KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+54
cici
Milijana
SannI-AlL
saška
senka
penelope
beta
lolipop
mamajednogprinca
red
malaplava
Ema78
seka 35
ninica2
LaFolie
lilya
dra00
KoMetaK
Mali Princ
nacKa
Shizika
Mirjana
M.
Nefertari
dr mali pariz
Vuchica
MIRKA85
noja
MAAKKI
shenon
maus
fenix
BiKsi :)
jagodica
lena
cufta
maki79
Xena
racili
bak
Mrvica
veki1
Botox
sanjicica
Akijeva
Jelica
anak
medolino
heart84
mijaki
Orline
Gramatika
lilly13
stefi :*
58 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 21/8/2012, 10:17

Lily sta ces,radi kako su ti rekli,idi stalno na kontrole i sve ce biti ok...
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MIRKA85 21/8/2012, 12:07

cao drage trudnice,redovno vas pratim ali kod mene nista novo pa se i ne javljam cesto.
sutra UZ posle 6 nedelja,ne mogu da verujem da sam toliko izdrzala da ne vidim malu bebicu.Bice 3d ili 4d UZ,samo da bude sve u redu i da saznamo pol.
Medolino navijam i za tvoj ekspertni sutra,da sve bude ok pa da se zajedno radujemo.
moja bebica se jos ne javlja,juce je mm bio rodjendan i nije htela ni taji da se javi mala lenstina ali pretpostavljam da je jos rano.
inace pao mi je hemoglobin na 103 i malo sam malokrvna tako da sutra ocekujem i neko pojacanje za krvnu sliku.
javljam vam se ili sutra vece ili u cetvrtak ujutru sa izvestajem.
do tada d
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 21/8/2012, 12:13

mirka, i tvoje nedelje mi nekako lete, jos koji dan i na pola trudnoce ste :)
super....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 21/8/2012, 12:22

Bojanica, srecna ti stotkica! Od sutra dvocifreno brojis!!! sreca

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 21/8/2012, 12:27

jes vala , :) od sutra krece ozbiljno da se priblizava dan d :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 21/8/2012, 12:28

lilly, dobrodosla u horizontalni klub Wink ja se salim ali sta je, tu je, malko uspori kad je vec bekana tako nisko...
ja uglavnom lezim, ali malkice i prosetam, po kuci...danas sam do drugarice koja zivi 500m od mene isla taxijem...
stigao mi Beluga jastuk, vec sam ga obgrlila, mnogo mi se svidja...
sinoc me je opet malkice stezao stomak, jutros je ok...

mirka, cekamo izvestaj...a sto se tice malokrvnosti ja uzimam Heferol, ne cekam da mi se gvozdje skroz spusti, bilo je 8, a za samo 10 dana terapije popelo se na 15...

odoh da narucim neke dzidza bodze iz Ikee...
cmokic

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 21/8/2012, 13:14

Mirka bas lepo sto si se javila, cekamo izvestaj sa UZ, bice sve uredu
Mijaki ako nije tajna odakle narucujes Stvari iz Ikee,ja videla neku stolicu Very Happy
Mene izgleda ugvatila neka prehlada ili ne znma sta vec, par dana me bolelo grlo, sad mi nos zapusen hocu da poludim, u Jevremovoj mi rekli samo fizioloski rastvor da stavljam, a to mi uopste ne pomaze, da li znate da li moze jos nesto da se koristi
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 21/8/2012, 13:21

nisam mijaki, al ima na fb neka grupa, ikea narucivanje, tako nekako
pristupacne cene, natrucis, ona donese, tako valjda funkcionise
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od racili 21/8/2012, 13:48

Srce, meni su davali marisol sprej za nos, ali mislim da je sve to slično....
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 21/8/2012, 13:53

Mijaki,

Da li si pravila pauzu sa heferolom pre ponovnog vadjenja krvi? Sta ti je rekao dr? Ili se krv vadi i dok se pije? I ja bi trebalo da ponovim nalaz sad nakon ispijene jedne kutije...
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 21/8/2012, 14:28

mijaki ::lilly, dobrodosla u horizontalni klub Wink ja se salim ali sta je, tu je, malko uspori kad je vec bekana tako nisko...
ja uglavnom lezim, ali malkice i prosetam, po kuci...danas sam do drugarice koja zivi 500m od mene isla taxijem...
stigao mi Beluga jastuk, vec sam ga obgrlila, mnogo mi se svidja...

mogla sam nas ''horizonalce'' i promašiti ali šta da se radi. Ja se sa belugom grlim poodavno i uspješno Very Happy
ja sam razmišljala da uzmem onaj pojas za stomak da ga koristim u tim rijetkim momentima šetnje, razmišljam da ne može škoditi.

Heart i meni su dvali marisol za nos
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 21/8/2012, 15:01

heartic, evo ga sajt gde vidis sifre proizvoda i cene u forintama
http://www.ultrahome.in.rs/
imam tel coveka, donosi po cenama 30% vece od ovih, moja prijateljica je narucivala...ako hoces poslacu ti na pp, a veceras cu nabaviti tel neke zene sto takodje donosi pa da vidim koliko je kod nje..
za nos je najbolji Physiomer, ima da se kupi u boljim apotekama, stvarno je mnooogo dobar, skorz prirodan na bazi soli...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 21/8/2012, 15:08

ne znam da li sam smela da okacim onaj link, ako je reklama i ako ne sme slobodno neka neko izbrise Embarassed
shenon, ja ne prestajem da ga pijem, niko mi doduse nije rekao kako da se ponasam ali ja ga pijem svaki dan i osecam se sigurnije...

heartic setih se jos necega, kupi inhalator u apoteci, i inhaliraj se po 5 minuta uvece kamilicom i/ili zalfijom (ja sam jos kombinovala inhalacione kapi na bazi bilja) prijace ti svakako za nos, posle prsnes Physiomer i bice sigurno bolje...
Za grlo Pantenol, eventualno Isla Mint (ja ponekad uzmem i preventivno) i plus malko meda i propolisa ujutru da oblozi grlo jer je propolis nesto kao prirodan antibiotik...
Za sve ovo sam pitala doktore...

ja u petak na kontrolu za ddimer i urin i kks...

a lily pomenu pojas, ja cu da ga kupim svakako, dobila sam preporuku za neki Farlin...

cmokic

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 21/8/2012, 15:21

Hvala Mijaki ljubav
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 21/8/2012, 20:24

Mirka, sjajno, još malo pa polovina, a boki uskoro broji dvocifreno Very Happy
Ala leti vremeeee...

Lilly13, jbmu miša, jedina dobra stvar u tome je što ti nemaš tegobe, pa ćeš mirovanje onda i lakše podneti. Ja se nadam da će to sve proći bez krvarenja i komplikacija, jer je i dosad bila nisko, pa je sve bilo OK. A uskoro se i podigne, akobogda.
Mozda cemo imati malu dlugalicu Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 196545
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 21/8/2012, 20:26

Heartić, šta te snadje, prehlada Mad Mrzim ih i zimi, a tek na 35+ Rolling Eyes

Mijaki, ja sam kupila taj Farlin, sasvim je OK. Ja ga ne nosim stalno, malo su mi i vrućine smetale, ali je prilično udoban.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 21/8/2012, 20:49

sutra, 99 :))) hehehe
jao a tebi jos samo dva mesecA <3
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od veki1 21/8/2012, 21:45

Kruglice velika pusa za vas!

Da vidimo koliko sam popratila, nema me dva dana i kad udjem pogubim se, ne znam sta bi pre Laughing
Boki sretna dvojka srca
Hartic da nam sto pre ozdravis.
Feniks cestitam na devojcici.
Mirka reportiraj Very Happy

Maki, Stefi, Akijeva, Orline, Lily, (uf valjda nisam nikod promasila ako jesam nije bilo namerno) ljubav

veki1
veki1

Broj poruka : 256
Datum upisa : 24.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 21/8/2012, 23:23

hello dame okrugle... ljubav prosto je nemoguce zamisliti dan bez vas... Laughing
ja sam bas do malopre uzivala u setnji,nasla neke helankice za sebe i divne plisane trenercice za bebe,moj smeker mali...tata mu je izabrao sobicu i nece da mi kaze kakva je Wink sutra 31 nedelja,blizi se divan dan beba
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 22/8/2012, 00:32

Bokice ja sam helanke jesenje nasla u pikakoki Very Happy
i mene su te niske zuljale, ove bas imaju taj pojas
Ljubim trudniciceeeeeee dembele
stefi Bravo za sobicu dobar ti tm ima ukus za biranje osmeh srce
ja mom ne bi smela prepopustiti tako nesto on je prirodnjak tehicar Very Happy
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 22/8/2012, 08:28

jutro devojcice!!!
ja poranila i jutros, ali tako je biolje, onda uvece lepo zaspim i ne prevrcem se!
juce sam bila bas nervozna, samo sam trazila razlog da se svadjam a i danas nisam nesto bolje...samo da prodje ovo leto vise, ne mogu da podnesem ove vrucine vec tri meseca...
jutros me napao neki kasalj, eno mama mi kuva caj da prestanem, kao da sam se zagrcnula...e stvarno me nervira... c

ljubuckam vas



mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 22/8/2012, 09:49

hvala noja na info, pogledacu ja i tamo helankice
zaista je doslo vreme, moracu.... bas te sto kazes s kao trudnickim pojasom jer me uzasno nervira obican lastis i od gaca
valjda zato sto moje cudo voli da je dole i nize pa mi smeta....
razmisljam dosta i o pojasu, cak i moj dragi mi ga svaki dan spominje da uzmem, jer je zabrinut Very Happy msm, sinoc da ste bili kraj nas da ste videli i osetili pod rukom sta je on unutra radio.... i sve nisko...
proslo jutro me je tako dobrano preseklo par puta dole zbog njega
nogu koja me boli iz kuka ni ne spominjem, tu mi je neki nerv ukljestio sigurno
a moja dr opet na godisnjem, msm, stvarnoooo....
a nema ni dva meseca kako se vratila s jednog....
no dobro, pijemo kaficu, cituckamo forum
eto sem sto je ultra nemiran i nezgodan pa mi malo pravi neprijatnosti, sve ostalo je super Very Happy guzica moja <3
trebalo bi na pijacu da skoknem po voce... to cu posle kafice .... i tako....
krece i ova ambrozija, dragi mi je vec smrckav, moram i do apoteke da za njega kupim ta je potrebno....
planiramo i do ns za vikend ako bude sve po planu i tako....
idu dani, a kao juce da smo pocinjali i panicili najstrasnije i tako.... a sada kao neka ladovina, boli ovde, boli onde, a ti nekao miran jer znas da je tu necija nemirna nogica, guzica, glavica...
e, da.... cicko mi je opet smugno u komsiluk, razvlace ga tamo ona deca iz olimpijskog komiteta pa mu lepo, mustra jedna....
ljubimo vas sve velike i male trudnice, i one koje ce uskoro to biti :*
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 22/8/2012, 11:47

Cure, samo da vas pozdravim! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 543728
Pojas ne moze da steti, nosi te ga kad izlazite napolje, sigurno cete se osecati stabilnije.
Ja bez njega i beluge, koju sam razxbucala ko macak slaninu, ne bih ni mogla da zamuislim svoju trudnocu Wink
Mijaki, krenula ambrozija, nadam se da ne reagujes na njen polen...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 22/8/2012, 12:08

dr mali pariz ::Cure, samo da vas pozdravim! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 543728
Pojas ne moze da steti, nosi te ga kad izlazite napolje, sigurno cete se osecati stabilnije.
Ja bez njega i beluge, koju sam razxbucala ko macak slaninu, ne bih ni mogla da zamuislim svoju trudnocu Wink
Mijaki, krenula ambrozija, nadam se da ne reagujes na njen polen...
Duša moja, stigne i ovde da žvrljne koju, pa još da me nasmeje...I ja ću moju rashodovati dok beba ne dodje Laughing

Evo mene sa kontrole, baš dosta prošlo Very Happy Mislim, za naše pojmove Laughing

Veliki smo! Imamo 1650g, +- neka tolerancija, naravno. Mamin namćor mali, neda da ga vidim, stavio ne šake, nego i noge preko lica. Kako je to izveo, to samo on zna Laughing
I bio je miran, kao da spava, mada u tom položaju fakira bih i ja bila mirna. Malo mahanja i to je sve, dr je morala da malo drmne sondom da ga razbudi, hihi. Sr4culence štrika, pustila mi malo da čujem, kao da dosad nisam...uvek lep zvuk.
Fala Bogu, plodove vode taman, nema je previše (brinula sam se zbog OGTT) i posteljica Gr I. Ja nemam otoka, pritisak dobar. Zasad smo potaman. Karlično je i dalje, guzica jedna, izgleda da nema nameru ni da se okreće, u zadnja skoro dva meseca je uvek tako. Kaže moj muž- neće biti gimnastičar, mrzi ga da dubi na glavi Laughing
Sve u svemu, dr zadovoljna zasad, ja još više Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 275568
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 22/8/2012, 13:03

oriliska sjajan izvestaj!! stidljivko mali, sto ga dirate kad mu je lepo kod mame... sunny
pariz, na srecu, ja do sada nisam imala problema sa ambrozijom...eto, da i mene nesto zaobidje Wink

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu