KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

+44
Xena
mamajednogprinca
nacKa
Ema78
bobica83
veki1
Anavi
InNaturaVeritas
Erata
MARA
twinsi
Tanja83
heart84
Dacaa
Botox
cufta
mijaki
lolipop
Simona
Mrvica
korpica
HappyGirl
LaFolie
MAAKKI
Mirjana
cicsa80
cici
pegaz
dra00
KoMetaK
anak
djole42
dr mali pariz
bak
lena
lilya
Vuchica
Gramatika
Orline
medolino
missile
Milijana
maus
BiKsi :)
48 posters

Strana 18 od 25 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 21 ... 25  Sledeći

Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od cicsa80 19/8/2012, 14:56

Nacka je, sto kaze Mala, definitivno utisak dana. Nacka sve cestitke na " nako omaklo" i nek je bezbrizno na dalje. Bravo! bravo

Pozdrav svim povratnicima, sto sa odmora sto iz ilegale ff
Danas Preobrazenje, bitan dan za moju "maticnu" porodicu i hvala Bogu sto je pre par godina sacuvao glavu mojoj polovini iz maminog stomaka. sunny
Kod mene ludilo, sredjivanje novog gnezda ali zato od ponedeljak mini odmor od 3 dana. igra
Naravno, koraca se!
cveće
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od KoMetaK 19/8/2012, 16:09

Nacka,cestitke od srca i daj vuci ovamo noseve! Namestila sam se! Neka ti je trudnoca skolska i laganeze! osmeh srce osmeh srce
Posto sam s fona jer me mrzi da vadim komp,samo da vam mahnem iz ovog caronnog grada. smajli angel Znam da ce moja deca biti praska,ovog ili neki naredni put lol!
Sinoc sam dosla oko 10 ali smo ipak setali malo i grad je prelep nocu. Htedoh i da vam stavim slicicu,ali tesko ide s fona pa kad se nakacim s kompa saljem. Ja jutros poranila na pricesce pa se pogubila na putu ka crkvi koliko sam bila pospana lol! Sreva pa se dobro snalazim u prostoru i stigoh na vreme. Neka nam je Bog u pomoci!
Ljubim! :-*
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Xena 19/8/2012, 18:40

Joooooooj Nacka, sta ja to cujem, kad nisam pala sa stolice affraid . CESTITAM DRAGA, neka bude bas sve onako kako vi zelite!
Meta, srecno, mislim i navijam!
Mala od Pariza, super mama, nisam ni mislila drugacije.
Boki super sto se fantom macan vratio, ali nije preporucljvo da macke koje slobodno setaju napolju bez nadzora, nose ogrlicu, zbog svog avnturistickog duha, moze negde da se zakaci, a ti nisi tu da mu pomognes. I ja sam svom skinula istu, upravo zbog toga.
Ljubim vas sve cveće
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od cufta 19/8/2012, 20:10

Bojana 86 i ti imas Cicka?! Supeeer. Mi SVI imamo Cicka Momcilovica, zutog macora za koga znamo zasigurno da ima 11g. Mozda ima i vise. On je apsolutni kralj celokupnog macijeg sveta.
Parizu, nasa najomiljenija naprava za bebe je lezaljka!!! ko je izmislio, ruke mu se pozlatile.
Cvrletova danasnja slika je zajeb*la sve ranije!
Meta, samo napred!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od KoMetaK 19/8/2012, 22:40

Zenske laku noc, i ziveli!
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 292338_10151114769353256_85510474_n
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Mrvica 19/8/2012, 23:07

Meto stvarno prelepo. Nadam se da ces se uskoro obradovati.

Cufto i nama je lezaljka vrh. Bez nje nista.
Vuk spava a mm i ja hteli da gledamo neki film online ali ja nesto zeznula komp. Embarassed
Bar mogu zvirnuti ovde preko mobilnog.
Aj sad laku vam noc. Idem i ja da Sleep
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od mamajednogprinca 20/8/2012, 07:24

Dobro jutro cure ja na brzinu da se javim pa se spremamo idemo u sokobajsku na kontrolu kod fizijatra.Hvala svima na dobrosolici osmeh srce
Evo prva kafica od nas

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 R6w8z4

I za one koje ne piju kafu jedna limunadia
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 2a4wvuh

Meta divna slika sa srecom.

Pozdrav pisemo se kasnije.
mamajednogprinca
mamajednogprinca

Broj poruka : 241
Godina : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Milijana 20/8/2012, 08:04

Dobro jutro,
Mama, hvala na kafici osmeh srce
Meta, divna i mila slika, kao i uvek i da se debela vratis iz tog prelepog grada.
Kod mene sr... Lenka kaslje od juce, suvo, a od jutros joj curi i nos... pocinjem da cerujem da se nesto urotilo protiv mene..,. ali u petak idem i .
I ja sam kilava, curi mi nos vec nekoliko dana... sve je to od virusa, tako da racunam da ce trajati do 5 dana, taman do petka.
Danas vodim Milenu na kontrolu kukova, sutra na kontrolu bubrega....trebalo bi i vakcinu da primi, ako joj se sad ne vrati virus od Lenke...
Ajd odoh, Lenka histerise nesto...

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od maus 20/8/2012, 09:03

Dobro jutro!

orline ::Super, super, tako je najsladje, a ne ko meni- Ko je pravio? Grupa autora Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 404938

hahahahahahah keslam se vec pola sata, mislim da sam i malo pisnula u gace Laughing Orli koji si ti lik lol!

nacka ::
3. Dr kaže sledeće: NG 5+5, po UZ snimku odgovara 4-oj nedelji trudnoće, plod je u materici... i to je sve što sam čula pre nego sam počela da plačem Embarassed

treba da: klasika- mirujem, pijem folnu i utrogestan 3x200, za dve nedelje sledeći UZ da se čuje srce , papa, pregled, kolposkopija i vazda analiza

drhte mi ruke još....

radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost Nacka ne mogu ti opisati koliko sam srecna zbog tebe radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

lilya ::
Ja jutros sela u kola kao idemo na Taru, ali neeeee... Mm me.vodio u Sarajevo yes

Vi ste pravi avanturisti. Bravo za muza king je nevidjeni!


dr mali pariz ::
Citam Cuftacu i odlucujem se za lezaljku-po hitac!

Mi smo dobili od drugara na koriscenje drnadlicu, tako sam je zvala. Lezaljka,ali se pomerala napred-nazad i imala je kao neku tablu ispred, tj. ekran i unutra ribice i muzika, pa zubori. Mogla je i da se ukljuci da drnda sama...milina. A od 5. meseca mrezica, unutra igracke i opet uzivancija.

mamajednogprinca ::Evo i nas ako nas primate :))

Naravno da te primamo! Dobro dosla u nase veselo drustvo love

orline ::

Mamajednogprinca, dobrodošla ti nama i na kafu i na duže Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 275568

Samo ti je nik lep ali duuug, skratićemo mi to Laughing. Lep ti taj princ sa slike Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 275568

Sta kazes na MJP Wink

Mirjana ::

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 Bambijastigao454

osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce KOJI SLATKIS MAJKO MOJA, KOJI SLATKIS!!!!!

Milijana ::
Ja sam bolid. Nije mi bilo dosta 3 kg boranije i dve gajbe paradajsa koje smo sinoc dovukli iz sela, nego sam jutros pristala da mi drugarica donese kofu sljiva za dzem. Da li sam napomenula da su mi majka i svekrva van grada? Znaci BOLID.

hahahahahahahahahahaha queen

cicsa80 ::
Kod mene ludilo, sredjivanje novog gnezda ali zato od ponedeljak mini odmor od 3 dana. igra
Naravno, koraca se!

Srecno sredjivanje stana, srecno koracanje, srecan odmor usne

Meta mila moja, ja ti nisam pozelela srecan odlazak u Prag i jos srecniji povratak. Divna je fotka, kao si samo lepa i nasmejana, puna optimizma...i bas zracis, sijas! Ja ti zelim svu srecu i drzim cvrsto pesnice. Javljaj se kad god budes mogla. usne

Biksi od danas veselo na poslu, bilo veselo za vikend sa decicom x x x Ako budes uspela da ukrades net od komsija bice bas lepo pa piskaraj.

Bojana vratio se Cicko g g g g g g g g

Missile jel gotovo sredjivanje kuce?

Bak gde si ti?

Bebko dugo se ne javljas c

Uf, ne mogu bas sve da poFatam. Jos uvek sam mislima na Mljetu, a ne radi mi se nikako, bas sam se opustila ove 2 nedelje. Kako se samo lako naviknem na nerad Laughing
Bilo je divno na moru. Maksimnalno sam koristila svaki sekund. Ustajala sam rano, plivala, isla sa mestanima da bacam mrezu, naucila sam kako se cisti riba kantor, koja se iskljucivo cisti u moru. Sledece godine cu nauciti i kako se sprema. Imali smo i malu barku pa smo obilazili ostrvo, kupali se na pucini i dozivali delfine.
Ana je bila zdrava. Nije se smirivala. Plivala je, ronila, skakala...lepo spavala jos bolje jela...ma sve u svemu bilo je savrseno!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od LaFolie 20/8/2012, 09:27

Dobro jutro srca1

Mirka, ja sam XXL kese napunila sljivama, ima da se udavimo od pekmeza lol! A malisa je secer med, kako bih ga gnjavilaaa osmeh srce

Lilya pojedi cevape za mene moooolim te Very Happy

Maus, ja mislimd a posle odmora redovno budem depresivna, kao ona najgora, dabogda imao pa nemao: da se vrattis sa Mljeta na posao Very Happy

Ja sam muza za vikend vozila u planine, svida smo bili, on je jadan bio na granici da stavi nitroglicerin pod jezik na autoputu lol!
Predivno nam je bilo, ovce, livade, sume, rekoh mu kad bi ostali tu 6 meseci - napravili bismo bebirona prirodno king

Meta, kako ti zavidim sto si u Pragu!!!
Sto zbog praga, sto zbog VTO!! DIIIVNA SLIKA!!!!!!!!! Tu ces da stavis na korice bebinog albuma " kako je sve pocelo Wink "

Ljubim vas sve sreca


Poslednji izmenio LaFolie dana 20/8/2012, 09:31, izmenjeno ukupno 1 puta
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od lilya 20/8/2012, 09:28

Mah mah...
Svratih da Simoninom Vilenjaku cestitam rodjendan pa i vama da mahnem.
Izvinjavam se sto odavde ne mogu da vas citam, ali mislim na vas.
Vidim da je Meta okacila neku fotku, ali ja ne mogu da je vidim sa telefona.
Molim drage drugarice da kada se neka cuje sa Lolickom da je pozdravi od mene. Na nju sam bas mislila ovih dana, sto zbog posete Sarajevu, sto zbog tog problema sa zuci.

Danas mm opet ima neku akciju u planu. Javljam sta je smislio Very Happy

Stisak za sve.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od mijaki 20/8/2012, 09:47

jutro devojcice...
Meta, ziveli!!! Very Happy za bebirona!!! radost radost radost
Maus, dobrodosla sa odmora! drago mi je da ste uzivali a pre svega sto je prijalo Anciki!
lilya, tvoj muz je stvarno king
la folie, ja isto mnogo volim te izlete u prirodu, sednemo u kola (obavezno napravim sendvice Embarassed ) i krenemo sa kartom...mm uziva, bleji kroz prozor, pevamo, a i meni je lepo, samo se malko umorim od voznje...Sada kada kupimo nova velika kola, ima bas da bude uzivancija da se vozikamo, jos kada i Anci bude mogla sa nama....sanjam taj dan....
odoh nesto da pozavrsavam pa da se ponovo uhorizontalisem....
ljubim sve drugarice...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od mijaki 20/8/2012, 09:47

i da, jedan poseban usne za Cvrleta i zvezdice Ivonu i Dusana....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Mirjana 20/8/2012, 11:10

Dobro jutro drugarice mile sunny
Metice, živeli Laughing
Ostale d
Nisam ni za šta jutros. Gledala sinoć film do kasno, pa me je Cvrle probudio tek što sam zaspala i zamislite hteo je da sisa duže od 5 minuta, koliko sam ja mogla da podnesem. Onda sam plakala, pa je mm ustao i dežurao. Ja legla tako da Cvrle može da sisa, mm nadgledao i kad je mali izbacio istu, tata ga uzeo, malo "ninao" i ubacio u krevetac.
Inače, juče smo trebali da imamo goste, koji srećom nisu došli! Znam da je prethodna rečenica čudna, ali biće vam sve jasnije kad vam kažem da su oba njihova deteta završila na infuziji juče. Sin im trenira hokej na ledu, pa je bio u Slovačkoj na pripremama i otuda pozovu roditelje da dođu po decu jer su se kao razboleli zbog neke bakterije u vodi-dakle, "nije virus, tj. zarazno". Moja prijateljica ode po sina, baci ga u krevet i na dijetu, misleći da je stvarno bakterija. Juče mi javlja da i ona i ćerka imaju temperaturu, dijareju i povraćaju. affraid Znači da je period inkubacije svega par časova! Zamislite da su došli do Cvrleta Shocked Bože sačuvaj!
Sinoć pozovem da vidim kako su, a oni u bolnici jer su deca dehidrirala od silnog povraćanja i proliva! Strašno!


Poslednji izmenio Mirjana dana 20/8/2012, 11:48, izmenjeno ukupno 1 puta
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od LaFolie 20/8/2012, 11:15

mene su ista sra*a strefila u Egiptu, mom muzu nije nista, kao ni nikome oko mene, lekari kazu da se to prenosi samo kada pojedes ili popijes nesto zarazeno....
Naravno, sto dalje od bebe to bolje, ali srecom nisam bila opasna po okolinu i jako sam vodila racuna o higijeni....
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od missile 20/8/2012, 12:03

Dobar dan, cure! Very Happy

maus ::

Uf, ne mogu bas sve da poFatam. Jos uvek sam mislima na Mljetu, a ne radi mi se nikako, bas sam se opustila ove 2 nedelje. Kako se samo lako naviknem na nerad Laughing
Bilo je divno na moru. Maksimnalno sam koristila svaki sekund. Ustajala sam rano, plivala, isla sa mestanima da bacam mrezu, naucila sam kako se cisti riba kantor, koja se iskljucivo cisti u moru. Sledece godine cu nauciti i kako se sprema. Imali smo i malu barku pa smo obilazili ostrvo, kupali se na pucini i dozivali delfine.
Ana je bila zdrava. Nije se smirivala. Plivala je, ronila, skakala...lepo spavala jos bolje jela...ma sve u svemu bilo je savrseno!

Mišice, dosta si i poFatala! Very Happy
Inače, mi ćemo na more tek sredinom septembra, mm jedva našao i taj termin zbog posla, i ja sam se već u mislima preselila na more. Laughing Počela sam lagano i da pakujem, a juče sam razmišljala šta poneti za klopu u putu (idemo busom pa tamo uzimamo kola) lol! Ipak, postrojavanje ti je sasvim pristojno za prvo jutro, i da znaš da mi je nekako nedostajalo. lol!

Cure, sve vas stiskam, idem da prošvrljam malčice Kutkom pa nazad na posao. Tek sam sad sela od jutros da pojedem sendvič i koji velnes keks, pa malo u pauzi ovde, msm kako odoleti Very Happy

Ljubac!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od lilya 20/8/2012, 12:14

Akcija: uplatiti loto na Zlatiboru obavljena Very Happy
Hehehe... Sad jos jagnjetina kod Pega i vrcemo se na Taru. Tamo je daleko tise i mirnije yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od KoMetaK 20/8/2012, 12:27

Tek sad udjoh sa kompa, pa videh Mirinu prelepu sliku!!! smajli angel osmeh srce Kako je divno majcinstvo! Nadam se da cemo sve mi osetiti isto i da cemo imati ovakve slicice! osmeh srce osmeh srce
Stiskam vas sve odreda, i ljubim jako, ali nemam vremena za citanje detaljno, Prag i pivce zovu! Laughing lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Mrvica 20/8/2012, 12:59

ljubav
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od BiKsi :) 20/8/2012, 13:47

E moj Rode, zgusnut raspored, da zgusnutiiji ne može biti!

Mimice, ništa od komšijskog neta, svi zaključali net, eto, pametni ljudi, šta sam i očekivala?!

Da vas ljubim i da se i ovde proveselimo za betu od naše anak, mnogo mi je drago što je videh danas, jer ko bi do sutra izdržao!

Miro, presladak ti je plavooki!

Mamajednogprinca, dobro nam se pridružila!

Toliko od mene, nema se više vremena!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Gramatika 20/8/2012, 14:34

Samo da vam mahnem, jer i dalje nisam sposobna da se koncentrišem na pisanje!
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 543728
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Milijana 20/8/2012, 17:27

Gra, bas sam pre neki dan pitala za tebe osmeh srce
Anak, prospustila sam betu, idem da je jurim radost
Ih, Biksi, da si kod mene, mogla bi da krades moj, ja sam otvorenog srca, nesebicna, NET delim sa svima Wink
Ostale mazim zagrljaj

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od mamajednogprinca 21/8/2012, 07:30

Dobro jutro devojke!!!
Anak cestitam!!!! osmeh srce
Drage dame uzivajte jos malo u ovom letu nas dvoje sigurno hocemo u parkicu :)

Izvolite kaficu

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 Fddriv

I za nas koje ne pijemo kafu

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 35lx3df

Sve vas d
mamajednogprinca
mamajednogprinca

Broj poruka : 241
Godina : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od lilya 21/8/2012, 07:34

Samo da pozelim dobro jutro i odo da setam kroz sumu Very Happy
Nesto mi jucerasnja avantura bas i nije prijala. Na Zlatiboru je bilo jako vruce i mnogo ljudi odjednom. Nema bas svuda hlada pa me sunce opalilo malo, a meni inace treba 7 - 10 minuta na suncu pa da budem bolesna danima. Sad sam OK.
Misice, nemoj da zaboravis na loto. Moramo na nekoliko frontova da delujemo ako hocemo tu sedmicu yes
Vidim da se Biksi nesto dogodilo sa netom, ali ne znam sta.
Meti je lepo. To mi se svidja.
Mirkinu sliku preko 3G ne mogu da vidim.
Anak nas je bas obradovala, a Gra ce na UZ ovih dana.
Vise nisam uspela da povatam.

Meni je dr Sonja rekla da dok svi brisevi ne budu sterilni nigde ne zurim. Kad se vratim videcemo sta je Normogyn uradio. Nesto mi se i ne zuri tamo Rolling Eyes Kada bih mogla jedno dva meseca da provedem ovde u ovoj tisini pa onda da idem to bi bilo najbolje.

Sve vas stiskam i odo u sumu.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od maus 21/8/2012, 08:15

Dobro jutro svima!

Anak je trudnaaaaaaaaaaaaaaaa JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost Sto volim `vako lepe vesto s`rane zore sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca DIVNO DIVNO DIIIIIIIIIIIVNOOOOOOOOOO sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca

Lafe o`s da ti otkrijem jednu slatku tajnu za lepsi ukus dzema? A mozda i znas. Crna cokolada :aa:Moj tata je zaduzen za dzem i on uvek stavlja crnu cokoladu. Ukus je fantastican. Dukin dzem od sipuraka je neprevazidjen! A i od sljiva.

mijaki ::
la folie, ja isto mnogo volim te izlete u prirodu, sednemo u kola (obavezno napravim sendvice Embarassed ) i krenemo sa kartom...mm uziva, bleji kroz prozor, pevamo, a i meni je lepo, samo se malko umorim od voznje...Sada kada kupimo nova velika kola, ima bas da bude uzivancija da se vozikamo, jos kada i Anci bude mogla sa nama....sanjam taj dan....

Vec vas zamisljam kako putujete, Ana sedi iza u svom sicu i svi pevate decije pesmice sreca

Miro kako su gosti? Bas nezgodna situacija. Ljubis li ti Cvrla svaki dan za mene?

Miss jes` VIDLA kako postrojavam,a? More u septembru radost radost radost radost radost radost

Meta fatam te ja na koracima. Moram i ovde malo da mantram a i tamo cu igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Biksi rode nas saljem jedan veliki usne

Mili sta si sve spremila od zimnice queen ?

Mala sta rade Iv i Dusan silni? Jedva cekam da ih vidim....dobro dobro i tebe i Velju, nemoj da se ljutis. love

MJP hvala na posluzenju. Ja bi i kafu i sok, sve je tako lepo.

Mi koristimo jos ovih nekoliko vrelih dana maksimalno i kupamo se u Drini. Juce smo ostali do pola devet uvece. Polako pada mrak a mi se kupamo, plivamo...U ponedeljak nam opet stize Mile radost radost radost radost radost radost radost naravno i Jana i Bosko radost radost radost radost radost radost radost radost Sizenje ludenje celu sedmicu.
Za sve vas usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 18 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 25 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 21 ... 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu