KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
Milijana
*AIDA*
dragana76ns
Akijeva
key
bak
viktorija
pegaz
seka 35
MIRKA85
MAAKKI
buby
heart84
KoMetaK
Xena
Shizika
Zoka83
lolipop
Kamilica
natalija
Mrvica
lilya
djole42
Sneza
maus
Neeela
Nefertari
rada78
lena
anak
noja
bebko
Mirjana
cicsa80
Tanja83
darija79
lilly13
missile
saška
Mali Princ
Botox
cufta
Orline
makababy
shenon
Marija86
BiKsi :)
mijaki
stefi :*
dragmilk
Bokicalepotica
dr mali pariz
56 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 12/5/2012, 17:51

ja davno rekoh da sam se zenula sto sam upisala biologiju posle medicinske,. jer boze moj, ja volim insekte, fascinirana sam njima...
umesto lepo da sam upisala medicinu, pa zavrsila za ginekologa, bog da me vidi...
strasno koliko para uzimaju , pa cak i eto za taj uz.... sramota...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 12/5/2012, 17:53

Nefertari ::heheh pa kad su tako humani sto im uzv nije 30-50 evra lol! sto je mnogo mnogo je! fakticki odvaja ljude nekome je mozda potreban pregled kod njega a nema toliko novaca tj radi ceo mesec za toliko para

50e je kod drugih dr u toj istoj bolnici, a u Bgd nema za 30e da ja znam neki uz pregled...
A stvarno moze da se zakaze u drzavnoj, ako mozes da cekas i sl.
S druge strane, svaki njegov pregled je kompletno ekspertski, kao oni sto rade oko 12te nedelje, pri tom, ne ides ni na ehokardiografiju jer i to uvek proverava, pa cirkulaciju ploda, sve organe... i sve sto bi trebalo da ides na druga mesta.Tako da ta cena, stvarno ima svoje opravdanje.
Nista viska ne treba da radis - npr. mene nije slao na amnio - a mogao je -zbog godina - ne, double je bio ok i tu je kraj.

Pri tom, ako je stanje urgentno nista ne naplate - npr. kada sam ja imala krvarenje, istog trena su me primili, pruzili svu pomoc, pregled, slike, sve - i cena 0.i kontrola 0din.

Ili ako vide da si za bolnicu, odmah te ujutro smestaju. Ja, na zalost, imam mnogo iskustva i sa drzavnim i privatnim sluzbama u Bgd, ne samo ginekoloskim, tako da mogu da poredim...
I sve sto ti predlozi mozes da radis u drzavnoj - stvar tvog izbora je da li ces kod njih na CTG ili na knjizicu...

U unutrasnjosti su cene dosta nize...A tek kad krenes sa cascavanjima po drzavnoj Rolling Eyes
Pisale smo pre 10tak dana o tome. Ni za to nam tarife nisu iste. Crying or Very sad

Da li verujes, da je u drzavnoj bolnici 1 dan u apartmanu u NF 12.000, a u Visegradskoj 13.000 i 15.000 u zavisnosti da li je 1 ili 2 zene u apartmanu. Pa to *5dana...

Pa na dalje... Svako bi najvise voleo za dz... ali...
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 12/5/2012, 17:57

Nefertari ::ih sta radi masta, evo recimo za tu lovu bi neka od sestara mogla da mi nalakira nokte ili recimo da me isfenira, cak bi mozda mogla da tresnem tanjir sa hranom u stilu filmske zvezde cisto onako, moze mi se za moje pare ima da cupkaju i da se smeskaju lol!


Sve je to i meni tako delovalo dok nisam krenula tamo... a onda vidis sve zasto je i kako. Cak u startu nisam ni mislila da to radim tamo sve, ali, eto u hodu smo izmenili misljenje...

Svakako, mislim da ova diskusija ne vodi nikuda, kao sto rekoh sve je stvar izbora. Ko je probao ima jedno misljenje, ko nije drugo, i to je tako... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 388958
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 12/5/2012, 18:03

ja bas mislim da to i nije toliko do razlicitih misljenja
nego jednostavno, jako mali procenat ljudi u srbiji ima toliko novca da izdvoji, pocev od uz pa nadalje, znaci vise je to stvar platezne moci...
to je vise luksuz, ipak ovde ljudi rade za platu od 300-400 evrica i to ako imaju srece...
naravno ko ima, sto da ne... tada imas izbor... i samo napred
ode sad ova trudnica da gleda crnu guju, skinuo mi dragi sve epizode, zna koliko volim a davno nisam gledala... radost
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 12/5/2012, 18:06

A meni se ide u biooooooooooskop! Pravi... Ali nece moci... Crying or Very sad
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 12/5/2012, 18:16

ahah Bojana eto da si dr sama bi sebi radila uzv lol! ih ne vodi nicemu tu smo da procaskamo, recimo sve to sto si ti radila ja sam u prvoj trudnoci radila na imd na uput samo ti zakazu odredjeni datum i ti dodjes bez cekanja a u drugoj kod jednog dr u drzavnoj bolnici bez uputa naravno nisam nista platila. velika je razlika u bgd i ostalimmestima ovde kod nas prodjes dzabe za vecinu stvari, bez nekog nerviranja i cekanja.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od makababy 12/5/2012, 18:22

a meni se ide na moooooooooore,plaze,plivanje,setanje...uuuuuuuuuuh likeit likeit
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 12/5/2012, 18:23

e, Nef draga, ovde nema dzabe ni kod babe, sto bi se reklo... A da ti ne pricam da mi je u porodici dosta dr i to na dobrim mestima...Ali veruj mi, ovako izadje jeftinije...
Da je blize isla bih u Sikstinu, ili Budimpestu...

Blago tebi, ti si sve to obavila, i sad samo uzivas sa tvoja dva andjela sunny
Stvarno su preslatki, i neverovatno je kakve oke ima Sergej Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 779578

Kao sto neko rece, treba jos neko da rodis, kad vec tako ide Very Happy.

Vidis kad sam ja krenula - u 37, a md ima 53...

Ljubim, naravno da treba o svemu da se procaska, zato i jesmo tu Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 543728
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 12/5/2012, 18:24

makababy ::a meni se ide na moooooooooore,plaze,plivanje,setanje...uuuuuuuuuuh Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 612963 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 612963

uh, i to...
a sad ne mogu ni napolje...pa onda legnem na krevet, zatvorim oci i zamisljam sunce i talase...
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 12/5/2012, 18:28

prince dace bog da ii tebe ko i mene iznenadi druga trudnoca.
fascinatno mi je to jer ne zivim u bgd koliko je to tu sve skupo, znas i dalje se cudim.
hej polako trudnicice ici ce te dogodine sa bebicama na more, i bice vam jedno od najlepsih letovanja
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 12/5/2012, 18:35

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 543728 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 543728 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 543728 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 543728 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 543728 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 543728 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 543728
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tanja83 12/5/2012, 18:41

Ja da ljubim ove debelice,okruglice i drugarice sa malo manjim pupama trudnica
Juce je bilo mini okupljanje sa kutka,ja,moje bebe,Heart i njena mala beba i Mali Princ i njena velika beba Very Happy
Moram da kazem da sam Heart vec znala a da sam juce upoznala Malog Princa i odusevila se yes
Ona je tako jedno divno umiljato stvorenje sa velliikim stomakom osmeh srce
Moje bebe su se bas smejale i igrale sa njom kao i sa srce a to znaci da su dobri ljudi cim ih bebe vole yes

Heart,Mali Princ love
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 12/5/2012, 18:55


Uvek moze da se ode na kliniku za dzabe sa uputom.Ko to ne zeli on ide privatno i to je to.Niko te ne tera da ides privatno i da placas.Kod njega mnoge zene idu i u visegradsku,najnormalnije na kontrolu.

Ja se nesto razmisljam,da li bih mogla u septembru da idem na mora.Jel to rano.
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 12/5/2012, 19:01

ja hocu da idem na more
da vidim moje tamo, rodbinu
a htedoh i onako samo za svoju dusu malo da pobegnem od svih, i od rodbine i od ljudi, na adu bojanu....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 12/5/2012, 19:51

Mali Princ ::

Pri tom, ako je stanje urgentno nista ne naplate - npr. kada sam ja imala krvarenje, istog trena su me primili, pruzili svu pomoc, pregled, slike, sve - i cena 0.i kontrola 0din.

Uglavnom se slažem sa tobom, prinče, ali ovde moram da dodam svoje iskustvo.
Hitno sam otišla u nedelju ujutru nakon obilnog krvarenja tog jutra. Uredno mi je naplaćen UZ. Doduše, nije bila moja dr, bio je dežurni, niti je 100eura već 50, ali toliko je inače kod moje dr.

Kopiraću ove postove, ako se slažete na adekvatnu temu. Neće happy imati vremena, a nema drugi moderator.

Ja sam juče bila na kontroli, uzela mi dr briseve i pogledala grlić. Kaže, čvrst zatvoren, nije skraćen, ne treba serklaž. Very Happy
Bebac okrenuo dupe i ledja, pa mu nije uspela uloviti lice da uslika nikako, ali sam se zato dupenceta nagledala lol! Ima oko 130g, i više se ne meri CRL, već one silne skraćenice.

Par dana je napredniji, samo što se razlikuje, po nogama manje beži nego po obimu glave. Šta će, duša, kad mu pola gena bosanskih Wink Laughing
Prošetala kući, popila kafu na Bulevaru i baš sam se lepo osećala Very Happy
Danas puna tri meseca od ET. Bio isto praznik- Tri jerarha
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 12/5/2012, 19:55


U jevremovoj kod drugih lekara UZ je 50e, a kod prof je 100e.

Orline bas lep nalaz yes angel

Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 12/5/2012, 19:58

orline ::
Mali Princ ::

Pri tom, ako je stanje urgentno nista ne naplate - npr. kada sam ja imala krvarenje, istog trena su me primili, pruzili svu pomoc, pregled, slike, sve - i cena 0.i kontrola 0din.

Uglavnom se slažem sa tobom, prinče, ali ovde moram da dodam svoje iskustvo.
Hitno sam otišla u nedelju ujutru nakon obilnog krvarenja tog jutra. Uredno mi je naplaćen UZ. Doduše, nije bila moja dr, bio je dežurni, niti je 100eura već 50, ali toliko je inače kod moje dr.

Kopiraću ove postove, ako se slažete na adekvatnu temu. Neće happy imati vremena, a nema drugi moderator.

Ja sam juče bila na kontroli, uzela mi dr briseve i pogledala grlić. Kaže, čvrst zatvoren, nije skraćen, ne treba serklaž. Very Happy
Bebac okrenuo dupe i ledja, pa mu nije uspela uloviti lice da uslika nikako, ali sam se zato dupenceta nagledala lol! Ima oko 130g, i više se ne meri CRL, već one silne skraćenice.

Par dana je napredniji, samo što se razlikuje, po nogama manje beži nego po obimu glave. Šta će, duša, kad mu pola gena bosanskih Wink Laughing
Prošetala kući, popila kafu na Bulevaru i baš sam se lepo osećala Very Happy
Danas puna tri meseca od ET. Bio isto praznik- Tri jerarha
hehe orli tek sad videh bg lokacija
mogla bi da padne jednom neka kafica :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 12/5/2012, 20:08

Mogla bi Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 12/5/2012, 20:33

Prince u pravu si,da mi je da ovde ima priv.porodiliste,ali nema,do zadnjeg dana sam privatno,ali porodjaj u gradskoj,tamo je fuj,neljubazni,netacni,uputi,papirologija ma strasno..ja cak ni knjizicu nemam,ali sta ces,vazno da bude sve u redu
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 12/5/2012, 20:45

tanjice kakva prica za silviju, doslo me je sramota da se pozalim na bilo sta... No

....ne znam za privatna porodilista, ja nisam za to, nakako bih ipak bila sigurnija u drzavnom...

sve vas ljubav

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 12/5/2012, 21:47

Mali Princ ::
makababy ::a meni se ide na moooooooooore,plaze,plivanje,setanje...uuuuuuuuuuh Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 612963 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 612963

uh, i to...
a sad ne mogu ni napolje...pa onda legnem na krevet, zatvorim oci i zamisljam sunce i talase...
Mad Crying or Very sad No
Hoću i ja negde.....negde bar! Mm se smeje, kaže da će me voditi na Palić sutra. Inače, da biste shvatili koliko mi to znači, moram da vam kažem da ja ne podnosim tu baru i onaj lepi travnjak mi je postao jako dosadan, već pri drugoj poseti Paliću, što je bilo pre više od 20 godina

orline ::
Ja sam juče bila na kontroli, uzela mi dr briseve i pogledala grlić. Kaže, čvrst zatvoren, nije skraćen, ne treba serklaž. Very Happy
Bebac okrenuo dupe i ledja, pa mu nije uspela uloviti lice da uslika nikako, ali sam se zato dupenceta nagledala lol! Ima oko 130g, i više se ne meri CRL, već one silne skraćenice.

Par dana je napredniji, samo što se razlikuje, po nogama manje beži nego po obimu glave. Šta će, duša, kad mu pola gena bosanskih Wink Laughing
Prošetala kući, popila kafu na Bulevaru i baš sam se lepo osećala Very Happy
Danas puna tri meseca od ET. Bio isto praznik- Tri jerarha
Odličan izveštaj g Ljubim tu guzu što nam se namestila i Bosansku glavu lol!

stefi :* ::Prince u pravu si,da mi je da ovde ima priv.porodiliste,ali nema,do zadnjeg dana sam privatno,ali porodjaj u gradskoj,tamo je fuj,neljubazni,netacni,uputi,papirologija ma strasno..ja cak ni knjizicu nemam,ali sta ces,vazno da bude sve u redu
Stefi, pa kako nemaš knjižicu? Šta čekaš, moraš je nabaviti što pre?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 12/5/2012, 22:40

Veče trudnaje. Baš ste se raspisale.
Zmaje, baš je jaka priča o toj ženici i snazi života! Debelo sam se zamislila nakon tvoje priče. Nikakve suze, naravno, samo sam se debeloooo zamislila.
Ej, baš mi je drago da ste se skupile i družile. Je li, je l' naša najnovija trudnaja i dalje tako lepa i zanosna plavuša? Princa, eto nisam videla.
Baš često pišete o skupoći u Jevremovoj. Jbga, nekom skupo, pa ne mora tamo ni da prismrdi, a neko ima novca i hoeć taj ugođaj za sebe, i šta je tu loše?
Samo me zanima kako onkao ginekolog radi i posao kardiologa...ehokardiografiju-ne registraciju srčanih radnji , već komplet pregled srca i krvnih sudova i položaja-radi ginekolog?Eto, to me nervira-svemogući Brus, kao Goca kad se igra endokrinologa , pa na svoju ruku prepisuje siofore i dr.
Boki, od sutra smo, sa srećom u 30. nedelji.Prošla si krizu, pokušaj opuštenije, kako bi duže bekana ostala u stomaku.
Mi smo dobro, iduće nedelje ,a možda i one tamo, videću kad ću, na UZ.
Stomak vidno raste, njihovi signali su sve jači i tako. Često se hipnotišem i dalje, gledajući u moj akvarijum u kom se praćakaju zvezde mog života. mogu misliti kako pogled na njih uživo-relaxira, kad se sada samo pogledom na stomak,dok mrdaju, raspamećujem.
Pozdrav drage!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 12/5/2012, 23:34

Pari, srecan ulazak u 30! Mora da uzivas kad pocnu oboje da se igraju Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 995453 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 995453Da li ti smeta vrucina?

Heart nije vise tako lepa i zanosna, nego je jos lepsa i zanosnija- obasjana sva Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 936740
A Tanja83 je kao da nikad nije ni bila trudna Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 779578, pravi cicos macos sunny
Stavicu vam sliku negde, ovih dana, pa da se gledamo Very Happy, ali pre trudnce- niisam se slikala od kada sam trudna Embarassed
A za ehokardiografiju, i ja se bruinula u startu, posle sam nasla da je on zajedno sa jos jednom doktorkom prvi zavrsio neki seminar o tome. Mislim da je izaslo u casopisu Planeta. Tako da smo spokojni.
Ako nesto misli da nije po ps-u -prosledi te dalje..
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 13/5/2012, 00:11

joooooj, idi, idi nesanice....tra, la, la, la...........

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 13/5/2012, 00:35

Orli, divan izvestaj :sunny:moj
bebac se sve vreme krije, okrenut ledjima, na prednjem zidu, a jos kad
je pregled stavi ruke na lice... Kaze dr, porucuje vam - mama, tata -
videcete me kad izadjem lol!


Stefi, promaklo mi je, gde ti zivis?

Mijaki, ja sam dugo imala nesanicu... sem kada sam primala Progesteron depo, tada sam spavala non-stop...
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu