KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

+44
Xena
mamajednogprinca
nacKa
Ema78
bobica83
veki1
Anavi
InNaturaVeritas
Erata
MARA
twinsi
Tanja83
heart84
Dacaa
Botox
cufta
mijaki
lolipop
Simona
Mrvica
korpica
HappyGirl
LaFolie
MAAKKI
Mirjana
cicsa80
cici
pegaz
dra00
KoMetaK
anak
djole42
dr mali pariz
bak
lena
lilya
Vuchica
Gramatika
Orline
medolino
missile
Milijana
maus
BiKsi :)
48 posters

Strana 3 od 25 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Sledeći

Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Gramatika 3/8/2012, 15:12

Hvala vam, malo se razvedrih! sunny
A, ustvari, iznervirala me je mama koja je jutros na stepeništu razglabala o mojoj VTO sa komšinicom sa kojom se samo pozdravljamo...
Toliko me je to izvelo iz takta, da sam počela da se brinem zbog simptoma PMS-a. Osećam ih od sinoć, ali sam se stvarno držala na tankoj liniji mira, strpljenja i optimizma, dok jutros nisam prsla!
Izvinite što mračim, neću više!
Lepo se provedite i budite vesele, gde god da ste! Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 21831
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od LaFolie 3/8/2012, 15:16

nije lako to cekanje bete, da iskocis iz sopstvene koze, plus hormoni....
Ja sam imala bubuljica kao nikad u pubertetu, non stop prevrtala misli po glavi...
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Orline 3/8/2012, 16:00

LaFolie, nisam te zagrlila odavno Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 561840 Evo sad Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 543728 Za bolji period.

Grama, to trudnički hormoni cimaju, pa se više iznerviraš, a da je lepo- nije.
Mojamama pre neki dan se čula sa starim prijateljima iz unutrašnjosti (ja ih nisam videla bar dvadeset g. I rekla ženi novosti. Posle zove oduševljena njihova snaja, da čestita i samo da proveri jel "normalnoW" il "veštački". Joooj,. majko mila. Da sam čekala betu, glavu bih joj otkinula. Dal toj snajki il majki, ne znam. Ovako sam samo objasnila da i nije puno veštački, jer nije klonirano, nego samo vantelesno napravljeno normalno dete. Malo se zbunila...al nisam stigla da objašnjavam i kloniranje Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 635297
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od LaFolie 3/8/2012, 16:02

Koja si queen Hahahahahahhahaah
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od LaFolie 3/8/2012, 16:04

Drugar mog muza je nakon 11 god dobio bebu i njegov cale je isao da pita njegove prijatelje "da li je to VESTAK" lol!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Gramatika 3/8/2012, 16:06

orline ::LaFolie, nisam te zagrlila odavno Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 561840 Evo sad Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 543728 Za bolji period.

Grama, to trudnički hormoni cimaju, pa se više iznerviraš, a da je lepo- nije.
Mojamama pre neki dan se čula sa starim prijateljima iz unutrašnjosti (ja ih nisam videla bar dvadeset g. I rekla ženi novosti. Posle zove oduševljena njihova snaja, da čestita i samo da proveri jel "normalnoW" il "veštački". Joooj,. majko mila. Da sam čekala betu, glavu bih joj otkinula. Dal toj snajki il majki, ne znam. Ovako sam samo objasnila da i nije puno veštački, jer nije klonirano, nego samo vantelesno napravljeno normalno dete. Malo se zbunila...al nisam stigla da objašnjavam i kloniranje Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 635297

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 47111 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 805311
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od djole42 3/8/2012, 16:08

Dan cure ,
Veštačke ,klonirane i Normalne trudnjače lol! i one koje ste to samo još ne znate i one koje ćete to biti ali tkodje ne znate i one koje ste već mame Very Happy

Orle guraš 28 neka svaka sledeća bude lepša od prethodne nedelje Very Happy Mazi mi malog filozofa srca

Mili opet Brzi Gonzales ...tamo -amo ....lepo se provedite

Cicsa ,za ponedeljak cvet

Sve ostale stiskam jakooooooo !
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Orline 3/8/2012, 16:11

Hoću, djole, pomaziću ga Very Happy
Evo ga lupnuo je u levi jajnik, znači djole, kod tebe seka Razz
Šta mi god to značilo
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od djole42 3/8/2012, 16:20

orline ::Hoću, djole, pomaziću ga Very Happy
Evo ga lupnuo je u levi jajnik, znači djole, kod tebe seka Razz
Šta mi god to značilo
cvet

djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od lilya 3/8/2012, 16:34

orline ::LaFolie, nisam te zagrlila odavno Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 561840 Evo sad Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 543728 Za bolji period.

Grama, to trudnički hormoni cimaju, pa se više iznerviraš, a da je lepo- nije.
Mojamama pre neki dan se čula sa starim prijateljima iz unutrašnjosti (ja ih nisam videla bar dvadeset g. I rekla ženi novosti. Posle zove oduševljena njihova snaja, da čestita i samo da proveri jel "normalnoW" il "veštački". Joooj,. majko mila. Da sam čekala betu, glavu bih joj otkinula. Dal toj snajki il majki, ne znam. Ovako sam samo objasnila da i nije puno veštački, jer nije klonirano, nego samo vantelesno napravljeno normalno dete. Malo se zbunila...al nisam stigla da objašnjavam i kloniranje Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 635297
affraid Svit dzibus, sto bi rekla moja sestra.
Samo te zamisljam u situaciji da cekas betu i to te pita zena koju nisi milion godina videla borba i od srca se smejem  b

Mili, cestitam kumicu čestitamo

A ove cure sto ce se sve okupiti na Zlatiboru stiskam i zavidim im poljubci
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Mirjana 3/8/2012, 16:36

Mišu, srećan put i dobar provod love
Gramatika ::Devojke, ja se trenutno nešto iznervirah, sva se tresem! No
Normalan čovek, u normalnim okolnostima ne bi ni trepnuo na tu glupost, a ja šizim! Luda žena!
Dajte neku mantru, nešto da se smirim, da ne uznemiravam svoju bebu dok se gnezdi!
lol! lol! lol! Nadam se da te je prošlo! love

lilya ::Evo i ja da se upisem danas.

Zene, sve sam na brzaka procitala, ali nemam vremena da se duze zadrzavam ovde. Sve vas d Odo da radim da ne bi zaginula ovde u petak popodne ff
love


Milijana ::Dobar dan,
Malo sam svratila do kuce, pa da vas pozdravim.
lol! lol! lol! love

cicsa80 ::
Zene, moze li biti drugacije u ponedeljak nego samo SRECA? Ne moze! Jel tako?-Tako je! lol!
Tako je! yes love

bak ::
Bak, za razliku od mene lol! super ispada na slikama, a u stvari je jedan sredovecan pas koji se ovih dana vuce kao prebijen, sav je na mene lol! Samo da dodje zima!
lol! love

orline ::LaFolie, nisam te zagrlila odavno Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 561840 Evo sad Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 543728 Za bolji period.
Ni ja! Evo sad grljenje love

orline :: Joooj,. majko mila. Da sam čekala betu, glavu bih joj otkinula. Dal toj snajki il majki, ne znam. Ovako sam samo objasnila da i nije puno veštački, jer nije klonirano, nego samo vantelesno napravljeno normalno dete. Malo se zbunila...al nisam stigla da objašnjavam i kloniranje Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 635297
v  b  b  b Ljubimo te ja i moj veštak usne love

djole39 ::Dan cure ,
Veštačke ,klonirane i Normalne trudnjače lol! i one koje ste to samo još ne znate i one koje ćete to biti ali tkodje ne znate i one koje ste već mame Very Happy

love

Naravno, i ostale love srca srca srca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od BiKsi :) 3/8/2012, 16:37

Da vas ljubnem!

Mima, hvala, iščupaću tetkinom najstarijem uši u nedelju, a onda i u utorak, za pravi rodjus!

Ledja malo bolje danas!

Samo da vam kažem, sutra imam šansu da stisnem annu, Simonu i VIlenjaka, Metaurinu i Bobicu i Dimitrija! E sad Bobicu možda stisnem i drugi dan, jer je ona gore, a i već smo se nekoliko puta vidjale, a i ja planiram sledeće nedelje na Čigotu kod fizijatra, a možda uspemo sutra i svi da se iskombinujemo! Zvala sam kumove dda dodju sutra, i sad nešto razmišljam, možda nisam trebala, kad ću vremena naći za njih! lol! Doduše, možda i ne dodju! U svakom slučaju, baš sam srećna što sam upoznala meni drage drugarice, i što ću upoznati još meni dragih drugarica! Bogat sam čovek, nema šta, što reče Mili!

E, Mili sa srećom nek je kumica! Divno ime!

LJubim vas sve i odo da gledam Olimpijadu!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Milijana 3/8/2012, 17:18

Zene, treba mi pomoc. Lenka mi cackala po tastaturi i okrenula sliku, tako da sada mogu da gledam u laptop ko u knjigu affraid Molim ko zna kako da vratim da mi napise.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od bak 3/8/2012, 17:22

Ne znam, ali lol!
Lenka kraljica-haker smajli angel
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Milijana 3/8/2012, 17:29

Nasla f
Jbt kako mi je bilo komplikovano da vrtim misa Shocked i nikako mi nije jasno kako je uspela.... i ne odustaje Mad

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od maus 3/8/2012, 19:12

Zene pakovanje pri kraju, ali moram svratiti jos malo da se druzim sa vama.
Blagis tebi Biksi sutra za drustvo lol!
Gramatika sto kaze Lilya gledaj OI i uzivaj. navijam za veliku betu.
Orle nasmeja se za kloniranje i objasnjavanje. Joj majko mila. Mene je jedna zena pitala a da li je Ana moje i Milanovo dete v
Mili ja Lenku obozavam. Koji je ona lik.
Miro videh jutros vk na td ali ne stigoh da dam komentar. Cvrle je med medeni. kako je sladak, kako gleda, pa obrascici...ja bi ga samo gnjavila. Dete bi dobilo popizdentis od mene Laughing
Evo jednog vk od pre nekoliko dana, sa bazena.

[youtube][/youtube]

Kuckacemo se mi jos. Odoh da veceramo, Drina nas je skroz izmorila i izgladnela. I da, virkacu ja i sa Mljeta.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od HappyGirl 3/8/2012, 19:24

Cure, pozdravčić!

Imam molbu za vas redovne i stalne članice Embarassed

Nekoliko dana sređujem Kutak, brišem teme koje su totalno nebitne, spajam iste ili slične teme, ispravljam mala slova u velika na početku naslova tema, smanjujem velika slova tema (treba da budu mala sva sem početnog), sklanjam obojene teme, aktiviram deaktivne... Verujte mi koliko god to izgledalo lako tu je uložen trud i vreme i nimalo nije jednostavno održavati forum da izgleda pristojno i lako za snalaženje. Nije mi teško da radim ali ne volim da gubim vreme koje nemam na nešto što može svaka od nas da radi. Molim vas, nemojte odogovarati na postove koji ne pripadaju tu gde su napisani. Dovoljno je da prva koja vidi da nije na pravom mestu, kao npr. danas cicsa80 (hvala dušo od srca), date usmerenja i napomenu gde da piše...a uzgred usmerite i na pdf pravila kutka.
Da rezimiram lol! vi ste svi moderatori i trudite se da nam kuća bude uredna i lako pregledna i usmerite nove drugarice na pravila.

Hvala lepo, ljubim vas. Very Happy
Takođe imamo grupu na fbook-u pa ako neka cura hoće da bude deo grupe neka se javi. Aj žive bile osmeh srce i hvala d
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od MAAKKI 3/8/2012, 22:57

Vece jutra sunny

Samo da vas pozravim, mene ubija ova vrucina, danas mi je bila Bubili sa njena dva andjela, mnogo su slatki i lepo sam ih izgnjavila. smajli angel smajli angel

Biksi zavidim ti na tako lepom druzenju, uzivajte maksimalno, a znam da hocete. srca srca srca

Maus srecan vam put, a Ana je pravi mali delfin, kako voli da se kupa i kako se ne boji angel

Veliki poljubac
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od korpica 3/8/2012, 23:10

Cure,dobro vam vece.
Da se i ja upisem u avgustu,bila bas lenja ovih dana Embarassed
Da pozelim na kutku dosta trudnoca i bebica
usne vas sve i d
Maus,lep provod na Mijetu ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od missile 3/8/2012, 23:44

Dobro veče, vrednice! Ne stižem da čitam, samo naiđoh da poželim MIŠICI i ANI srećan put i lep provod, i naravno da se vrate kao milionerke! HEPI, divan tiker! Danas sam poludela gledajući olimpijadu, i Čavić bez medalje, pa Nole ne uđe u finale... Užas. Od muke sam morala da večeram. Lepo spavajte, sve vas ljubim!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od anak 4/8/2012, 09:30

[url=Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 20120519163730 ]



[url=Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 20120519163730 ]

[url=Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 20120519163943 ]

[url=Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 20120519164038 ][URL=https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/15/20120519164038.jpg/]Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 20120519164038

Evo, draga moje, za one koje imaju dobro pamćenje (verovatno Mišica i Orli Wink da postavim ono što sam rekla.
Mm je ponosan king
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od anak 4/8/2012, 09:31

O opet sam duplala v
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Mirjana 4/8/2012, 09:48

maus ::

[youtube][/youtube]

O ribice, žabice jedna mila osmeh srce osmeh srce osmeh srce "Još" lol! likeit srca srca srca srca srca
Mišu, šibni neku sliku sa Mljeta, da nam ne ne dostajete previše love

Biksi, uživaj s društvom (a ja odoh da vidim s kim Wink ako me Cvrle opet ne omete). U svakom slučaju, šaljemo vam poljubci
Mili čestitamo
Mi smo malopre ispratili baku (moju mamu) i ja se ubih od plakanja. A stalno sam je kritikovala dok je bila ovde....kreten...to sam ja ljuta sam na sebe samu.
Danas mi dolazi tetkino najstarije dete, pa nećemo biti potpuno sami. Kako bilo, dobro se mi snalazimo i bez pomoći, ali je lepše kad nam je neko tu.
Juče smo bili u šetnji sa sve Cvrletom i to cela 3 h, od čega je on 2h prespavao. A dok je bio budan, bilo mu je baš zanimljivo. Npr. presvlačili smo se u prodavnici bebi opreme, pred publikom Laughing Publika su bili dve devojčice, tri dečaka i jedna beba sa tatom, ako ne računamo jednu od prodavačica koja je i primetila da treba da se presvuče i bila inicijator istog. lol!
Cvrle, nudista, nije pokazao da mu smeta tolika pozornost, iako su videli i sadržaj pampersa  b
Pozdrav od nas
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 Bambijastigao341
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od medolino 4/8/2012, 10:06

Pozdravcic,vikend pa uzivancija ff

Misu,nauzivaj se i za nas igra igra A snimak je fantastican,mala nasa sirenica,bas se vidi kako obozava vodu, kako ce samo uzivati na moru love

Biksi,uzivaj u druzenju ljubav

Milijana jel i danas veselo kod vas? igra igra Cestitam na kumici Petri čestitamo

Orlic,kako si nam ti i tvoj svrca,jel udara mamicu? poljubci

OO, i Mirce nam se javila,svaka cast zeno,svugde stignes pored malenog cvrleta..Ja cu prvo da ga ljubim u njegove obrascice,rukice i nogice,kako je samo sladak,medenjakovic jedan poljubac poljubac poljubac
Slatko me nasmeja za presvlacenje  b
Znaci danas stize tetkino dete da vidi cvrleta,uzivajte c

Ostale devojke saljem vam poljupce i uzivajte u vikendu srcasti poljupci


medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Mrvica 4/8/2012, 11:44

Dje ste cure!!! sreca
Ne mogu da verujem da se jos nisam upisala u avgustu mesecu Shocked
Sestra jos par dana ovde pa koristim svaki trenutak da provedem s njom.
Ljubim vas sve
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 3 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 25 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu