KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

+83
bulevarka
SannI-AlL
jaca*caca
Niny
agata
Ema78
SladZana
penelope
cicsa80
MARA
hany
saska1
zoxa
Tinche
Sofka
beta
catherine290505
fenix
nesalela
Dacaa
Mali Princ
red
viktorija
Mirjana
Tanja83
ciklama
bobica83
seka 35
maki79
Deni
cici
LaFolie
Mrvica
menora72
beka80
nacKa
snedra
makababy
bebko
sanjicica
Kamilica
KoMetaK
tuli
dra00
brinbili
Vuchica
veki1
rada78
gagax81
anak
bak
laKole
key
mijaki
*AIDA*
noja
missile
djole42
maus
Marija86
Shizika
Simona
lilya
MAAKKI
dragmilk
Gramatika
korpica
cufta
ninica2
lena
Sneza
Orline
Milijana
saška
BiKsi :)
Struzzo
heart84
dr mali pariz
racili
dragana76ns
JocY
medolino
lolipop
87 posters

Strana 1 od 36 1, 2, 3 ... 18 ... 36  Sledeći

Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije Empty LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od lolipop 27/6/2012, 17:47

Danas sam ujedno i najsrećnija i najplačljivija žena na svijetu!
I volim ŽIVOT, volim ljude oko sebe, volim mnogo VAS moje sestre i saborke sa Kutka, volim roditelje, volim svekrvu, volim brata, volim sestru, volim svoju mazulju,volim i svoju baku koja mi ne dozvoljava da ručkam ovih dana, jer sam u trudnoću ušla sa lijepim viškom kg, volim i kolegicu kojoj još uvijek trpam mentol bombone u usta, volim sve moje muške kolege( a imam ih 10, a samo jednu ženu) sa posla koji su danas plakali kao kišna godina, volim i svoga direktora koji je od sreće me satima grlio i plakao, volim i svoga docu kom često kažem da nije za dalju upotrebu, naročito poslije operacije, volim i svoju komšinicu koja je babica pa je danas širom otvorila vrata da čuje kako ona kaže malu "čuku" kako kuca dok sam ja bila gologuza na stolu na UZ, volim i komšinicu koja uredno svako veče pali vatru tačno onda kad napolju zahladi,a ja otvorim prozore pa me ubija izduvnim gasovima, volim i odvratnu šalterušu koja mi danas sa osmjehom dade novu uputnicu,volim i apotekarku koja mi uredno nabavlja utrogestan,volim i ovu glupu alergiju od koje kašljem, MNOGO volim moga debeljka koji sreću nezna da sakrije, i MMMMNNNOOOOGGGGOOO VOLIM MOJE sunny koje je danas uljepšalo život majci za sve one godine patnje. Moja, naša sreća, radost, suza jedina!
Oprostite mi što ne želim trenutno da pišem mnogo o prošlosti, bilo je svega, mnoge od vas znaju, a mnoge i ne. Ali bih, ukoliko je moguće trenutno prošlost malo ostavila po strani, htjela bih da se prepustim ružičastom i srećnom životu, ovom koje je samo moje sunce bilo ustanju srediti baš onako kako treba.
I da, danima mi se vrti u glavi Parižankin potpis, i vrlo česta rečenica Bog će nam dati sve u svoje vrijeme, onako, i onoliko, kako i koliko je potrebno za naše spasenje
Tako i jeste, čekali smo naizgled nedokučivu trocifrenu betu tačno 10 godina, 8 mjeseci i 20 dana, a divnu ritmičnu melodiju kucajuceg srculenceta od 160 otkucaja u minuti još dodatnih 18 dana. Ali nas je dragi Bog nagradio sa tačno CRL 8,3 mm neizmjerne sreće, koje nas danas svojim pulsiranjem čini neizmjerno srećnima. I zahvaljujem se na tome!

Danas smo po amenoreji, i proračunima koje se koriste prilikom FET-a, tačno 7+1, imamo CRL 8,3 mm, i 160 divnih otkucaja u minuti.

Danas sam po prvi put osjetila sreću u srcima drugih ljudi čiji je razlog bila moja, naša sreća!

Doktor je zadovoljan, sve izgleda baš onako kako treba, školski, ali iako se ja jako dobro osjećam, on nebi da rizikuje pa je naložio mirovanje, koje od sutra odmah primjenjujemo. Od terapije pijemo folnu kiselinu i utrogestan. Jutro počinjemo sa cjeđenom narandžom. Ja se jako dobro sjećam, nemam nikakvih specijalnih simptoma, osim nešto većih i bolnih(.)(.), na što moja koleginica reče: "A kud će veće Very Happy ". Mučnina ni povraćanja nemam, ponekad se pojave grčevi i gasovi, pa moram odati tajnu da pucam ko duga devetka, pa sad sa zadovoljstvom vraćam mm-u milo za drago Very Happy , s vremena na vrijeme sam razdražljiva, ali isto toliko i drska i nervozna. Jedino nas zadnjih dana smara suvi kašalj, za koji dr kaže da je alargijski, jer mi grlo nije upaljeno. Nekako uspjevam da strah i nervozu otjeram od sebe, i da punim plućima živim život!

Oprostite na mom zbrkanom postu, ali se iskreno nadam da ćete me razumjeti.

Mnogo vas volim, i dobro došle u naš dnevnik



srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od medolino 27/6/2012, 17:55

d d d d d d d d d d d d d
Loliska,mnogo si me obradovala,mnogo emocije,mnogo srece,ljubavi,veselja!
d d d d d d d d d d d d d
Zelim ti laku,skolsku,bezbriznu i mirnu trudnocu!!Neka sve ide sto laganije!!
d d d d d d d d d d d d d
Ljubim tebe i tvoje sunce usne usne sunny
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Raduj se i smej se svakom novom danu,zasluzila si draga!!!! Uzivaj,uzivaj,uzivaj,uzivaj,uzivaj,uzivaj!!!!!!!!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od JocY 27/6/2012, 17:56

Joooooooj Loli rasplaka me i ja tebe volim i tvoje sunny
Nek se ovaj dnevnik sareni samo od lepih stvari, zasluzila si draga srca
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od dragana76ns 27/6/2012, 18:28

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 Drugarice moja, rasplaka meeeeeeee....

Draga moja,ti dobro znas da ja ne znam da kitim, ali istoo tako dobro znam da znas sta vam od srca zelim....jako sam srecna sto si docekala ovu radost i znam da ce ona biti sastavni deo svakog novog dana....sta ti pozeleti sto vec nisam...neka te ovaj danasnji osecaj nosi, i svaki novi UZ da te preplavi jos vecom srecom....smej se drugarice moja. Ljubim vas punooooo i naravno veliki pozdrav za tvoju ljudinu.

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831

SRECNO sunny SRECNO sunny SRECNO sunny
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od racili 27/6/2012, 18:54

Draga Loli, čestitam za malo srce , post ti je divan, pustih i koju suzu od sreće.... vv jumping wavecrowd wavecrowd
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od dr mali pariz 27/6/2012, 18:54

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 1617090o64p2iucc2
Loliću, o sreći kad vidim veteranke na ovim stranama, ne treba da pišem, tose oseća u atmosferi.
Sve je tako kako pišeš, u tom trenutku volimo sve i svesni smo razloga tolikog čekanja....
Samo da poželim , a evo i praške šunkice se javljaju upravo...i to žešće, želimo vam laganu trudnoću. Kilažom se ne opterećuj, sad nije vreme za to, nego živi zdravo , osmeh na lice i uživancija sa dragim, sa stomakom i prijateljima na terasi!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od heart84 27/6/2012, 19:10

Draga Loliska koliko mi draga sto je sve uredu i sto maleno srce kucka. Uzivaj draga u najlepsim danima koji ti predstoje ljubav ljubav ljubav
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Struzzo 27/6/2012, 19:29

Jao, draga moja, kako dirljiv post.... smajli angel

Zaista divan početak divnog dnevnika.... Very Happy

Uživaj u svakoj sekundi i nastavi da voliš..... sunny sunny sunny sunny

Život je zaista čudesan....vredan ljubavi....
(amo la vita meravigliosa!!!!)

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od BiKsi :) 27/6/2012, 19:36

Ijao, ijao, ijao, kako me patosira ženska! Ej suza radosnica! LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831
Ej, Srećko, nemaš pojma koliki mi je kez danas bio na sred ulice, nije me bilo briga što me ljudi pogledaju, a u poruci SUNCE bum bum bum 160 otkucaja, ej, pa sreća najveća! LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831
Baš me briga, nek izgori Colu večera, ko ga šiša, ja ne znam ni šta bih ti sad sve napisala, al znaj da sam srećna zajedno sa vama! MNOGO!

Uživaj u svakom novom danu ispunjenom ljubavlju sa svih strana! LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 21831

Volim i tebe i Debelog i vaše milo SUNCE! LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 694552

Da ti trudnoća protekne lagano i školski i da te uskoro stisnem onako jednom pravo, domaćinski! LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 11031
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od saška 27/6/2012, 19:37

Loli draga sve najbolje da ti trudnoća bude laka i uredna srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci

saška

Broj poruka : 309
Location : Republika Srpska
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Milijana 27/6/2012, 19:37

Loli, predivan pocetak jos lepseg dela vaseg zivota. Zelim ti da se svakoga dana osecas ovako kao danas, pa i lepse.
Neka je sa srecom to malo srculence, imace divne roditelje.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Orline 27/6/2012, 19:51

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Ko je to nama na ovim stranama zvanično, da ne može biti zvaničnije LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 275568
Hiljadu čudesnih sunaca će da ogrije strane Kutka, a tvoje je jedno od njih sunny sunny sunny

Loli moja, neka svaka suza u ovom dnevniku bude radosnica, a želim da i se ubrzo navikneš na ovo stanje, pa da sledeće radosnice budu tek kad ugledaš svoje sunce u naručju LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 196545

Šta da ti kažem, pratiš me u simptomima, čak i suvim kašljem Very Happy A i sa viškom kg sa kojima si ušla u trudnoću. Evo da te obradujem, ja sam od pozitivne bete dobila dva kg, daa samo dva, verovatno su dva-tri od hormona zamenjena pravom kilažom, ali vaga tako pokazuje. Što kaže pariz, sada su ti kg najmanja briga, u prvom trimestru gledaj da daš detetu sve potrebne sastojke, a posle ćeš voditi računa. I miruj umereno, kad ti doktor kaže, i nastavi da nas voliš sve, kao do sad, uostalom.
Ti si naše sunny
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Sneza 27/6/2012, 20:57

Loli, neka je sa srećom i do kraja bez brige i problema nek ti bude. Dirljiv post si napisala, onako baš...
Radujem se zajedno s vama
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od lena 27/6/2012, 21:08

LOLI, PRESRECNA SAM ZBOG VASEG SUNCA MALOG...... sunny LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 430137

ZELIM VAM SVE NAJBOLJE!!!!!!!!!!!!!!!!

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 670661
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od ninica2 27/6/2012, 21:20

Loli ostala sam bez reci,suze radosnice,draga neka ti je skolska trudnoca osmeh srce sunny srca srca srca
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od cufta 27/6/2012, 22:09

Loli, srecno, srecno, srecno! Bice sve lako i dobro, kao sto ti je i ovih nedelja bilo! Nista ne brini i uzivaj sledecih meseci, to ti je ionako jedini zadatak osmeh srce
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od korpica 27/6/2012, 22:10

Lolipop,kakav divan uvod i pocetak trudnickog dnevnika srca srca srca Zelim ti laku i bezbriznu trudnocu srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Gramatika 27/6/2012, 22:28

Loli, BOLJE TE NAŠLI U TD!!!!!!
sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 995453
Radujem se vašoj sreći i sve vas grlim i ljubim po sto puta! LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 543728

P.S. Potpuno mi je jasno kako je velika i autentična tvoja sreća i ljubav, kada i svekrvuvoliš koliko i šalterušu! Wink
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od dragmilk 27/6/2012, 22:29

Loli, neka ti preostalih 32 nedelje budu suncem obasjane srca srca srca
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od MAAKKI 27/6/2012, 22:29

Loli draga cestitam od srca za maleno srce mnogo sam srecna zbog vas srca srca srca srca srca
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od lilya 27/6/2012, 22:41

Lolicka, koliko je ovo divan post jedan pun ljubavi, neizmerne srece, radosti i neznosti. Ja ti zelim jednu laganu i lepu trudnocu u kojoj ces uzivati sa svim tim divnim ljudima koji su ti sve ovo vreme bili podrska i koji su se iskreno, svim srcem obradovali ne tvojoj nego vasoj sreci srca srca srca srca srca srca srca srca srca
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Simona 27/6/2012, 22:47

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije 2086049bgsdqpvxj1

Divno Loli osmeh srce Srecno otvaranje trudnickog dnevnika i da bude skolska trudnoca... igracice igracice igracice igracice igracice
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Shizika 27/6/2012, 23:10

Kakva radost, kolika sreca, divno je zaci na TD i pronaci te!
U pravu si, samo naprijed, naprijed, naprijed, u sve sretnije i veselije buduce dogadjaje. Da si nam opushtenija sa svakim novim danom.
Ljubimo te, trudnica nasha!
poljubac
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Marija86 28/6/2012, 07:58

Loli neka ti trudnoca bude lepa i skolska i da je se secas sa osmehom i srecom na licu pa za manje od 9 meseci da drzis svoju dusu u rukama b ljubav
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od maus 28/6/2012, 08:13

Loliska moja mila draga nezna i srce T srce R srce U srce D srce N srce A srce

Moram ti prvo napisati da te mnogo volim, da sam presrecna zbog tebe, Pedje i tog malenog sunny malene mrve u tebi .
I nesto cu ti priznati. Primenila sam taktiku isto kao sa Parizankom Very Happy Kada ste ti i Pedja ono vece odlazili i kada sam vam mahala rekla sam glasno dok sam stajala sama na ulici:"Sledeci put cu te videti trudnu!"
Ja ne mogu sad da ti opisem kako se osecam. Citala sam tvoj post i smejala se i plakala u isto vreme.
Zelim ti mirne i nasmejane naredne mesece osmeh srce
Pedju da ljubis jednom za mene, nemoj zaboraviti. I zagrli ga jako a ja tebe grlim ljubim i saljem mnogo poljubaca u pravcu tvog stomaka osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 36 1, 2, 3 ... 18 ... 36  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu