KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

+44
Xena
mamajednogprinca
nacKa
Ema78
bobica83
veki1
Anavi
InNaturaVeritas
Erata
MARA
twinsi
Tanja83
heart84
Dacaa
Botox
cufta
mijaki
lolipop
Simona
Mrvica
korpica
HappyGirl
LaFolie
MAAKKI
Mirjana
cicsa80
cici
pegaz
dra00
KoMetaK
anak
djole42
dr mali pariz
bak
lena
lilya
Vuchica
Gramatika
Orline
medolino
missile
Milijana
maus
BiKsi :)
48 posters

Strana 9 od 25 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 25  Sledeći

Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od LaFolie 9/8/2012, 10:23

medolino87 ::Grickam sargarepicu i razmisljam sta cu obuci (jer me sve steze u struku lol! ) pa treba da idem za NS po nalaze i kod endokrinologa i tako...

love morace jedan shopping da padne igra
Blago tebi Medo, raste stomak b
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od lilya 9/8/2012, 10:24

Dobar dan.
Frka, guzva, zurim da sve stignem, sve vas d Cao.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od medolino 9/8/2012, 10:26

Bas tako LaFolie,smesi mi se kupovina donjih delova,mada ce i koja majcica da padne lol! Saljemo ti poljupce usne usne usne
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od LaFolie 9/8/2012, 10:35

kazu moje koleginice da sada konacno ima i farmerki i svega za trudnice, sa pojasom, da su odlicne pegla A ranije je slabiji izbor bio, samo helanke igra
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od medolino 9/8/2012, 10:46

Kod mene u mestu ima radnja sa bebi opremom,stvarno su kvalitetne i pamucne stvari,sve siju,tako da kod njih mogu da odem i da mi sasiju sta zelim po zelji i meri..(siju i za trudnice)mada ja se u to jos ne razumem,za sada mi nista nije malo u butinama,nosim istu velicinu sto sam nosila ali me samo steze oko struka zbog stomaka,pa trenutno ni sama ne znam kako da kupujem,veci broj ili isti broj samo da mi je siri gore pojas..videcu jos Very Happy
Sada ima sta hoces za trudnice ali pre sam volela da vidim one trudnicke tregerice teksas na trudnicama,tako su mi delovale lepo u njima Very Happy
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Dacaa 9/8/2012, 11:08

Medoooo raste tiba osmeh srce sreca Videces vrlo brzo to ide posebno sa blizancima!Ja sam u pocetku stalno bila u helankama i trenericama.Kasnije sam kupovala one pantalone sa pojasom.Ima sad toga i to lepih kvalitetnih,domaca proizvodnja.A nisu skupe od 2000 do 3000 da biras.Ima i onih teksas suknjica sa pojasom.
Meta u bas bi mi nesic prijao lol!
Maus prelepo........Ja bi tu bas uzivala....Volim tako kad je mirno i lepo i nema nikog d
Biksi ti na Zlatiboru......E taj Zlatibor je divan...MM i ja bili na medenom mesecu.Bas je bilo lepo  b vođenje ljubavi E setali smo se ko nikad ja sam inace iz Bosne poreklom pa obozavam sumu,cvece ,drvece i tako to  b
Sve ostale vas ljubim i zelim vam lep dan ff
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od BiKsi :) 9/8/2012, 12:49

Ma ja sam kući, a muž mi je na Zlatiboru! Rolling Eyes
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Orline 9/8/2012, 13:33

Dobar dan, jutra Very Happy
Maus, ženo, šta mi uradi sa klipom. Drinska mladica-ajkula Laughing Kakvo more, pa prozirno, najviše volim takvo, uopšte mi pesak ne budi takve emocije. Ufff, a zrikavci se čuju u pozadini, milina. I Ančikin glasić Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 275568

Biksi, što taj tužan smajlić, hahaha, pa i ti si malo malo pa tamo. Srce moje, nekako osećam da je tvoje vreme sad od jeseni, dugo te bila stisla ta čuma od emocija i nekog šugavog perioda. Pile naše Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 561840

LaF, ne znam šta da ti kažem, ja poludim na takve situacije, uopšte se ne snalazim u nima. Padne mi klapna ako me neko tera da prikrivam i muljam, ma koliko da je to normalno u ovo vreme, nažalost. Užasno! I još izvukao goozicu kad je stani-pani. Da ga ubiješ.

Meta, još malo pa honey moon queen

Miro, diiivno, prošle babinje, sad je makanja zvanična prava beba, pročitah izveštaj kako te stegao posle vakcine, raspilavila sam se.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Gramatika 9/8/2012, 14:39

Dobar dan, Jutra! Samo da vam mahnem!

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 2dvk0e9
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Mirjana 9/8/2012, 14:40

Makanja Laughing
Od kad nisam čula taj lepi izraz. Sad se ja sva istopih Laughing
Curke, sve vas ljubuckam, a neću vas prozivati, jer pomažem tetkinom detetu da razume neki film, pa jednim okom čituckam i krišom pišem Wink
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od LaFolie 9/8/2012, 15:08

lol! lol! lol! GRAMA TI SI HIT!!!!!!!!!!!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od bak 9/8/2012, 16:04

Procitah!

Prvo da ljubim mamice osmeh srce i decicu, veliku i malu osmeh srce
Ljubim i cekalice osmeh srce a posebno trrudnice osmeh srce

Ljubim i sve drugarice koje ce tek uci u sve ove kategorije lol! osmeh srce

Ja se malo svrtela kuci, par dana Dunav, kupanjac, pecanje, jurenje komaraca Rolling Eyes juce bila sa mojima na placu, stigle sljive, bice radze yes , danas ispratila muzica, blejim u tv, malo ovde, napravila knedle i uzivancija.

Nisam vam nesto po volji, treba da krenem u neku akciju, juri me satic, a nesto se razvlacim, odugovlacim, a onda dodjem ovde, pa mi da volje, pa me opet prodje... A sve to u roku od par sati, ma...

Stigla i vestica, nisam joj se nadala jos, bas sam se iznenadila, 25. dan. I to nekakva mrljava, nikakava, ni pms-a ni simptoma... Jos se nisam sredila, ocito Rolling Eyes

I jedna prelepa vest za kraj, jetrva mi je trudna, konacno, godinama pokusavaju radost jedino sto ima silnih nekih problemcica na pocetku, ali mentram da sve bude ok i da nam stigne konacno jedan bebironac radost
Bice im 9 godina razlike medju decom, milina! Strinino luce je presrecna, sva je vazna, ej, bice starija seka

Ljubim osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od BiKsi :) 9/8/2012, 16:21

orline ::
Biksi, što taj tužan smajlić, hahaha, pa i ti si malo malo pa tamo. Srce moje, nekako osećam da je tvoje vreme sad od jeseni, dugo te bila stisla ta čuma od emocija i nekog šugavog perioda. Pile naše Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 561840
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 75087 Ma sve to jeste, al ovih dana me spopao neki neizdrž, napaljena sam kao zadnja tinejdžerka! Embarassed Embarassed Embarassed Verovatno mi plodni dani, i tako! lol! Juče sam bila spremna i u autu ako treba Embarassed Embarassed Embarassed , al smo otišli do našeg stana, dok zvrji prazan bez stanara! lol! A naićiće valjda bolji dani, moraju! Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 561840

Bak, sve te razumem, ja se godinama razvlačim i nikako u novi postupak. Kao razmišljam o novembru, al već vidim, mrka kapa! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od LaFolie 9/8/2012, 16:25

Joj Bixi daj prebaci meni malo neizdrza lol!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od BiKsi :) 9/8/2012, 16:27

E Lafe, sve ću da ti dam, al neizdrž ne dam! lol! lol! lol!
Fali mi neki smajlić sa djavolskim rogićima!

P.S. Eto slagah kad rekoh sve, ne bih delila ni Cola, ak se ne mora! Laughing
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od LaFolie 9/8/2012, 16:28

ja sam kuvana noga lol!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od KoMetaK 9/8/2012, 16:40

Lafe i lilya, da vam se pridruzim sa e. colli! Rolling Eyes Stigli rezultati ima je bas puno i ne znam odakle da krenem, jos imam i candidu Sad Sve lepse od lepseg! Aj pisem na klubu, da ne smaram jutra, pa vas cekam tamo za odgovore. Very Happy Da vidim gde ste kupovale taj mutaflor.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od LaFolie 9/8/2012, 16:41

bas sam citala neki dan na netu kako su infekcije u ogromnom porastu leti. Osecam se kao hodajuca kolera
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od twinsi 10/8/2012, 00:14

Veče jutra igra

Redovno vas čitam, ali nikako da stignem da se javim.

Maus, ćerkica ti je bonbonica, nevjerovatna je. Lijepo vam je na moru, svaka čast, uživajte.

Mirjana za tvog šećerka nemam reči krofna mirišljava.

Pari dječica su medenjaci, ne mogu ih se nagledati. Nedostaju mi ti bebeći dani, tako brzo odrastu yes

Biksi ti mi uvijek izmamiš osmijeh, nevjerovatna si ženo!

Moram da završavam sa pisanjem jer mi muž stoji iznad glave i zahtjeva lap, tako mi ne zamjerite sto vas nijesam sve ponaosob pozdravila.

Sve koje ste na odmoru ili uskoro idete pozdravljam i želim lijep provod, a ostalima takođe sve naj ma gdje da ste.

Od sjutra i ja na odmoru, vrijeme je.
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Tanja83 10/8/2012, 00:59

Ovu sam sliku prosto morala da podelim sa vama Very Happy
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 124e97o
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

ff vam Matija & Novak Wink
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 68h4wi
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od maus 10/8/2012, 07:24

Juhuuuu zeneeeeeeeeeeeee nemam vremena da citam, ali imam vremena da vam mahnem. Veceras idemo u Makrsku radost radost radost i bicemo tamo par dana. A zasto Makarska objasnicu vam popodne. Cmacem i grlim osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Orline 10/8/2012, 08:21

Dobro jutro Very Happy
Tanja, kakva fotka Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 779578 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 779578 Momci su ti preslatki, kako se samo gledaju Very Happy

Maus, samo ti uživaj, lepo da uopšte stigneš da se javiš
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od djole42 10/8/2012, 08:27

Jutro !
Tanja ,kakav pogled ,savršenstvo srca srca

Maus ,lepo se provedi !

Sve ostale cure ljubim i begam ,Biksi je na neizdrzu lol!

d
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Orline 10/8/2012, 08:27

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 Kafa2n
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od LaFolie 10/8/2012, 09:30

Tanja klinci su MEDENIIIIII srce srce
Kako se samo gledaju love
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 9 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 25 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu