KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

+68
Sami
shenon
plavaptica
maja76
anak
makababy
Masha UK
bebko
gagax81
viktorija
HappyGirl
Sofka
lolipop
senka
Gala
dragmilk
dra00
Clara17
catherine290505
mijaki
zoxa
Gramatika
Mali Princ
nacKa
caci
Pakki
SannI-AlL
mamajednogprinca
Botox
brinbili
Tinche
MAAKKI
missile
Xena
Struzzo
Marija86
Milijana
Shizika
*AIDA*
nesalela
lena
Mrvica
Simona
nina :)
MARA
djole42
Nefertari
maki79
dragana76ns
bobica83
Vuchica
bak
cufta
Orline
buby
korpica
KoMetaK
key
kasia
Sneza
maus
ninica2
cici
JocY
medolino
LaFolie
lilya
Tanja83
72 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 21 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od cicsa80 16/10/2012, 23:11

Majka, deca su vam divna, bas se vidi nega Very Happy koza im je prelepa, Iv mi pokazala peticu srca Duci-bas pravi decak, sto bi babe rekle "muska glava" srca
Srecano vam prvo tromesecje, dobili ste 5* osmeh srce
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 21 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Mrvica 16/10/2012, 23:12

Pari, jeste dugacak ali divan post. Svaku sam rec s odusevljenjem upijala. Koliko ljubavi i ushicenja u svakoj tvojoj recenici. Suza se prikrala u uglu oka, i rekoh sebi necu cmizdriti nad tim lepim recima, ali ne vredi. Kao da gledam s kojom paznjom i strpljenjem prilazite svojoj deci, kako pomno pratite svaki njihov pokret, svaki nov gest...
Sta reci, nego divno!!!
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 21 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 16/10/2012, 23:15

Very Happy
sad cu ja cmizdriti nad vasim lepim recima upucenim nama!
Cile, hvala na 5 sa zvezdom!!
Mrvo, naidju tako nekad reci...same od sebe, naprosto sw otkidaju jer se u meni guse, tiskaju... [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 21 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od maus 17/10/2012, 08:45

Zaboravna tetka Mima v v v v
Duse mile, srecan vam 3. mesec love love Lepote moje mile najlepse, slatkice, medenice, pufnice, dobrice, mazuljice. Kako lepe slike osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce Odusevljena sam, odusevljena.
Mala, prvo jednog bambija za mene Very Happy
Sto ti znas da coveku nateras suze na oci...Divan post, divan...
Sve vas mnogo, mnogo, mnogo volim sreca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 21 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od missile 17/10/2012, 09:16

dr mali pariz ::
[Only admins are allowed to see this image]
Srećno prvo tromesečje Zvezdama iz Pariza!
Nemam reči da opišem kako ih vidim, osim kao - savršene!!!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 21 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od missile 17/10/2012, 09:17

P.S. Levo - Duci, desno - princeza Iv!!!! Wink
radost
Definitivno nema više zabune!!!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 21 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od zoxa 17/10/2012, 09:24

Draga mama, predivna su ti djecica [Only admins are allowed to see this image]
post savrsen, njezan. Drago mi je sto se dobro snalazite, nisam ni sumnjala.
Pozdrav veliki divna porodico!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 21 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od lilya 17/10/2012, 10:56

smajli angel smajli angel
Tekst bi bio suvisan osmeh srce osmeh srce
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 21 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od bak 17/10/2012, 11:08

Sta reci! Molim bambija lol!

Ostala sam bez teksta i njihovim slikama i tvojim tekstom. Ljubav cista srca srca
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 21 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od mijaki 17/10/2012, 11:39

srecan prvi kvartal, msm da se izrazim kako sam navikla!!!! lol!
da budu tako lepi i napredni i dalje, a mamine reci bi i kameno srce otopile.... srca srca srca
ljubac za zvezdice medene usne

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 21 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od cici 17/10/2012, 14:22

I od nas sa malim zaksnjenjem
srca SRECAN 3-ci MESECDANCIC srca
Kako su medeni, cakani love love ipak su najsladji su dok su mali Wink
Ljubimo vas drugari ljubav ljubav ljubav
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 21 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Tinche 17/10/2012, 14:56

Mili moji...prosto sam utonula u tvoj post...cak i kod treceg citanja knedla u grlu nije bila manja...

Uvek si znala da dirnes, rasplaces...oboris sa stolice negog svojim recima. Mada je cesto, secam se, samo tvoj pogled bio dovoljan. Znas na koju sliku mislim...

[Only admins are allowed to see this image]
Elem...molim tri bambija! Lepo upakovanih za poneti tamo u novembru!
Dezde su vidno porasle, uozbiljile se...pogled im je sve bistiji i opasniji!

lol!
A sto su tek lepiiiiii, nije sto su nasi...lutke moje male mirisne!

[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 21 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od JocY 17/10/2012, 16:20

Joj Pari sad citam tvoj post, divan draga kao i uvek. Pun emocija, toliko da mogu da ih namirisem... Ljubim tvoje zvezdice i nek im je srecan mesecdancic... srca srca
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 21 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od caci 17/10/2012, 17:25

sta reci a da vec nje receno osmeh srce
predivan post ,dirljiv kao i uvek srca
a b b nemam reči
dva preslatka mala angela naočare naočare naočare
zagrljaj zagrljaj poljubac poljubac
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 21 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od BiKsi :) 17/10/2012, 18:12

Kakva ljubav majčice mila! [Only admins are allowed to see this image]
Oni su krofne jedne ušećerene! Ma pravi slatkiši! [Only admins are allowed to see this image]

Samo se ti nama češće raspiši, kad te čitam ovako kao da sam tu negde, s vama! Sve mogu da osetim, naročito to vaše devojačko maženje!

Za medenjake mile šaljem pregršt poljubaca! Ducija posebno ljubim u butkice mile! Za Iv poseban poljubac u vratić mekani!

Šta drugo da kažem, sem blago vašoj deci što vas za roditelje imaju! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 21 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od MAAKKI 17/10/2012, 21:30

Mile duse dve, kako su samo narasli smajli angel smajli angel

Mala tvoje postove uvek procitam nekoliko puta, volela bih da i ja umem tako da baratam pisanom recju, jer ti kada preneses svoja osecanja na ove stranice imam osecaj da vas gledam uzivo i da sam deo vasih zivota. likeit
Samo se ti raspisi do mile volje i koliko ti ta dva vrtiguzica dozvole srca srca
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 21 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od buby 18/10/2012, 08:44

[Only admins are allowed to see this image]
tri srculenceta za tri do sad najlepsa meseca vaseg zivota...uzivajte
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 21 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Clara17 18/10/2012, 09:20


Srecan 3. mesecdancic ZVEZDICI MEDENI!
Pari,draga moja,divna su ti decica...ma svi ste divni....kako li ce samo uzivati Iv i Duci jednog dana u ovim redovima...
Draga uzivajte samo i dalje!Volimo vas puunoooo

Clara17

Broj poruka : 34
Datum upisa : 09.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 21 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Tanja83 18/10/2012, 12:02

osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce


Kakav divan post osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Jezila sam se i uzivala citajuci srca srca srca srca srca srca srca srca

Sta reci sto vec drugarice nisu rekle???

DIVNI STE,DIVNI STE,DIVNI STE srca srca srca srca srca srca srca

Ljubim vas do neba i nazad love love love love love love love
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 21 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Tanja83 18/10/2012, 12:05

dr mali pariz ::
[Only admins are allowed to see this image]

Mala mama i mali tata osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce


Srece moje lepe srca srca srca srca srca srca srca
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 21 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Tanja83 18/10/2012, 12:35

buby ::
dr mali pariz ::J
-bebe imaju 3 straha najveca-od napustanja, vetra i propadanja.
I zaista je tako.
yes yes ..meni je dunja ovaj od propadanja dugooo imala...i to je taj prvi urodjeni strah...stalno se trzala i odjednom ispravi ruke sa prsticima kao da propada

Potpisujem u potpunosti Buby yes

Meni je Matija dugo imao taj strah od propadanja da smo ga cak vodili kod neurologa jer nisam znala da je to toliko normalno.On je imao bas izrazeni strah tipa,krenem da ga spustam na krevet,on se ukoci,rasiri ruke i sake i jako uplaseni izraz lica sa "rasirenim" tj "izbecenim"(ne znam kako da se izrazim a da bi vam pribliznije objasnila) ocima i to je trajalo sigurno do 4 meseca.Duvanje u lice je isto toliko izazivalo strah da tog momenta ostane bez daha,upasenog lica i zatvorenih ociju.Sada kada im duvam u lice cepaju se od smeha i kao da traze jos Very Happy
Prof. Dimitrijevic,kod koga sam vodila Matiju,mi je ovako objasnio,bebe,posebno kod blizanacke trudnoce,imaju manjak mesta u stomaku,i beba gde god se okrene udara u zid materice(sto je isto i kod jedne bebe).Kada se rodi,stah od propadanja je zbog toga jer oni misle da tonu tj propadaju,dugo im treba da se naviknu da ne udaraju u zidove materice.To je jos i posledica nezrelosti CNS,najcesce kod prevremeno rodjenih beba ali i kod beba rodjenih u terminu(moj Matija je rodjen u 39 nedelji pa je imao tu nezrelost).Imao je jos i "pogled zalazeceg Sunca i refleks sisanja(krivljenje usta na jednu stranu) to je sve nezrelost CNS i sve je to normalno do 6 meseca kao i bljuckanje hrane kao kod nase Iv

Eto to je moje iskustvo sa Matom,mozda nekome bude od pomoci jer ja nisam znala da je sve to normalno pa smo ga vodali kod svih mogucih doktora v
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 21 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 18/10/2012, 12:46

Hvala draga na svom iskustvu.
Ni moji ne uzivaju prilikom spustanja u krevetac,ali kod Iv se sit. menja,ona sad ,posto je uspavam u narucju, kad krenem da je spustam, rasiri ruke i isteze se kao Supermen, ili kao atleticari prilikom skoka preko sipke,a onda tone u san... Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 21 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od medolino 18/10/2012, 16:10

Ala ja kasnim Embarassed
Zvezdice nase divne neka vam je svaki mesec ispunjen ljubavlju,srecom i veseljem osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Lepo mi rastite i napredujte i budite uvek tako zavodljive i neodoljive osmeh srce
Dusice malene,sijate u punom sjaju b b
Uzivajte u roditeljskim avanturama sa vasim bebicama family

Ljubim vas mnogo,mnogo,mnogo poljubci poljubci poljubci
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 21 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od KoMetaK 18/10/2012, 16:34

Mali veliki medenjaci, neka vam je sa srecom 3. mesecdancic!!!! Very Happy Very Happy Okruglice ste prave, taaako cu da vas stipkam i gnjavim, samo da se uklopimo sa mamom i tatom! yes likeit likeit

Mama Pari, avatar je za 10!!! likeit love
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 21 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Sneza 18/10/2012, 18:01

Jaooo, kako su porasli, medenjaci medeni. Pu, pu, pu
Pari, oni meni jako liče, verovatno tebi ne? Meni to svi govore za moju decu ali ja ih tako ne vidim. Ivona i Dušan mi zaista neverovatno liče.
A ti, majko, blistaš.
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 21 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu