KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

+44
Xena
mamajednogprinca
nacKa
Ema78
bobica83
veki1
Anavi
InNaturaVeritas
Erata
MARA
twinsi
Tanja83
heart84
Dacaa
Botox
cufta
mijaki
lolipop
Simona
Mrvica
korpica
HappyGirl
LaFolie
MAAKKI
Mirjana
cicsa80
cici
pegaz
dra00
KoMetaK
anak
djole42
dr mali pariz
bak
lena
lilya
Vuchica
Gramatika
Orline
medolino
missile
Milijana
maus
BiKsi :)
48 posters

Strana 5 od 25 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 25  Sledeći

Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od lena 5/8/2012, 20:05

dr mali pariz :: Danas stigoh da se ofarbam...t acnije mama me farba, al dobro. Juce sam i nokte na nogama sredila i namackala. Odavno ja vec kuvam, sudove, kupatilo... prasinu... znaci li to da se uhodavamo?

Evo, moram da "savatavam" ovu zenu svuda po Kutku!!! Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 510326

Kao sto vec jednom rekoh, sta ti je mladost.... Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 805311 Ja sam ovo gore navedeno uspela redovno da radim negde oko Andrijinog prvog rodjisa... Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 404938 Svaka cast, Mala!!! Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 543728
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od LaFolie 5/8/2012, 20:24

Pariz, deca su ti PRELEPA!!!!!!!!!!!!!!!!! love love
I mm puno pozdravlja, kaze da su preslatki!!!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od djole42 5/8/2012, 21:49

dr mali pariz ::

Djolesku...sta cekamo?


Čekamo ....sakupljamo .....rešavamo.....sve laganica bez zurbe Very Happy Smeši mi se tvoj scenario...nadam se do kraja ....septembar histero pa ondaK sve redom !
Ljubi te malene dušice mile preslatke srca srca srca
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Gramatika 5/8/2012, 22:37

medolino87 ::Pari,svaka cast zeno,sve postizes,evo nama jos jedna zena zmaj sa blizancima Wink
Ja se nadam da ce sve biti u redu kod pedijatra,javi se kad budes mogla... Vec sam pisala u dnevniku zvezdica ali slike su me ocarale skroz na skroz,dusice malene,slatke,ljubim ih milion puta i opet toliko,kako bi ih gnjavila i mazila Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 543728 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 543728 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 543728 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 543728 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 543728 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 543728 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 543728 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 543728 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 543728 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 543728 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 543728 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 543728 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 543728 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 543728
Dusanova rukica i palac u ustima me oboroli s nogu Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 779578

Kako nas postrojis lol!
Ja sam odlicno,hvala na pitanju,uzivam uz kutak i slike nasih bebica Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 275568
Malo me mucnine jos drze ali dobro to je normalno Very Happy

Ljubim svu decicu sa naseg kutka Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 522523 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 522523 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 522523

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 612963 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 11031
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od korpica 5/8/2012, 23:46

Vece cure!
Evo mene u selu kod mame,odmor pa ajde da joj ispunim zelju i dodjem koji dan Very Happy
Laptop,moj verni prijatelj je naravno posao samnom,pa ako ne ukradem internet bar da igram igrice.Ali,ukrade ga ja,posta jos i lopov,mada znam od koga kradem,jos i dobih dozvolu Very Happy Razz
Maus,vidim uzivate na Mijetu,super,brcnite se malo i za mene.
Mijaki,zeno,otarasili se muva?
Ovde u selu ih ima na izvoz,ako nekome trebaju saljem.Sve smo pozatvarali dok ne legnemo pa umreh od vrucine,neznam kako cu zaspati.A,da,najezda je i osa Rolling Eyes
Loli,spopalo te znojenje,izdrzi jos malo,pa nece valjda ove vrucine jos dugo.
Medo,drago mi je da se dobro osecas,da prolaze mucnine
Meto,lep provod u NS
Pariz,zvezdice su medenjaci pravi love
Kako dusa mala Dusan sisa prstic a Ivona tako brizno spava,ma sta jos dodati.Cak sam i mami pokazala slicice,koji je to osmeh bio
Pariz,nisam se javljala,pa ne znam ni ja sta me omelo.Vrucina,znojenje i samo znojenje,posao a primakao se odmor pa sva nesto bila kilava Embarassed
Gramatika,kako si ti,kad se vadi beta?
Lilya,koliko vidim mora da ste smugnuli negde na rucak zbunjen
Milijana,Mirjana,Biksi,Anak,LaFolie,Missile,DJole,Lena....sve cure ljubav ljubav ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od maus 6/8/2012, 07:53

ff Dodjoh sa jutarnjeg kupanja.
I dorucak i opet plaza.
Videh Iv i Dusana i paoh na guz Very Happy
Za sve veliki poljubac
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Milijana 6/8/2012, 08:48

Dobro jutro,
Pijuckam kaficu, pa da virnem i kod vas...
Ivona & Dusan, milina ih je gledati, a ovaj prstic sto zvacka Dule love
Misu, kako nam je imanje?
Korpice, pa ti si neki fin lopov Laughing
Loli, jos malo pa ce kraj leta i onda ce ti trebati ta kosa da te greje Wink Peglala sam do 01h, meni je olkasanje sto peglam na terasi, a napolju se cula pesma sa nekog slavlja, pa sam sve to tako uz muziku... naravno, ostalo jos, nikad ja necu doci na nulu No
Mi smo juce bili na krstenju, bilo veselo, svi igrali, slavljenik iz ruke u ruku, ma nije se ni zaplakao.... sve mi nekako milo bilo, to je druga VTO i malisa je kao med, a na jesen se doseljavaju kod nas u zgradu i onda krece pravo druzenje radost
Posle krstenja skoknuli do sela, dosli u 21h, LEnka zaspala onako prljava jos u kolima...
Danas sam mislila da odmorim i malko se spremim jer sutra idemo za NIs, ali avaj, zove me drugarica, tu je u Vrnjackoj Banji, pa cemo MIlena i ja popodne da skoknemo na druzenje radost Eto, ja bi i sedela kuci, ali mi se ne da Embarassed
Ajd, odoh detetu da dam dorucak, vec kmeci Embarassed

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Vuchica 6/8/2012, 08:50

Dobro jutro, drage zene, koliko ispisaste za dva dana! QQ! Ne mogu da postignem i da iscitam, a jos sam i dobila dozvolu za RD (hvala Happy!! srce ) , pa sad ne znam gde cu pre. A svude je uzvancija citati!

Prvo da pohvalim Misicu, na redovnom javljanju i postrojavanju! Tvoja Ana kao da je rodjena u vodi ( a mozda i jeste, al ja vas tad nisam pratila! hihihi)

Pari, sunkice su med-medene, a ti, svaka cast, sve postizes!
Medo ti si mi uvek vesela i pozitivna, ne sumnjam da ces se ti, boze-zdravlja kad tvoja sunsca dodju na svet, ugledati na Pari. v
Korpice, ukradi jos koji put net, pa nam se javi.

I ... bravo za zlatiborsko druzenje!!! Ne sumnjam da vam je bilo prelepo! vv


Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od mijaki 6/8/2012, 09:16

jutro drugarice!
maus, ja gotovo mogu da osetim miris mora i sume, diiiivnoooooo!!!

milijana, sta reci, zeno kako sve postizes, odakle ti energija da peglas sinoc???? Shocked

ja sam poranila, smotala pitu sa sirom, eno je pece se i cekam drugaricu da dodje na kafu tj dorucak...

musica sam se nekako resila, pored usisivaca napravila sam im zamku, u flasu gurnula fisek od papira sa rupicom dole, a u flasu stavila voce izgnjeceno! one udju unutra, ali je rupica na fiseku mala pa ne mogu da izadju, do uvece je bila puna, tako da musica nema vise, a hemija nije radila, juhuuuuuuu


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Milijana 6/8/2012, 09:33

Sveki odvede LEnci malo kod nje, pa ja ugrabih da doruckujem i jos malko gvirkam Laughing
Mijaki, svaka cast na kreativnosti za tu MUVOLOVKU as
A peglala sam preksinoc... sve jedno... isto je bilo vruce, al moooraaaammmm... ja samo iskljucim mozak i radim, radim, radim... jer ako krenem da razmisljam, bojim se, skrenucu Rolling Eyes
Vucice, pa ti bi morala da uzmes odmor da sve iscitas Wink

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od medolino 6/8/2012, 10:42

Jutro cure sreca
Ugrejalo,zar ne?

Sada bi mi najvise prijalo da sam sa nasom Misicom i Anom i da uzivam u vodi,na plazi,na svezem vazduhu Very Happy Ljubim vas i uzivajte usne usne

Korpice,znaci malo si pobegla na selo,mislim da je bolji vazduh nego u gradu ali opet muve su dosadne Very Happy Krades internet,hehehehe Wink

Milijana,ja se samo nasmejem kad napises da si mislila da odmoris jer znam da ces na kraju da svrljas negde Wink U svakom slucaju,uzivajte ako mozete od ovih vrucina Very Happy

Vuchice,raspisasmo se mi,pohvataces nas,samo polako. Wink

Mijaki,vredna si od ranog jutra Very Happy

Moram da se pohvalim i zahvalim nasoj Happy sto sam dobila dozvolu za RD,citav dan juce sam uzivala u svakom dnevniku,ne znam kud bih pre i sta napisala. Jedino znam da su deca sa naseg kutka toliko lepa da sam svakim detetom ocarana osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Ljubim vas sve ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od cufta 6/8/2012, 11:38

Zenske, nasla sam sajt www.poklanjam.rs. Ukoliko imate (kao ja) opremu za bebe koja vam je ostala i ne znate sta cete sa njom, ili zelite da je date onima koji nemaju dovoljno para, ostavite poruku na pomenuti sajt. Ja sam to juce uradila, i nekoliko ljudi se javilo. Nazalost, imamo samo jedno dete, tako da je stvari dobio pri koji se javio.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Gramatika 6/8/2012, 12:01

Samo da vam mahnem, ne sedim baš dugo za kompom!
Nisam loše, samo imam uobičajene reakcije na utrogestan, ništa posebno.
Čekam 12. ili 14. za betu... Malo sam se opteretila, pa sam noćas sanjala ružno...
Da vas pitam, da li znate, vi koje ste iz mog kraja neku pouzdanu lab. da uradim betu u Kruševcu ili Kraljevu?
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od korpica 6/8/2012, 12:22

Jutro cure!
Internet se krade i krasce se sve dok sam u selu.Sta da se radi,hoce me a mislila sam nista od kutka dok se ne vratim Very Happy
Medo,ni selo vise nije sto je bilo.Pored najezde raznih insekata mnogo je toplije nego u gradu.Mislim na vece.Kuci ni jednu noc nisam osetila vrucinu a nocas skoro da nisam oka sklopila,sva sam mokra bila.Jos pobegla sa sprata u prizemlje,strasno!Danas i sutra javljaju jos vece vrucine,tesko li se meni Rolling Eyes
Opet,sta da se radi,sve za ljubav majci,istrpecu valjda do cetvrtka,petka.
Milijana,kod vas i pored silnih obaveza uvek se nadje mesta i vremena za druzenje i lutanje.Ma rekoh ja vec jednom,ti si zena queen sve stignes
Mijaki,kad se samo resi musica,napasti su to prave
Gramatika,jos malo i beta,navijam za veliku trocifrenu igracice igracice igracice Trudi se da se ne opterecujes toliko,bice to sve dobro
Pariz,kako ste,kako zvezdice male,vidim ja uhodala si se ti lepo,svaka cast,polako sve postizes
Maus,nema te jutros,mora da ste od ranog jutra na kupanjcu,vala tako i treba
Da,moram i ja da se pohvalim,i ja sam od nase drage Happy dobila dozvolu za pristup RD.Koja milina,kakve bebice,decica mala,ne mogu ih se nagledati.Stvarno su na kutku decica,sve slatkis do slatkisa osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Ostale cure,pomenute i nepomenute sve d
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od korpica 6/8/2012, 12:24

Jao,pa Maus nam se javila,ali u malenom postu,valjda nisam navikla na takve njene postove,pa ne videh Embarassed
kazem ja lepo,i mozak mi je prokljucao od vrucine i ne vidim vise
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od lilya 6/8/2012, 12:26

I ja da vam mahnem. Na poslu guzva, kao i obicno.
Ali zato jos 5 radnih dana (tacnije 4.5 dana) do godisnje. Sto se posla tice prezivecu, ali sto se tice histerije i svadja, stvarno cu da siznem. Ne razume zaista u cemu je problem ovih ljudi oko mene i sto im je najvaznije (unapred se izvinjavam sto cu biti vulgarna) da dokazu ciji je veci. Tu ukljucujem i zene, nego se tako kaze.

Nego, Maus uzivaj na Mljetu i cuvaj nam imanje Wink
Pari, sem srca srca srca srca srca srca srca ja zaista nemam sta drugo da kazem kad ti postavis slike.
Cure koje rade, sretan rad po ovim vrelim danima. Cure koje odmraju da se lepo odmore. Za ekipu sa Zlatibora veliki ljubav A jedan poseban za Vilenjaka love
Za Gramatiku i AnuK saljem rode roda roda roda roda roda roda
Mili, sto se vesa tice ne znam ni sta da kazem. Ja skoro da vise nista ne peglam. Pre neki dan sam kupila nove pantalone samo da ne bi peglala one kod kuce sto ima Embarassed
Sve vas stiskam i odo da radim as
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od mijaki 6/8/2012, 12:35

kad neko pomenu peglanje, danas sam pred velikom dilemom, da li da izadjem na +40 i nosim kosulje na peglanje, ili da pod klimom zasucem rukave i popeglam 5 kosulja muzu puzu??? zbunjen

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Gramatika 6/8/2012, 12:38

Čini mi se da bi mi bilo lakše da ih sama opeglam uz klimu. Pod uslovom da na peglanje moraš da ih nosiš dalje od 5 minuta.
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od mijaki 6/8/2012, 12:40

jeste grama, treba se i presvuci za izlazak iz kuce, ovako mogu da se svrckam u gacaronima...
mislim da cu da budem vredna....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Milijana 6/8/2012, 12:59

Gramatika, poslacu ti na pp kontakt za lab u Krusevcu

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Mirjana 6/8/2012, 13:03

Lilya, samo opušteno. To oni možda traže pomoć od tebe Wink
Mili ženo, sve se sećah tebe dok su se smenjivale ove matore pomoćnice i mogu ti reći da mi je laknulo od kad smo sami!
Evo od jutros sam sve sredila, spremila doručak, jela, nahranila decu (Cvrleta i tetkino dete), popila kafu, obišla po facebook-u i sad ću da peglam bebine stvari. Milina! Dok sam imala pomagače, sve je bilo u haosu, a ja van sebe od muke.
Ćufto, ono moje ne daj :)
Mišu, bućnu li se i za mene?
Grama, pusti ružne snove, to je samo strah. Ljubim da prođe
Korpice, ljubi mamu od mene. Muhe ne šalji na ovu stranu Wink
Medo, kako nam se ti rashlađuješ?
Mijaki, sita se ismejah izumu!
Zvezdice spavaju zajedno lol!
Još lepih beba sa kutka naočare naočare Al smo bogati srca
Vučice, lavice, delfinčići i ostale cica mace, sve vas ljubimo ja i Cvrle poljubac
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 Bambijastigao402



Poslednji izmenio Mirjana dana 6/8/2012, 15:35, izmenjeno ukupno 1 puta
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Milijana 6/8/2012, 13:10

Pa nisam ja luda sto ih izbegavam na sve moguce nacine... evo malo pre me moja majka iznervirala. Prvo, rekla sam joj odavno da moze da dodje kad nema sta da radi, ali da nema obavezu. OK, ona u zadnje vreme dolazi svakog jutra (verovatno nema sta da radi) i danas mi je drzala predavanje kako je Lenka neposlusna, kako mora da se vice i da se bije... mislim Lenka jeste malo vise nemirna, ali je 10 puta gora kad je moja majka tu, jer onda oseti da niko ne vodi racuna o njoj, jer mi malo i pricamo medjusobno, pa guzva, pa kafa, pa dorucak... i non stop je neki lom i mi to stalno sredjujemo, a ova mala vrslja...
I evo, sad moja majka ode, a ja osta mrtva umorna... a kad sam sama sa njima, soremim rucak, sve na svom mestu, deca spavaju, ja odmorna...
Inace, kod nas je pakao bio jos u 11h, ne znam kako je sad, kod mene se klima na 20 lol!

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Mirjana 6/8/2012, 13:16

E, mene je moja ubila u pojam. Podojila sam dete i digla ga da podrigne, a ona će:"Samo ga ti navikni da ga nosaš!" Shocked Ili, tek je jeo, nije podrignuo, a ima običaj da bljucka. Ja ga stavim u krevetac, probam da ga stavim na stranu, ali on sve izgura pa je na leđima. Znači, moram ga paziti! I kad ga čujem, ja krenem do sobe, samo da bacim pogled i uverim se da ne bljucka, a ona mi svaki put kaže:" Neka ga" ili "Nije mu išta" Shocked Super žena, vidi kroz zidove! Baš me je nervirala konstantno!
Kod nas je noćas padala kiša i malo rashladila, ali je od jutros opet pakleno, Nisam sigurna koliko stepeni ima, ali ni ja ne gasim klimu i fino nam je.


Poslednji izmenio Mirjana dana 6/8/2012, 13:19, izmenjeno ukupno 1 puta
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od maus 6/8/2012, 13:16

Miroooooooo on je jedna krofna sa eurokremom Very Happy Ne znam kako bi se kontrolisala da sam pored njega. Mislim da bi me vrlo brzo izbacila napolje Laughing Okupah se i za tebe i za sve ribetine sa Kutka.
Mili tebi je peglanje kao antistres terapija lol! Imanje je ok. danas sam ga slikala i mastala, mastala...
Vucice naravno a su nasa deca najlepsIJA Very Happy
Gramatika ja navijam svim srcem igracice igracice igracice igracice
Mijaki mora neko biti i vredan na nasem forumu. Pustis jos i neku mjuzu i peglisa
Lilya jos malo i odmor. Jupiiiiii
Korpice odmaraj i uzivaj kd mame.
Cekam da Biksi ili Meta ili Simona okace slike sa Zlatisa.
Ana spava ja se malo druzim sa vama. Ovde je vrelo. Ali je u kuci super. Klimu ne gasimo.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od medolino 6/8/2012, 13:20

Lili,samo se opusti i na jedno uvo cuj a na drugo odmah nek izadje napolje Wink Jos malo pa odmor,ima da se nauzivas sa svojim muzicem osmeh srce osmeh srce

Mirce,ipak je lakse kad si sama,uspes da se organizujes i bude manje nervoze,opustenija si,bas mi je drago da sve postizes love
Maleni Cvrle je slatkis,medic mali, izljubi ga za mene usne usne usne Kako samo lepo pajki,ljubim ga jos koji put usne usne usne

Ja se rashladjujem kako znam i umem lol! od lepeze do raznih fascikla koje drzim u ruci i samo mantram levo desno lol!

Mijaki,ipak ne bih izlazila po ovoj vrucini,imas klimu,ukljuci i opeglaj svom muzicu Very Happy

Ajd cure ladite se kako znate lol!

medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 5 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 25 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu