KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

+11
Ema78
Mirjana
missile
MARA
mamajednogprinca
lena
agata
Simona
Milijana
nina :)
cici
15 posters

KUTAK :: BEBE :: Razno

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 Empty Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od cici 16/8/2012, 13:48

Nama se priblizava Rodjendako pa sam u dilemi:
-praviti ili kupiti tortu
-klasican oblik ili neki drugi
-vatromet ili ne
-koliko kg mora da ima torta( naravno zvaisi od broja gostiju)
-neki predlog gde naruciti da bude lepa ( da taj neko ima ukusa pri ukarsavanju) a i ukusna?
Sta ste vi odlucili za vase prve Rodjendancice? Gde ste ih proslavili Igraonica ili kod kuce?
Znam da ima po dnevnicima i ovoga ali je tesko pronaci u svakom.
Kako i do sada, vasa iskustva i saveti su neprocenljivo vredni osmeh srce osmeh srce
p.s mozda nije mesto temi ove......Happy prebaci je ako treba.
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od nina :) 16/8/2012, 15:27

ako imas prostora u kuci ilki dvoristu sto da ne tu jer ja uvek kuci pravim kako kad jer mariji je zima pa u kuci a mikiju u leto onda napolju
ja im uvek sama pravim torte ito uvek nesto novo mislim oblik ili sliku i nikad ispod 2 torte nemam i to velike pravim cetvrtaste jer su mi te najlakse seci i ukrasavati.mikiju sam sad pravila 3 u 1 kako je zovem jer je bila velika u obliku gitare ali sam pravila 3 razlicite i posle sastavila u jednu veliku.
jednom sam merila tortu i bila je preko 4 kg jer nemam tu naviku da merim jer neprodajem nego samo za svoje potrebe pravim
sve zavisi koliko planiras gostiju da imas po tome se vodi .obaveszno na svaki rodjendan stavim vatroment sad zavisi kako kad od 2 do 4 u tom momentu kako mi se svidi oblik da napravim sa njima tako i stavim da nebude jako upadljivo a i ne malo jer deca ih obozavaju
mi vec sad razmisljamo sta cemo mariji za 4 rodjendan jer su to pripreme par meseci u obliku u slikama za sad stoji da oce sundjer boba da joj nacrtam.koliko je imala ludu ideju za 3 rodjendan sam joj morala crtati lap top da su svi rekli da sam luda sto joj to ispunjavam i ko je dosad imo to na torti a ja ladno pa moje dete je trazilo i mama je morala da joj napravi
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od Milijana 16/8/2012, 15:40

Uhhh Cici, ja mogu da kazem kako mi, ali kod nas je to vise obicaj. Mi imamo dosta familije, tj. najblizi su prilicno brojni, a zivimo u stanu. Jeste da je stan veliki i da imam prostora da ih smestim i kuci, ali meni je to vise mucenje, zato mi prve rodjendane (pricam o mnozini, jer ce tako biti i sa Milenom, i tako su svi nasi najblizi radili) spajamo sa krstenjem i pravimo u kafani. Znaci, klasicno, muzika, ne preterano drnadva, rucak i to je to. E sad, Lenki cemo drugi verovatno u igraonici. To je sve, jer su obe rodjene zimi, da je leto u pitanu, slavili bi sigurno u selu, na travi...
E sad, torta. Ja sam kupila, okruglu, klasicnu, ukrasenu fondanom i nekim jagodicama, ne preterano, ali simpaticno. To je bila njena na kojoj je bila svecica. Imali smo jos 4 jer je kod nas obicaj da ti najblizi donesu, pa je pravila i moja svekrva, zaova, jetrva...
Nasa Tina pravi jako lepe torte, pravila je Neri, Dunji, Bati.... evo linka, ako imas profil na FB
https://www.facebook.com/pages/Fondan-tortecakes-by-Tina/200652423301299?ref=ts
Ja sam bila protiv vatrometa jer se Lenka tada plasila.
Eto, ne znam koliko sam pomogla. Ja znam kako su majke iz "moje generacije" na Kutku slavile, ali nema smisla da prepricavam, javice se one...

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od Simona 16/8/2012, 15:54

Nama je za nekoliko dana prvi zajednicki rodjendan mada je ustvari cetvrti... ali ja nisam imala bas mnogo dilema kako cu da pravim. Jedina mi je dilema bila da li da hranitelji i decica koju Vilenjak zna odatle dodju ranije pa da onda idemo u igraonicu ili da svi dodju tamo. Kad smo pricali o tome na Kutku mislim da mi je Maman predlozila da idu direktno, pa sam to usvojila i sve zvala u igraonicu... To je igraonica najbliza nama, a Vilenjaku se i vrlo svidja, isao je sa nama kad smo je rezervisali. Ja sam narucila dve torte, sa vatrometom, Vilenjak je rekao koje hoce. Isto ne bih znala gde su lepe ali jedan kolega mi je narucio kod neke zene gde on uzima za decu i kao garantovao mi je da su lepe, pa valjda ce i biti... Jedna je samo za nas kuci, a drugu cemo da odnesemo u igraonicu. Nisam morala obe sa vatrometom ali pretpostavljam da Vilenjak to do sada nije video pa ne bih da se preplasi na samoj proslavi u igraonici. Tako cemo on, muz i ja da prvo proslavimo kod kuce, pa tek onda kasnije za goste.
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od agata 17/8/2012, 00:20

Mi smo juce proslavili prvi rodjendan, pa mi je skroz sveze, jos se nisu ni slegli utisci. I ja sam sebi postavljala sva ova pitanja vezana za organizaciju. Situacija nam je ove godine takva da smo odlucili da samo za skroz najblize ljude obelezimo rodjendan. O igraonici nismo razmisljali jer nam deluje da je ona mala za to, ali zdravlje Boze od sledece godine verovatno u igraonici. Moj muz je zagovarao da idemo u restoran, ali sam ja imala hiljadu organizacionih zvrcki u takvoj varijanti u glavi, da li ce Ani da se prispava u restoranu, ko od gostiju kad radi i kako ih uklopiti i mnoge druge i ipak smo pravili kod kuce.
Dugo sam se raspitivala gde bih mogla da narucim tortu i dobila razlicite preporuke, a onda sam pre 7 dana na nasem Kutku dospela na temu Torte sa fondanom i pala u nesvest radom nase drugarice (sada vec moje virtuelne uciteljice) Zoxe. Epilog je da sam sama napravila dve tortice za duvanje svecice. Pored njih bilo je jos torti za posluzivanje, a ove dve sam bas htela da budu male. Na ovoj temi o tortama sa fondanom postavicu slike. Nikad do sad nisam znala da se fondan mesi, i onako streberski kako svemu pristupam sam iscitala razne savete i preporuke, otisla i u prodavnicu Eurowilt da kupim boje i ukupno sam potpuno zadovoljna. Osetila sam da ja zelim da ja mojoj cerki napravim tortu za prvi rodjendan. Sada mislim da vise ni za druge proslave necu da narucujem, vec da pravim sama i ukrasavam torte.
Imali smo vatromet, ali nije bilo neke Anine pozitivne reakcije, mozda se cak malo i plasila.
Simona, srecan rodjendan sincicu!

konfete

agata

Broj poruka : 301
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od Simona 17/8/2012, 00:29

Hvala Agata :)

I ja uzvracam i zelim sve najbolje za Anin rodjendan ljubav
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od lena 17/8/2012, 13:34

agata :: ...Osetila sam da ja zelim da ja mojoj cerki napravim tortu za prvi rodjendan. Sada mislim da vise ni za druge proslave necu da narucujem, vec da pravim sama i ukrasavam torte.

Naravno, sve je individualno i izbor je po meri nasih mogucnosti, afiniteta itd. (da me ne shvatite pogresno), ali sam i ja, kao Agata, bas "osetila zelju" da sama svom sinu napravim tortu za njegov prvi rodjendan, pa kakva god da ispadne (nisam neka kuvarica)... Mama je mama! Moja nije bila od fondana, nije imala ni vatromet, sigurno ni atraktivna, ali su ulozeni trud i osecaj srece dok sam je pravila bili nesto posebno i neprocenjivo!!! Ima vremena i za igraonice i za skupe kupovne slatkise i djakonije... Ovaj prvi rodjendancic je bio mojih ruku delo u svemu (mm me je stalno zafrkavao i pitao da li se kojim slucajem secam proslave svog prvog rodjisa Very Happy )... Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 694552

Agata, ljubi dete za rodjendan!!!

Cici, kako god odlucis, bice sigurno lepo!!!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od Milijana 17/8/2012, 13:51

lena ::
Cici, kako god odlucis, bice sigurno lepo!!!

Bas tako. Najbitnije je kako se ti i tm dogovorite i odaberete. Svako od nas je imao svoju priliku, ovo je sada vasa. Evo npr, Lena i Agata su uzivale u tome da sve urade same, a ja u tome da sve urade drugi... neko je radio trece... i svakom je bilo lepo, jer su torta, vatromet, igraonica, dvoriste... nista u odnosu na OSECAJ koji nosi sam dogadjaj osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od Simona 17/8/2012, 16:49

Slazem se sa ovim sto je Milijana rekla... a i ja sam ona koja ce da uziva sto su sve uradili drugi. To ce mi u mnogome pomoci da budem raspolozena za Vilenjaka i za goste, pogotovo sto mi kao skoro usvojeni imamo i jednu tezinu koju sam taj dan nosi, a zatim tu je i prisustvo hranitelja, jos nekih ljudi koji prvi put vide Vilenjaka a i nas otkako smo roditelji... To su sve razlozi sto ja nisam imala dileme kako ce rodjendan izgledati. Svekrva je kao nesto protestvovala sto ne pravimo kod kuce, ona bi mi (ne kaze ni nama naravno) pomogla, ali ja sam to ljubazno odbila, pa je otisla na more i nece ni biti na rodjendanu. Muz je nekad isto mastao da prvi taj rodjendan napravimo kod kuce pa da zove rodbinu itd, ali sad je iz nekog razloga promenio, valjda je i njemu dosta spremanja pa kad je zamislio kako bi tek to izgledalo... Uglavnom nismo ni pricali sto je promenio mastanja, kad sam mu pomenula ideje njegove majke samo je rekao da ne dolazi u obzir... I tako da smo rezervisali igraonicu, narucili peciva, slane torte, slatke torte i... cekamo nedelju :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od agata 17/8/2012, 23:32

lena ::
Agata, ljubi dete za rodjendan!!!


cvet

agata

Broj poruka : 301
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od mamajednogprinca 19/8/2012, 09:14

Ja sam bas juce prvi put pravila tortu od fondana da vezbam taman jos koju napravim do decembra i bice lepa tortica za prvi rodjendan,nije tesko raditi sa fondanom mada opet sve zavisi od toga ko je kakva osoba ja inace volim da pravim torte i kolace pa mi je lako ali opet ako ce ti biti opterecenje da je sama pravis bolje narucite i uzivajte . usne
mamajednogprinca
mamajednogprinca

Broj poruka : 241
Godina : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od cici 19/8/2012, 22:17

Agata, ljubi dete i od nas sa malim zakasnjenjem osmeh srce
Upravu ste, sve sto ste napislale, kao i uvek.
Moj jedini problem je sto kao sto znate zivimo kod svekrve. Uopste mi se ne dopada ideja da mi ona izigrava" domacicu" i sedi i zeva ljudima u usta dok jedu lol! Tako da sve vise ide ka igradonici ili vec nekom prostoru, ali ne restoran.
Moram da priznam da trenutno ne osesam nista vezano za njega i rodjendan, ama bas nista. Ves je vise duznost i obaveza da se to obelezi i proslavi. trenutn nije ni uzivanje, vec velikaaa obaveza......Istina da su mene ubili u pojam pa mi je verevatno zato ovako raspolozenje.
Hvala za link, pogledacu Wink
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od Milijana 19/8/2012, 22:55

Cici, mene je to rodjendansko raspolozenje uhvatilo tek par nedelja pre samog dogadjaja i ne samo zbog proslave, vec i zbog stvari koje su se neverovatno brzo desavale sa mojom Lenci. Bas u tom periodu je prohodala i nekako brzo porasla, pa sam se, zajedno sa blizinom datuma bas setno osecala...a i bila sam trudna Rolling Eyes Bas sam pisala u svom dnevniku...secam se da je i mm plakao kad sam mu dala da procita.
Doci ce i kod tebe.... ima vremena. I kakvo ubijanje u pojam..to je TVOJE dete i radovaces se, videces osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od Simona 19/8/2012, 23:03

Ni ja se nesto nisam provela za rodjendan... Kod mene je svekrva na moru pa nije to razlog lol! Vec druge okolnosti, hranitelji i tome slicno su uzrok. Ali vazno da se dete radovalo. Ja inace nikad nisam volela moj rodjendan, a moja majka je svaki moj rodjendan kad sam bila dete otplakala jer su je zaove peckale... tako da je to mozda i tradicija Wink No kod usvojene dece postoje dva rodjendana ovaj zvanicni i onaj kada dodje do konacnog usvajanja. Taj drugi ja planiram da bude nas rodjendan, do duse ove godine cemo ga slaviti u czsr ali sledecih godina cemo biti samo nas troje... Ako se iznerviram u avgustu za zvanicni rodjendan taman u septembru imam popravni - nas rodjendan (bar se nadam da ce biti septembar, tako nam rekose socijalni radnici)...

Sto se teme tice, torte su bile lepe naizgled i ukusne, dete se radovalo... Ipak nismo ih naceli kod kuce, nego smo ih obe odneli... Vilenjak se nije uplasio vatrometa, uzivao je, duvao svecice...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od MARA 20/8/2012, 09:47

Sve isto kao kod Mili.
Svidja mi se nas obicaj za prvi rodjendan,nista ne radim,nista ne pravim,sve u kafanu porucim i drugi sluze.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od cici 18/9/2012, 13:45

Rezervisali smo igraonicu f i odlucili ovako: Rodjendan salavimo tamo pozvana je najuza rodbina (babe, dede, teteke i strine) kome se ne svidja ne mora da dodje! ko hoce da pece prase, nek pece rado cemo doci posle 22 da ga pojedemo Wink
za tortu- najverovatnije cemo naruciti i ja napraviti neki (nisam expert ali kako rece Lena -osecam da treba ili tako nesto)
za posluzenje- lupam glavu uveliko.................napraviti,pa spakovati pa odneti ili debelo platiti i uzivati i danu pitanje je sad

Simona-ja vam zeli da sto pre slavite vas zajednicki rodjendan ili drugi kako ga zoves. Taj je meni ovako gledano, nekako jaci , vazniji i snazniji nego prvi. naravno da nije bilo prvog nebi bilo ni drugog ali...
ja licno voli rodjendan ili sam volela.uvek sam htela da ga slavim a moja mame je govorila imas 13,15,18,pa 25 i evo sad 36 rodjendan (pravili smo rostilj u dvoristu) nije to za tebe. Ali ja nisam odusstajala. volim drustvo, guzvu, punu kucu i nravno prljavae sudove i poklone kad gosti odu Wink
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od cici 26/10/2012, 14:00

Prosao je i taj znacaja datum nas prvi rodjendan as

Doslo je do promene plana, ipak je bila igraonica tj prostor u jednom privatnom obdanistu koji iznahmljuju za rodjendane. Znamo vlasnicu pa smo ga dobili za dz. Pice nase i milina. Hranu mi je napravio drug a finansirali babe i dede. Tortu slavljenicku smo narucili a ostale dve dobili od rodbine Wink
tako da smo se ove godine provukli, sto kazu kroz iglene usi. Moram da vam napisem, da mi je sad srce na mestu -obezbedila sam svom detetu proslavu rodjendana kakvu je zasluzio, ljubav moja mala osmeh srce
( svekrva kuka, kako nema para da mu napravi tortu, bice penzija 25 pa cu onda lol! ne treba hvalal, rodjendan je 21. znaci poludela sam)

stizu slike tortice.....
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od cici 26/10/2012, 14:02

Ovu sam ja izabrao da mi se navise svidja love
[img]Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 1z6qt68[/img]

ovo je slavljenicka love
[img]Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 Z8j7s[/img]
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od missile 26/10/2012, 14:11

Cici, prelepe torte! likeit

A tek Ciculjko kako je sladak dečkić! love
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od nina :) 26/10/2012, 14:41

prva torta marijina za prvi rodejndan
Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 Img13781
torta za 2 rodjendan i krstenje
Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 Img28051 Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 Pictures179



marijina za 3 rodjendan crtala sam od cokolade konturu treba da podseca na lap top
Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 74433356

mikijeva prva zajednicak torta kako je krstim 3 u 1 jer su bile 3 razlicite ispojene u gitaru .malo nas je toplota zazala jer je bilo 38 stepeni napolju ali zadovoljna sam bila na kraju sto nijr ceo slag otiso

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 Img41641v
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od Simona 26/10/2012, 14:42

Cici,
prelepo... a malisan presladak osmeh srce

cici ::...
Simona-ja vam zeli da sto pre slavite vas zajednicki rodjendan ili drugi kako ga zoves. Taj je meni ovako gledano, nekako jaci , vazniji i snazniji nego prvi. naravno da nije bilo prvog nebi bilo ni drugog ali...
...

Hvala :) U ponedeljak slavimo drugi rodjendan d d d Ove godine u czsr, sa socijalnim radnicima, Vilenjak, muz i ja i nasi roditelji. Vilenjak se buni sto nismo zvali jos ljudi. Ali socijalni radnici su nam tako odredili, rekli su da mozemo da pozovemo samo nase roditelje zbog malog prostora. U svakom slucaju nismo ni planirali mnogo gostiju za taj dan. Narucili smo slanise, tortu koja se Vilenjaku vise dopala na prvom rodjendanu i tako... Dobro, rodjendan u czsr nije bas nesto za prizeljkivanje, a ni onaj prvi bas nama nije bio veseo, ali to je valjda tako ove godine... Imacemo mi jos mnogo rodjendana...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od nina :) 26/10/2012, 14:43

sad tek vidim da su jako male akoocete da ih uvecam malo
ova marijina za 2 rodjendan i krstenje je ista stim da je druga slika sa vatrometom i svecicama
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od Simona 26/10/2012, 14:44

Nina,
premale su slicice ali deluje da su torte bile bajne...

Da li cete i vi slaviti i druge rodjendane deci?
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od Mirjana 26/10/2012, 17:03

Cici, slavljenik je lepši od sve tri torte srca srca srca
Je l uživao? Je l uopšte kontao da je on lice dana? Razz
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od Ema78 26/10/2012, 17:47

Ovo uopste nije lepo... ovakve torte se reklamiraju, a ja treba da izbegavam slatkise!!!

Salu na stranu, torte su fenomenalne !!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

KUTAK :: BEBE :: Razno

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu