KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

+68
Sami
shenon
plavaptica
maja76
anak
makababy
Masha UK
bebko
gagax81
viktorija
HappyGirl
Sofka
lolipop
senka
Gala
dragmilk
dra00
Clara17
catherine290505
mijaki
zoxa
Gramatika
Mali Princ
nacKa
caci
Pakki
SannI-AlL
mamajednogprinca
Botox
brinbili
Tinche
MAAKKI
missile
Xena
Struzzo
Marija86
Milijana
Shizika
*AIDA*
nesalela
lena
Mrvica
Simona
nina :)
MARA
djole42
Nefertari
maki79
dragana76ns
bobica83
Vuchica
bak
cufta
Orline
buby
korpica
KoMetaK
key
kasia
Sneza
maus
ninica2
cici
JocY
medolino
LaFolie
lilya
Tanja83
72 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 3 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Shizika 12/8/2012, 00:31

Evo vas, evo vas, evo vas! radost
Sretno otvaranje najljepsheg dnevnika! Ivona i Dushane, da imate sretno djetinjstvo uz svoje jako posvecene roditelje. Samo difovac i moze da postigne sve obaveze oko dvojca, treba tu kondicije. Very Happy
Mogu da zamislim kakav vam je tempo dok se ne uskladi ritam bebica.
Pariz, mila, veoma mi je drago da sad i sama mozesh da odgovorish na sva pitanja u vezi emocija koja si nam upucivala po povratku iz porodilishta. love
Uzivaj u odrastanju svojih b b , preslatke su bebice, narochito u vozicu, ja sam zaljubljena u prcaste profilchice. love
ljubav
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 3 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od medolino 12/8/2012, 09:06

Stigao umor,polako,probaj makar jednom kad oni zaspe da i ti odspavas tako ce ti biti lakse.Zezaju mamu i tatu,duse male Very Happy Very Happy
Probala si dojenje istovremeno,mogu da zamislim kakav je osecaj,caroban i odjednom nahranis oba deteta osmeh srce osmeh srce
Ljubim vas,uzivajte i sto vise odmarajte uz svoju decicu ljubav ljubav ljubav ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 3 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Milijana 12/8/2012, 22:21

Znala sam ja da cu uzivati kod Parizanke u dnevniku... srca srca srca
Ne znam sta mi je lepse, da li tekst ili slike...sve mi se svidja...
Dobro nam dosle zvezdice, ima li sta sjajnije od vas srca1

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 3 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Marija86 13/8/2012, 07:16

Jaooo srca mala..vidi ovaj vozic kakva slika osmeh srce
Prelepi su ,preslatki andjeli mali smajli angel smajli angel srce srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 3 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Struzzo 13/8/2012, 12:20

Srećno otvaranje najlepšeg dnevnika!!!!
srca srca srca srca srca srca srca
Mogu da pretpostavim umor, ali i sreću i ushićenje....polako, uverena sam da ćeš uspeti da ubediš decu da je mnogo zabavnije da sike u isto vreme i mic po mic uhvatićete i ritam...ali to ne može odmah....
Ljubim vas tako slatke i nežne...
srca1
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 3 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Xena 13/8/2012, 19:35

Pari SRECNO OTVARANJE NAJLEPSEG DNEVNIKA!
Citam pocetak nabijen emocijama i prosto ostajem bez teksta, nedostatak reci koje bi opisale ovu milinu, ali drugarice su vec sve rekle, tako da me ne grize savest Very Happy . Mogu samo da vam pozelim jos bezbroj divnih trenutaka, slicica i emotivnih tekstova u ovom dnevniku.
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 3 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od BiKsi :) 13/8/2012, 20:11

Samo da vas ljubnem! A ti ajde cesce kod frizerke! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 3 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od ninica2 14/8/2012, 14:46

Cao zvezdice bundevice,gde ste i kako ste??? Ljubim vas punoooo srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci cveće
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 3 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od missile 15/8/2012, 09:56

Parižanko, čestitam ti na najlepšem daru u životu, i želim sreću i zdravlje na ovim stranama! Bebice su... ma Zvezdice! b b Prave pravcate, sjajne! sunny Ali i borci, i to pobednici! Neka su nam živi, zdravi, veseli, i Bog da ih čuva, bar 100 godina čestitamo
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 3 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 15/8/2012, 17:42

Hvala Miss, hvala cure moje. Evo na kratko da se javim, ne zamerite, i dalje nemam vremena za sebe, pa cu vam i nove fotke neki 2.x postaviti.
Mi smo dobri, bili juce u savetovalistu na 1. kontroli.
Bebe su dobre, obe po 3180 gr, sto znaci da Zverka mnooogo bolje napreduje od seke.I dalje je tako.
Da ne davim sa merama, sutra, na mesec dana idemo da primimo vakcinu i odradimo UZ kukova-kontrolni. Nadamo se da skidamo sirok povoj, jer su vec lekari konstatovali da nema potrebe za tim, i da su im kukovi dobri.
Danas je tati i meni godisnjica nase veze, naseg zajednistva, i to 8.,te smo odlucili da na dasnji dan izvedemo nase Zvezde po prvi put.
Setnja uspela, te su presrecni roditelji se vratili sa decom kuci na rucak, uz sampanj...njega i vama sluzim.
Uzivajte!
ta[Only admins are allowed to see this image]ta ispred fontane koju sam vam zimus zaledjenu postavljala Very Happy
srecna mama
[Only admins are allowed to see this image]
srecna deca
[Only admins are allowed to see this image]
nazdravlje!
[Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 3 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Orline 15/8/2012, 17:50

Idi, bre, pariz, kakav divan post [Only admins are allowed to see this image]
Srećno vam bilo sve...i godišnjica veze i mesecdančić, i prva kontrolica.
A ti izgledaš...Nemam reči, pupu, gde stadoše one kile, ženo. Sijaš [Only admins are allowed to see this image]
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 3 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od medolino 15/8/2012, 18:25

Srecna vam godisnjica i mesecdancic osmeh srce osmeh srce
Prelepe fotkice,uvek budite tako veseli i nasmejani sa svojom decicom osmeh srce osmeh srce
Ljubim vas mnogo,mnogo,mnogo srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 3 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od LaFolie 15/8/2012, 19:07

SRECNA GODISNJICA srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Prelepe su slike, bas se vidi da ste srecni i da uzivate osmeh srce
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 3 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od BiKsi :) 15/8/2012, 20:40

Gde ste pilići milići, buckasti mačići, krofnice, šećeri, praškovi za pecivo, samo rastite i gojite se!

Srećna vam godišnjica veze, sa srećom da je i prva šetnja, eheeej, ma veliki ste već!

Mačići su lutke [Only admins are allowed to see this image] , vidno se ubucili, a limuzina im je odlična!

Fontana izgleda potpuno drugačije, a i kako ne bi, pored vas koji toliko sijate pored nje! Neće se ona više ni lediti, dovoljno će biti da vi budete u blizini! [Only admins are allowed to see this image]

Odlično izgledaš i super su ti spale kile, neverovatno brzo, za moje neke pojmove! Mačketino, lafffrrrrrrrrrrr, mrnjauuuuuuuu!

Ostajte mi zdravo i veselo!

I naravno, pu, pu, pu, usrale vas koke, sve komplet! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 3 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Sneza 15/8/2012, 21:15

srca srca srca srca kao što Biksi reče, svaka joj je Njegoševa Very Happy
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 3 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od MAAKKI 15/8/2012, 21:15

Mala ja tek sada stigoh na roditeljske, kao prvo neka je srecno otvaranje ovog dnevnika. Mila moja ti super izgledas, svaka cast, zvezdice su preslatke, malo malo pa sam se vracala na td da pogledam njihove slikice. Srecna vam godisnjica, prva kontrolica, samo neka napreduju i rastu angel angel
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 3 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od ninica2 15/8/2012, 21:47

Srecna vam godisnjica i mesecdancic zvezdicama-bundevicama pupupu kao secer su. osmeh srce osmeh srce ljubav ljubav ljubav
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 3 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od cicsa80 15/8/2012, 22:54

Happy stigla sa odmora a ja stigoh u raj....... srca srca srca srca srca srca srca srca Stvarno nemam sta pametno reci posle procitanog uvoda i slika. Milice......... Izgled 5*, sreca nemerljiva osmeh srce
Jel da da se dobro upravlja kolicima?
ljubav
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 3 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dragana76ns 15/8/2012, 23:09

Srecna vam godisnjica veze, uvek ovako srecni i nasmejani bili sa svojom decicom. Sve si i sama rekla srecni roditelji i srecna deca, a mi samo da potvrdimo da tako i izgledate...

Mama Pari [Only admins are allowed to see this image] k'o GROM [Only admins are allowed to see this image]

Ljubim te tvoje medenjake
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 3 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od maus 16/8/2012, 07:54

Pilici maleni neka vam je srecan 1. mesec osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce Lepote malene ljubim vas i grlim mnogo mnoooooooooogoooooooooo osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Neka vam je srecna i prva setnja...eeeeeeeeeeej nije to mala stvar i voznja u divnim kolicima.
Danas neka ne boli vakcina i tetka Mima ljubi rucice gde ce vas teta bocnuti.

Mala i Veljo neka vam je srecna godisnjica i jos mnogo lepih godina vam zelim.
Slike su super. Mala izgledas predivno. Kilogrami su odleteli u nepovrat, a cak ni umor ti se ne vidi na licu. A ni Velji Laughing mada je sakriven iz cvika Wink

v SAMPANJ CEMO OTVORITI OTVORITI I POPITI v

ZIVI BILI!! I srecni i zadovoljni love
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 3 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od djole42 16/8/2012, 08:47

Srećna godišnjica ,mesecdančić ma sve vam srećno bilo !

Zvezdice mile i ja bi uzivala u takom prevoznom sredstvu Very Happy

Pari najlepše ti stoji taj mamasjaj na licu !

Ljubi vas i voleeeeeeeeeee teta Djoleeeeeeeeeee!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 3 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od korpica 16/8/2012, 11:38

Slicice su divne osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Mama,koliko vidim,lepo si svukla kilograme,svaka cast.
Srecna vam godisnjica veze,jos je dugo,dugo godina slavili
Malim zvezdicama,Dusanu i Ivoni,srecan prvi mesec,zivi bili sto godina u zdravlju i sreci srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 3 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od bobica83 16/8/2012, 11:43

srca srca srca srca srca srca srca
Srecna vam godisnjica i prvi mesendancic!
Zvezde sjajne najsjajnije kako vi uzivate,rastite budite zdravi! A mama divna i zgodna,sija!
Ljubimo vas!
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 3 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od missile 16/8/2012, 11:46

Paris, srećna ti godišnjica ljubavi, i Zvezdama srećan prvi mesecdančić! c
ljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 3 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od cici 16/8/2012, 13:05

Prvo: srca Srecna vam godisnjica i mesecdancic srca sa malim zakasnjenjem.
Pu, pu, pu kako su slatki medenjaci maleni likeit
A ti zeno izgledas kao Zmajcek likeit
Neko, jel tata polozio tj dobio dozvolu za voznju kolica? lol! osmeh srce Moj je bogami polagao kod mene, pre nego sto sam ih pustila same u setnju lol!
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 3 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu