KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Topla junska jutra

+43
Vuchica
daca32
*AIDA*
dragmilk
Kamilica
anak
medolino
ZarPtica
dragana76ns
Orline
Ema78
Bebironcic
JocY
nacKa
lena
bebko
Tanja83
Republica
cicsa80
Mali Princ
MARA
Tinche
Zoka83
djole42
Gramatika
lolipop
KoMetaK
HappyGirl
LaFolie
lilya
korpica
Mrvica
MAAKKI
dr mali pariz
Botox
missile
bobica83
maus
dra00
BiKsi :)
Mirjana
bak
Milijana
47 posters

Strana 16 od 39 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 27 ... 39  Sledeći

Ići dole

Topla junska jutra  - Page 16 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od maus 13/6/2012, 11:21

Upravo sasm procitala u danasnjem Blicu, na strani 8 O TROSKU DRZAVE I KOD PRIVATNIKA

Ne mogu da nadjem na netu. Pisem prvih nekoliko najbitnijih redova:

VTO o trosku drzave moci ce das se obavlja i u privatnim kl. Nakon sto su se u drzavnim ustanovama pojavile liste cekanja, Ministarstvo zdravlja dalo je zeleno svetlo Fondu da sklope ugovore i sa privatnim kl. Vec tokom danasnjeg dana bice odrzan sastanak... radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 16 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od maus 13/6/2012, 11:27

Uvedoh nemire u ova nasa jutra moji lapsusom...mislim jedno, pisem drugo... v v v

Orliska nadam se da ce bris biti ok. Gostima kafica, neki sokic i svako ima svoju kucu pa neka tamo jede. A ti priglri muzica i uzivajte zajedno. Ja cu popiti jednu ljutu da nazdravim tvojoj II polovini trudnoce. Ziveli!

Biksi sta ti sve napisa kukuuuuuuuuuuuu ja pola od ovoga sad da me pitas ne bi znala ni prepricati a da ne govorim o ponavljanju. Teska je ovo nauka za mene Laughing Neka si se lepo provela sa Maaki i njenom drugaricom. Jedva cekam fotke.

Bojana samo strogo sa macom Very Happy Vec je naucio neki red, koliko vidim. Pametnjakovic maleni.

Meta i kod tebe gosti. Uzivaj sa njima.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 16 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lolipop 13/6/2012, 11:53

Dan jutra, ljubi vas Sarajka ljubav
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 16 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od korpica 13/6/2012, 12:06

Jutro cure.Dra,hvala na kafici.Maus,dobro sam,odmorna,jedino me muci rana od izvadjenog zuba.Hoce li meni jedan dan biti sve potaman,bez problema Rolling Eyes Odem juce kod zubara i kazem coveku da mi izlazi gnoj.E sad,odakle mi to za gnoj,pogleda covek,kaze lepo zarasta,nemoj cackati i dirati.A ja potrosila celu kutiju stapica za usi od caranja,podseca na gnoj i nema bas neki prijatan miris.Uglavnom,ismeja se on meni,nema pipanja,bas ako mi bude smetalo da dodjem da mi malo ocisti.Ma strasno,kao ne diram ali sam opet kupila stapice,samo sam malo jutros v Maus,proce to kod tvoje seke,imala sam i ja gnojnu anginu,nije bas prijatno,nemozes da jedes,gutas.Proce od boca.Anci je malo bolje, sunny malo,namuci se,sto pre ozdravila.Milijana,ako si prijavila,lopov je lopov,nema tu zaljenja,a za govance  b ti si king mogu da zamislim samo te scene.Dobro,jeste da nije smesno,ali  b  b Biksi,drago mi je da si se lepo provela sa Maki i njenom drugaricom,steta sto je bilo kratko ali bice jos prilika.Nacka,ne opterecuj se puno oko tih nadrndanih dr,nazalost ima ih puno,samo ne obracaj paznju.Da,kad opet ides u klinicki?Cicska,da sve prodje danas dobro u Bg,super za kliniku u Sarajevu b Orli,kod tebe se smenjuju gosti,samo polako,uzivaj,ne opterecuj se oko ruckova,sto rekla,bitno je da su dragi ljudi,sad hrana....E,te nesanice,promene raspolozenja,sve je to normalno za trudnocu,a i vreme nam je nenormalno.Sto pre da te prodje grlo.Pariz,kako je danas? usne za tebe i b b Lilya,javljaj rezultate urinokulture,samo nek sve bude dobro,nalivaj se uvinim cajem.Ostale cure nepomenute a i pomenute d Loli,pisale u isto vreme, ljubav za tebe,trudnice nasa
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 16 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od maus 13/6/2012, 12:14

lolipop ::Dan jutra, ljubi vas Sarajka ljubav
TRUDNA Sarajka radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

Korpice ne cackaj nista...Nije to gnoj,samo ne diraj.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 16 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Botox 13/6/2012, 12:18

jes vala, korpice ne cackaj ranu, prokopaces put do kine ako tako nastavis :))))
samo lepo odrzavaj higijenu usne duplje i nemas briga nikakvih.... pusti da se ta rana lepo skupi i zaraste....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 16 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od korpica 13/6/2012, 12:22

Bojana,Maus,odrzavam higijenu,malo mi samo nezgodno posle jela,sve mislim upalo je nesto pa caram.Evo,obecavam,ne pipam vise Very Happy ljubav ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 16 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od LaFolie 13/6/2012, 12:25

Zdravo svima ljubav

Ja se vratila sa odmora, bas bas sam se resetovala, cak sam se budila u pola 6 ujutru naspavana!!
Ne mogu vam opisati kako prija nakon svog zezanja po lekarima i hormonskih turbolencija

http://www.putovanja.info/galerija/soma-bay-9447 evo i fotki :)

LJUBAC ZA SVE FORUMASICE
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 16 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Botox 13/6/2012, 12:27

korpica ::Bojana,Maus,odrzavam higijenu,malo mi samo nezgodno posle jela,sve mislim upalo je nesto pa caram.Evo,obecavam,ne pipam vise Very Happy ljubav ljubav
obecala si nam :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 16 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dra00 13/6/2012, 12:28

LaFolie slike su predivne... uzivancija
Maus to za privatnike je odlicna vest, narocito za one sto su ih pomerili na duze od 6 meseci
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 16 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od medolino 13/6/2012, 12:34

Evo i mene da se upisem u junske dane Very Happy
Ne mogu sve da vas pohvatam,oprosticete mi,zar ne? Wink
u ovom mesecu cekamo bebice, cula sam da se makababy porodila i cestitam joj od srca,zatim ide Mirjana,pa Pari ako me secanje sluzi.
Ja leskarim i malo setam i tako...bice valjda sve ok...nadam se..
Da ne zaboravim Loliski da cestitam na trudnoci,neka je lagana i skolska

Ljubim vas sve i bas ste mi nedostajale, odoh da citam stranicu po stranicu valjda ce mi nesto ostati u mozgu...

Cmokic ljubav ljubav ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 16 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 13/6/2012, 12:51

Very Happy
SDan Jutra!
Kako ste mi cure?
Dosta ste ispisale, i ne mogu stići sve da pomenem, samo da poručim da one koje su imale problem sa zubima Wink i gnojnom anginom Wink da se čuvaju bolje. Evo i Bojanica je predostrožna prema mačku malom.
Tu su nam i trudnaje naše-loliću, kako je u Sarajevu? Šibni nam neku fotkicu.Orao uživa,a ima ih i sa nesanicama lol!
Meni žao da srknem kafu koliko dobro miriše. Very Happy
Moram ,i ostale se ljutite ako hoćete, ali moram našu Bixi,a mog Rodića da stisnem i ljubim jako Topla junska jutra  - Page 16 679696
Mili, ne širi mi dezinformncije! Razz
Ovako...juče sam bila baš na 3 ćoška, sve se skupilo, a to za platu posebno.
No, ja ne bih bila ja kad ne bih i kdo samog ministra stigla, ali , dobro, sad to nije bilo neophodno.
Da ne gnjavim, jer sem mene, sad to nikog ne zanima,ali hoću da potvrdim sve što je Bixi rekla.
Zvala sam Socijalno, dobila info da oni ne bi nesigurne info davali, uputili me na Opštinu. Iako mi je Opština prekoputa zgrade, zvala sam ih, i od ljubazne tete koja radi na porodiljskim dobila sve od A do Š što je i Bixi rekla.
I kako ja, Rodiću, ne radim u zdravstvu, ili policiji ili ne znam ko još ima ta plaćanja preko norme u smislu noćnih, dežurstava i sl., nego konstantnu platu, uzimaju njenu osnovicu za prosek. Pa u čemu je problem?
Problem je u tome da ja više stvarno nemaživaca svakog ko meni iz nekog razloga treba, učim njegovom poslu!
Šefica mog računovodstva, kad sam je posle svega nazvala i kulturno rekla da nije upravu, bez ičeg zajedljivog, ona meni čita zakon koji je i Bixi citirala...I???
Cura je ladno mislila ako računaju i ta povećanja, što ne bi i smanjenja-tih 65% trudničkog... Laughing
Volim te što lepo rade svoj posao, i zakone koji se osmišljavaju tako da se mogu proizvoljno tumačiti.
Naravno-ni izvini niti bilo kakvo objašnjenje, već će i ona to da proveri, jer je od iste persone dobila tu info koju mi je prenela...ma proveravaj koliko hoćeš , ali u moj bedni dinar ne diraj!
Jeste Bixi-jednom mesečno ispšlata-jeste da ću se ja poroditi, pa čak i predati njima svu papirologiju pre tog 20., ali mi je kašnjenje predočeno. ma dobro, mora sve stići, sad čekam...mislim martovsku ili aprilsku platu... lol!
Ej, baš sam vas smorila.
Lafe, 5x sam gledala slike...ostadoh bez texta na tu lepotu, taj smiraj...gde je ta utopija? Topla junska jutra  - Page 16 612963
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 16 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od LaFolie 13/6/2012, 12:57

Mene muz cesto tamo pitao da li sam nesto ljuta, jer samo cutim i gledam :) Ja sam se hipnotisala tamo morem, jos imam neki glupavi aparat, steta sto nemam neki profi, kakve bi to slike bile :)

To je Soma zaliv juzno od Hurgade, jedno 55 km, netaknuta priroda, nema nicega oko hotela

http://www.putovanja.info/galerija/soma-bay-9446
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 16 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Orline 13/6/2012, 13:20

LaFolie, dobrodošla nazad, drago mi je da si napunila baterije Very Happy
Biksi hvala na korisnim info, pariz još dokumentovano upotpunila Very Happy
Sad samo da imam vremena da iskopiram sve to na temu za to, ali je ne nadjoh, il sam ćorava pa bi valjalo da otvorimo ako nema...

Joj, pariz, baš me stigla nesanica, šta ću raditi za koji mesec Laughing
Ljubi zvezde svoje.

Maus, nema to kod mene, ja te za sokić i kaficu i ne spominjem, ovo su sve za konak Razz na više dana. Inostranstvo, brale. Nema veze, lepo je videti se, čak se i ovaj moj navikao na to, jer njemu familija u BG, pa mu niko nikad nije ni prenoćio u kući, hehehe. Srerća te moju voli.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 16 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lilya 13/6/2012, 13:44

Ala ste se raspisale... Very Happy Ljubim vas ja ljubav

Dakle, stigli nalazi, E. Coli u milionskim jedinicama. Mislim, nekim jedinicama. Da li mi verujete da ja do juce nisam ni znala da je to bakterija c
Elem, terapija Panklav dva puta dnevno, probiotik jednom dnevno tri sata nakon prvog Panklava. Upravo zavrsavam prvu litru caja, a onda prelazim na flasu Prolom vode, a kod kuce ponavljam jos jednu do dve litre caja i uz sve to one biljne kapsule Palisept 3X2 dnevno. Javila sam se Sonji u Prag i cekam da vidim sta ce ona da mi kaze. Da li je dovoljan dobar nalaz posle terapije ili ipak da sacekamo do avgusta da vidimo da li ce se ova spodoba vratiti. Inace sreca u nesreci je sto je u mom slucaju E. Coli osetljiva na 9 razlicitih vrsta antibiotika (kad sam pre ovog Dovicina zbog histero, antibiotik poslednji put popila u srednjoj skoli). A ima tu jos jedna stvar, definitivno sam je pokupila na bazenu, nema sta. Dr u Bisu htela da me ubije kad je cula da smo isli na bazen. A kad nisam znala da to moze da se desi, sta sad da se ubijem Rolling Eyes U svakom slucaju kazala sam mm, obzirom da smo bili u Grandu, mozda sam pokupila ovu spodobu od neke poznate licnosti. Mislim, tamo ih ima koliko oces, mozda od Natase Zbog Da Jedes Pipi Bekvalac licno  b
Kako da vam kazem, ja ili cu da okrenem na pozitivno ili se u sve ovo upetljavati necu. Eto.

Nacka, batali se tih, sto bi rekla Pari "svevisnjih" dr-ova u PMs-u. Ti furas svoj zacrtan plan i od njega ne odustaj.

Cicsa, bas mi je drago za tu saradnju sa Turcima, to je zaista odlicna vest yes

Mili, prvo da ti kazem da sam citajuci tvoj post o karnevalu pocela po malo da pi pi, mogu da zamislim kako je tek tebi bilo. Ja sam se mojoj mami uvek cudila sto place na nasim predstavama dok smo bile klinke, sad je potpuno razumem. Sto se lopova tice i ja bih isto tako reagovala, znam da bi mi posle bilo zao sto sam prijavila. Ali zato svaki moguci saobracajni prekrsaj prijavljujem kad vidim. Manijake za volanom apsolutno nista ne opravdava.

Dra, hvala na kafi. Malo mi je muka od ovolike kolicine caja, ali cu je ipak srknuti Very Happy

Uh Maus, tvojoj sestri bas debelo zaglavila. Ja sam imala tu anginu u srednjoj skoli. Cini mi se da sam tada poslednji put i pila antibiotike i to booooliii... Bas, bas.
Ljubi Ancicu da joj sto pre bude bolje ljubav

Meta, uzivaj sa svojim najmilijim gostima ljubav

Orlicu, drz se sa tim gostima. Nije to lako kad su tu non stop. Sto se spavanja tice, potpuno te razumem. Ja inace odlicno spavam i nemam problem da zaspim, ali se ovih dana budim barem 2 puta posto se nalivam cajevima, a onda ujutru ko prebijena v

Biksi, bravo za divno druzenje bravo bravo bravo
Moram ti priznati da onaj deo oko obracunavanja plata bas i nisam skapirala najbolje. Vraticu se ja naj taj post jednog dana kad mi bude zatrebalo yes A regres, i topli obrok su u mojoj firmi nepoznati pojmovi lol!

Bojana, ja ne znam kako bih se suzdrzala, taj bi kod mene zavrsio u stanu. Jednom smo na nekoj ekskurziji (ja isla kao vodja dece, da ne bude zabune) kriumcarili macku u hotelskoj sobi v

Joj Korpice, zub affraid Ja imam cak i umnjake popravljene i to sva 4. Zapravo svih 32 zuba u vilici su mi makar malo popravljena, izuzetno los kvalitet zuba. Ali popravljala bi ih do besvesti samo da ne moram da vadim. Mislim da bih umrla od straha.

La Folie, drago mi je da si se dobro provela. Odo da vidim sta si postavila ljubav

Medo.... Pa dobrodosla nazad draga ljubav Evo malo roda roda roda

Pari, nemoj se ljutis, ali sefica racunovodstva ti je malo retard. Malo vise, ali ne poznajem zenu pa ne bi da gresim dusu.

Uh, sad moram i da radim nesto.
A da juce stiglla vestica u kombinaciji sa E. Coli, provod zagarantovan lol!
Inace, kaze mi sefica da jos jedna koleginica iz drugog sektora ide na VTO i kao da li bi ja htela da porazgovaram sa njom i ja rekla da naravno da bih htela i kaze mi sefica da je bolje da nas ona poveze i ja kao OK. I danas mi kaze: "Slusaj, nece da prica sa tobom, ti si imala dve neuspele, a ona tek krece pa nece da slusa lose price." No Jbt ko da sam kuzna No

lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 16 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lilya 13/6/2012, 13:51

I na kraju od cele moje price ne stisnuh Lolicku v

Loli, izvini draga, jedan veliki srcasti poljupci za tebe
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 16 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dra00 13/6/2012, 13:55

lilya :: U svakom slucaju kazala sam mm, obzirom da smo bili u Grandu, mozda sam pokupila ovu spodobu od neke poznate licnosti. Mislim, tamo ih ima koliko oces, mozda od Natase Zbog Da Jedes Pipi Bekvalac licno  b




 b  b  b
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 16 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Botox 13/6/2012, 13:58

lilya ::Ala ste se raspisale... Very Happy Ljubim vas ja ljubav

Dakle, stigli nalazi, E. Coli u milionskim jedinicama. Mislim, nekim jedinicama. Da li mi verujete da ja do juce nisam ni znala da je to bakterija c
Elem, terapija Panklav dva puta dnevno, probiotik jednom dnevno tri sata nakon prvog Panklava. Upravo zavrsavam prvu litru caja, a onda prelazim na flasu Prolom vode, a kod kuce ponavljam jos jednu do dve litre caja i uz sve to one biljne kapsule Palisept 3X2 dnevno. Javila sam se Sonji u Prag i cekam da vidim sta ce ona da mi kaze. Da li je dovoljan dobar nalaz posle terapije ili ipak da sacekamo do avgusta da vidimo da li ce se ova spodoba vratiti. Inace sreca u nesreci je sto je u mom slucaju E. Coli osetljiva na 9 razlicitih vrsta antibiotika (kad sam pre ovog Dovicina zbog histero, antibiotik poslednji put popila u srednjoj skoli). A ima tu jos jedna stvar, definitivno sam je pokupila na bazenu, nema sta. Dr u Bisu htela da me ubije kad je cula da smo isli na bazen. A kad nisam znala da to moze da se desi, sta sad da se ubijem Rolling Eyes U svakom slucaju kazala sam mm, obzirom da smo bili u Grandu, mozda sam pokupila ovu spodobu od neke poznate licnosti. Mislim, tamo ih ima koliko oces, mozda od Natase Zbog Da Jedes Pipi Bekvalac licno  b
Kako da vam kazem, ja ili cu da okrenem na pozitivno ili se u sve ovo upetljavati necu. Eto.

Nacka, batali se tih, sto bi rekla Pari "svevisnjih" dr-ova u PMs-u. Ti furas svoj zacrtan plan i od njega ne odustaj.

Cicsa, bas mi je drago za tu saradnju sa Turcima, to je zaista odlicna vest yes

Mili, prvo da ti kazem da sam citajuci tvoj post o karnevalu pocela po malo da pi pi, mogu da zamislim kako je tek tebi bilo. Ja sam se mojoj mami uvek cudila sto place na nasim predstavama dok smo bile klinke, sad je potpuno razumem. Sto se lopova tice i ja bih isto tako reagovala, znam da bi mi posle bilo zao sto sam prijavila. Ali zato svaki moguci saobracajni prekrsaj prijavljujem kad vidim. Manijake za volanom apsolutno nista ne opravdava.

Dra, hvala na kafi. Malo mi je muka od ovolike kolicine caja, ali cu je ipak srknuti Very Happy

Uh Maus, tvojoj sestri bas debelo zaglavila. Ja sam imala tu anginu u srednjoj skoli. Cini mi se da sam tada poslednji put i pila antibiotike i to booooliii... Bas, bas.
Ljubi Ancicu da joj sto pre bude bolje ljubav

Meta, uzivaj sa svojim najmilijim gostima ljubav

Orlicu, drz se sa tim gostima. Nije to lako kad su tu non stop. Sto se spavanja tice, potpuno te razumem. Ja inace odlicno spavam i nemam problem da zaspim, ali se ovih dana budim barem 2 puta posto se nalivam cajevima, a onda ujutru ko prebijena v

Biksi, bravo za divno druzenje bravo bravo bravo
Moram ti priznati da onaj deo oko obracunavanja plata bas i nisam skapirala najbolje. Vraticu se ja naj taj post jednog dana kad mi bude zatrebalo yes A regres, i topli obrok su u mojoj firmi nepoznati pojmovi lol!

Bojana, ja ne znam kako bih se suzdrzala, taj bi kod mene zavrsio u stanu. Jednom smo na nekoj ekskurziji (ja isla kao vodja dece, da ne bude zabune) kriumcarili macku u hotelskoj sobi v

Joj Korpice, zub affraid Ja imam cak i umnjake popravljene i to sva 4. Zapravo svih 32 zuba u vilici su mi makar malo popravljena, izuzetno los kvalitet zuba. Ali popravljala bi ih do besvesti samo da ne moram da vadim. Mislim da bih umrla od straha.

La Folie, drago mi je da si se dobro provela. Odo da vidim sta si postavila ljubav

Medo.... Pa dobrodosla nazad draga ljubav Evo malo roda roda roda

Pari, nemoj se ljutis, ali sefica racunovodstva ti je malo retard. Malo vise, ali ne poznajem zenu pa ne bi da gresim dusu.

Uh, sad moram i da radim nesto.
A da juce stiglla vestica u kombinaciji sa E. Coli, provod zagarantovan lol!
Inace, kaze mi sefica da jos jedna koleginica iz drugog sektora ide na VTO i kao da li bi ja htela da porazgovaram sa njom i ja rekla da naravno da bih htela i kaze mi sefica da je bolje da nas ona poveze i ja kao OK. I danas mi kaze: "Slusaj, nece da prica sa tobom, ti si imala dve neuspele, a ona tek krece pa nece da slusa lose price." No Jbt ko da sam kuzna No

nas dvoje imamo toliko problema sa ovom ludom babom koja nam je gazdarica i zivi vrata do nas
da mi ne pada na pamet da trudna razmisljam jos i sta ce da mi uradi zbog maceta....
nije baba normalna uopste....
kada bih vam samo pricala kakve nam je sve stresove poslednjih meseci priredjivala
i sta i dalje sve radi
pomislili bi da izmisljam ili da se to vidja samo po americkim filmovima.... lol!
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 16 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lilya 13/6/2012, 14:00

Ijaoj Bojana, to je bas bedak kad imas lose komsije Mad

Mi sad kupujemo stan, cini mi se da nam je komsiluk vrlo visoko kotiran uslov. Treba s budalama posle ziveti, nije to lako. Potpuno te razumem.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 16 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Botox 13/6/2012, 14:02

mico, lako bi ja da je ona meni samo komsija
nego je ona meni gazdarica....

Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 16 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lolipop 13/6/2012, 14:04

lilya ::I na kraju od cele moje price ne stisnuh Lolicku v

Loli, izvini draga, jedan veliki srcasti poljupci za tebe

Ljubi tebe Lolićka, i vuče za nos. usne

Medolino, takođe usne
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 16 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Gramatika 13/6/2012, 14:08

maus ::Upravo sasm procitala u danasnjem Blicu, na strani 8 O TROSKU DRZAVE I KOD PRIVATNIKA

Ne mogu da nadjem na netu. Pisem prvih nekoliko najbitnijih redova:

VTO o trosku drzave moci ce das se obavlja i u privatnim kl. Nakon sto su se u drzavnim ustanovama pojavile liste cekanja, Ministarstvo zdravlja dalo je zeleno svetlo Fondu da sklope ugovore i sa privatnim kl. Vec tokom danasnjeg dana bice odrzan sastanak... Topla junska jutra  - Page 16 512172 Topla junska jutra  - Page 16 512172 Topla junska jutra  - Page 16 512172 Topla junska jutra  - Page 16 512172 Topla junska jutra  - Page 16 512172 Topla junska jutra  - Page 16 512172 Topla junska jutra  - Page 16 512172 Topla junska jutra  - Page 16 512172 Topla junska jutra  - Page 16 512172 Topla junska jutra  - Page 16 512172 Topla junska jutra  - Page 16 512172 Topla junska jutra  - Page 16 512172 Topla junska jutra  - Page 16 512172 Topla junska jutra  - Page 16 512172 Topla junska jutra  - Page 16 512172 Topla junska jutra  - Page 16 512172

Ovo zvuči sjajno! Topla junska jutra  - Page 16 729680 Topla junska jutra  - Page 16 805311

Još samo da nas ne slažu, kao ono u februaru- martu, kada su u Bg hronici obećali to isto za nekoliko dana, pa ništa...

Dobar dan svima! Topla junska jutra  - Page 16 338438
Vidim da je sve manje- više pod kontrolom Topla junska jutra  - Page 16 612963
Korpice, ne diraj ranu, to je neka opnica koja se stvara pri zarastanju rane.
Lafe, leeepo!
Maus, ljubi Anu, ofkors lol!
Mili, lopove uvek prijaviti i ne brinuti, to su verovatno dobri drugari lokalnih policajaca.
Orli, što ja ne volim goste kad zarede, a opet kad su dragi ljudi,valjda ne opterećuju.
Biksi,ovi jednostavni propisi i formule su mi tako pristupačni, čas ću da izračunam, taman do porođaja (u julu idem na prve konsultacije za vto, valjda imam vremena)Topla junska jutra  - Page 16 635297 Shocked
Lili, kako ti prija čaj? E videh sad E. colli. Topla junska jutra  - Page 16 81816
Trudnice- Sarajko, Topla junska jutra  - Page 16 639820
Dra, hvala na kafi!
Nacka, pusti budale! Topla junska jutra  - Page 16 961944
Cisca, i tebi jedno Topla junska jutra  - Page 16 961944

Sve vas Topla junska jutra  - Page 16 191975
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 16 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od korpica 13/6/2012, 14:21

LaFolie,slike su divne likeit Uzivala sam dok sam ih gledala,mogu da zamislim kako je tebi bilo.Lilya,ta uzasna bakterija i jako uporna Mad Prolom voda je zaista dobra.Pij vec sta su ti sve prepisali i tecnost u ogromnim kolicinama i kad je izlecis takodje sto vise.Medolino zagrljaj roda roda roda roda roda roda roda Gramatika,svaka cast na stavu,tako treba da se razmislja lol!
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 16 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od LaFolie 13/6/2012, 14:22

lilya ::

Mi sad kupujemo stan, cini mi se da nam je komsiluk vrlo visoko kotiran uslov. Treba s budalama posle ziveti, nije to lako. Potpuno te razumem.

u kom delu grada ako nije tajna?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 16 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lilya 13/6/2012, 14:46

LaFolie ::
lilya ::

Mi sad kupujemo stan, cini mi se da nam je komsiluk vrlo visoko kotiran uslov. Treba s budalama posle ziveti, nije to lako. Potpuno te razumem.

u kom delu grada ako nije tajna?

Centru, ne znam, svuda. Kazem ti da smo slanik kupovali 4 godine. Nece to kad nas tako lako ici.

U svakom slucaju, javili su mi se iz Praga i rekla da je bolje da odlozimo za Avgust (to i ja mislim) da budemo 100% sigurni da je E. Coli istrebljena tako da ima vremena da se bacimo na trazenje stanova, a i da se ode negde na odmor. Mozda, ne znam, moram malo da se posle svega ovoga presaberem.
Jbg, bas smor Rolling Eyes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 16 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 39 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 27 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu