KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

+44
Xena
mamajednogprinca
nacKa
Ema78
bobica83
veki1
Anavi
InNaturaVeritas
Erata
MARA
twinsi
Tanja83
heart84
Dacaa
Botox
cufta
mijaki
lolipop
Simona
Mrvica
korpica
HappyGirl
LaFolie
MAAKKI
Mirjana
cicsa80
cici
pegaz
dra00
KoMetaK
anak
djole42
dr mali pariz
bak
lena
lilya
Vuchica
Gramatika
Orline
medolino
missile
Milijana
maus
BiKsi :)
48 posters

Strana 4 od 25 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Sledeći

Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od LaFolie 4/8/2012, 11:54

zdravo svima ff

Miro, maneken je presladak d d d

Konacno mi je muz srecan sto sam ga maltretirala od maja meseca sa dijetom, on uzasno voli da jede i uziva u hrani i cigaretama, medjutim, skinuo je 10ak kila i drasticno sredio krvnu sliku i juce nam je stigao rezultat spermograma: sa 360 hiljada na milion ipo plivaca x

Sav je srecan i manje mu tesko pada sto ne jede kolenice igra

Mrvka, uzivaj sa sestrom, nece forum pobeci c

Anak, mnogo je slatka haljinica, to je za neke male princeze?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od maus 4/8/2012, 12:42

Dje ste zene sunce vas ogrijalo Very Happy
Stigli jutros na Mljet,super prosli u putu,vec se iskupali, neko spava,neko se kupa....
Sve vas ljubim i grlim ff
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od LaFolie 4/8/2012, 12:44

Maus kako bih volela da sam sa vama tamo sreca

Diiiiivno se provedite poljubac
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od medolino 4/8/2012, 13:18

Mrvice uzivaj sa sestrom i ljubi mi Vukasina poljubac

LaFolie,to su odlicne vesti,bravo za rezultate i za muzica g

Dje, si Misu,uziva te, tako i treba, bucni se koji put za mene Wink
Ljubi mi Anusku,pretpostavljam koliko je odusevljena ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od bak 4/8/2012, 13:47

Maus, uzivajte i za mene, mirisite i disite more i borove smajli angel

Sve vas ljubim, odosmo na Dunav ujutru pa se vidimo ovih dana osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Milijana 4/8/2012, 16:19

Dobar dan,
Anak, ja se secam price o haljinici i prelepa je i da uskoro bude slika modela u njoj bebe
Bak i Maus, uzivajte pored vode. Maus, snimaj nam Anciku tamo da gledamo nasu plivacicu as
Mrvo, uzivaj sa sestrom jos malko.
Mirka, znaci stize plivacica... ne zna se ko ce vise uzivati.
Lafe, svaka cast za uspesnu torturu as
Ostale curke, sve ljubim.
Mi smo danas bili u RIbarskoj banji u novom Spa centru...joooj kako smo se nauzivali. Ne zna se da li vise Lence ili mi... Lence zaspala cim je sela u kola. Bilo drustvo, mala deca, najstarije 3 godine..haos. Druzenje se nastavlja popodne, a sutra krstenje vv U ponedeljak se pakujemo, od utorka smo u Nisu do nedelje vv al, pisemo se mi jos.
Ida, hvala na cestitkama d

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od missile 4/8/2012, 18:42

Lafe, piši mi na pp muževu dijetu, ako nećeš da zatrpavamo temu! Pliz! Milijana, jel ćete krstiti malu Milenu? Anak, biće devojčica, za početak, haljinica je već čeka.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od KoMetaK 4/8/2012, 21:21

Zenske,samo da vam mahnem iz busa,ako se nesto desi,jer vozac vozi ko blesav,da znate sta mi je lol!
Danas se druzila na Zlatiboru sa divnim curicama i sa prelepim vilenjakom,koji se samo smiskao jednim uglom usana,a okice zeravice,samo su snimale sve Very Happy Presladak je! Tako mi je prijalo ovo druzenje i upoznavanje,da jedva cekam proslavu da stisnem i ostatak smajli angel vas osmeh srce
Anak, duvna je haljinica za tvoju malenu! smajli angel Secam se i ja tvoje kupovine osmeh srce

Misu,uzivaj i za nas!
Mirka,Nebojsa se lepo ubucio,sad je samo za gnjavazu!
Orle,ti si im malo rekla,ja bi to i ostrije queen mazi filozofa!
Grama,hoce ta nervoza od trudnoce,znas?!
Lilya,jos samo 5 dana radis i onda- uzivancija! :-)
Mili,mozda i tebe stisnem sledeceg vikenda,u Nisu i Sokobanji sam ! :-)
Sutra stiskam Novosadjanke lol! osmeh srce


Poslednji put izmenio Metaurina dana 5/8/2012, 00:59, izmenio ukupno 2 puta
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od KoMetaK 4/8/2012, 21:34

Zeznuh post sa fona pa ode dvaput,pa da ne citate i vi dvaput isto
lol!
I,naravno,izbrisah pogresan post! v c
htedoh reci jos samo - da stiskam svuda po Evropi,znane i neznane,zvana i ne zvana! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Simona 4/8/2012, 22:29

Metaurina ::Zenske,samo da vam mahnem iz busa,ako se nesto desi,jer vozac vozi ko blesav,da znate sta mi je lol!
Danas se druzila na Zlatiboru sa divnim curicama i sa prelepim vilenjakom,koji se samo smiskao jednim uglom usana,a okice zeravice,samo su snimale sve Very Happy Presladak je! Tako mi je prijalo ovo druzenje i upoznavanje,da jedva cekam proslavu da stisnem i ostatak smajli angel va osmeh srce s
...

Hvala Metaurina i za komentar o Vilenjaku i za poklon koji si mu kupila. :) Zao mi je sto nije pricao, onda je jos sladji i sarmantniji... Bilo nam je bas lepo danas, ja sam vec pisala u mom dnevniku... d

Pozdravi za Kutanjke sa Zlatibora ff
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od anak 4/8/2012, 22:47

Pozdravčići za dame sa extra pamćenjem, vidi se da niste "u godinama" Wink osmeh srce
Maus maši sa Mljeta, a ako ti trajekt staje u Splitu.......
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Milijana 4/8/2012, 23:18

Miss, ne mi, moja drugarica krsti decaka koji je 15 dana stariji od Milene. Mi cemo milenu kad bude punila godinu dana Very Happy
Meta, samo ti stiskaj Laughing i ja bi volela da budem jedna od stisnutih Laughing
Ja pegla , nakupilo se toliko da ce nas zatrpati... pa kad legnem....

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od maus 5/8/2012, 08:14

Dobro jutro!

Moze jedna kafa sa prelepog ostrva?
Sad cu je pristaviti.
Anak secam se te haljinice i price o njoj kada si je videla. Ne staje trajekt u Splitu. Mi se odvajmo za Dubrovnik pa iz Stona, tacnije Propratno cekamo trajekt za Mljet.
Mili drago mi je za jucerasnje uzivanje. Ljubi decicu za mene.
Bak uzivaj na Dunavu.
Meta palo druzenje sa Simonom i Vilenjakom. Divno! A da li si se fidela sa Biksi? Koji lik od vozaca. Uzas! Sutra NS. Pozdravi sve!
Gramatika kada je beta?
Zene sve vas pozdravljam i volim.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Milijana 5/8/2012, 08:51

Dobro jutro,
Kucam satelefona, pa cu kratko da srknem ovu Misicinu kafu sa Mljeta...mmmm..... Bas juce gledah neke slike na fb, moj drug bio tamo...milina.
Ajd odoh....

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od lolipop 5/8/2012, 09:11

Jutro jutra ljubav

Da se i ja jedno jutro na vrijeme upišem na ovu temu.
Jutros vruće već od 8 sati, a mene kosa polomi, oznojena i mokra mi je 24 sata, i ne znam da li mogu više da je perem i sušim, ili da se šišam na kratko, ako će mi to pomoći.

Milijana jesi li živa poslije peglanja?

Maus, kako lijepo uživate, bućnite se jednom i za mene, i za debeljka posebno, on već pati što ne skvasi goozu ovog ljeta. Nadam se da ćeš nekako da ukombinuješ jedan dan ranije da kreneš kući, ili da jedan dan produžiš odmor, pa da navratite kod nas taman na spavanjac i odmor, i bar jedan dan zajedničkog uživanja, nije bitno u koliko sati prolazite kroz Sarajevo, mi bismo vas čekali. Ljubimo vas po 100 puta.

Cure moje stisak za sve d
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od mijaki 5/8/2012, 10:38

jutro cure!
evo da se ja pohvalim jutrosnjom gluposti, pametnica ja, nisam sinoc oprala sokovnik od cedjenja voca i povrca, i jutros imam sta i da vidim pun sokovnik musica, dok samo ga oprali - puna kuca musica!!!
mm mi se popeo na glavu zvocajuci, a ja na internetu nasla neke recepte kako da ih se resim, pa idem po kuci kao luda nasta i usisavam ih!!! affraid
on hoce da prska insekticidom, ja ne dam!
uzas!
a juce sam prosula po celoj kuhinji (citaj, frizider, elementi, zid, radijator, plocice, JA..) sok od cvekle....
bolje mi je da nista ne radim, sve sto krenem napravim neku glupost....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od KoMetaK 5/8/2012, 11:02

Jutro i jedna virtuelna kafica, pa idem za NS. A da je popijete na ovakvom mestu!
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 523716_10151010307323999_1006019913_n
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 Kafai


Misu, videla se sa SImonom i vilenjakom, Biksijem i Annom Very Happy
Mijaki, lezi i ne diraj nista, hoce sve to kad si trudnica, jednog dana ces se smejati svemu tome yes queen
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Gramatika 5/8/2012, 13:06

anak ::Pozdravčići za dame sa extra pamćenjem, vidi se da niste "u godinama" Wink Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 275568
Maus maši sa Mljeta, a ako ti trajekt staje u Splitu.......

I još da se zahvalim Meti na kafi i putovanju.
Maus, meni sestra na otpustu rekla da već oko 12. mogu da radim betu, a sad vidim na onom kalkulatoru da mi preporučuju 14.
Anak, kao što već rekoh, ja ti želim da moraš da dokupiš još jedno odelce!
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 275568
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od maus 5/8/2012, 13:38

Milijana ::Dobro jutro,
Kucam satelefona, pa cu kratko da srknem ovu Misicinu kafu sa Mljeta...mmmm..... Bas juce gledah neke slike na fb, moj drug bio tamo...milina.
Ajd odoh....

hahahaha koji sam ja lik. Kao nudim kafu a onda smugnem Laughing

lolipop ::
Maus, kako lijepo uživate, bućnite se jednom i za mene, i za debeljka posebno, on već pati što ne skvasi goozu ovog ljeta. Nadam se da ćeš nekako da ukombinuješ jedan dan ranije da kreneš kući, ili da jedan dan produžiš odmor, pa da navratite kod nas taman na spavanjac i odmor, i bar jedan dan zajedničkog uživanja, nije bitno u koliko sati prolazite kroz Sarajevo, mi bismo vas čekali. Ljubimo vas po 100 puta.

Duso okupah se ja za vas dvoje pardon troje Very Happy Kao i za sve vas sa Kutka. Ne verujem da cemo svratiti kod vas.Cekamo jos neke prijatelje da se vidimo sa njima. Oni stizu 16. a mi krecemo 17.8. Zao mi je bas. Pitanje je kako cemo Anu uspeti da spakujemo u auto Laughing Da se ona pita spavala bi u vodi, jela bi u vodi...preselilaa bi se ovde Very Happy

Gramatika ::
Maus, meni sestra na otpustu rekla da već oko 12. mogu da radim betu, a sad vidim na onom kalkulatoru da mi preporučuju 14.
Anak, kao što već rekoh, ja ti želim da moraš da dokupiš još jedno odelce!
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 275568

U svakom slucaju navijam, mantram, drzim fige igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Kao i za Anak i za jos jedno odelce igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Meta dobra fotka, dobraaaaaa yes

Mijaki ja sam u trudnoci bila 100% zaboravna. Bitno je da si se reslia musica.

Hoce li neko vino sa Peljesca?
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od maus 5/8/2012, 13:44


Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 5ankep
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od lilya 5/8/2012, 13:47

Samo da vam mahnem, nista ne stizem, krenula atletika pa samo blejim u monitor. Opet cemo ostati bez rucka kako je krenulo, a mozda i smugnemo negde na rucak Wink
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od djole42 5/8/2012, 14:12

Dan cure !
Vidim palo stiskanje na Zlatiboru ,zavidim vam cure Embarassed

Maus brčni nozicu u vodicu spcijalno za mene Very Happy ,ja bi ko i Anči spavala u vodi ,jela u vodi......al nikako da stignem do vode lol!

Meta ,šta bi sa NI?

Loliška ,vidim muči te kosa ....ja svoju ošišah prošle godine ,mislila biće lakše....u suštini isti djavo ,samo što sam duzu mogla da pokupim a ovo sad neka bljak duzina ni tamo ni vamo......a znojim se isto....i stalno je mokra kosa..... Rolling Eyes

Ljubim vas sve !
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od medolino 5/8/2012, 14:44

Cure samo da vas pozdravim i stisnem ff d
Uzivajte..oni koji su na moru nek se okupaju za nas,oni koji rade da sto pre zavrse sa poslom,oni sto odmaraju pridruzujem se njima Wink
Ajd uzivajte u nedeljnom popodnevu sreca
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od dr mali pariz 5/8/2012, 16:34

Cure, samo da vas pozdravim...
Mima vec uziva,ali njoj i Ani nije ni manjkalo uzivanja...vidim ja te scene iz bazena,odlicno! Very Happy moze vino sa Peljesca, prijavljujem se!! Very Happy
Loli, lep ti ticker,kako duso napredujes?
Proslo prvo tromesecje, a? Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 512172
Grama, kako guras?
Medo,kako ti provodis vreme? Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 275568
Mili u speedu,kao i uvek. Zao mi sto je letovanje tako proslo...sa srecom krstenje! Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 21831
Djolesku...sta cekamo?
MetaK, fotkica i kafica...mmmm...pozdravi mi Novosadjanke! Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 275568
Mijaki, duso, kad kupujes kolica?
Miro, sin ti je sladak, ne rekoh ti, deluje mi zreliji nego sto je uzrasta Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 561840
Korpice, sta te je omelo da se tek sad javljas u avgustu? Very Happy
Dok cekam da nam se rucak prohladi, Zvezde smo nahranili,pa da vam se javnem na kratko.
Danas stigoh da se ofarbam...tacnije mama me farba,al dobro. Juce sam i nokte na nogama sredila i namackala. Odavno ja vec kuvam, sudove, kupatilo...prasinu...znacili to da se uhodavamo? Very Happy
Bebe su dobro, grcici tu i tamo, Ivona mi je bila enrvoznija prethodnih dana, babica sumnjala i na uho, mada ona sisa,vuce i flajku i sisu i dudu, ne kuka na uho...svejedno, nesto mi se njeno disanje ne dojmi, pa planiramo sutra da ih odvedemo kod pedijatra,privatno,pre nase prve kontrole u Domu zdravlja.
Ne slikam ih mnogo, ne stizem,ali evo od pre neki dan...za nase forumske tetke! Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 21831
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 11sjy4j
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 2luf3n7
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od medolino 5/8/2012, 17:03

Pari,svaka cast zeno,sve postizes,evo nama jos jedna zena zmaj sa blizancima Wink
Ja se nadam da ce sve biti u redu kod pedijatra,javi se kad budes mogla... Vec sam pisala u dnevniku zvezdica ali slike su me ocarale skroz na skroz,dusice malene,slatke,ljubim ih milion puta i opet toliko,kako bi ih gnjavila i mazila ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
Dusanova rukica i palac u ustima me oboroli s nogu love

Kako nas postrojis lol!
Ja sam odlicno,hvala na pitanju,uzivam uz kutak i slike nasih bebica osmeh srce
Malo me mucnine jos drze ali dobro to je normalno Very Happy

Ljubim svu decicu sa naseg kutka poljubci poljubci poljubci
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 4 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 25 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu