Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od bak taj 16/8/2012, 13:21

Srecan prvi mesecdancic, srecna godisnjica srca srca srca
Zvezdice su love love

bak

Broj poruka : 6807
Godina : 40
Datum upisa : 25.01.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 16/8/2012, 15:02

Very Happy
mama se topi za komentare...
hvala , drage moje.
jos malo i krecemo po bocu.
Danas pala setnja i do Save...u setnji su ko bube, ali kuci...
no, cim sam ja na kompu, sve je pod kontrolom, zar ne? lol!
Dusan je osut vec 7 dana po licu,pa se i po telu prosirilo...babica sumnja na stafilokok pokupljen u priv. klinici gde su bili na 1. pregledu, a dr iz Doma zdravlja kaze da to nije nista, ciscenje koze u oprvih 6 nedelja,i samo povidon jodom...
no, ne spada to njemu od josa. Mislim da nam ne gine neki kortikosteroid,ili antibiotik...videcemo. Bas mi ga zao, a i Ivona poprimila malo od njega.
evo pozdrave vam salju bata i seka [Only admins are allowed to see this image]
a kako to trenutno izgleda...[Only admins are allowed to see this image]
a kg... :lol!:pa znate kako ja umem da stanem za slikanje lol!
ajde cure, vidite taj stomak od bar neka 4kg...miske i noge mi ne vidite Very Happy jos malo i kupujem pojas za porodilje...iste marke ko za trudnice, nego se ne secam sta mi doca rece da l posle 4 ili 6 nedelja tek smem.
odoh da nas spremam...
ljubac!

dr mali pariz

Broj poruka : 22930
Godina : 38
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od LaFolie taj 16/8/2012, 15:07

Joj kako su slatki, porasli su, nisu vise onako malecki smajli angel
Kako tata super spava!!! Uziva pored pilica!!!!!

Jadnicak Dusan, nadam se da se osuo od vrucine, a ne od bestija, drizm fige da sto pre prodje osip i da Ivona ne dobije osmeh srce

LaFolie

Broj poruka : 3417
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od medolino taj 16/8/2012, 15:25

Cim mamica stigne da napise nesto i nama sve je pod kontrolom osmeh srce
Srecno na boci i da ih sto manje boli!
Nadam se da ce Dusana sto pre proci i da nije neka bestija...mozda mu smeta kremica ili kupka za kupanje...
Cekamo utiske sa vakcinisanja i znam da ce oni biti mirni i da ce sve to hrabro podneti Very Happy

A slicice,su predivne,ova druga je bas bas dobra osmeh srce Kako tata uziva pored svojih zvezdica b b

Sto se kilaze tice,videces kako ce to brzo da nestane, super si dovela liniju,jos koji mesec i vracas se na normalu yes

Ljubim vas poljubci poljubci poljubci

medolino

Broj poruka : 2608
Godina : 29
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mrvica taj 16/8/2012, 15:54

Pari, cestitam na godisnjici i na prvoj mesecnici...
Svaki put ga pogledam tvoje zvezdice i vas sa njima, sva zatreperim od siline ljubavi. Tako zracite da to nije normalno. Prelepo.
Nasa babica je nama rekla da bebe hoce da se ospu u prvih dva meseca, da se ciste da se ne uplasimo. Hvala Bogu pa nas zaobislo, mada stalno ima one bele tackice od vrucine. Nadam se da je to i kod vas pa da ne morate koristiti antibiotike.
Linija ti je super, eee, zeno, pa blizance imas, odlicno izgledas. Ne sumnjam da ces ti to uskoro dovesti u stanje kao pre trudnoce, pogotovo sto imas akciju duplu.
Meni je dr rekla pojas moze posle 6.nedelje, ili ranije ako su nestale krastice. Ja ga nosim svaki dan od te kontrole, znaci od 6.nedelje, a pre toga sam kupila 2 pamucnih gacica dubokih koje su me stegnule kao pojas, cisto da ne budem skroz opustena.
Ljubimo dve smizle slatke...

Mrvica

Broj poruka : 3133
Godina : 36
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 16/8/2012, 21:05

Cestitam, pa oni su potpuno neverovatni. Dobro je da su na slikama, ja bi ih uzivo 'ladno pojela

cufta

Broj poruka : 5397
Godina : 48
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj 16/8/2012, 23:48

Cestitke za mesecdancic i godisnjicu!!!
DIvni ste i topim se kad god vas vidim, a pogotovu ove malene kiflice!!!
Odusevila me ova slika kako spavaju sa tatom i ona sa kolicima u setnji! love love love love
A mama - grom! KO da se nije ni poradjala, jos desetak dana i ode i stomace Very Happy

KoMetaK

Broj poruka : 7149
Godina : 43
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od LaFolie taj 16/8/2012, 23:49

skinuce to malo stomaceta vrlo brzo vođenje ljubavi

LaFolie

Broj poruka : 3417
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 17/8/2012, 09:31

Jel se to Dule i Ivona dodoruju ručicama! b b Neverovatna srce srce malena, kakva milina gledati ih na slikama, mogu samo da sanjam kako je gledati ih uživo! likeit
Ljubac za batu i seku cmoka
Ljubac i za super mamu Parižanku cmoka
Pozdrav za srećnu porodicu! family

missile

Broj poruka : 8191
Godina : 46
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lena taj 17/8/2012, 12:06

Medenjaci jedni lepi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] Svi ste mi ki upisani, pu, pu, sto rece nasa Biksi!!!

lol!

lena

Broj poruka : 4094
Godina : 46
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 17/8/2012, 13:36

Srecno sve sto je bilo ( da ne nabrajam), citam redovno i po nekoliko puta se vracam na slike... oni su premedeni, divni... i mnogo slatki ovako mali, kad im je sve veliko, a onda od jednom, u to vise ne mogu da stanu srca

Milijana

Broj poruka : 5171
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maki79 taj 17/8/2012, 15:11

Parizankice cestitam na mesendancicu i godisnjici. Slike su prekrasne, prosto ne mogu da se odlucim koja je lepsa. A ti si super riba kao da nisi do pre mesec dana imala dve beke u stomaku.

maki79

Broj poruka : 1884
Godina : 37
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cicsa80 taj 17/8/2012, 15:28

Palcici osmeh srce Nadrugoj slici kao da se drze za ruke. srca Tata sa osmehom pored svoje dece... Milina!

cicsa80

Broj poruka : 2719
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tinche taj 17/8/2012, 16:06

Duse moje najmilije...citam i ne skidam kez sa lica...

Znas da sam htela sve na miru da iscitam...da upijem svaku tvoju rec...svaki zarez...svaku sliku prelepih krofnica, cupavih, guzavih, trtavih...sada vec matorih...pa mesec dana je velika stvar!!!

Divne su dezdice vase...i divni ste ti i Velja...napokon ste docekali vasu srecu i sada uzivate u njoj...a tek cete kada se ritmovi ustale, izbace nocni podoji...prodju grcici i osipi...
Vremenom je samo lakse...i lepse!

Jedva cekam da vas vidim...da tebe stisnem (a i Velju, sto da ne? Razz ) a dezdice udahnem...pa jos jednom...pa ljubnem stopalca malena...stipnem dupenca slatka...i sapnem im koju na uvce...da samo oni cuju! Da ih teta Tina voli odavno vec...
[Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]

ja '79. neprohodni jajovodi, hipotireoza, ir
mm. '77 sve ok
nov 2009. IVF beta 156
jul 2010. rodio se Aleksandar [Only admins are allowed to see this image] 
sep 2012. prirodna trudnoca
apr 2013. rodjena Teodora [Only admins are allowed to see this image] 

Tinche

Broj poruka : 6443
Godina : 37
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MARA taj 18/8/2012, 09:22

Pari ne brigaj ya osip,i Viktor je imao isti i trajao je citavih mesec dana,nije to nista strasno to i jeste ciscenje koze.Kod nas je izgledalo strasno,bar po licu,4 puta za taj mesec bili u Sk i sve analize su bile ok.Prosao bez antibiotika,sam po sebi.
A sad duse tvoje mekane i mile,kako su samo zadovoljni u prvu setnju krenuli,divno.Mama ti stvaro izgledas super,s obzirom da si se pre samo mesec dana porodila.Moj stomak je do skoro izgledao kao trudnicki u 5-om m,sad vise ne toliko,kao da sam na pocetku Wink .
Ova slika gde se pilici gledaju malo je reci da sam odusevljena,duse dve mile.A jos kako spavaju s tatom srca srca ljubav cista ljubav.

MARA

Broj poruka : 5409
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 18/8/2012, 09:38

Evo me i ovde malcice Very Happy
mare, kako da ti kazem, sad cekam bas da se familija smiluje i odemo kod koznog na kontrolu,da vidi dr da li mu data kremica odgovara ili ne.
Mislim da je u pitanju kortikosteroid, jer je za sifru dobio L20, cini mi se, a mislim da je to neko zapaljenje koze. I neverovatno koliko se od prvog mazanja te kreme, koja se pravi u apoteci po meri, dosta povuklo, sada vec i da nema,a samo je 2 dana proslo.
Sta god da je, dobro je da su dr reagovali i potrefili. Okce je konacno prestalo da mu krmelja od hloramfenikola, acidi borici nista mu pomogao nije.
odoh da pokusam bar nekog da spremim.
Ljubim vas, i hvala na svakoj reci upucenoj nasim Zvezdama! [Only admins are allowed to see this image]

dr mali pariz

Broj poruka : 22930
Godina : 38
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od medolino taj 18/8/2012, 09:46

Spremaj ti svoje zvezdice i onako ih malo izljubi za mene osmeh srce osmeh srce
poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac

medolino

Broj poruka : 2608
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od brinbili taj 18/8/2012, 13:28

Prvo da se malo stidim:oops: Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed ...koliko ste vec ispisale,a ova tetka zabusava Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Neka bude srecno i bezbrizno djetinjstvo nasim zvjezdicama i da dugo citamo samo lijepe stvari u vasem dnevniku.[Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image]

Pariz,mnogo sam srecna zbog vas i divim ti se kako postizes sve,pa i da se redovno ovdje javljas:queen:

Djeca su ti prelijepa[Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]

brinbili

Broj poruka : 1989
Godina : 32
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cicsa80 taj 19/8/2012, 15:05

Happy family srca Sta kaze kozni? Ljubim vas puuuuuuuno!

cicsa80

Broj poruka : 2719
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Botox taj 19/8/2012, 16:01

draga mama Pariz :)
danas pristupih dnevnicima, i sa zadovoljstvom iscitah sve i fotkice upih <3 <3 <3 <3
prelepo!
vec sam negde napisala, jako mi je drago sto ste se tako brzo prilagodili jedni drugima, sto ste super, nasmejani, zdravi, pu pu pu ....
zvezdice su predivne
mama i tata sijaju
ali zaista poseban kompliment tebi mama pari
ne znam ja jel fora za fotkanje, ali linija ti je va va vum :) prava!
ljubim vas

Botox

Broj poruka : 4343
Godina : 30
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cici taj 19/8/2012, 22:32

Draga Pari, kako su porasli slatisi maleni angel angel
vidim, tata uziva sa njima yes
da to prodje sto pre, sigurno jesu potefili cim se povaci. samo nemoj odmah da prestanes da mazes kad se povuce skroz, vec ispostuj dane koji su tirekli da mazes. te gadosti vole da se vrate. bravo za okce. i mom Stefan je skoro dva ili tri meseca krmeljalo oko. bio mu je zapusen sluzni kanal. ali sve to prodje.
super zeno, ljubac za vas
ff ff ff

cici

Broj poruka : 2605
Godina : 40
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 20/8/2012, 09:43

Koliko ja vas sve volim, samo da znate osmeh srce
d

maus

Broj poruka : 14076
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamajednogprinca taj 20/8/2012, 11:35

Joj sto su slatki ove zvezdice su najlepse kako se samo gledaju uf uzivajte u svakom momentu sa njima ni su najvece blago smajli angel smajli angel srca srca srca srca

mamajednogprinca

Broj poruka : 253
Godina : 27
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Simona taj 20/8/2012, 11:39

Divna decica a i ti super izgledas :) Pozdravcici za vas osmeh srce osmeh srce

Simona

Broj poruka : 7891
Godina : 47
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SannI-AlL taj 20/8/2012, 14:29

EeeHeeeeej Mala i Zvezdice najsjajnije!Dobila sam pristup roditeljskim str. igra radost radost igra , pa poletela u vaš dnevnik.Pročitala sam tvoj uvod-obara kao i uvek i poletela na 7 stranu.Posle ću polako da vas čitam i pratim kako rastete Zvezdanići,a sad samo da vam poželim SREĆU,SREĆU,RADOST!!!
Ljubim vas jako,najjače
[Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image]

SannI-AlL

Broj poruka : 1523
Godina : 45
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 15:07

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh