KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

+83
bulevarka
SannI-AlL
jaca*caca
Niny
agata
Ema78
SladZana
penelope
cicsa80
MARA
hany
saska1
zoxa
Tinche
Sofka
beta
catherine290505
fenix
nesalela
Dacaa
Mali Princ
red
viktorija
Mirjana
Tanja83
ciklama
bobica83
seka 35
maki79
Deni
cici
LaFolie
Mrvica
menora72
beka80
nacKa
snedra
makababy
bebko
sanjicica
Kamilica
KoMetaK
tuli
dra00
brinbili
Vuchica
veki1
rada78
gagax81
anak
bak
laKole
key
mijaki
*AIDA*
noja
missile
djole42
maus
Marija86
Shizika
Simona
lilya
MAAKKI
dragmilk
Gramatika
korpica
cufta
ninica2
lena
Sneza
Orline
Milijana
saška
BiKsi :)
Struzzo
heart84
dr mali pariz
racili
dragana76ns
JocY
medolino
lolipop
87 posters

Strana 2 od 36 Prethodni  1, 2, 3 ... 19 ... 36  Sledeći

Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od djole42 28/6/2012, 08:44

Loli mila ,sreća što te vidim na ovim stranama je neopisiva .....zelim ti laganu ,školsku trudnoću ,zelim ti da nastaviš da voliš i budeš voljena .....zelim ti da se celog zivota osećaš kao kad si čula tih 160 u min ...zelim ti da zaboraviš sve strahove i da uzivaš u svojoj trudnoći !
ljubav
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od missile 28/6/2012, 11:03

Loli, pobedila si, neka ti je srećna trudnoća i život maleni što raste u tebi! sunny
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od noja 28/6/2012, 11:39

konfete konfete konfete
LOLI ZELIM TI DA UZIVAS U TRUDNOCI OKUPANA SUNCEM
sunny sunny sunny

cveće cveće cveće
LJUBIMO TE MILION PUTA
usne usne usne
love love love
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od *AIDA* 28/6/2012, 12:01

LOLI nek je sa srećom otvaranje ovog čarobnog srca srca srca dnevnika...
Mazi svoju mrvicu.... ljubav
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od mijaki 28/6/2012, 12:28

loli srecno otvaranje dnevnika!!!! srca srca srca

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od key 28/6/2012, 13:04

Lolic,srecno otvaranje trudnickog dnevnika!!!! osmeh srce
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od laKole 28/6/2012, 13:22

poslije toliko godina borbe, zaslužili ste da od sada uživate i mirno, u zdravlju dočekate prinovu!
c
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od bak 28/6/2012, 13:31

Loli, mila moja drugarice LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 21831
ne mogu ti nikako opisati koliko me je juce tvoja poruka obradovala, koliko mi je unela Sunca u tmuran dan LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 21831
Zelim ti laganu trudnocu, bez trzavica, da uzivas u svom Suncu i svom Debelom LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 21831
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od anak 28/6/2012, 13:34

Draga Loli, želim ti najlepšu, najugodniju trudnoću i život sa tvojim dragim i malim srcem koje kucka u tebi osmeh srce srca srca srca srca srca srca love love love
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od gagax81 28/6/2012, 16:07

Nek je sa srecom otvaranje najlepseg dnevnika!
Rasplakala sam se - od srece naravno... Uzivaj, ostani i dalje srecna i namsejana i tako docekaj svoje najmilije sunny
Ljubimo te jako, puno, mnogo!
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od rada78 28/6/2012, 17:21

Srećno otvaranje dnevnika, i da se još više družimo na ovim divnim stranicama!


ljubim te ljubav
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od lolipop 29/6/2012, 11:27

Hvala vam drage moje što ste uvijek tu, volim vas i ljubim do neba srca
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od lolipop 29/6/2012, 11:29

orline ::
Hiljadu čudesnih sunaca će da ogrije strane Kutka, a tvoje je jedno od njih sunny sunny sunny

Orle ovo mi se specijalno sviđa likeit likeit srca srca srca
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od lolipop 29/6/2012, 11:34

[img]LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 Img0448qk [/img]
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od lolipop 29/6/2012, 11:38

[img]LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 Img0449ih [/img]

Skener mi odavno ne radi, pa sam pokušala ovako da prebacim slike moga sunny , nadam se da ćete vidjeti.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od mijaki 29/6/2012, 11:40

diiiivneeeee slicice.... srca srca srca

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Gramatika 29/6/2012, 11:40

lolipop ::[img]LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 Img0449ih [/img]

Skener mi odavno ne radi, pa sam pokušala ovako da prebacim slike moga sunny , nadam se da ćete vidjeti.


Vidimo, vidimo! LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 690119
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od veki1 29/6/2012, 11:44

Zelim ti sretno otvaranje trudickog dnevnika i skolsku trudnocu! srca
veki1
veki1

Broj poruka : 256
Datum upisa : 24.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od medolino 29/6/2012, 11:46

Ljubim ja tvoje sunce usne sunny
Bas se lepo vidi sunny osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od lolipop 29/6/2012, 11:56

Mi smo vam dobro, uživamo u odmoru, spavamo bar dva puta dnevno Very Happy , i lijepo nam je kod kuće sa debeljkom. Doduše nema on vremena da se izležava kao mi, ali dođe nam povremeno, pa ako ranije sa poslom završi, ranije i nama dođe.
Pari, Orle hvala na prvim informacijama, iskreno toliko sam se borila i učila o sterilitetu da stvarno o trudnoći ništa ne znam. Iskreno nisam ni mislila da brinem o kg., baš me doope boli da li ću biti debela, nego su me istraumirali visokim pritiskom i šećerom (glukozom). E sad ni to mi ne bi jasno, jer visok pritisak nikad nisam imala, a za glukozu sam pod terapijom sioforom, a računam da sam bar sa te strane mirna. Ja imam normalne obroke, ono što sam jela svaki dan i prije (osim izbačene coca-cole Rolling Eyes ), i gledam da unesem svaki dan, osim cjeđene narandže, bar još dvije različite vrste voća, i obaveznu svježu salatu. Redovno pijem Donat mg poslije ročka, i uz doručak jogurt LGG, računam da spriječim onu beštiju od candide. Jel ja to dobro radim?
Zaboravila sam da upišem da imamo novo virkanje za 15 dana, a prije toga da prikupimo nalaze KKS, ŠUK i urina.

E sad zaista jedno teško pitanje, zbunjena sam i ne znam šta da koristim:

Iz Jevremove su mi pri otpustu propisali Femibion 1, koji u svom sastavu ima: Folnu kiselinu 400 ug, metafolin, vitamin B12, vit. B1,B2,B6,C,E i jod. To sam pila predhodnih dana, ali ga ovdje više nema u nabavci. U zamjenu sam u apoteci dobila Pregnacare, koji u sastavu ima ; vit. D,E,C,B1,B2,B6, niacin, Folnu kiselinu 400ug, B12, betakarotin, Vit. K, Iron, magnezijum, zink, Jod, Copper ( ne znam šta je ovo).
Moj dr. mi je rekao, a čini mi se da je i Pariz to negdje pisala, da mi je sada trenutno dovoljna samo Folna kiselina , i nju sam kupila, ali je od 5 mg. Mene tu jedino trenutno zbunjuje gramaža Folne kiseline kad je kupim samostalno i kad je u paketu sa ovim drugim vitaminima (femibion, pregnacare), i što pročitah nagdje da se folna veže zajedno sa Vit. B12. Ako pijem ovu od 5 mg, onda nema vit. B12?
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od lolipop 29/6/2012, 12:00

Hvala mile moje, ma sunny je zavodljivo na mamu Wink

Medolino jeste se prebrojali, gdje je izvještaj da idem da čitam?
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Vuchica 29/6/2012, 12:07

Loli, sunasce je stvarno fotogenicno osmeh srce . Neka ti je sa srecom otvaranje dnevnika, neka sve bude lagano, skolski. Uzivaj u svakom momentu svoje trudnoce.
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od missile 29/6/2012, 12:23

A jes vala fotogenično bebence! Ja po prvi put razaznajem detalje na ovim uz slikama! Svaka čast i fotografu (tvom dr)
sunny
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od medolino 29/6/2012, 12:26

Loliska,prebrojali smo se,eno izvestaj na desavanju Wink
Sto se tice vitamina ja samo pijem folnu jednu tableticu na dan,tako mi je dr rekla Wink Ne znam jel to dovoljno ali dobro...
Jedva cekam tvoj sledeci izvestaj sa UZ sunny sunny sunny
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od lilya 29/6/2012, 12:57

lolipop ::[img]LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 Img0448qk [/img]

poljubci poljubci poljubci
Divan izvestaj draga Loli, samo ti uzivaj sad, zaista si zasluzila. Ja sam koristila te Pregnacare (Vitabiotics proizvodjac) pa sam presla na Prenatal, ali kao pripremu pa ne mogu nista da ti kazem.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 2 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 36 Prethodni  1, 2, 3 ... 19 ... 36  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu