KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Topla junska jutra

+43
Vuchica
daca32
*AIDA*
dragmilk
Kamilica
anak
medolino
ZarPtica
dragana76ns
Orline
Ema78
Bebironcic
JocY
nacKa
lena
bebko
Tanja83
Republica
cicsa80
Mali Princ
MARA
Tinche
Zoka83
djole42
Gramatika
lolipop
KoMetaK
HappyGirl
LaFolie
lilya
korpica
Mrvica
MAAKKI
dr mali pariz
Botox
missile
bobica83
maus
dra00
BiKsi :)
Mirjana
bak
Milijana
47 posters

Strana 34 od 39 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39  Sledeći

Ići dole

Topla junska jutra  - Page 34 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od maus 25/6/2012, 09:05

coffee time Pictures, Images and Photos
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 34 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Mirjana 25/6/2012, 09:50

Mišu, kakvo divno iznenađenje likeit I ja se oduševih kao Anči! sreca
Inače, moram da te pohvalim, a i Meticu. Toliko ste pozitivne energije isipale na ove stranice kroz samo dve poruke, da će ovaj osmeh na licu da mi titra bar do večeras!
I mm je navijao za Italiju, dok sam ja isprobavala novu peglu i nov fotoaparat. Kad bi mi dao da ga "okačim" i ja bi vas nasmejala Laughing
Mili i Tanja, lepotice osmeh srce Nego...nešto su se baš stisle...a prvi put je tek Wink  b
Dobro jutro cveće
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 34 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od medolino 25/6/2012, 09:59

Dobro jutro jutra Very Happy
Maus,hvala na kafici usne Ala nas sve nabroja,svaka cast zeno,koja koncentracija usne Ljubi mi Anusku usne

Bojance,lepo ti mace malo love

Tanja,zeno,svaka ti cast na predjenim kilometrima lol!
Koje slicice naočare Vas dve ste stvarno zene zmajevi,ljubim vas obe a najvise vasu lepu decicu poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci
Mlade i lepe mamice srca

Meto,uzivancija poljubac

Draoo,jel pala koja lagana setnjica? Uzivaj a ja navijam iz sve snage igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Loliska,jedva cekam izvestaj sa UZ srca srca srca

Lili,nadam se da se uskoro useljavate u stancic i da je to onaj pravi yes

Pari,danas i tvoj UZ,srecno i cekam izvestaj radost radost

Biksi,jel se jos slavi,e ,mogu samo da zamislim Coleta kad postane tata,skakace do neba i slaviti mesec dana c

Dalje,ne mogu da se setim sta sam procitala..stao mozak,otopila ga ova vrucina,nemojte mi zameriti Wink

Danas idem kod endokrinologa da mi regulise lekice,nesto da smanji a nesto da poveca,videcemo...Ja sam ok, od juce mi nije muka i samo sam gladna Very Happy
Ujutro mi bude blaga mukica i posle prodje Very Happy Jedva cekam cetvrtak pa da vidim sta se desava u mom stomacicu osmeh srce osmeh srce

Stiskam vas sve redom d
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 34 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od korpica 25/6/2012, 10:59

Jutro cure.Maus nas sve opet prebrojala,pomenula,tako da necu puno da se ponavljam,a i ova vrucina me unisti skoroz.Maus,hvala na kafici. usne za tebe,Anci i decicu.Pobrkala si mene i Gramatiku,tacnije,napisala si njeno ime umesto moje,ali ne zameram ti ja Wink A i znam da si mislila na mene,jedina sam ovde,nazalost sa alergijom na sunny Milijana i Tanja,svaka vam cast zenske,izgledate super,kakve linije posle porodjaja,ma nemam reci osmeh srce osmeh srce Bojana,mace je preslatko,kakav stomacic.Mirjana,super izgledas,primakao se porodjaj bas.Pariz,lepo danas da prodjes na uz,jedva cekam izvestaj,uvek me raznezis ljubav Medolino,proce te mucnine,i vreme je tesko,jos malo uz,bas ovo vreme leti.Cure,sve vas d nemam vise snage da kuckam,kao da sam u sauni,a nije nesto vruce u kuci Rolling Eyes
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 34 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 25/6/2012, 12:55

Dan Jutra!
šta se radi po ovoj vrućini?
Meta umače guz'cu u more, i boli je đuja,ako , neko mora i da uživa Wink
Taj zajednički jezik svih naroda je samo dokaz da i ne postoji nijedan drugi! lol!
Mima, kakvo iznenađenje!! Još i Mile da stigne, pa ste svi na okupu. Anica, duša...presrećna je...osećam Topla junska jutra  - Page 34 275568Pisaću ti draga pismo,ali bojim se, zaspaćeš dok ja završim lol!
Medo, kako teku dani?Jesi li ih presekla jednim pišm po testu? lol!
Korpice, a gde provodiš leta kad se patiš sa alergijom? Hvala dušo na lepoj želji...pisaću ako stignem večeras.
Zmajevi Topla junska jutra  - Page 34 21831 Topla junska jutra  - Page 34 21831 jbmu miša, pa tu gde ste se stisle i ličite! Vidi se da ste od iste sorte! Topla junska jutra  - Page 34 612963
Zmaje, kažeš 2000 km... moji genijalci! Topla junska jutra  - Page 34 75087
mi jutros bili do bolnice po izveštaj od hematologa, zalihe fraxija, doručkovali u gradu i pili kafu,pa došli kući.Ladimo se...klima fercera, ne mere drukče!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 34 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od maus 25/6/2012, 13:13

Samo ti Mala salji izvestaj. Cu se probudim da iscitam sta mi rade drugari Very Happy
Medolino ondaK jedi. Sve sto ti dusi i telu prija lol!
Miro drago mi je sto sam ti razvukla OVOLIKI osmeh osmeh srce
I kod mene fercera klima. U protivnom bi siznula.
Boki kako ti podnosis vrucinu? Noge u lavor hladne vode, mokar peskir oko vrata i ono sto je Mala napisala.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 34 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od medolino 25/6/2012, 13:14

Pari,bez klime nista lol! a ja ni klimu ni ventilator,hladim se lepezom lol!
Dani teku polako ali svaki dan se probudim i znam da sam bliza cilju Very Happy
Ustvari shvatila sam da vise spavam nego sto sam budna,samo dremam Wink
Nisam test kupila ali sam pre neki dan ponovila betu,morala sam, jos koji put da se bocnem i dam krv lol! i beta je lepa,stavila sam je u potpis Wink

Ajd saljem jedan sladoled za sve,malo da se rashladite na ovoj vrucini
Topla junska jutra  - Page 34 Imagessdfgh
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 34 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Gramatika 25/6/2012, 13:21

Devojke, vrućina stisla, da vas ne nabrajam sve Topla junska jutra  - Page 34 275568

Samo ću malo ove trudnice- lepotice da Topla junska jutra  - Page 34 582639 i Topla junska jutra  - Page 34 692299Medo, Pari, Miro, Loli Topla junska jutra  - Page 34 936740

Hvala na kafi i sladoledu, evo posluženja i od mene

Topla junska jutra  - Page 34 Soky
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 34 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od BiKsi :) 25/6/2012, 14:26

Nemam vreme da čitam, samo videh dve zmajice! Topla junska jutra  - Page 34 612963Dve carice!

Juče oko kuće vanjski poslovi oko cveća, tamo ovamo, pa onda otišla na Zlatibor, Coke radio noćnu, da ne budem sama a da gnjavim klince od brata! Večeras Coke opet radi, a ja posle posla opet palim na Zlatibor kod dece! Nadam se da će im brat puniti bazen, da i ja malo zamočim gooz!

Ostajte mi u zdravlju!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 34 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od anak 25/6/2012, 16:48

Lepih mladih mama naočare
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 34 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od MAAKKI 25/6/2012, 19:04

Dan jutra sunny

Kakve lepe mlade mame, ko bi rekao da su skoro rodile naočare naočare naočare

Kod nas na sveru danas nenormalno vreme, jutros toplo da poludis, a sada je temperatura pala i duva vetar, ali ajd bar se ima vazduha. Pocela danas raditi posle odmora i bas mi je tesko palo, jos dan dva pa cu se navici na posao, mada sam se lakse navikla na odmor v

Sve vas ljubav
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 34 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od bak 25/6/2012, 19:38

Vece Jutra!

Meni na poslu haos, sto od posla, sto od vrucine, pa nikako ne stigoh da se javim.
Vikend proveli radno, pecanje, kupanje, valjanje u pesku, tezak posao kao iz reklame za Niksicko lol!

Jos 5 dana iiiii odoh! igra

Posto me glavobolja rasturi, nemam sta pametno da vam kazem osim da vas volim, i ljubim i grlim! ljubav
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 34 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Mrvica 25/6/2012, 20:04

Uh, medolino ovo tvoje posluzenje mi je najdraze. Oooobooozavam sladoled. Laughing
Moj maleni je poceo da mi se smeje i guguce pa trenutno uzivam. Cekamo malo zahladjenje da dodjemo sebi.
Ljubim vas sve
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 34 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Mirjana 25/6/2012, 20:11

MAAKKI ::
jos dan dva pa cu se navici na posao, mada sam se lakse navikla na odmor v

Sve vas ljubav
lol!

bak ::
Vikend proveli radno, pecanje, kupanje, valjanje u pesku,
lol!

Mrvo, stiže zahlađenje sa severa. Jeste hladno, al prija po malo! Gu-gu Vule osmeh srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 34 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od medolino 25/6/2012, 21:44

Vece jutra,
Sad stigoh kucici,konacno,bila u Ns kod endokrinologa,malo mi smanjila lekove i tako...nasetala sam se za sve one dane sto sam lezala,prijalo mi i nadam se da nije smetalo bebicama Wink Cak sam sebe castila sladoledom jer mi se danima trazio..i zatim sam popila glukofaz Wink Umorna sam i jedva kuckam,samo sto nisam zaspala...

Mrvice ljubi malenog Vukasina i neka guce slatkis mali usne usne

Gramatika,upravo popih sok od narandze i odoh na spavanjac Very Happy

Pari,kako prosao dan? Jel su Ivona i Dusan bili mirni na UZ?

Cure sve vas ljubim poljubac
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 34 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od maus 26/6/2012, 08:00

Dobro jutro!

Stiglo osvezenje. Mogu vam reci, da meni, koja obozozava vrucine, ipak prija ova promena u temperaturi. A tek vama trudnicama Very Happy
Medo manji broj lekica lol! E neka si smazala sladoled lol!
Vukasine gugutalo maleno osmeh srce
Maaki sad ces se ti brzo uhodati. Stvarno, i ja se bas lako naviknem na odmor Very Happy
Bak radno proveden vikennd hahahahahahaha...bas si se umorila Wink
Mala hvala na sms sinoc sreca sreca sreca sreca sreca sreca
Miro sinoc sam te dozivala u mislima u pomoc. Moje dete i engleski Very Happy A kako se mama kaze na engleskom...recnik mi stoji pored kreveta.
Mi juce bili na Drini sa decom pa se popeli na Gucevo. SAVRSEN DAN!

Stize kafa.

coffee Pictures, Images and Photos
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 34 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Gramatika 26/6/2012, 10:24

Dobro jutro! sunny Prija li vam osveženje?
Maus, kakva kafa! Podiže me iz mesta! Topla junska jutra  - Page 34 582639
Medo, manje lekova! Topla junska jutra  - Page 34 612963
Bak, naradila se teško... Ako, ako!
Vukašin guče! Topla junska jutra  - Page 34 576626 Topla junska jutra  - Page 34 21831
Ženice, sve vas grlim!
Nemam šta pametno da vam kažem. Idem da potražim neke letnje pantalone za mm, pa da drugarici koja ima starešinstvo pomognem da sredi svedočanstva i matičnu knjigu i da pijemo čaj od matičnjaka! Ozbiljno sam se primila na taj čaj, a ona gaji matičnjak na terasi, pa mi obećala da me podmiti da sredimo papire lol!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 34 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 26/6/2012, 10:29

Jutro Jutra najjutarnija!
Very Happy
Osveženje ne da prija, nego sam u šoku bila jutros od lepote svojih zglobova Laughing otkad ne videh tanke gležnjeve na sebi lol!
Bakiću, za 5 dana palite, a gde?
Medo, nek si se ti prošetala, i ne znam ko ti rekao da ne šetaš...a i sladoledom počastila. Wink Još malo pa prvi koncert?
Evo i mene...
Nisam stigla sinoć da pišem izveštaj, jer je doca u startu kasnio pooo sata, te smo kasno završili.
Izveštaj sma na dešavanjima pisala, da ne gnjavim ovde, dobri smo, malo ćemo leškariti neke dve nedelje, pa pod nož.
Guzice praške su porasle, po 2400gr, i jeste teško, šta da vam kažem.
Samo nek još koji dan iscrpe od mene, pa ćemo posle ceo život uživati.
Rodiću, kako je na Zlatišu?
Mima, danas možda šetnja po Gučevu, ili svejedno-Drina? Topla junska jutra  - Page 34 275568
Gde su ostale radne cure, i one koje se izležavaju?
Dra...kako ide?
Ledena? Topla junska jutra  - Page 34 IcedCoffee
ili vruća? Topla junska jutra  - Page 34 182301_436593786364599_2074880375_n
Uživajte!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 34 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Gramatika 26/6/2012, 10:36

dr mali pariz ::
Evo i mene...
Nisam stigla sinoć da pišem izveštaj, jer je doca u startu kasnio pooo sata, te smo kasno završili.
Izveštaj sma na dešavanjima pisala, da ne gnjavim ovde, dobri smo, malo ćemo leškariti neke dve nedelje, pa pod nož.
Guzice praške su porasle, po 2400gr, i jeste teško, šta da vam kažem.
Samo nek još koji dan iscrpe od mene, pa ćemo posle ceo život uživati.

Pari, za praške guzice sunny sunny Topla junska jutra  - Page 34 729680 Topla junska jutra  - Page 34 729680 Topla junska jutra  - Page 34 729680 Topla junska jutra  - Page 34 729680 Topla junska jutra  - Page 34 900131 Topla junska jutra  - Page 34 900131 Topla junska jutra  - Page 34 900131 Topla junska jutra  - Page 34 900131 Topla junska jutra  - Page 34 900131 Topla junska jutra  - Page 34 42399 Topla junska jutra  - Page 34 42399 Topla junska jutra  - Page 34 42399 Topla junska jutra  - Page 34 522523 Topla junska jutra  - Page 34 522523 Topla junska jutra  - Page 34 522523
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 34 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Vuchica 26/6/2012, 10:48

...Jutro, jutra... sunny
Pari, jutros meni moze vruca-mirisljava.... hvala Laughing
znaci jos dve nedelje sve cetiri u vis, taman da se praske guzice jos malo ubuce....
... a onda... family

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 34 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od maus 26/6/2012, 11:00

Gramatika jes dobar taj caj. I moj tata ga cesto pije i nutka nas. Srecno sredjivanje svedocanstva i maticne knjige.

Mala poranila si? Jel lezis? Sta zboris, zglobici ki u manekenke lol! Ljubim ja sunkice moje od 2400 grama...MASALA! Jos samo 2 nedelje i stizu nam Ivona i Dusan osmeh srce osmeh srce Dobra ti ova kafa lol!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 34 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Botox 26/6/2012, 11:02

jutro cure
ja kafu popila, dodjoh samo da vas pozdravim i ljubnem :)
praske sunkice posebno :))))
od juttros gledam coki loki pelene , cekam samo ovih dana da legne plata pa da narucim deset komada hehehe
jao, ne znam koje bih odabrala
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 34 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od korpica 26/6/2012, 11:04

Dobro jutro.Napokon rashladjenje.Palo mi ko kec na desetku.Posle toliko dana disem punim plucima,uzivala do prodavnice ne razmisljajuci kako cu se vratiti.Mazem ovaj moj osip,valjda ce se povuci do sledece nedelje kad pocinjem da radim.Onda,definitivno uzimam eucerin,pucu oko 1400,al da vidim hoce li pomoci.Kako covek za neke gluposti daje pare,a za sta treba,zao mu da da :roll:Sad vas da pomenem.Maus,hvala na kafici,tvoju cu sad a ledenu sto je Pariz posluzila,malo kasnije.Pariz,opet tako kratko receno,a sa puno emocija.super,zvezdice napreduju lepo.Bas mi malopre palo na pamet,kad sam se registrovala na kutak,bila si odprilike 3 mesec,sad,dve nedelje do porodjaja,ovo vreme,meni bar,bas leti.Bak,ides na letovanje u Crnu Goru,ili negde dalje?Milijana,kako Milenica,jer prosla temperatura?Mrvice,Vukasin poceo da guce,srecica mala angel srca Gramatika,kakav je caj od maticnjaka,za sta je dobar?Nisam ga nikad pila.Medolino,kako je trudnice nasa?Danas u setnjicu,vreme je divno Very Happy Sta nam je sa Lolipop?Eto,toliko mogu da se setim,vise ne znam sta sam htela reci.Samo cu vas sve d
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 34 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lilya 26/6/2012, 11:10

Evo i mene i dalje je frka i guzva, al ko velim da se ja vama ipak javnem Laughing

Zapamtila sam da Parine zvezdice imaju po 2400gr srca srca srca srca srca
Da je Mima imala predivno iznadjenje i da se Ancica jako obradovala.
Da Mira odbrojava jos 3 dana. Ej... tri dana do upoznavanja sa Bambijem radost radost radost radost radost
Da Bak za 5 ide na more sreca
Da Korpica i ja istu muku mucimo sa alergijom na sunce. Uh... Korpice, znam kako ti je i znam koliko je to nezgodno, ali opet sto puta bih menjala kisu i oblacno za to sunce Very Happy
Da nam Meta uziva na moru, a onda na odmor sa muzem vv
Za Bojanino mace ne znam sta da kazem sem da je P R E C A K A N O!!! <3
Da Meda ide na UZ u cervtrak. Medena, za nalepsi zvuk koji ces da cujes ikada navijači1 navijači1 navijači1
A Mili i Tanja, mnooogo lepe zena i toliko mladolike... poljubac
Da je Maakki, lepo provela odmor i upoznala Biksi i bilo im je lepo i za vikend joj je bilo lepo, ali od neceg mora da se zivi. Maakki, duso, meni je to vracanje na poslu takav smor da mi se ponekad ni ne ide na odmor kad pomislim na vracanje Rolling Eyes
Da je Vukasin, dusica malena, poceo da guce srca srca srca
Da je svima vruce, ali evo malo je prijatnije danas, a i sta ima da se zalimo bolje sunce nego neka kisurina odvaratna i 10 kg garderoba za koju ti treba pola sata da se obuces Very Happy

Elem, mi u subotu idemo sa athitekticom u stan da vidimo da li ona kaze koliko tu ima da se ulaze i da li se isplati, ali 99% smo se odlucili. Ja jos uvek ne smem da se radujem i nadam. Treba uzeti kredit, treba to renovirati... Naravno Bled otpada, bice neka domaca varijanta na 7 dana pa u Prag i tako... U cetvrtak idem da kontrolisem urin i urinokulturu. Sada sam presla na Prolpm vodu i bilo koju drugu, caj od brusnice i divljeg origana i sirup od brusnice. Slatko danima liznula nisam, samo cips u nedelju na poslu Embarassed A nocas sam sanjala kako jedem slatko pa me posle grizla u snu savest v Videcemo kako tu stoje stvari. Ja nikakvih tegova nemam. Da li neko ima neki predlog nakon Nistatin vaginaleta sta bih mogla da uzimam da oporavim v. floru i pomognem dobrim bakterijama?

Sva vas stiskam, ovako jako d
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 34 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 26/6/2012, 11:25

Mima, ležim, a šta ću Rolling Eyes Wink
Matičnjak...melisa oficinales je inače sastavni deo Tešićeve terapije, preporučuje se uveče,ali ja sam ga pila kad sa htela, i služi za umirenje...skroz je cool čajić.
Lilyo, sad se razmišljam kakos e zovu one kapsule, piju se, za regulaciju flore...oko 800 din kutija...jbga, ako se setim, pišem, bela kutija sa roze štraftom, i ženom na sebi.
Korpice, leti vreme, nego šta!Samo se ti obezbedi eucerinom, kažu da je najbolji-od tih boljih preparata...ja sam prošle g. imala neku alerg. po licu,pa mi rečeno i kupila sam eucerin 30.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 34 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 39 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu