KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+70
JecaPereca
Likoli
beta
breskva
darling_buds
anela
ciklama
nacKa
Simona
zoxa
Tanja83
Ema78
jaca*caca
noja
maus
Deni
menora72
Xena
ananana
maki79
Struzzo
Djordjee
bak
veki1
ninica2
cufta
mare41
dragana76ns
dr mali pariz
Erata
Annie
Dacaa
red
grudva
vasilija1980
lolipop
Mirjana
missile
korpica
Anavi
ahosame
cicsa80
Gramatika
SannI-AlL
KoMetaK
mijaki
saška
JocY
LaFolie
heart84
hany
bulevarka
BiKsi :)
ivi
pegaz
MAAKKI
maruska
anak
Jelica
dra00
sareni leptir
lilya
lilly13
Orline
medolino
bebica mala
Vuchica
djole42
daxi011
laKole
74 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 24/8/2012, 20:11

Jao, maruška, pa to su divne vesti Korak po korak na putu do bete + - Page 21 275568
Nisam skroz ispratila tvoju priču, ali sam negde shvatila da sumnjaju na kancer. Znači, definitivno nije potvrdjeno
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 24/8/2012, 21:29

Maruska stvarno divne vesti likeit .Sad polako po planu ,a dogodine bar jednu beba da ljuljaš srca
Grama bravo za srce love
Pegaz igracice bravo bravo bravo
Bulevar sretan početak bockanja i ceo postupak,a rezultat da bude bar jedna beba
Meta srca srca navijam jako,najjače za isti scenario kao kod Male
Korak po korak na putu do bete + - Page 21 1308272ocrozibjdq
Koračaljke
Korak po korak na putu do bete + - Page 21 2397616i30b48syg1
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 24/8/2012, 22:35

jaca*caca ::Pokušavajući da se uključim posle letnje pauze,i ispratim šta se sve dešavalo,čitala sam postove onako brzinski,i na kraju mi se sve izmešalo,naravno...Skontala sam da su Meti radili aspiraciju neki doktori iz Libana ,koji su pri tom svo vreme pevali ??!!! sestro slatka Haos!
Ko su da su,vidim da ima 7 lepih ćelija,tako da draga Meta meni je to odličan start,i želim ti uspešan postupak.
Pegaz, roda roda roda
Bulevar,pa ti se meni bockaš,jeeeeeeeeeee.... napred scuro napred scuro
Ono za kafanu ,dobra ideja,gde beše u Masarikovoj? Ček jel' kafana ili bircuz? Ja sam ZA ,svejedno... Laughing

Mačko moja još se ja pitam gde si ti ? Jel još sunčaš guzu ili si krenula u nove pobede ? Laughing
Počela sam sa bockanjem .Danas mi je naša Dragana bila medicinska sestra i slatko me ubola doktor pa mi bilo nekako lakše .
Kafanu je otkrila Ninica pa će nas voditi jedan dan kada se sve organizujemo ne bi bilo loše da se vidimo uživo vreme je više mada se neke od nas i lično poznaju ali ovde ima divnih devojaka koje možda i vidiš a ne znaš da su to one d

Ljubim te puno pa se čujemo od ponedeljka sam opet na vatrenoj poziciji , gotov mi GO tuga
Hvala svima na lepim željama ja verujem u uspeh što želim i svima vama držim fige za sve nas najbolje ste srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 24/8/2012, 22:40

Maruška tebi jedan poseban usne divna vest , sada možeš da se opustiš i da polako kreneš našim putem tu smo za sve što treba .
Grama dušo trudnica
Pegaz beta
Metak beta
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 24/8/2012, 23:05

Maruška, divne vesti! Korak po korak na putu do bete + - Page 21 561840
Bockalice, bravo!
Koračaljke, svaku sreću želim svima! Korak po korak na putu do bete + - Page 21 21831
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 25/8/2012, 09:42

Meta srećno na transferu danas.... ljubav

Ja sam vam, drage moje, išla jutros na bocu, svratim posle da kupim utrogestan trebaće mi još, i... kupim onaj kućni test... Embarassed ali možda ga neću ni uraditi,
pa luda sam nego šta...
posle svratim u prodavnicu (msm sve to sa mm) i kupim sastojke za tortu i danas ću da pravim tortu onako bez razloga v
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 25/8/2012, 09:44

maruska ::Pratim vas i radujem se svakom vasem novom koraku.
Nove trudljace cestitam od srca!
Nisam samo sigurna sta se desava sa Anak, verovatno je na nekoj od tema javila rezultate bete.
Mame, uvek me obradujete svojim dolaskom na ove stranice. Vidim slike, klinci su vam sjajni.
Pegaz, Meta, Bulevar, molim se svim srcem za vas!
Kod mene ima lepih vesti: Danas mi je stigao HP nalaz i nema kancera ni na jednom od poslatih uzoraka. U septembru mi skidaju miome a u martu, ako Bog da, ulazim u postupak VTO.
Sve vas ljubim!
x x x x x x x x x x x x x x x x x
Pegaz, Metice kometice
wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
Bulevar i ostale bockalice, navijam i za vas jumping jumping jumping
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maruska 25/8/2012, 10:02

Pegaz, ne treba ti test, trudna si! To ce pokazati beta za neki dan. Test je samo jedna trauma vise, nepouzdan je i mislim da je za njega rano. Opusti se i uzivaj u prvim danima trudnoce.

Hvala devojke sto brinete za mene.

Ori, draga, ja imam kancer endometrijuma. Ovaj dobar rezultat mi eventualno omogucava da probam sa vto pre nego sto mi izvade matericu. Imam najvise dve godine, pod uslovom da se promene na sluznici ne vrate ranije. To je moj slucaj u tri recenice. Ja nekako verujem da ce sve biti ok.

Anak, draga sto te nema ovde?

maruska

Broj poruka : 48
Datum upisa : 02.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 25/8/2012, 10:11

maruska drago mi je da je rezultat dobar! likeit
pegaz, samo uzivaj, kucni test meni nije bio pouzdan, ali te potpuno razumem sto si ga kupila....i ja bih ponovo!
ljubim vas puuuunooooo

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 25/8/2012, 10:43

maruska ::Pegaz, ne treba ti test, trudna si! To ce pokazati beta za neki dan. Test je samo jedna trauma vise, nepouzdan je i mislim da je za njega rano. Opusti se i uzivaj u prvim danima trudnoce.

Hvala devojke sto brinete za mene.

Ori, draga, ja imam kancer endometrijuma. Ovaj dobar rezultat mi eventualno omogucava da probam sa vto pre nego sto mi izvade matericu. Imam najvise dve godine, pod uslovom da se promene na sluznici ne vrate ranije. To je moj slucaj u tri recenice. Ja nekako verujem da ce sve biti ok.

Anak, draga sto te nema ovde?


Jao draga maruska ja nisam ranije upratila tvoj slučaj pa sad čitam No ... dušo biće to dobro sigurno uspećeš ti... hvala ti do neba na ovim divnim rečima da sam trudna... ljubim te cmoka

Mijaki hvala na razumevanju love

Ostale cure cveće

pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 25/8/2012, 10:43

maruska ::

Ori, draga, ja imam kancer endometrijuma. Ovaj dobar rezultat mi eventualno omogucava da probam sa vto pre nego sto mi izvade matericu. Imam najvise dve godine, pod uslovom da se promene na sluznici ne vrate ranije. To je moj slucaj u tri recenice. Ja nekako verujem da ce sve biti ok.

Anak, draga sto te nema ovde?

Bože, izvini Shocked Ma dal je moguće ako nema ništa u uzorku sada da ipak postoji. Baš mi to...Ja se nadam da će ti se snovi ostvariti i što pre postati majka. ali prvenstveno ti želim dobro zdravlje, maruška naša Korak po korak na putu do bete + - Page 21 561840

Anak je pisala na VTO dnevnicima iz prirodnog ciklusa, pozitivna joj je beta, ali nije nešto previsoka, pa je ona skeptična, što je razumljivo, ali se bezbroj puta pokazalo da sa takvom betom bude jedna lepa beba, pa mi navijamo sad
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 25/8/2012, 10:44

Pegaz, pa jesi, ima da letiš kao tvoj nick kad uradiš betu
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 25/8/2012, 11:41

maruška, od sveg srca ti želim zdravu bebicu što pre! A najviše na svetu- dobro zdravlje! A biće, hvala Bogu, vidiš da su nalazi dobri! Korak po korak na putu do bete + - Page 21 275568

Pegaz, doleteće vest o velikoj beti! Korak po korak na putu do bete + - Page 21 38642
Meta, piši kako je bilo...
Koračaljke SREĆNO!!!! Korak po korak na putu do bete + - Page 21 85613
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 25/8/2012, 11:45

Samo da mahnem od nas petoro Very Happy Mama i cetiri pilencetakoja se super razvijala do juttros. Sonja je predlozila vracanje sva 4 zbog godina i prethodnog iskustva,a embriolog je svec bila uzanrala 2 za vracanje,ali se slozila da se vrate 4. Pokazali nam ih kako se razvijaju i dali snimak,dusice male! Odoh u horizontalu pa se javljam veceras ili ujutru opsirnije i da vas procitam. Badava sam se bojala, tim je predivan,moja iskustva neverovatna,kakav go ishod da je na kraju. Cena manja na kraju nego u Srbiji. Pisem s fona,pa izvinite za greake.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 25/8/2012, 11:46

Samo da mahnem od nas petoro Very Happy Mama i cetiri pilencetakoja se super razvijala do juttros. Sonja je predlozila vracanje sva 4 zbog godina i prethodnog iskustva,a embriolog je svec bila uzanrala 2 za vracanje,ali se slozila da se vrate 4. Pokazali nam ih kako se razvijaju i dali snimak,dusice male! Odoh u horizontalu pa se javljam veceras ili ujutru opsirnije i da vas procitam. Badava sam se bojala, tim je predivan,moja iskustva neverovatna,kakav go ishod da je na kraju. Cena manja na kraju nego u Srbiji. Pisem s fona,pa izvinite za greake.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 25/8/2012, 11:47

Ooo, ljubim mama koku i četvoro pilića Korak po korak na putu do bete + - Page 21 275568
Ja nekako ne sumnjam u pozitivan ishod. pariz ti je pelcer dala Korak po korak na putu do bete + - Page 21 275568

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 595783 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 595783 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 595783 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 595783 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 595783 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 595783 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 595783
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 25/8/2012, 11:56

Metaurina ::Samo da mahnem od nas petoro Very Happy Mama i cetiri pilencetakoja se super razvijala do juttros. Sonja je predlozila vracanje sva 4 zbog godina i prethodnog iskustva,a embriolog je svec bila uzanrala 2 za vracanje,ali se slozila da se vrate 4. Pokazali nam ih kako se razvijaju i dali snimak,dusice male! Odoh u horizontalu pa se javljam veceras ili ujutru opsirnije i da vas procitam. Badava sam se bojala, tim je predivan,moja iskustva neverovatna,kakav go ishod da je na kraju. Cena manja na kraju nego u Srbiji. Pisem s fona,pa izvinite za greake.

Ajde, mama, ležanje, bebema to prija u prvih nekoliko dana. Tako meni rekla dr na ET. Korak po korak na putu do bete + - Page 21 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 951205
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 25/8/2012, 11:57

bebAma prija Razz
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zoxa 25/8/2012, 12:02

Meta ljubimo ja i Nina vas petoro usne
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Simona 25/8/2012, 12:09

Metaurina ::Samo da mahnem od nas petoro Very Happy Mama i cetiri pilencetakoja se super razvijala do juttros. Sonja je predlozila vracanje sva 4 zbog godina i prethodnog iskustva,a embriolog je svec bila uzanrala 2 za vracanje,ali se slozila da se vrate 4. Pokazali nam ih kako se razvijaju i dali snimak,dusice male! Odoh u horizontalu pa se javljam veceras ili ujutru opsirnije i da vas procitam. Badava sam se bojala, tim je predivan,moja iskustva neverovatna,kakav go ishod da je na kraju. Cena manja na kraju nego u Srbiji. Pisem s fona,pa izvinite za greake.

Uzivajte mama i pilici zagrljaj

Pozdravcici za koracaljke ff
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 25/8/2012, 13:07

Meta bravo, ej to će uspeti definitivno pa 4 šanse g radost tapšanje
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 25/8/2012, 14:07

Jeeeeeeeeeee trudnica b b b b
d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d
osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Xena 25/8/2012, 14:25

Bravo Meta, bolje ne moze. Ljubim ja srecnu petorku! Mnogo mi je drago sto su tako dobri utisci i jedva cekam da ih i sama steknem smajli angel
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 25/8/2012, 16:00

Meta ljubac velikiii za tebe i malu cetvorku.mora biti sve ok osmeh srce yes
Koracaljke sve vas jakooo d
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 25/8/2012, 17:01

MetaK,draga, svim srcem uz tebe i tvoje praske sunkice!! Korak po korak na putu do bete + - Page 21 21831 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 21831 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 21831
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu