KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Topla junska jutra

+43
Vuchica
daca32
*AIDA*
dragmilk
Kamilica
anak
medolino
ZarPtica
dragana76ns
Orline
Ema78
Bebironcic
JocY
nacKa
lena
bebko
Tanja83
Republica
cicsa80
Mali Princ
MARA
Tinche
Zoka83
djole42
Gramatika
lolipop
KoMetaK
HappyGirl
LaFolie
lilya
korpica
Mrvica
MAAKKI
dr mali pariz
Botox
missile
bobica83
maus
dra00
BiKsi :)
Mirjana
bak
Milijana
47 posters

Strana 30 od 39 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 39  Sledeći

Ići dole

Topla junska jutra  - Page 30 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od cicsa80 20/6/2012, 23:59

Dobra vam noc!
Mili mesecak na moru likeit
Maus i Ana as za UZ osmeh srce
Pariz uzbudjenje.... srca
Medo cestitam i ovde i srecno na dalje.
Ljudi, mi se sledece nedelje selimo u nas stan! Danas konacno pali kljucevi. Alaj su mi ruke drhtale i srce lupalo pa pocela glava da mi se trese pa jos i suze. Divan mi je ovaj mesec. Zakazali smo konsultacije u Sarajevu za 11.7. bas kazem mm da se ne plasim ovolike srece jer je konacno doslo vreme da se okrene nesto. Sve sto smo cekali je sada tu! Jeste i bice jos bolje!
cveće
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 30 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dra00 21/6/2012, 06:59


Topla junska jutra  - Page 30 N1autsTopla junska jutra  - Page 30 33ynk1h

Dobro jutro sunny . Evo malo Budimpeste i kako to oni radi - Dobos torta i kafa. Izvolite, posluzite se a ja odoh na transfer pa se javljam kako sam prosla. d
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 30 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od medolino 21/6/2012, 07:49

Dobro jutro Jutra osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Draoo,hvala na posluzenju Very Happy
Srecno danas,jos malo pa si sa svojim bebicama roda roda
Biksi :) ::

Medo
, jesi li se malo opasuljila od jutros? Igraju li leptirići po stomaku? Topla junska jutra  - Page 30 21831 Topla junska jutra  - Page 30 21831 Topla junska jutra  - Page 30 21831 Topla junska jutra  - Page 30 21831 Topla junska jutra  - Page 30 21831 Topla junska jutra  - Page 30 21831 Topla junska jutra  - Page 30 21831 Topla junska jutra  - Page 30 21831 Topla junska jutra  - Page 30 21831 Topla junska jutra  - Page 30 21831 Na Vidovdan prvi UZ, ala će taj praznik da ti ostane u fenomenalnom sećanju! sunny sunny
Ja sam jos zbunjena, jedva cekam UZ i mnogo sam srecna sto je na Vidovdan,ostace mi zauvek u srcu osmeh srce
Biksi,samo cu jednom jako najjace da te stisnem i ustinem tako skakutavu zagrljaj c

Devojke hvala vam od srca love

Cicsa,kljucevi od stana,useljenje? Fenomenalno,neka je sa srecom igra igra igra igra igra igra
Ovo je tvoja godina,zelim ti u svemu uspeha! usne usne usne

Milijana,ja ne sumnjam u tebe,mislim da ces ti danas sve spakovati za more i zavrsiti poslove,jer ti si zena Zmaj ljubav

Korpice,Gramatika,Mirjana,Nacka,Meto,Pari,Bojance,Lilya,Vuchica,LaFolie,Maus i sve ostale jedan poljubac srcasti poljupci
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 30 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od maus 21/6/2012, 08:51

lilya ::

u petak idemo na Gilles Petersona-a, sledeceg vikenda na Belgrade Calling, onda ide Exit koji sam toliko zelala da posetim ove godine zbog New Ordera, bice meni ovo odlicno leto yes A nadam se da ces i ti uspeti da se nekako izorganizujes da bi sebi i tm olaksala malo ljubav


Lilyaaaaaaaaaaaaa ti si moj covek. Vidimo se na Exitu yes Srecan ti rodjus mila i ziva i zdrava bila jos mnogo godina radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost


LaFolie ::ja radim sa muskarcima - njima je xxx oznaka za sve sto je vezano za sex :)

hahahahahahaha LaFolie nisam znala za tu oznaku lol!


lilya ::Evo javljam vam se iz salona, dosla da nalakiram nokte. Msm, ipak mi je sutra rodjendan pa ko velim da se malko upristojim.
Pored meni sedi zena, dodje mi carapu u usta da joj naguram. Njena koza najbolja, ona se odrzava, vodi racuna o sebi, kupuje najskupljuje kreme protiv celulita, Colister, ali eto i ima takvu "specificnu" kozu, "mladalacku", nema puno dlaka, zanoktica, cvrste nokte, ma neka superiorna vrsta zivih bica. Objasnjava devojci kako da joj radi pedikir. Ne mi smo sve ostale sa planete cupavaca i ne vodimo racuna o sebi. Udavi zena jbt, a dosla sam malo da pustim mozak na pasu Rolling Eyes

Grrrrrrrrrrrr aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Biksi :) ::
dr mali pariz ::a duša druga je naša Bixi...ali njoj džaba da šaljete slike Razz
Topla junska jutra  - Page 30 21831 Topla junska jutra  - Page 30 21831 Topla junska jutra  - Page 30 21831 Topla junska jutra  - Page 30 21831 Ma šaljite i meni slike, nije problem, da prvo ja malo bacim oko na vas! lol!

Sto kazu bake da POGLEDAS Very Happy Gde nadje onog lika majke ti? v v v v v v v v

cicsa80 ::
Ljudi, mi se sledece nedelje selimo u nas stan! Danas konacno pali kljucevi. Alaj su mi ruke drhtale i srce lupalo pa pocela glava da mi se trese pa jos i suze. Divan mi je ovaj mesec. Zakazali smo konsultacije u Sarajevu za 11.7. bas kazem mm da se ne plasim ovolike srece jer je konacno doslo vreme da se okrene nesto. Sve sto smo cekali je sada tu! Jeste i bice jos bolje!
cveće

JESTE I BICE!!! U pravu si Cicsa! U pravu si! radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

medolino87 ::
Prvo da se zahvalim na tolikoj radosti oko mene i tolikoj neizmernoj podrsci,vi ste mi...evo opet se rasplakah..ma htela sam reci volim vas sve love
Medolino OBRISI SUZE DRAGA

[youtube][/youtube]


Nacka saljem jedan veliki polubac i zagrljaj yes

Mala vise te ne pitam nic Wink Ali te zato grlim i ljubim i mislim na tebe i mazim stomak i opet grlim...i sve tako u krug.

Miro jos samo 8 dana. Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Dra srecno danas na transferu. javi se kada budes mogla. A mi navijamo za bebice, za tebe za pozitivnu betu igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Zene ljubim i grlim sve do jedne.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 30 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od missile 21/6/2012, 08:53

Dobro jutro, devojke!

Baš je otoplilo, već od ranog jutra. sunny Noćas sam samo malo dremnula, vruće. No

Dra, da mi nije ove tvoje kafe, ne bih oči držala otvorenim! Very Happy

lilya ::
LaFolie ::ja radim sa muskarcima - njima je xxx oznaka za sve sto je vezano za sex :)

v

Evo stidim se Embarassed
A koliko traje to ukidanje? Dok ti nalaz ne bude sterilan ili...? Evo jos malo se stidim Embarassed


Lili
, kad smo mi lečili e.coli, upražnjavali smo xxx sa prezervativom, u D.Z. su rekli da je to OK. Wink

Što se Predstavljanja tiče, kapiram da se zove tako da bismo se tamo i predstavile, s fotkama i kako još treba Rolling Eyes I to mi je baš ok yes

Cure, sve vas ljubim, ako možete rashladite se negde. d
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 30 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od maus 21/6/2012, 08:57

I zaboravih. Zene srecan nam pocetak leta radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 30 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od missile 21/6/2012, 09:14

Mišu, svaka čast as

Srećan nam početak leta! sunny
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 30 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lilya 21/6/2012, 09:27

Samo da vam mahnem iz Bisa. Cekam UZ da vidimo da li se endo malo doveo u red. Posle pisem izvestaj i jos svasta nesto Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 30 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od bak 21/6/2012, 09:28

Dan jutra!

Srecan pocetak leta, ko ga je dozivao lol!

Ja sam ni ziva ni mrtva, necu se aklimatizovati do septembra! Jedino volim leto zbog raspusta lol!

Jos 9 dana do morenceta Topla junska jutra  - Page 30 512172

Odoh da radim, ko za klinac posla kao sto odavno nije bilo Rolling Eyes
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 30 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Botox 21/6/2012, 09:44

dobro jutro :)
zgresila sam od rane zore, smazala sam jedan mars
Topla junska jutra  - Page 30 Chocolate2

odo sada da se stidim Very Happy
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 30 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Mirjana 21/6/2012, 09:51

Mili, uživkaj malo i za mene na moru. Srećan put i lep provod love
cicsa80 ::
Ljudi, mi se sledece nedelje selimo u nas stan! Danas konacno pali kljucevi.
Cile bravo čestitamo

dra00 ::
Izvolite, posluzite se a ja odoh na transfer pa se javljam kako sam prosla. d
Dra bravo poljubci

maus ::
Miro jos samo 8 dana. Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Mislim da je sinoć počela da me hvata neka trema Shocked
I znate šta se još novo dešava? Poslednjih 3/4 dana imam te momente kad ne mogu da se nadišem, tako da sam verovatno u zabludi da mi se stomak spustio. Kako bilo, to uopšte nije onako strašno kako sam ja zamišljala! Samo je dosadno i moraš da staneš, sedneš, nadišeš se, pa tek onda nastaviš.
Strah me je da ću nekog zaboraviti, pa ću vas kolektivno ljubnuti poljubci
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 30 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Kamilica 21/6/2012, 10:16

Dobar dan dobri ljudi! Šta se radi?
Miro, još malo, aaaaa, kako je to dobro.
Mišu naš, ljubi Anči love !
Pariz, kako podnosite vrućine, šta kažu deca, jel i njima vruće Very Happy ?
Biksi d
Loliška, kako si mila, nevideh jel bio UZ? c
Dragana dušo, ljubim te grljenje
Medo, sreća, aaa? Aaaa bravo, rekoh ti ja da imam prelep osećaj, baš si me obradovala!
Orli, mužić je sad tu, jel, ne ide nikud, jel uživate? A ti kako si? Rasteš? Very Happy
Bak, radi li čamac?
Ja sam vam uvek u nekim frkama, posao, pa odmah na Dunav, tako da retko palim računar, jer kroz kuću samo prođem, kao u hotelu!
Ajd' pa ljubim vas sve redom! ljubav

Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 30 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od bak 21/6/2012, 13:13

Joj Kami, kako ti zavidim, ja dok se dovucem sa posla, pa dok se mm dovuce, nista od Dunava No

Juce je trcao da ga vozi na obalu, posto je na bovi, ovi sa novog mosta otkacili granje, pa je islo niz Dunav, citava suma. Umalo da pokupi opet gomilu camaca. Kreteni Mad

Tako Da zivim za vikend, necu ni da dolazim kuci, mozda prespvamo na Dunavu Topla junska jutra  - Page 30 21831
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 30 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lena 21/6/2012, 13:45

lilya ::Samo da vam mahnem iz Bisa. Cekam UZ da vidimo da li se endo malo doveo u red. Posle pisem izvestaj i jos svasta nesto Very Happy

O, Lilya, kod kog (ili koje) dr si u BIS-u? Bas nas ima malo na forumu koji smo isli kod njih... ne znam zasto jer imaju puno pacijenata inace..... Moja dr je bila Sultana Manojlovic i par puta prof. Radunovic.
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 30 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lilya 21/6/2012, 14:50

Dobar dan draga Jutra ff

Evo da javim da je na UZ sve opet dobro i da se vratilo u normalu f
10 dc: jedan vodeci folikul od 16mm na desnom jajniku (konacno i desni da se ukljuci u direktan prenos), nekoliko manjih na levom (to je onaj policisticni) i endo 7.1mm f Dr mi jos rekla da popijem jednu kesicu Monurala (to je ko onaj mutaflor) i da sledece nedelje ponovim urin i urinokultur, a nakon 10 Nistatina da sacekam 3 - 4 dana i da uradim i briseve. Eto. Ja do daljneg pijem litru i po brusnice dnevno i jos dve solje caja od divljeg origana pre kojih popijem jednu casu vode sa kasicicom sode bikarbone pa tako u nedogled. Valjda ce da upali. Jos me samo zanima koliko dugo ne smem da vođenje ljubavi Ako mi rezultati budu OK da li je dovoljno da pravimo pauzu do sledece veštica , zapravo dok ne prodje?

E sad sta sam sve htela da vam kazem.
Prvo Nacka i Korpice, da se lepo odmorite, nauzivate i onda zajedno u nove pobede od septembra. Prosto sam ubedjena da ce sve biti dobro yes
Pari, ja poslah Happy pp, verovatno je u guzvi pa ne stize jos da se javi. Ja jos uvek ne vidim taj PDF.
Biksi, jel da da sam moderna  b  b  b
Nego, mislim da si sve lepo rekla mami. Ja mojoj imam obicaj da kazem: "Nije sto smo mi (moja sestra i ja) najbolja deca na svetu, ali da mi je da dozivim da imam decu ko ti, zivu, zdravu, pravu i srecnu i da smo mm i ja dobro i zdravo. Nista mi vise u zivotu ne treba."
A slike cu da ti salje, kad volis da bacas oko lol!

Mili, samo se ti spremaj za more i pici. Sta si ponela, ponela si, sta nisi, ne ides u pustinju, ima sve tamo da se kupi,a i ne mora, snacises se ti vec, ne brinem se ja yes

Cicsa, cestitam draga, na useljenju i novom stanu čestitamo Sad kad ste svili gnezdo, jos samo ptici da stignu poljubac

Dra, poslasticarnica Zerbo sestro slatka Evo oblizujem se virtuelno. Uh, uh, sta sam tamo sve smazala i jos i kuci ponela...

Medo, ajde da nam kazes kakav je osecaj kada se prvo jutro probudis posle toliko lepe bete anđeo

Maus, hvala ti draga i ovde da iskrenim i divnim zeljama. Ljubi tu tvoju devojku i uzivajte, a kad malo poraste i vi cete u provod sa njom yes

Missile, bas mi zao sto nocu ne mozes da spavas. A da napravite neku promaju da malko nekako razladite pred spavanja?

Bak, a jel vodite i Baka na more? To mi sad pada na pamet.

Bojana, divan ti je avatar osmeh srce

Mirka, kakav ce to divan susret biti. Sad sam gledala slike sobe i stvarcica koje si sama sila. Koliko ljubavi i svakom detalju srca srca srca srca srca

Kami, duso, samo ti uzivaj. I treba. Lep provod na Dunavu osmeh srce

Leno, ja sam kod dr Biljane. Divna zena. Sultanu sam samo par puta videla kada Biljana nije bila tu. A Radunovica samo na aspiraciji i ET. Ja sad ne vidim iz tvog potpisa, da li je vama kod njih uspeo VTO?

Drugarice drage, La Folie, Loli, Meta, Anak, Bebko, Djole, Mrvo, Draganice i sve ostale zelim vam divan dan ljubav


lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 30 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od anak 21/6/2012, 15:15

Lilija, super izveštaj. A već su se danas na ovoj Božijoj vrućini fotkat pa poslat Biksi, kad me već niko drugi "ne odmerava" Wink ljubav
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 30 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od bak 21/6/2012, 16:51

Lilya, ne vodimo Baka, prvi put posle 5 godina idemo bez njega, mnogo mu je daleko, sve teze podnosi put po vrucini No
Ne moze da dodje sebi po 3 dana, ne jede...
Tako da smo resili da ostane kuci, u klimatizovanom, sa mojim batom. Bati gajba prazna, Baku drustvo, svima lepo Wink
I bravo za endo, folikl i sve ostalo radost
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 30 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od korpica 21/6/2012, 17:33

Dobar vam dan cure.Dra,gde nadje bas dobos tortu,obozavam je,najvise zbog przenog secera,jao,dva dana cu sad da mislim na nju Rolling Eyes Sreca sto jos imam sladoleda koji sam pravila u utorak pa cim se setim torte ja u zamrzivac,300 kg cu imati jos malo v Nadam se da je sve proslo dobro na ET.Nema te da se javis,mada,s obzirom kakvo je danas vreme,verovatno si se skuvala pa odmaras poljubac Cicsa,bravo za stan,hoce biti casti? Wink Lilya,super,dobar izvestaj sa uz,bas mi je drago.Evo i ovde da ti cestitam rodjendan,sto pre mazila trudnicki stomak.Milijana,jesu gotove pripreme za more?Opet da vam pozelim da se lepo provedte i odmorite.Bak,i ti jos malo na more,uzivaj i sita se izbrckaj.Ja i mm bas juce pricala,s obzirom da necemo u postupak verovatno do septembra,mogli smo u avgustu otici bar na 7 dana do Crne Gore,samo nam je problem ova moja alergija Mad Jos cemo vec videti.Maus,pozdrav veliki za tebe i Anci,brckate li se u Drini? ljubav Mirjana,hvata po malo trema,ma sve ce to da prodje dobro,kad ugledas bebicu malu,na sve ces da zaboravis.Medolino,trudnice nasa,kako je? usne veliki za tebe.Nacka,i ti u septembru?Naravno da cemo se druziti,samo da ja budem tad,nagadjam samo.Pariz zagrljaj puno tebe i zvezdice.Ostale cure Missile,Biksi,Metu,Loli,Anak,Kami,Lenu,Bojanu,DJola,Gramatiku...sve vas d
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 30 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lena 21/6/2012, 18:05

lilya :: Leno, ja sam kod dr Biljane. Divna zena. Sultanu sam samo par puta videla kada Biljana nije bila tu. A Radunovica samo na aspiraciji i ET. Ja sad ne vidim iz tvog potpisa, da li je vama kod njih uspeo VTO?

Aha, ja sam jednom bila kod dr Biljane. Nije mi uspeo u BIS-u VTO, inace, prvi i jedni u zivotu, ali sam u prvom ciklusu nakon toga ostala trudna iz prirodnih radova i vodila trudnocu kod njih prvih pet meseci (radila tamo i amniocentezu itd.)..........
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 30 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od nacKa 21/6/2012, 18:20

Draga Jutra sunny

Topla junska jutra  - Page 30 2gvpi5s

Lilya bravo za dobar UZ b b b b
Cicsa čestitamo čestitamo čestitamo , uživajte u SVOM stanu d
Pari mila, kako ste proveli ovaj vreli dan poljubac
Korpice, ma septembar u Višegradskoj (ili kod istog privatnika Wink ) je naš poljubci
Mima osmeh srce i ljubi mi onu mišicu medenu
Mirka još baš maloooo sreca
Medooo c
Milijana lepo se provedi, odmori, uživaj, i srećan vam put ff
Dra roda roda roda molitva
Bak i Kami uživajte žene zaslužile ste ff
Na poslu je fd , jer je sparno i svima je prag tolerancije paooo...
Odosmo na kej
Devojke d
nacKa
nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 50
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 30 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Tanja83 21/6/2012, 18:37

Dan jutra junska...

Nemam puno vremena,samo da vam se javnem na brzinu. Evo nas na Kranjskoj Gori,dosli na izlet pa se vracamo za Ljubljanu.Idemo jos i Bled da obidjemo a sutra cemo malo do Austrije najverovatnije pa u subotu ili nedelju Beograd.

Samo jos da kazem da je nasa draga Mili DIVNA i da mi je falilo vremena da se jos druzimo.Mi smo ljudi iste,u svemu se slazemo i nadam se da cemo to prijateljstvo nastaviti yes Prvom prilikom se ponovo druzimo yes

I da ne zaboravim da kazem da sam joj PRVA lol!

Sve vas stiskam i ljubim
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 30 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 21/6/2012, 19:51

Tanja83 ::

I da ne zaboravim da kazem da sam joj PRVA lol!

lol! :lol!:Zmaje, nisam vas obe za dž. tako prozvala... Very Happy
i već nam se pohvalila da je kutanjsku nevinost sa tobom izgubila Very Happy
Samo vi uživajte po SLO i ne zaboravi da posle kačiš reportažu!
Ljubi male zveri od mene! Topla junska jutra  - Page 30 275568 Topla junska jutra  - Page 30 275568
Veče Jutra!
Svakim danom sve kasnije stižem, uskoro ću se prva javljati sa novim danom lol!
Dra, hvala na kafici i putovanju...samo dobošica bez 10 kora nije nič lol!
Idem posle da vidim jesi li pisala kako si prošla na ET-u.
Cile, ljube te bundevice, raduju se vašoj sreći, kao i ja!! Topla junska jutra  - Page 30 745955 Topla junska jutra  - Page 30 745955 Topla junska jutra  - Page 30 745955Neka je sa srećom useljaj , kao i skore konsultacije. I treba da ide na dobro...vreme je, mila Topla junska jutra  - Page 30 679696
Lilyo, Bokca mu, al se dopinguješ...Jedno pitanje-je l se dragi kontrolisao-bris uretre? Džabe si krečila,ako i on nije pio terapiju.
Bixić-Rodić, vidi al sam ti nabacala posao, sve tim šalju svoje slike Topla junska jutra  - Page 30 779578
Nutri, mila, vidim ja nedostatak tebe...a ti uživkiš na Dunavu. Imate li nešto na reci, ili baštariš?
Mili, šta si popeglala-popeglala...pa što mamu vodiš lol!
Srećan vam put!

Mima, spremaš li paklen vikend? Topla junska jutra  - Page 30 275568
Bojana postavila sebe na avatar...ko nekad Adri koja nam se izvukla i nema je više...ni petkom.
ja sam oduvek bila više snikers no mars-za razliku od moje sestre.
Nacka, kako je na keju? jeis li nekog nokautirala na poslu lol!
Korpice, koja alergija je u pitanju?
Ja sam jutros oko pola 5 ustala, pa širila veš, malo nekog krša rasklonila, pa ponovo u krevet do 9h.
Oko 11 otišla do banke, Tržnice, kući majstori sredili klimu, došla mama da pegla,pa me i ofarbala, sutra vadim pramenje.
Sad sam kumu ispratila, pa evo me stižem sad da se zapljunem.
U kući, ako ne radim, noge su stalno podignute,ali svejedno otečene-stopala...no, neće ni tako dugo.
Klima ceo dan duva, te tako možemo jedino disati.
UZ sam zakazala za ponedeljak, ali veče. I to sam se uglavila sa sestrom od ujaka, u njen termin, ne bi li prisustvovala njihovom prvom UZ, pa i oni našem Very Happy posle.
Odoh malo da vidim druge strane.
Pozdrav drage moje!!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 30 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Botox 21/6/2012, 19:57

pariz, de si, ubi ova vrucina, mogu misliti kako je tek tebi sa dve beke u tesnom akvarijumu <3
volim i snikers i mars, no mars brze prozdrnem od snikersa, tamo ima lesnika pa treba zvakati lol!
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 30 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 21/6/2012, 20:04

...misliš kikirikija? lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 30 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Orline 21/6/2012, 20:07

Ko je reko snikers lol!
Samo da se upišem i javnem Very Happy
Pariz, tu si nam...drži nam se, ove vrućine su baš...Sreća za nas koji imamu klimu u velikom gradu, inače, Rolling Eyes

Omiljena hladovina ispod drveta Tadiran ( moja marka klime Laughing )
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 30 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 39 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu