KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

+44
Xena
mamajednogprinca
nacKa
Ema78
bobica83
veki1
Anavi
InNaturaVeritas
Erata
MARA
twinsi
Tanja83
heart84
Dacaa
Botox
cufta
mijaki
lolipop
Simona
Mrvica
korpica
HappyGirl
LaFolie
MAAKKI
Mirjana
cicsa80
cici
pegaz
dra00
KoMetaK
anak
djole42
dr mali pariz
bak
lena
lilya
Vuchica
Gramatika
Orline
medolino
missile
Milijana
maus
BiKsi :)
48 posters

Strana 16 od 25 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 25  Sledeći

Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Orline 18/8/2012, 09:17

Maus, dobro nam se vratila Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 275568

Ćufta je u pravu, milijana, o'ma nazad u krevet...Ja se nešto ne sećam da dobih ovakvo serviranje u životu Razz
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od cufta 18/8/2012, 09:19

Maus dobrodosla kuci! Orle, dobro jutro i vama dvoma
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Orline 18/8/2012, 09:24

Fala, ćuvto, što bi rekla moja baba Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Milijana 18/8/2012, 09:34

orline ::

Ćufta je u pravu, milijana, o'ma nazad u krevet...
Moji pusti snovi Rolling Eyes
Mima majstore, dobordosla nazad sreca

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od dr mali pariz 18/8/2012, 09:34

Very Happy
dobar jutar!
Mima, velkombek, draga moja.|jedva cekam reportazu.
Mili, juce sam citala tvoje dogodovstine, i sa ovim danasnjim postom,padam sa stolice od smeha, iako,kako Or'o kaze- nista tebi smesno nije. I ti zapatila esherihiju,znam da nam se Lilya dugo patila...a ona je na odmoru na Jahorini,kako sam skapirala, a gde ide -tek u kolima saznala? queen
Meda raste,a rastu i njena sunca u njoj Very Happy kako si , draga?
Orle, vec gazis 30. Very Happy mislim , nedelju trudnoce...bravo cico!Jesi li sta kupovala, organizovala?
Cuftacho, sta radi taj mali crnooki andjeo?
Bixi, Rodicu, gde si ti ovijeh dana? Djolesku Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 275568
MetaK, srecan dolet u Prag, i sve sto tamo treba da se obavi Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 543728
Vuce tebe tvoja Parizanka da pokupis istu pricu, terapiju i betu Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 779578
Kod nas nista novo. cekam da se smiluje ostatak porodice, pa da idemo na kontrolu kod koznog zbog Dusana. krema koju mu je dr prepisala, a mislim da je neki kortikos. dosta mu pomogla,pa mislim da cemo na njoj i ostati. vraca se lepo lice mog junaka.
Ivona je poporilicno kenjkava, tatu to pomalo izludjuje,a mene isuvise umara,ali samo razmisljam da to ne moze u nedogled Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 561840
danas nam dolaze i muzevljevi brat sa porodicom,pa cemo imati druzenje sa njima, koje bih ja najpre napolju sprovela,vec mi guzva u ovom malom stanu smeta.A i deci. Oni su inace takve bube kad neko dodje u goste,da je to neverovatno, ali kako ljudi za sobom kvaku zatvore...krece cika i piska.Bas tako.
Ja sam vam sa podocnjacima lepo odgajenim,ali valjda tako svaka porodilja? Rolling Eyes
Odoh da zbacim Iv sa ramena, da vidim dokle ce stici lol!
pa da nesto ubacim u usta...treba mleka ovim pijavicama stvoriti.
Da, Kod Ivone mi smeta, da ne kazem -nervira-mada je to prava rec, sto ne zna kad joj je dosta, obavezno se prejede, i posle podrigivanja,kad je spustim u krevetac, bljucka.
al se raspisah na Jutrima ko da sam u Dnevniku...
Odoh da posrcem kafu sto nam Mili postavi.
Cure, uzivajte u vikendu. Ja jos jedva uklavirim samo te dane... Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 582639 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 582639 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 582639 Zvezde i ja vas ljubimo!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od lilya 18/8/2012, 09:35

Da mahnem. Odosmo na Taru. E tamo ne znam da li cu imati i ovoliko neta, ali mislim na vas.
Pozz
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od medolino 18/8/2012, 09:36

Pozdravcic ff

Milijana,kakvo posluzenje,samo malo da srknem sokic i idem nazad u krevet Very Happy

Znaci Misica nam je stigla,sada odmara ali kad ustane pa nas sve postroji lol! Jedva cekam da nam napise utiske sa letovanja Very Happy

Cuftice ljubim te u avatar,tako meden i nezan ljubav

Orlic,jel se mali bebac pokrece u stomacicu? Ljubim ga mnogo poljubac

Javila se mama Pari sa Ivonom na ramenima Very Happy Duse male,oni hoce da se sva paznja usmeri ka njima Wink Drago mi je da se Dusanu vraca sjaj na licu i da kremica pomaze osmeh srce osmeh srce Ivona princezica se narucka,ne znam kad joj je dosta,pa kad je lepo i ukusno mamino mleko osmeh srce
za sada rastemo i sirimo se Wink dobro sam Very Happy Ljubi ti meni Ivonu i Dusana mnogo ljubav ljubav

Lili,nam ode na Taru,uzivaj draga uz muzica love


Devojke,uzivajte u vikendu cveće
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Orline 18/8/2012, 09:45

Lilya, znači malo Jahorina, malo Tara, divno Very Happy Lepo se provedite, nema veze ako nema neta, javićeš se kad se vratiš. Samo ti odmaraj.

Pariz Very Happy Težak period, naporan mislim, bolja reč...Sreća te ja tajko mladi difovac pa će da pripomogne. Samo još malko, da se uobroče. Mene je najviše strah tih prvih par meseci, ali sve ste prošle, pa ću i ja Very Happy
Mada se vi jako dobro snalazite, i to sa dva komaTa Wink A Iv pravo žensko, malo kenjka, malo se femka, ljubi je teta orline. Ufff, kako su slatki na avataru.

A radovi, evo počeh na TD da pišem, pa da se ne ponavljam Very Happy
Medo uzvraćam poljupce, puta dva Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od KoMetaK 18/8/2012, 10:09

MIli, posto si ti zena od akcije, aj leba ti, dodji da me spakujes?! Laughing Ja cu da ti cuvam djecu! Very Happy Ako ih sacuvam lol!
Misu, dobro nam se vratili! Svaka cast kad mozes da vozis nocu, ja mogu 1h i posle mi se spava Embarassed
Orlic, guras i ti, a vidim muz se skita, pa ces morati sama da spremas bezradnognaziva sinu sobicu Very Happy BIce sve ok na kraju, sigurna sam, kad ti ostade bez muza trudna, valjda i sve mozes sama da spremis Wink lol!
Lily, uzivaj u prirodi i odmori se za sve pare Very Happy
Mala-velika, hvala i odje za info! Vazno je da se Dusanu povlaci ekcem a Ivoncici cete valjda ugoditi Wink Voli da bude na mami sto duze, pa joj se ne staje. Ljubim vas puuuno!
Medo, 13. nedelja prolazi polako, kako si ti?
CuVto, vrati se u krevet, a meni nabaci dete da se mazim, moze? Very Happy
Ljubim vas puno i odoh da se spremam i da trcim kod Biljane, pa posle redom, frizer, depilacija, zajebancija, aerodrom - PRAG! Very Happy Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Mirjana 18/8/2012, 10:29

Jutro curke,
Ljubim i ove što su došle i ove što su otišle i ove što su tu poljubac

Mili, zafaljujem na kafi, odlična je.

Juče sam stigla da procunjam po skoro svim dnevnicima. Prijalo je!
Danas idemo na Palić, vodimo decu u ZOO, pa na neki ručkić. Ne znam da li da očekujem uživanciju ili nešto sasvim drugačije. Videćemo.
Moje dete, tj. krivonogi Cvrle, je počeo da za....va!
Noću se budimo samo dva puta bravo bravo bravo što bi bilo dobro da sam ja pri sebi.
Ustvari, pošto danju još uvek jedemo na 3 sata, a tako smo do skoro i noću, ja se probudim kad on treba da sisa, a on spava samo tako. Naravno ne budim ga, a ne smem da zaspim, jer ako me uhvati prvi san, mogo bi Cvrle da probudi čitavu zgradu, ali ne i mene. I tako ja pokušavam da sačekam da se probudi, a glava mi pada. Onda ipak odlučim da spavam, navijem alarm na nokiji (taj me jedini budi), pa se tako budim na po sata. On i dalje spava! Onda ja, nakon 5 sati od poslednjeg podoja, presvučem Cvrleta (da bi ga razbudila) i dam mu da sisa. To traje 5min. Frajer zaspi na sisi, tj. izgura je i skupi usnice nedvojbeno se protiveći nametnutom ritmu ishrane.
Eto, šta ću, vratim ga da spava, pa legnem i ja. Do zore se probudi još jednom i opet pajki jedno 4 h, a onda kreće žurka. Cvrči ujutru i posle podoja. Neće nazad u krevetac, pa to ti je. Onda moram, htela ne htela, da ustanem, instaliram njegove frotirčiće na moj krevet i prebacim ga. Ja nešto trabunjam, on mi stisne prst, vragolasto trepće i smeška se i tako ponovo zaspi, a ja Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 1219_tired_smiley_drinking_coffeei na kutak
Evo i od mene jedna Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 Coffeeart1
Čekam izveštaje yes
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Mirjana 18/8/2012, 10:31

Metice, ajd veselo i nek bude bebićetno b b b b b b b


Poslednji izmenio Mirjana dana 18/8/2012, 11:14, izmenjeno ukupno 1 puta
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od nacKa 18/8/2012, 11:11

Biksi :) ::Da otvorim avgustovska jutra, da vam poželim zdravlja, sreće, ljubavi i da vam se u avgustu ispuni bar jedna velika želja koju imate! Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 275568

orline ::

Da nam bude plodan ovaj avgust, pa da dobijemo bar još tri trudnice u njemu, a ostale da se dopišu u septembru na listu. Very Happy


bak ::Biksi osmeh srce

Da nam ovaj avgust bude vreo u svakom pogledu, barem tri nove trudnice iz postupaka i poneka 'nako, omaklo se Wink


Biksi :) ::

Da vas stisnem kad se već ulogovah!

I ja navijam da bude koja trudnica onako, omaklo se,što reče Bakiša!

sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
jutra mila avgustovska, sunny ogrejana
žene drage...... dobre, iskrene, nežne, hrabre, istrajne, a uz to i vidovite.......

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 50li0x

jutros urađen, a ja sam skroz zbunjena Rolling Eyes

ljubim vas i grlim najjače što mogu
nacKa
nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 50
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Mirjana 18/8/2012, 11:17

Nacka, pa to mi kaži igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra
d d d d d d d d d d
b b b b b b b b b b b
f f f f f f f f f f f f f f f f f
vv vv vv vv vv vv vv vv
d d d d d d d d d d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od maus 18/8/2012, 11:18

U sunny ti zarko NACKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
Dodjoh da se raspisem o mom letovanju ali zaneh pred ovom slikom i DVEEEEEEEEEEEEEEE CRTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Orline 18/8/2012, 11:18

MA JEL TO NA'KO, OMAKLO SE Shocked
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Orline 18/8/2012, 11:19

Krv ti jbm, kakvo iznenadjenje, AAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 612963 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 612963 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 612963 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 612963 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 612963 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 612963
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 11031 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 11031 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 11031 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 11031 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 11031
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 196545 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 196545 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 196545 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 196545 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 196545
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 97392 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 97392 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 97392 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 97392 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 97392


Poslednji izmenio orline dana 18/8/2012, 11:20, izmenjeno ukupno 1 puta
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od maus 18/8/2012, 11:19

orline ::MA JEL TO NA'KO, OMAKLO SE Shocked
HAHAHAHAHAHAHA ajd govori brzo!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od maus 18/8/2012, 11:20

orline ::Krva ti jbm, kakvo iznenadjenje, AAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 612963 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 612963 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 612963 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 612963 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 612963 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 612963
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 11031 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 11031 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 11031 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 11031 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 11031
hahahahahahaah bleso jedna hahahahahahaha
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Orline 18/8/2012, 11:21

Jaoj, maus, pa izlete mi lol!

Ova nacka iz ilegale izleti Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od maus 18/8/2012, 11:23

A ja se taman naostrila da pisem o Mljetu i letovanju ali sad nema sansone. Popodne, dok Ana bude Sleep
Vi`s kako je Nacka bila vredna. E to mi se svidja i to mnogo!
Bravo Nacka!!!! sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Orline 18/8/2012, 11:26

Ništa, maus, ondaK popodne izveštaj Very Happy Pošto ti nikad Sleep

Nacka, ajde, bona, ne drži nas u neizvjesnosti lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od nacKa 18/8/2012, 11:43

orline ::MA JEL TO NA'KO, OMAKLO SE Shocked


maus ::
orline ::MA JEL TO NA'KO, OMAKLO SE Shocked
HAHAHAHAHAHAHA ajd govori brzo!

Miiiima, dobrodošla osmeh srce
moj Orle osmeh srce
jeste, NA'KO, OMAKLO SE Embarassed
pokušavam da se, što pre, uglavim kod nekog dr privatno
ova neizvestost je baš.... ma znate sve osmeh srce
nisam Orle banula iz ilegale, nego sam bila u haosu nekom privatno a i na poslu
verovatno sam zato skroooz uživala, naako Wink Embarassed
a pravo da ti kažem, nisam ič verovala da može da nam se desi ovako, omaknuto

javljam vam se miliJon miliJona posto čim se vratim od dr

žene moje , sve vas osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
nacKa
nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 50
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Orline 18/8/2012, 11:47

Super, super, tako je najsladje, a ne ko meni- Ko je pravio? Grupa autora Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 404938

Aj, aj, poteci doktoru pa se javi čim se vrneš Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 595783
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od medolino 18/8/2012, 12:08

AAAAAAAAAAAAAAA,Nacka,sta ja to vidim,sva sam se najezila!! Pa to su dve crtice!!! Bravo,bravo! b b b b b b b b b b b b b b
f f f f f f f f f f f f f f f f
Jedva cekam izvestaj od doktora kad se vratis osmeh srce


medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od BiKsi :) 18/8/2012, 13:42

Gde ste cica mice? Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 275568

Krenula da čitam redom, i sva šta nešto htedoh reći, oprostite, al Nackin test me tako obradovao, naježio, ma najvolim kad nas neka ovde tako iznenadi!

Nacka, čestitam ti trudnoću i da bude lagana i školska! Mora bar neko ovako da nam javi betu, svake godine je tako, ša što bi ova bila drugačija, je l da?!

Ja u gužvi standardno, na poslu gužva, ludilo, sastanci, a od ponedeljka će da bude još veselije jer mi je koleginica na odmoru, pa ću morati i njene obaveze da preuzmem! No dobro, što se mora, nije teško!

Klinci od brata nam tu, ajmeeeee, ledilo, ad dvoje spava, uuuu divote Laughing . Evo, upravo jedno iskoči iz sobe sa rečima Bijo, kakim! Laughing Treće mama odvela sa sobom, otišla da kupi povrće. Brat i muž mi u nekim poljoprivrednim radovima Laughing , sredjuju neko granje i ogradu.

Od sutra smo kod svekra i svekrve u stanu na 10 dana, oni idu na more, mi preuzimamo radnju, tj. nabavku i papire. Kod njih nemam net, sem ako ne uspem od komsija da ukradem, mada do sada nisam uspevala, no nikad se ne zna. Čisto da znate što se ne javljam.

Eto, do mog odmora u septembru, ludilo. Krenulo i skupljanje šljiva, nema ih kao prošle godine, al ih ima. Ostalo voće, ničega, sve je sagorelo od sunca.

Ostajte mi zdravo i srećno, kao Nacka ovaj put!

STISAK

Odo sad da radim, donela nešto sa posla!

CMOKS
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 16 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 25 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu