KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
Milijana
*AIDA*
dragana76ns
Akijeva
key
bak
viktorija
pegaz
seka 35
MIRKA85
MAAKKI
buby
heart84
KoMetaK
Xena
Shizika
Zoka83
lolipop
Kamilica
natalija
Mrvica
lilya
djole42
Sneza
maus
Neeela
Nefertari
rada78
lena
anak
noja
bebko
Mirjana
cicsa80
Tanja83
darija79
lilly13
missile
saška
Mali Princ
Botox
cufta
Orline
makababy
shenon
Marija86
BiKsi :)
mijaki
stefi :*
dragmilk
Bokicalepotica
dr mali pariz
56 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 25/5/2012, 16:18

E hvala Pariz, sad se ne moram razmisljati do ponedeljka. Opusteno... love
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 25/5/2012, 16:20

Wink piše li gde risik na Dauna?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 25/5/2012, 19:17

gore u uglu ima naslov -result down s syndrome screening-pa ispod informacije o meni, pa sa ultrazvuka pa onda sto sam napisala, nigde se vise ne spominje daun osim sto jos ima :
Double test <1:10000 below cut off.
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 25/5/2012, 19:23

o.k., odličan je nalaz. Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 25/5/2012, 22:57

Shenon, i to si završila. Odlično! dakle u ponedeljak kontrolica. Hoćeš li i proviriti malo? Laughing
Ljudi, gde nam je Princ?
Orli, kako je? Topite li se? srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Meto Kometo, lociraj se. osmeh srce Kako si?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 25/5/2012, 23:02

Shenon igracice igracice igracice
super rezultati
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 26/5/2012, 09:06

Cao trudnicice..ja samo da javim da sam danas radila test i da je poy\zitivan,malo je reci da sam u sokuuuu yes
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 26/5/2012, 10:11

hehe
marija
pa cestitam!!!! b
stize jos jedna roda :))))

razlika izmedju mog dragog i njegove sestre je isto nesto tako
sveki je brzo zatrudnela s njegovom sestrom....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 26/5/2012, 10:43

Marija 86, divno cestitam, ulivas mi nadu ko zna mozda i mi se obradujemo jos kojom beba iako nam je spermogram slican, eto cuda se desavaju!

Mirjana, u ponedeljak komisija pa usput da pokazem rezultate doci, virkanja kod nje nema, vec sam pisala, ultrazvuk im ne radi. Ionako sam virkala sad za dabl test (i to se valjda racuna kao ultrazvuk) pa cu privatno zakazati verovatno za 3-4 nedelje kod Ivanovica.
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 26/5/2012, 10:59

Marija86 ::Cao trudnicice..ja samo da javim da sam danas radila test i da je poy\zitivan,malo je reci da sam u sokuuuu yes
Joj....Boze b kako lepo iznenadjenje,cestitam od srca ljubav
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilya 26/5/2012, 11:02

Wow Marija, cestitam.

Debelice sve vas stiskam.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 26/5/2012, 11:06

Čestitam ovde novoj trudnici... čestitamo
Za ostale trudnice poljubci
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 26/5/2012, 11:18

Marija86 ::Cao trudnicice..ja samo da javim da sam danas radila test i da je poy\zitivan,malo je reci da sam u sokuuuu yes
Marija, pa to je diiiiivno d d d d d
Zapravo, nadam se da si to želela...da ne bude da ti stajemo na muku ff

shenon ::

Mirjana, u ponedeljak komisija pa usput da pokazem rezultate doci, virkanja kod nje nema, vec sam pisala, ultrazvuk im ne radi. Ionako sam virkala sad za dabl test (i to se valjda racuna kao ultrazvuk) pa cu privatno zakazati verovatno za 3-4 nedelje kod Ivanovica.
Joj, setih se budala v Izvini! Ja sam juče bila jaaako uplašena i potpuno rasejana, pa i kad me je smirio moj dr, samo sam mislila na to kako sam srećna što je sve u redu s bebom...zato sam bila nepažljiva na času. cmoka
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 26/5/2012, 11:44

joj Marija prelepa vest...
Miro a sta je to bilo?mozda sm propustila
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 26/5/2012, 11:52

Maro, kakva loooda vest!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 745955 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 779578 odlično draga!!
Sad polako,pametno i sa srećom! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 543728
Prinče, čekam te Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 490909
Ja ne rekoh da sam juče...ili sam rekla već Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 279933majku mu, stvarno ne znam...
bila kod svoje dr u DZ, i pošteno me iznervirala što mi nije otvorila porodiljsko sa sledećom komisijom-5.juna, jer po zakonu, može,a meni znači zbog plate-ni zbog čeg drugog.
Tupi mi tu o vremenu povratka na posao,kao da ja svejedno nisam to previdela, jer kad god da padne-ja sam na raspustu, a ovogodišnji odmor propada te propada...
te...
šta da kažem. Od 1. jula sam na porodiljskom...
uzela uput da odradim hepatitis B, jer jedini taj nalaz imam iz rane 2009.g. pred prvu komisiju i prvi postupak odrađeno. Tako da ću to ovih dana ponoviti.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 26/5/2012, 11:56

Pariz, a sta reci a ne zaplakati, oni u DZ samo znaju da filozofiraju.
Zasto se radi hepatitis B? Jel to samo pred porodjaj?
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 26/5/2012, 11:59

nije mi jasno
znaci to ne mozes da odes na porodiljsko kada ti hoces, iako imas pravo na njega
nego treba neka dr u dz da odluci kada sta i kako?
boze svasta...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 26/5/2012, 12:01

stefi :* ::
Miro a sta je to bilo?mozda sm propustila
Ma radila neki test, pa nije baš dobar i zamisli zvali me, jer je genetičarka (koja radi procenu, tj. program koji ima radi procenu rizika) želela da odmah dođem sa novim izveštajem sa UZ-a....ej, ta žena stvarno nema takta No Ostalo je da dođem u ponedeljak u 7h, a sinoć sam odradila novi UZ. Dr mi je pregledao svaki milimetar posteljice i na njoj nema kalcifikacije, tako da nije baš tako tragično k'o što ona misli.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 26/5/2012, 12:06

Marooooo cestitkeeeeeeeee trudnjaco nova radost
Loliska ce dobiti brata ili sekicu osmeh srce


Mi jos nismo yskladili sex ja nisam jos dobila men.
Jel si ti dobila prvu mens.? Jel ste ciljano ili onako ?
Trudnice sve vas luubim smajli angel
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 26/5/2012, 12:07

Drage moje, evo me Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 943903

Moram da vam pisem kako sam se juce provela...Samo Bogu da zahvalim sto nismo stradali i beba i ja...

Krenem ja na ctg, i na izlazu iz zgrade na poslednjem stepeniku zgrade, popusti mi skocni zglob na levoj nozi i uvrne se za 90stepeni i ja poletim naglavacke napred - na glavu i stomak, i refleksno podmetnem desno koleno...Moj brat bio sa mnom pa me i on pridrzao, tako da sam se spasla - bebu i glavu, ali da sam zestoko pala na plocice jesam i te kako...
Sedeli smo prestravljeni jedno 10min na stepenicama.

Odem onda u Jevremovu, ctg ok, i onda me dr Rakovic pregleda od a do s - klasican uz, vaginalni, protoke, sve, sve, i Bogu hvala, beba se nije uzrujala i nije nista bilo.
Meni noge kad su se ohladile otoci skroz na skroz na sve strane... sad se vozim na stolici po kuci, a od straha se jos nisam smirila.

Moram da naglasim, da sam imala pojas za stomak - cvrsto vezan i da mi je to bas pomoglo, nije mrdnuo stomak u tom letu.

Stavljala sam svu noc obloge od kupusa, bolje je otok, ali ne mogu da se oslonim, samo je bitno da je beba ok...

Eto, drage moje, pazite se maximalno. Pri tom, juce mi bas nisu radili zglobovi pre podne - hormoni 9-tog meseca - u J. sam ispustila casu sa vodom, cim su mi je dali...

Nebitno potpuno, ali moram da kazem - dr nije naplatio pregled iako je trajao oko 30min. i bas me je smirio i sve.

I jos nesto - prvi put mi nije palo napamet sto nisam izdepilirana i sl. Tako da se kroz pustinju i prasumu probio za pregled... Embarassed

I znate kako ja ne jedem secer sto godina, juce sam morala da uzmem neki keks, jer sam se celo popodne tresla, od adrenalina, stresa i sl., a i secer se srokao od straha...
ETO..
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 26/5/2012, 12:07

Mirjana ::
Marija, pa to je diiiiivno d d d d d
Zapravo, nadam se da si to želela...da ne bude da ti stajemo na muku ff

d d d d d d d
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 26/5/2012, 12:11

Prinče zagrljaj
dobro je da je beba ok, nadams e da će ti i noga uskoro biti bolje, možda si trebala otići da neko pogleda, da nije napuknuće ili nešto. Drži se.
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 26/5/2012, 12:14

Lilly, mislim da je samo strasno istegnuce - a i sad enma gledanja - nista snimanje i sl, nije moguce, tako da se nadam da ce ovaj kupus 2.3 dana da zavrsi posao.
A i juce se to desilo oko 10.30, do oko 15 sam mogla sama da hodam, da je nesto teze ne bih mogla... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 639820
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 26/5/2012, 12:36

Prinče, ja baš pitah gde si, ali ni u najluđim snovima mi nije bilo da ti se nešto tako desilo. Uh, hvala Bogu pa je sve OK! Mogu misliti kako si se prepala. Pa ja sam u 7-om pala i to ne tako jako pa sam jedva došla sebi. Ma, hvala dragom Bogu. Otok će proći.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 26/5/2012, 12:37

Ajde dobro je, valjda će brzo splasnuti. Ostalo znaš noga na povišenom položaju, malo masirati ledom, po potrebi elastični zavoj da se malo učvrsti.
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu