KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
Milijana
*AIDA*
dragana76ns
Akijeva
key
bak
viktorija
pegaz
seka 35
MIRKA85
MAAKKI
buby
heart84
KoMetaK
Xena
Shizika
Zoka83
lolipop
Kamilica
natalija
Mrvica
lilya
djole42
Sneza
maus
Neeela
Nefertari
rada78
lena
anak
noja
bebko
Mirjana
cicsa80
Tanja83
darija79
lilly13
missile
saška
Mali Princ
Botox
cufta
Orline
makababy
shenon
Marija86
BiKsi :)
mijaki
stefi :*
dragmilk
Bokicalepotica
dr mali pariz
56 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 4/6/2012, 11:37

mijaki i ja se slazem sa tobom yes ..ja sam taman krenula da skidam kg od Lole ostalo mi jos 5 kad ono druga beba me iznenadi..trudim se da izbegavam slatko i gazirano yes
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 4/6/2012, 11:42

a da htedoh reci da me danas nesto boli stomak..ne znam sta je Rolling Eyes
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 4/6/2012, 11:51

marija to mu nekako dodje normalno, ziganje, boluckanje, probadanje, samo da nije jak bol...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 4/6/2012, 11:54

hvala cure :)
pisem vam kako nam je bilo veceras kada se vratimo :)

marija, mene je boleo uvek malo jace stomak u vreme kada bih inace dobijala, a vidim da si i ti sada taman tu negde 8+ nedelja....
cak mi se i pojavljivalo braonkasto....
ispade da je to sve normalno
mene ovih dana boli stomak vise nego pre, ali onako vise osecaj neprijatno zatezanje....
videcemo danas, mada mislim da se to beba budzi unutra....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 4/6/2012, 12:39

Evo slicica malisana od nase drage Aide Very Happy Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Ee001
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 4/6/2012, 12:40

ja sam skoro zaboravila kako je to Very Happy
osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 4/6/2012, 12:41

Upsss, nesto nisam dobro uradila Shocked ne znam sto nece
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 4/6/2012, 12:48

Ajde da pokusm ponovo

http://my.imageshack.us/v_images.php
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 4/6/2012, 12:58

heart, kada uplodujes fotku, kopirac drugi link i zalepis ovde....
i to je to
mislim da cak i pise link for forums ili tako nesto
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 4/6/2012, 13:02

Pozdrav trudnjacice i mame.
Pari, srecan ulazak u 8.mesec.
Maka nam je sumnjiva!!!
Da znate da cekam ko ce biti sledeci pa da i ja malo nazdravim. Dosta sam se cuvala, moram malo vinom popraviti ks. lol!
Sve vas usne Vukasin i ja
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 4/6/2012, 14:40

Heart, nisi uspela...
Mrvo, pa i ti si bundevicu postavila Very Happy
nazdravljaćeš ovog leta podosta Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 561840
Niko ne govori o nekom suludom uzdržavanju od hrane, ali višak ne samo mami da škodi, već i bebama.Mislim na suludi višak.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 4/6/2012, 14:56

E stvarno ne znam sto nece c pre sam postavljala normalno slike, nije bilo nikakvih problema, Pokusacu posle ponovo
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 4/6/2012, 15:01

bebko ::Da ne bih neku izostavila,svim mojim "debelim" drugaricama šaljem po jedan zagrljaj i poljubac
Potpisujem i sve vas d Bojana,Akijeva lepe tibe ljubav
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 4/6/2012, 15:24

Pozdrav svima. Ja sam danas krišom od muža otišla i morala sam da kupim nešto za bebu, bilo je jače od mene. Jedva čekam da naručimo kolica i krevetav, joj, ko će da dočeka? Nego Bojana blagiš tebi, ideš danas. Ja moram da čekam do četvrtka, a još mi ni pol nisu hteli gledati, pa sam ko na iglama b Ja mislim da je meni isto dečak, ali mi je svejedno, ali ja moram da znam, takva sam, nestrpljiva. Nema nam Mire nikako, nešto me brine baš! Za bolove čitam, mene je baš žiguckalo u 8 i 9 nedelji i onda opet u 19 ponovo, ali mi je juče prestalo. Mada u 19 mi je bilo drugačije, nekako ne toliko žiganje koliko kao kad kineš pa se napregneš pa ušineš mišić na stomaku, ali skroz slabo. Ma kažu to su oni neki bolovi kružnih ligamenata, čudni su. Sve vas ljubim, a pogotovo naše malene pridošlice.
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 4/6/2012, 15:30

heart84 ::E stvarno ne znam sto nece Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 510326 pre sam postavljala normalno slike, nije bilo nikakvih problema, Pokusacu posle ponovo


Draga, probaj preko njih: http://tinypic.com/, i mene images.. zeza, a ovaj je bas jednostavan. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 75087
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 4/6/2012, 15:32

Prinče, danas i taj posebno zaj.baje!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 4/6/2012, 16:07

Pari, i ja postavila bundevicu, najsladja mi je.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 4/6/2012, 17:27

Very Happy i jeste Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 4/6/2012, 18:10

Mrvo u kojoj si se nedelji porodila? sta nam prognoziras hocemo li izgurati do kraja s ovim nasim terapijama?hehe cvet
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 4/6/2012, 18:53

evo
stigli smo :)
umrla sam od vrucine hehe
e sad tripl nismo radili, ja sam to nesto pobrkala :)
dobila sam uput pa cu da zovem NF ili Visegradsku da mi zakazu, to cu sutra ujutru
ujutru idem da dam krv za KKs i urin da dam na analizu
pregledala mi je i grlic, kaze super sve
posteljica je na zadnjem zidu
bebica ide u dan s racunanjem 14+4 :) ljubi je majka
onaj CRL, od glave do guze, jel? je 8.7 cm :)
i sve drugo je premerila kaze ok
za pol nisam ni pitala, sama je rekla da nema sanse da trenutno vidi
jer se moja zabica vrti 100 na sat :) mnogo je smesna, videla sam kako se mrda tamo vamo, mase rukama, boksuje, rita se....
eh, pitam se na koga li je ko cigrica Very Happy <3
i eto.... srce mi je naravno poraslo ko od kvasca

jedino zaboravih da je pitam kada sledeci put da dodjem , hehe
ali kontam ako uspem tripl da zakazem, da nema potrebe pre 20. nedelje da idem...? ako sve bude ok, naravno...

izmolila sam jednu fotkicu, mada ne daju jer nemaju tog papira, ali eto, izasli mi u susret iako ga koriste samo za hitne slucajeve...

i moram vam priznati ko da ga nisam dobila jer ja tu nista ne vidim Very Happy sramota, ne vidim svoje dete na fotkici Very Happy
a moj dragi je sve video, objasnjava mi gde je sta bebi hehehe :)

i on je bi dobar, luce moje, ovo mu je prvi pregled sa nama
odma je nasao zanimaciju, one letke i brosure o maticnim celijama, eto njemu sada zanimacije....
<3 ljubim vas sve odo sada
eto mog izvestaja, a evo i fotkice....

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 144yw

Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 4/6/2012, 19:13

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 569534odlican izvestaj i jos sladja slicica!!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 4/6/2012, 19:23

pari osmeh srce
odgledala slagalicu i evo me nazad.... :)
dodjoh sebi od vrucine :)
znaci , svidja ti se <3
evo od nas dvoje za vas troje srca
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 4/6/2012, 19:43

bokice sjajno za izvestaj! vrtiguz mali, pliva po stomaku srca srca
moram ti priznati da ni ja na slicici bas ne razaznajem nejbolje, ali dobro... Wink

sada ti je sigurno lakse?

ja sam bila na UZ pre 7 dana i vec bih opet, ali posto u sredu idem u Front na zakazani Double, nekako mi je lakse...

U sredu je 11+2, jel neko radio tako rano Double?
doktorka kaze da je to ok vreme, ali da ako bude trebalo ponovicemo... E sada, posto smo proslu put po UZ bili malo napredniji, tj dva dana, moguce da se moze posmatrati i tako, pa je onda sreda 11+4?

cmoka velika

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 4/6/2012, 19:47

i jos jedno pitanjce, kada se racuna da pocinje taj 4 mesec, da znam da predjem na Femibion 2? pise u drugom trimestru, ali negde je to od 13 nedelje, a negde od 14, pa ja nemam pojma...?
thanksic

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 4/6/2012, 19:52

ja racunala sa 13+1 :)
posto je cetvrti mesec od 14. nedelje a to mu dodje to :)

hvala mijaki :) izgleda da su muski talentovaniji za ovo tumacenje uz fotkica :)
na ekranu sam sve lepo videla ali sve, a na fotkici, nagadjam Very Happy lol!

i zaista sam nekako spokojna
eto doceah ovaj uz posle mesec dana....
sutra cu da zovem za tripl, pa sada zavisi kada mi njega budu zakazali, planiracu i odlazak kod moje dr....
mada zaista mislim da bez preke potrebe mogu da budem mirna sa odlaskom u DZ do 20. nedelje....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu