KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

+44
Xena
mamajednogprinca
nacKa
Ema78
bobica83
veki1
Anavi
InNaturaVeritas
Erata
MARA
twinsi
Tanja83
heart84
Dacaa
Botox
cufta
mijaki
lolipop
Simona
Mrvica
korpica
HappyGirl
LaFolie
MAAKKI
Mirjana
cicsa80
cici
pegaz
dra00
KoMetaK
anak
djole42
dr mali pariz
bak
lena
lilya
Vuchica
Gramatika
Orline
medolino
missile
Milijana
maus
BiKsi :)
48 posters

Strana 17 od 25 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 25  Sledeći

Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Milijana 18/8/2012, 14:14

Pa ja cu da umrem od ove Ori i grupe autora  b  b  b  b
Pari, tako je to prvih 40 dana, a onda nekako beba sazri (u tvom slucaju bebeb).. mada je kod nas sa Mimom to trajalo dok nisu prestali grcevi sa nekih 2.5 meseca. Al jedino sto me drzalo je to sto i tebe, ne moze u nedogled i posle se necu ni secati. I evo, vec se pola ne secam, al jedno znam, trece da radjam necu yes
Nacka, covece, ja cu da gvirkam ovde non stop da cujem pricu, da si mi blize, pa da te ubacim kod mog dr-a, samo da sto pre cujemo Laughing
Mima, i tvoju reportazu cekam..
Ja sam tacno znala da ce mm da be jeb... danas lol! Na poslu mu ugradjivali klimu i on otiso u 08 kao samo da otkljuca i malo bude i vraca se i donosi burek ...ja ga cekala... i nahranila decu...i prosetala ih... i sitrpela njihova dranja jer im se spava... i on doso tek u 12:15 affraid Mad boks E tek sam onda doruckovala, otisla na pijac, stavila rucak, sad pijem kafu i druzim se sa vama dok indijanci spavaju (naravno i on mora da odmori v ), a posle ne znam gde cu, al ako em nema dugo, trazite me kod Laze fd
U petak idem na more yes

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od cufta 18/8/2012, 15:08

Nackaaaa, cariceeee......s.recno ti ovo "omicanje". JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, kakav divan dan, svi smo ovde.
Cmok cvima drugarice.
Mirjana, kada je nasa pocela tako da zeza kad ustane, mi smo uzeli lezaljku, staili je u lezaljku (bila je i manja od mesec dana). Lezaljka u dnevnu sobu na trosed, ona vezana u njoj, i uzivala je. Spava, kad je budna prati sta se dogadja, dali smo joj tada i cuclu, i nas zivot je bio pesma! probaj, nas je to izvadilo. U lezaljci j bila mesecima (naravno vadili smo je za igru, mazenja, i sl....), ali glavno vreme je bila u njoj. i tako dok nije naucila da sedi, i odmah iz lezaljke u ogradicu. I danas voli da se povremeno igra sama u ogradici
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od nacKa 18/8/2012, 15:20

evo me Very Happy

1. hvala na čestitkama mile moje osmeh srce

2. Orle dobra ti grupa autora lol! , i ja se spremala za jednu, sećaš se

3. Dr kaže sledeće: NG 5+5, po UZ snimku odgovara 4-oj nedelji trudnoće, plod je u materici... i to je sve što sam čula pre nego sam počela da plačem Embarassed

treba da: klasika- mirujem, pijem folnu i utrogestan 3x200, za dve nedelje sledeći UZ da se čuje srce , papa, pregled, kolposkopija i vazda analiza

drhte mi ruke još....

4. Pari lepoto ostvari se želja zbog onog sna Wink osmeh srce

5. zemo osmeh srce

Milijana ja sam ti baš blizu, da znaš Wink

prošle god sam radila laparo operaciju u tvom gradu, ko zna , možda i kod tvog dr Very Happy , (bila sam kod dr Blaža), a i još uvek idem kod njega povremeno
sledeći put kad dolazim javljam ti se dan ranije, moram da izgnjavim ove lepote sa avatara Very Happy

više mi mozak ne radi, samo još sve da vas

ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav

love love love love love love
nacKa
nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 50
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Mrvica 18/8/2012, 15:36

Nacka, cestitam likeit igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Miro, pusti dete da spava. Moj se ne budi celu noc i babica i tri pedijatra mi rekli da ga ni slucajno ne budim, dete sito i stalozeno hoce da spava...
Pari, gajis podocnjake Wink Jbg, izdrzi jos malo, sve je lakse i lakse kako vreme prolazi, i oni ce se uobrociti, i ti ces doci sebi. I Vukasin bljucka, tek on ne zna kad je dosta, ali dr kaze, dok god napreduje nije problem. Nekad vise nekad manje. Drago mi je sto je Dusanu bolje.
Mili, i kafica i dorucak, a ja tek sad stizem Rolling Eyes
Meto, srecno, nadamo se i tvojoj pozitivnoj beti...
Ljubim vas sve...
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Mrvica 18/8/2012, 15:37

Maus, citala sam u Aninom dnevniku izvestaj, sve je tako divno, dobrodosli nazad...
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od lilya 18/8/2012, 17:22

Zene, nema neta, samo da mahnem zahvaljujuci 3G.
Nacka, zeno ulepsa mi dan bravo bravo bravo
Nemam vremena ni kredita za ostalo.
Ja jutros sela u kola kao idemo na Taru, ali neeeee... Mm me.vodio u Sarajevo yes
Stisak i ljubac za sve.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od medolino 18/8/2012, 17:34

Nacka,bravo za izvestaj,trudnice nasa, ljubim te u stomacic usne

Lili,tvoj muzic je king Pun je iznenadjenja,uzivajte osmeh srce
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od cufta 18/8/2012, 17:53

Lilya, stvarno je car - uzivajte gde god da ste i za nas
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Milijana 18/8/2012, 22:19

Nackaaaa, Blasko je moj dr i moj heroj, preko parka gledam u njegovu ordinaciju radost radost radost koja slucajnost! Obavezno se javi, ako nista drugo, pravicu ti drustvo u cekaonici Laughing Cestitam i da sve bude laganoooo....
Nemam vise vremena, odoh da cistim boraniju, nabrala sam punu kofu v

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od BiKsi :) 18/8/2012, 22:49

Nacka, divnoooooooo! Pu, pu, pu, usrale te koke!

Mili, ljubi mi smizle, jos malo pa more, da se fino provedete i da budete zdravi!

Lily, bravo za tvog djuvegiju! Very Happy

Ljubaaaac

Danas sam vam svasta nesto htela reci, al Nacka mi je hit dana! Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 561840 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 612963

Mimice, videh da ste se vratili, divota! LJubim vas obe!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od MAAKKI 18/8/2012, 23:55

Vece jutra sunny

Nacka cestitam od srca neka sve bude skolski i lagano d d d d d
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od missile 19/8/2012, 00:08

Veče, Jutra! Svratih da vidim šta ima novo pred spavanje. Mišice, dobrodošla nazad, puna utisaka, idem da pročitam izveštaj, kod Ane u dnevniku beše? Od sutra 'postrojavanje' uz prvu jutarnju kafu! Lili, ti još uvek uživaš u odmoru! Neka, i treba. Nacka, čestitam! Bojana, jel se vratilo mačence? Odoh da čitam izv. pa u krevet, STISAK svim curkama! I laku noć!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od dr mali pariz 19/8/2012, 08:00

nacka ::

3. Dr kaže sledeće: NG 5+5, po UZ snimku odgovara 4-oj nedelji trudnoće, plod je u materici... i to je sve što sam čula pre nego sam počela da plačem Embarassed

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 21831 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 21831 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 21831 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 21831 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 21831 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 21831
NACKA - utisak dana!!
koliko si me samo obradovala!! Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 561840 nek je laganezi trudnoca Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 109639 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 522523
Jutra!
Cure, vredne ste? Danas je praznik, uzivajte!
Cim se javljam rano, znate ko mi je na ramenu...da, Ivona.
Citam Cuftacu i odlucujem se za lezaljku-po hitac!
Rodicu, puna kuca dece,a vi brisete sad kod svekra u kucu.Stvarno ti je tempo do sept.i mora udaran!
Lilyo, muz ti je king uzivajte!
Mili, da ovaj put na moru bude mnooogo bolje! Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 561840 ljubi svoje andjelke!
MetaK se sad Ceska...uzivajte u prlepom gradu.
evo,konacno smo podrignuli. odjava Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 275568
p.s. sledeci nek kafu postavi Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od dr mali pariz 19/8/2012, 08:02

sledeca Very Happy
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 Kafa11
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od maus 19/8/2012, 08:04

dr mali pariz ::
p.s. sledeci nek kafu postavi Very Happy

coffee Pictures, Images and Photos

Dobro jutro!

Iv duso moja podrig podrig. Ljubim ja tebe i batu jako da pukne. I mamu i tatu osmeh srce
Lilya kako je bilo u Sa?
Zene postrojavanje tek popodne Very Happy Valja ves oprati i rasiriti da se susi.
Cmacem i grlim ff
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od maus 19/8/2012, 08:05

dr mali pariz ::sledeca Very Happy
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 Kafa11

Koja brzina majko mila! To je majka dva maloletna deteta - majka blizanaca lol! Ki munja!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od mamajednogprinca 19/8/2012, 08:48

Evo i nas ako nas primate :))
Cestitam nacka srca likeit srca

Mi vas prtimo iz prikarjka vec neko vreme a danas sam odlucila da Vam se pridruzim

Svima zelimo da lepo prvedete ovaj divan suncan dan sunny

Mi smo vec odavno budni moj Vasilije se budi oko 6.
Very Happy

mamajednogprinca
mamajednogprinca

Broj poruka : 241
Godina : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Orline 19/8/2012, 09:03

Dobro jutro Very Happy
Ih, al ste brze, munje dvije, hvala vam na kaficama Very Happy
Ivonče prati Kutak sa nama Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 561840 Very Happy

Mamajednogprinca, dobrodošla ti nama i na kafu i na duže Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 275568

Samo ti je nik lep ali duuug, skratićemo mi to Laughing. Lep ti taj princ sa slike Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 275568
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Mirjana 19/8/2012, 09:30

Dobro jutro vredne žene. Ja sam kao zombi jutros. Imamo neku vrlo glasnu bebu u stanu do nas, pa me ona i Cvrle izludeše jutros. Budih se na pola sata, jer ne znam ko od njih dvoje plače i opet na kutak s podočnjacima. Danas imam važne goste. Nadam se da se neću obrukati kao domaćica.
Nacka, ja ću i danas malo poskočiti, valja se Wink radost srca igracice radost srca igracice radost srca igracice radost srca igracice radost srca igracice radost srca igracice radost srca
Pozdrav od mene i Cvrleta
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 Bambijastigao454

Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Mirjana 19/8/2012, 09:32

Mamajednogprinca, dobrodošla c
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od mijaki 19/8/2012, 09:58

sve vas zagrljaj
nacka cestitam!!! vv vv

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Milijana 19/8/2012, 10:25

Dobro jutro.
Ja sam bolid. Nije mi bilo dosta 3 kg boranije i dve gajbe paradajsa koje smo sinoc dovukli iz sela, nego sam jutros pristala da mi drugarica donese kofu sljiva za dzem. Da li sam napomenula da su mi majka i svekrva van grada? Znaci BOLID.
Mama, dobrodosla. Zavidim ti na godinama...
Ostale ljubim i jurim...Lenka jase Milenu affraid

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Botox 19/8/2012, 11:16

jutro i od nas
pijem tek sada kaficu
pijaca i nabavka su obavljene
inace, macor je od juce opet kod mene, zamislite, juce se vracam iz maxija i dve klinke voze rolere i ja kao da mi se ucinilo da sam videla nesto sivo kod ove jedne
kada sam viknula Cicko, a joj, a moj Cicko s kraja ulice trci ka meni
znaci, htedoh u nesvest da padnem :)
srce moje
danas na pijaci snimim i da radi pet shop iako je nedelja, pa sam kupila mom cickiju divnu ogrlicu sa malim zvoncetom <3 hehhe, sad je prava frajaercina
inace, cicko je macor, sad mu se vec vide jajca
izgleda da me hoce decaci ove godine :)
odo sada malo da cituckam jos po netu i forumima, pa se kuckamo kasnije....
ljubac za sve....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Mrvica 19/8/2012, 12:03

Dan jutra.
Ja sam se lepo odmorila, nahranila jutros Vukasina i mm i on se druzili dok sam ja odspavala jos malo. Cak su i u prodavnicu otisli i sve pripremili za dorucak. Laughing danas odmaranje lol!
Miro, Cvrle je slatkis pravi, ljubim te okice radoznale. osmeh srce
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od missile 19/8/2012, 14:09

Dan, jutra! Samo da mahnem u pauzi između usisavanja i brisanja podova. Čeka me i veš. Milijana, ja se tako pomamim za graškom, i paprikom. Nikad dosta. Pazi na princeze u pauzama mešanja džema. Paris, pozdrav za tvoje medene blizance. Dovoljno je pogledati ih kako se gledaju i dodiruju ručicama, da se u trenutku napunim pozitivnom energijom! Boki, rekla sam ti da će Cicko Micko opet da mazi Vladetu. Mama.., dobrodošla. Ljubim vas sve, a specijalan nežan zagrljaj Cvrletu!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 17 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 25 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu