo da virnem kod vas! jer uzivate? mazite trbe, pricajte bebama
Orli zeno kad pre si ovoliko trudna?!?!
Ljubac za sve!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 22/8/2012, 13:19

Mijaki, hvala Very Happy
Hehe, nef, i ja sa pitam lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 22/8/2012, 13:23

Orlic, i ja sad gledam tiker, 31.nedelja, nek je sa srecom...
Mrvica mala, sad ce on ocas posla na 3 kile doci...
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 22/8/2012, 14:03

Ori bravo za spavalicu,idu dani polako... love
Noja ljubav bas vala muzic ima ukusa i ne stedi za bebu,ja cu sacekati jos avgust da prodje pa cu torbu za porodiliste opremati pa nek je rano... igra za dva dana pa sam u 8.mesecu omg ff
Mijaki sto vise limuna on je zakon za to,ove vrucine ubise vise,kazu do nedelje...
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 22/8/2012, 15:02

Nefertari ::Trudnicice mile ja samo malo da virnem kod vas! jer uzivate? mazite trbe, pricajte bebama
Orli zeno kad pre si ovoliko trudna?!?!
Ljubac za sve!

jao nef kakve oke!!!! srca srca srca
nema te neko vreme, verujem da si zatrpana obavezama, ljubac za tebe i mamine sincice osmeh srce

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 22/8/2012, 15:15

ne nadjoh u apotekama koje sam obisla pojas,
sve su neki s gacama, i u ovoj apoteci najblizoj meni imaju farlin ali za posle porodjaja.....
i rekla mi da ce da naruci pa kao da dodjem ovih dana da vidim jel mi odgovara to sto su doneli....
pojma nemam
mislim taj farlin kao svi hvale? jel to to?
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 22/8/2012, 16:21

Meni je dobar, taj Farlin, ovde smo mnoge imale. Ne obuhvata celi stomak što je meni bilo bitno, jer ne trpim ništa preko, i veš mi je ispod. Nerviraju me i one trudničke pantalone što obuhvate celi stomak. Mada kad zahladni, možda će manje smetati Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 22/8/2012, 17:18

orline ::Meni je dobar, taj Farlin, ovde smo mnoge imale. Ne obuhvata celi stomak što je meni bilo bitno, jer ne trpim ništa preko, i veš mi je ispod. Nerviraju me i one trudničke pantalone što obuhvate celi stomak. Mada kad zahladni, možda će manje smetati Very Happy
upravo!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 22/8/2012, 18:21

ima farlin prodavnica na bulevaru kod Liona, nema pojaseva, ocekuju da ih dobiju u petak...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 23/8/2012, 10:24

vidim trudnicice jos spavkaju....ili smo se primirile i mi i bebice po ovoj vrucini...
sve vas ljubim, ipak odoh malko napolje, valjda mi nece nista biti, moram da kupim sterilne bocice i da pogledam neki poklon u laptop centru....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 23/8/2012, 10:42

Jutro cure,
ja se nikada necu naspavati, kad mi zazvoni budilnik u 8 da dam Fragmin nije mi dobro, onda se kao vratim da spavam ali sve je to nesto bezveze. Nisam se pohvalila da sam osetila mog malog nemirka,jos 15. 08 i od tada samo sutira mamu. Drugarice mi je rekla da od dana kada osetimo prvi pokret bebe pa + 5 meseci tad ce mo se poroditi, e bas me zanima da li ce biti tako Very Happy
Inace ja sam juce skitala po onoj vrucini, meni to nista nesmeta samo neka je toplo, zimu mrzim. Proslo me je grlo, jos malo mi curi nos ali nista strasno.
Orline pa on je sada vec veliki decko bebe
Mijaki zujis, zujis queen
Mali Pariz veliki poljubac za tebe i zvezdice ljubav
Vidim da pricate o pojasu Farlin, ja sam mislila prvo da se konsultujem sa doktorom da li da ga nosim, meni je jos uvek stomak mali, tako da mozda tek tamo u 6,7 mesecu. Ali znam da cu ga posle porodjaja sigurno nositi, drugarice moje koje su se porodile, nosile su ga 40 dana posle porodjaja samo su ga skidale kad se tusiraju, znaci i spavale su sa njim i stomak im se skroz vratio kao sto je bio.
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 23/8/2012, 10:46

a jel ne smeta taj pojas posle porodjaja ako imas ranu od CR? ja bih ga isto nosila, nisam nikada imala stomak ali plasim se da ce se to promeniti No

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 23/8/2012, 10:50

Ja sam isto to pitala ovu drugaricu koja je isla na CR, kaze da je pojas ni nedodiruje ranu, posto je rana dole nisko, tako da joj nije nista smetalo
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 23/8/2012, 10:55

srculence, sta kazes, sutira te svrca? kakav je osecaj, najlepsi zar ne? srca

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 23/8/2012, 10:56

Dobro jutro ili dobar dan- Mi ustali malopre popili kaficu doruckovali i sad malo da iscitamo sta ima sve novo na ovim stranicama. Mene su od juce pocela kolena da zezaju i da izdaju. Mislim da je to sve od novonastale kilaze koja ocigledno moja kolena ne tolerisu bas najbolje. Otoke na njima imam ali ne tako strasne. Moracu da povedem racuna malo vise oko ishrane da se ne natovim jos puno jer necu moci da hodam.
Danas necu nigde izlaziti iz kuce jer je napolju pakleno a ja ove godine bas tesko podnosim vrucine tako da ostajem kuci da se klimam sa mojoj dragom klimom.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 23/8/2012, 10:59

Sutira, sutira srce mamino, samo ne znam kako ce to izgledati kad malo ojaca,a nastavi ovako nemiran da bude Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 23/8/2012, 11:06

ma neka je nemiran, tako i Ana, neki dan bas jako udara a neki dan samo tupka onako nezno...zavisi kako je raspolozena Very Happy
ja sada vec otprilike znam kada je budna a kada spava....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MIRKA85 23/8/2012, 11:09

Evo naaaaaaaaaaaaaas trudnica bebe
mama i njen DEČAČIĆ od 250gr love
iako nije po maminoj zelji nema veze,volece ga mama do neba poljubci
tata se krisom raduje i mazi stomacic,juce udario po pivu posle UZ a nama probusio kasiku.
Mama se ugojila 4kg za 6 nedelja ali ja ne znam gde su mi te kile.Sad da vam se uslikam videli bi kako sam mrsava.
Do duse ja sam pre VTO imala 57 kg,pa smrsala 5kg i onda do 14-e nedelje vraila 2kg pa sad 4kg.Tako da sam sad na 58kg sto je moja normalna tezina.
Sto se ostalog tice sve ok plodove vode u normalnoj kolicini,glic zatvoren.
Eto toliko od nas,sledeca kontrola ekspertni za 6 nedelja tj 3. oktobra
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 23/8/2012, 11:27

Mirka divno za malog batu ljubav
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 23/8/2012, 11:34

Bojana86 ::ne nadjoh u apotekama koje sam obisla pojas,
sve su neki s gacama, i u ovoj apoteci najblizoj meni imaju farlin ali za posle porodjaja.....
i rekla mi da ce da naruci pa kao da dodjem ovih dana da vidim jel mi odgovara to sto su doneli....
pojma nemam
mislim taj farlin kao svi hvale? jel to to?

Ja uzimam sve farlin a uvoznik za Lazzaro kolica, sjajan čovek mi je rekao, pošto se bavi bebi opremom godinama da to samo kupujem za takve stvari tipa steznici, flašice grejači pumpice... Ali ja sve uzimam u njihovoj radnji baš original njihovoj, koja se nalazi u TC Piramida, tu se niko ne ugrađuje. Imaju oni i jednu radnju na Banjici, onaj TC Banjica u Paunovoj, ali je to meni na kraj sveta.
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 23/8/2012, 11:38

Heart, počelo šutiranje Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 275568

Mirka, diiivno, sjajan izveštaj. Samo ne vidim što ti moraš da bušiš kašiku, kad poreda one cifre, na polovini trudnoće imaš kao pre nje Very Happy A nisi bila pozamašna.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od veki1 23/8/2012, 11:42

Mirka, bas lep izvestaj osmeh srce

Kakav je sad to pojas posle trudnoce, ja sam mislila da se to nosi za vreme trudnoce i samo trudnice koje nose nisko?

Znaci, pazite kad ne mogu da verujem, sve bebe se javljaju i maze sa mamama samo ovo moje malo nista!!! Sad

veki1
veki1

Broj poruka : 256
Datum upisa : 24.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 23/8/2012, 11:42

racili - 23.9.2012.
maki79 - 19.10.2012.
akijeva- 23.10.2012.
stefi- 24.10.2012.
orline - 31.10.2012.
sanjičica - 22.11.2012.
lilly13 - 25.11.2012.
shenon- 28.11.2012
bojana86 - 29.11.2012.
darija79 - 12.12.2012.
mijaki - 24.12.2012.
heart84 - 21.01.2013.
rada78 - 28.12.2012.
mirka85 -13.01.2013.
jagodica - 07.01.2013.
marija86 - 13.01.2013.
veki1 - 23.1.2013.
jelica - 25.01.2013.
Anuška - 05.02.2013.
lolipop - 11.02.2013
medolino87 -25.02.2013.
Divina -
jejaa -
M. -
Dra00 -
Vasilija1980 -
Gramatika -
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 23/8/2012, 11:45

Veki, ima trudnički pojas, da pridrži stomak, a postoji i pojas za porodilje koji stegne stomak da mu pomogne da se vrati u prvobitno stanje. Liči na one za "krsta" hihihi, moja mama ima sličan. Zezam se, ovaj za porodilje obuhvati celi struk i stegne na čičak.

A šta ti je...pa sad će i tvoj bebac. Jesi li pročitala na onoj temi tamo, nekima je i posle 21-ve nedelje tek krenulo, nekom tek sa 22-23 čini mi se.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 23/8/2012, 12:13

mirka bravo za decacica, jos jedan potencijalni zetonja!!! neka, neka!!! radost radost radost
za kilazu nemam komentar, 1 kg vise Shocked .... kazu da je bolje manje se ugojiti ali moje dete i ja cemo da oborimo sve rekorde...
vekili, polako sad ce da tupne i tvoje zlato, radis, u pokretu si, tada se teze oseti jer bekane su obicno aktivne kada smo mi mirne....
...napisah na temi, nadjoh pojas, maznuh poslednji iz apoteke, kaze da oceku da dobiju jos...probala sam, cini mi se ok, videcu kada krenem u setnju....
...gotove zavese za Aninu sobu, ali obzirom da su mm i moj brat merili duzinu, osecam da cu morati da nosim na prepravku Rolling Eyes
ljubim vas odoh da probam nesto da citam...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu