KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
Milijana
*AIDA*
dragana76ns
Akijeva
key
bak
viktorija
pegaz
seka 35
MIRKA85
MAAKKI
buby
heart84
KoMetaK
Xena
Shizika
Zoka83
lolipop
Kamilica
natalija
Mrvica
lilya
djole42
Sneza
maus
Neeela
Nefertari
rada78
lena
anak
noja
bebko
Mirjana
cicsa80
Tanja83
darija79
lilly13
missile
saška
Mali Princ
Botox
cufta
Orline
makababy
shenon
Marija86
BiKsi :)
mijaki
stefi :*
dragmilk
Bokicalepotica
dr mali pariz
56 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 27/5/2012, 22:25

Jao, Nef, iz tvojih usta u Bozje usi Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 490909
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 27/5/2012, 22:28

dr mali pariz ::koprokultura...bris stolice...nisam znala da i to treba

Spisak analiza za porodjaj kao za NASU... Very Happy

I za dragog bris grla i nosa...
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 27/5/2012, 22:31

Mali Princ ::
Spisak analiza za porodjaj kao za NASU... Very Happy
.
hahhaha korpokultura obavezna, meni su jos trazili i bris iz nosa
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 27/5/2012, 22:35

Orli, to je verovatno odraz obostrane lojalnosti - apsolutno sve sam uradila kod njih...

Miro, ja se od prevelike odgovornosti brinem da nesto ne propustim i sl. Lena je morala da mi drzi kurs sta je benkica, zekica i sl...
Moj stariji brat ima decu od 19,5 i 21god.
Mada, moj dragi isto ima decu od 23 i 21 godinu, i stalno tvrdi kako je on "expert za bebe" - e, rekoh bas i to da vidim...
Skoro mi je objasnjavao kako se pelene postavljaju i koja je koja... Bicete u toku kako to tece Very Happy
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 543728
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 27/5/2012, 22:36

Nefertari ::
Mali Princ ::
Spisak analiza za porodjaj kao za NASU... Very Happy
.
hahhaha korpokultura obavezna, meni su jos trazili i bris iz nosa

Naravno, i bris nosa i grla, to jos pre dve nedelje, i orl pregled i pregled stomatologa. Jos od psihica i komplet sam lol!
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 27/5/2012, 22:50

Mali Princ ::
Miro, ja se od prevelike odgovornosti brinem da nesto ne propustim i sl. Lena je morala da mi drzi kurs sta je benkica, zekica i sl...
Moj stariji brat ima decu od 19,5 i 21god.
Mada, moj dragi isto ima decu od 23 i 21 godinu, i stalno tvrdi kako je on "expert za bebe" - e, rekoh bas i to da vidim...
Skoro mi je objasnjavao kako se pelene postavljaju i koja je koja... Bicete u toku kako to tece Very Happy
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 543728
Da, meni je možda lakše jer mi sestra ima ćerkicu od 4 godinice, pa se još sećam skoro svega. Naravno, bila sam kod nje i pomagala. Te izraze poput zeka, štrampla, itd. i sama butam, ali znam šta se kako navlači Laughing

Mali Princ :: Jos od psihica
Ako ovaj ne prođem, hoće li me pustiti da se porodim?  b  b  b
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 27/5/2012, 23:04

Hahahh Miro mozda budes ko georgina
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 28/5/2012, 12:00

Nefertari ::ooo zenskice ne brinite, instinkt radi za sve nas, prvi put kad budete presvlacili,kupali i oblacili svoje cedo cinice vam se da ste to radile celog zivota! a i istreniracete se da za 2 min obucete celu bebu posle kupanja i samim tim zaustavite neverovatno dranje od starne tog istog ceda lol!
Potpisujem.
Marija, znam da nije planirano, ali ja ti ipak cestitam, i nadam se da ce ti trudnoca biti lagana i skolska. E, draga moja, sta je opusteno stanje uma...
Prince, uh, sva sam se najezila kad sam procitala. Bitno da je sve ok.
Mi svaki dan naucimo nesto novo. taman uhvatimo neki ritam, Vukasin ga okrene. v
Sutra prva mesecna kontrola, vakcina i snimanje kukova. Pedijatar nam napisao da ponesemo KKS na kontrolu pa cemo danas zapaliti za NS u Jugolab, jer u nasoj laboratoriji rezultati znatno gori nego kod njih kad izvadimo.
Kako bi bilo super da bude lepo vreme pa da mozemo malo da lutamo.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 28/5/2012, 12:15

Nef, ipak neću biti Georgina.
Jutros sam bila na genetici, pa kod mog ginekologa, pa u 19.30h večeras kod hematologa.
Stanje na žalost jeste zabrinjavajuće i sada će pokušati da mi uz povećanje terapije produže trudnoću za dve, najviše tri nedelje. Objasniću u dnevniku.

Mrvo, jeste da to tebi sigurno nije smešno, al mene si uplakanu uspela da nasmeješ ovom razlikom u kvalitetu nalaza u zavisnosti od laba. Majko Srbijo, zemljo džunglo!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 28/5/2012, 18:34

danas smo isli na 4D UZ...onaj za dz Wink srce je htelo da mi stane, prvo je probala da pogleda preko stomaka, i ja gledam na onom ekranu ne vidi se nista, pomislih gotovo, umrecu... affraid

ali ondak ubaci vaginalnu sondu i mamina bekana zaplesa svoj prvi ples pred publikom! imamo 33mm, napredniji smo dva dana u odnosu na starost po ciklusu, srce kuca 140, kaze doktorka malo brze, jer je i meni pritisak skocio, masemo rucicama, pracakamo se nogicama...ma milina jedna...
moja mama je isla samnom pa se sva raspilavila a sada cekamo tatu da dodje sa posla da vidi filmic i slicice!
kaze izvestaj: vidljiva krupna spoljasnja anatomija u granicama normale! a ja ponosna, tako mali a vec bucko, kao one babe sto vole debelo, pa to ti je!!!

MOJA BEKANA, MOJE SVE

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 28/5/2012, 19:03

Mijaki tu si... ja sam baš danas gledala ima li kakvih vesti od tebe... drago mi je da sve napreduje u najboljem redu... ljubim i tebe i tvoju beba
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 28/5/2012, 20:03

Mijaki, bravo za maminog bucka! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 853197 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 853197 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 853197
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saška 28/5/2012, 20:52

Mijaki za malog bucka d d d d d

saška

Broj poruka : 309
Location : Republika Srpska
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilya 28/5/2012, 20:54

Mijaki, bravo bravo bravo bravo bravo
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 28/5/2012, 21:54

mijaki ::
ali ondak ubaci vaginalnu sondu i mamina bekana zaplesa svoj prvi ples pred publikom! imamo 33mm
MOJA BEKANA, MOJE SVE
d d d d d d d d d d d d d d d d d d
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 28/5/2012, 22:08

mijaki ::

MOJA BEKANA, MOJE SVE
Bravo za maminog bucka radost love radost
ljubav ljubav ljubav
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 29/5/2012, 00:20

Samo da vas stisnem sve onako lagano! Ne mogu da čitam unazad, nadam se da ste dobre i okruglaste!

Mijaki, baš mi je drago da ti vidim osmeh na licu! Bravo za Bucka! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 612963
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 29/5/2012, 08:03

Mijaki Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 275568

Devojke Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 692299
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 29/5/2012, 10:25

Prince, koliko jos imas do porodjaja? Kakvi su tvoji planovi? pitam tebe, jer si ti najbliza.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 29/5/2012, 10:37

Draga moja Cufta, ne znam Very Happy
Ja sam ti u fazonu - kako Ljupce kaze Very Happy.
Cim budem znala obavestavam vas.
Danas ctg i bris vaginalni/cervikalni - da bude za porodjaj, a sutra Ljubic, pa ako najzad prevali datum preko usta, obavestavam.
Inace, opustencija - tamo me maze, paze i sl., tako da ne razmisljam o porodjaju. ne treba da kupujm ono propratno za porodiliste, pa nema nervoze, dragi ce da se bavi prvim spiskom za bebu, tako a sam sva u fazonu cool Very Happy...
Ko neka ludaca lol!.
Bebi lepo ustomaku, vrti se, od kad me kiroprakticar namestio sve udobno, fino - pupupupu, ne pritiska, nije tesko, bas nam lepo da se druzimo Very Happy
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 543728
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 29/5/2012, 10:58

Sve je to odlično Prinče...
čekamo zajedno sa tobom, a eto, punih 37 nedelja Very Happy
lete dani...lete... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 29/5/2012, 11:03

Odlicno Prince, javljaj!!! Ti si nam generalna proba za Pariz i Mirjanu prevashodno, je posle imamo jednu malu pauzu do dolaska citavog jednog malog obdanista
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 29/5/2012, 12:18

cufta ::Odlicno Prince, javljaj!!! Ti si nam generalna proba za Pariz i Mirjanu prevashodno, je posle imamo jednu malu pauzu do dolaska citavog jednog malog obdanista
 b  b  b Majko mila, jesam slučaj izgleda  b  b lol!
Nešto nisam raspoložena za piskaranje
love ALL
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 29/5/2012, 12:19

Prince jupiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!! radost radost radost
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 29/5/2012, 13:49

Evo i nas..trudni smo 7+2 lol!
Otkucaji 160 u min. CrL 12,3...za 4 nedelje ponovo pregled..mnogo smo srecni Very Happy osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu