KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
cicsa80
korpica
dra00
Zoka83
mijaki
MAAKKI
buby
heart84
LaFolie
Bokicalepotica
Sneza
caci
sreda
Dacaa
Republica
bobica83
MARA
bak
Nefertari
dragmilk
nena beba
jaca*caca
djole42
Struzzo
nesalela
JocY
shenon
Milijana
Tanja83
zoxa
bebko
missile
Marija86
KoMetaK
Mirjana
*AIDA*
stefi :*
maki79
anak
Xena
lolipop
nacKa
Kamilica
lena
Botox
maus
lilly13
lilya
Mali Princ
BiKsi :)
noja
natalija
Akijeva
Sofka
vremejezabebe
dr mali pariz
Orline
Shizika
Mrvica
63 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 5/5/2012, 10:36

akijeva srecna 15 nedelja!!!

ja sam juce bila bas bljak, iako je sve bilo ok na UZ, bas mi nesto nije bio dan...
sada ste me malo utesile za UZ pa sam bolje... ma to su valjda hormoni, pa sam jedan dan ok, drugi nisam...
ali sam zato otisla kod moje mame i najela se pasuljcica i posle zaspala kao klada....

sad odoh sa svekrom na pijac, ja da biram, on da vuce, sta cu kada mi je mm bolestan pa smo zvali u pomoc...

ljubim vas sve

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 5/5/2012, 10:44

mijaki ::
ja sam juce bila bas bljak, iako je sve bilo ok na UZ, bas mi nesto nije bio dan...
sada ste me malo utesile za UZ pa sam bolje... ma to su valjda hormoni, pa sam jedan dan ok, drugi nisam...
jesu hormoni , ništa ne brigaj Very Happy
juče sam bila sa kolegicom na kafi, ona je trudna 14 nedelja, pa mi je pričala
da je naki dan izvadila ljetnu gardarobu i probala i sve joj usko na grudima i stomaku - što je nju dovelo do plakanja (što uopšte ne liči na nju)
čak ju je i muž pitao otkad ona plače zbog takvih stvari kao što je odjeća
pokazala joj gdje sam ja kupila moje ''hlače na gumu'' pa je i ona kupila sebi i sad je ok, ali eto...
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 5/5/2012, 11:13

Divniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii izvestaii! HOCU SVAKI DAN TAKO!!! Very Happy

Orli, kako ide kod tebe?
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 694552

Volim vas puuuuuuno sve!!!!!!!!!!!!
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 578491
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 5/5/2012, 11:49

Mijaki, evo cure su ti lepo objasnile za UZ. Pa moja beba bi do sada skrenula da UZ smeta. Takođe moram da kažem da moj bebac nikada ne krije lice ručicama ( pozer na mamu Wink Laughing ) a gluv nije 100 %
Tačno svaki put kad mu pustim muziku reaguje na iste stvari, što je znak da čuje yes
Što se tiče tog bljak osećanja, ja sam se malopre isplakala. Čitav dan sam juče imala goste, iako se ovde ljudi retko viđaju "po kućama". Tako svake godine izvedem drugarice za rođendan, a pošto ove ne mogu, nisam nikoga ni zvala. Međutim....čak mi je jutros bio ujak iz Kragujevca, pa drugarica sa dvoje dece, pa sada očekujem jednu babu, a posle nje koleginicu s mužem. Večeras tri rođake iz NS-a.
Ja kao ništa ne radim sem što skuvam kafu i isečem parče torte, i sve te ljude volim i drago mi je da su se setili mene, ali kad mi se sad i ova baba najavila, ja lepo sela i otplakala turu.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 5/5/2012, 12:11

Miro pusti sad neka i baba te vidi :)
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 5/5/2012, 13:04

miro, pusti babu, mada te potpuno razumem, mene tako kada spopadnu svi, ja poludim...volim ja da se druzim, naravno, ali nekad mi bude previse...

e jedno pitanjce, opet ja za UZ, Mirce koliko si puta bila na UZ do desete nedelje? Wink


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 5/5/2012, 13:12

Mala, srećan ulazak u 29. nedelju!

Akijeva, i tebi srećno gaženje 15. nedelje!

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 543728
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 5/5/2012, 14:25

Biksi :) ::Mima će mi računati dane i nedelje trudnoće, ako ili kad budem trudna! lol! S njom je nekako baš veselo,
lol! lol! lol! baš tako, a nekkako ste mi i sličnih temperamenata, pa će to ići lako

lilya ::Evo jednog simaticnog videa za mame blizanaca: http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Zanimljivosti/320194/Bliznakinje-koje-dele-cuclu-hit-na-internetu
Precakano Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 275568
Lilyo, slatko sam se nasmejala. Hvala ti, divan je klip! Very Happy Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 275568

Bojana86 :: sto vecina zena sa vto uglavnom zakazuje carski rez?
ja sam mislila da se i vi skroz mozete normalno, prirodno poroditi
znaci, interesuje me zbog cega se insistira na carskom?
lol! mi volimo nenormalno lol!
Bojana, većina normalnih žena pusti svom ginekologu o tome da odlučuje- jer on , a ne ja, znam šta je u tom pogledu najbolje za mene.
Drugo, većina žena je ovde pršla starosnu granicu gde bi prirodni porođaj tekao lagano.
Treće, većina ih je na progesteronu...čak do kraja. Mi taj progesteron ne primamo jer bebama treba, posteljica ga stvara, već da umirimo matericu da ne dođe do kontrakcija, kao ni do prevremenog otvaranja.
Ako celu trudnoću primaš nešto da se ne bi otvorila, šta misliš kako teče "prirodni" porođaj i koliko traje?
Treće, carski je u tom slučaju bolji za bebu, jer i ona ne juri da izađe.
Nadam se da sam ti donekle osnovni razlog navela, a postoje mnoge indikacije za carski...kao što su miomi u materici...i sl.
p.s. snimak bebe ti je fantastičan!
lilly13 ::pozdrav drage moje okruglice Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 338438
ja sam danas bila na kontroli,
beba se vrti ko blesava, sve je ok,
CRL 3,88 Very Happy dr nam malo upalio i 4D pa sam vidjela ruke, noge, glavu, pupčanik Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 779578
ekspertni Uz zakazan 23.5.

i da porođaj će biti CR jer sam kao mala imala problema sa kukovima (srećom mama čuva bebeće nalaze) pa prirodni ne dolazi u obzir
Bravo Lilly! Odličan UZ! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 275568

shenon ::Evo jos jednog izvestaja sa ultarzvuka Very Happy

Ne mogu da se nacekam ovih u DZ da se namile da me pregledaju pa otisla kod Ivanovica jutros. Super su!
Ovako:
cula sam srce po prvi put (na 1.ult. samo videli) i suze mi krenule!
po ultrazvuku smo 10+3
crl 3.50
gs 4.79 (ne znam ni sta je to)
dali mi i sliku ali skener nemam, u stvari imaju neke dve slicke, da nisu mozda jajnici Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 404938
I pokazao mi dr i rucice i nozice, aaaaaah srece moje Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 275568
Još jedan dobar UZ! Bravo Šenon! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 275568

mijaki ::evo mog izvestaja, prvo me doktorka nagrdila sto idem tako cesto na UZ, kaze nije stetno ali pre 20 godina su smatrali da ni redgen nije stetan Embarassed

inace ova doktorka sto sam danas isla kod nje je suuuper strucnjak i zna moju doktorku kod koje cu regularno ici...

mesak porastao sa 9,5 na 18,6
CRL porastao sa 3,5mm na 4,9
opet srcana radnja vidljiva...nisam nista cula...
tu je i ono zumance Wink

sve je ok, ali me je naplasila sada za taj UZ, ja imam opet u ponedeljak
pa posle stvarno vise necu do Zivanica

pa nece valjda nista biti bebici sto malko gvirnemo, pa znam mnogo nas koje stalno gvirkamo pa bebama nije nista falilo...

eto...termin 24.12

Ijaaaaaaaaaaaaaaaoooooo rodićeš malenu preslatku jarčicuuuu Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 21831 divan UZ!

Biksi :) ::Mala, srećan ulazak u 29. nedelju!



Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 543728
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 21831 hvala dušo moja, oko sokolovo! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 21831
Leno, imala sam goste,Tina i Bata-pisale smo o druženju na temi druženja kod mene, pa me nije bilo, no, sad sam tu.
Mi smo dobri, veliki i sve tromiji. Pokreti su baš jači, što mi govori i o njihovom napredovanju.
nećemo još na UZ. Za početak prekosutra na kontrolni bris grla.
Mi s
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 5/5/2012, 14:43

mijaki ::
e jedno pitanjce, opet ja za UZ, Mirce koliko si puta bila na UZ do desete nedelje? Wink

Verovatno deset puta  b  b  b
Ali, da se pohvalim, desilo se jednom i da skoro mesec dana nisam otišla lol! baš zato što me je mučila savest slušajući o tome da bebi možda smeta. Šta da ti kažem, kad uđeš u II tromesečje, malo ćeš se opustiti, pa ćeš ređe ići.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 5/5/2012, 14:44

I sledeća tura gostiju je ispred zgrade .... joooj
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 5/5/2012, 15:30

Mijaki pusti to da se plasis UZ,pa ja sam zavistna od njega, do 10.nedelje sam bila bar 15 puta,sto zbog kontrola sto zbog krvarenja i sada idem na 2 ned.doktora poznajemo pa nema sanse da me odbije i sve je lakse kad vidis na uz da je sve ok,ja se toga uopste ne plasim da je stetan...
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 5/5/2012, 15:31

Evo jednog pozdrava za sve tete na forumu od Jece i Nidze

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Dscn1240p


dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 5/5/2012, 15:33

JAO KAKO SU SAMO SLATKI ljubav ljubav ljubav ljubav
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od makababy 5/5/2012, 16:11

evo i mene...dragmilk prelepe su bebice,prava fantazija,koja si kolica kupila ja ne mogu da se odlucum?mrvka puuuuuuuuno srece tebi i tvojoj bebi!!!pari zar ti nisu teska ta pegperego kolica?
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 5/5/2012, 16:14

dragmilk ::Evo jednog pozdrava za sve tete na forumu od Jece i Nidze

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Dscn1240p



O slatkisi jedni mali!!!
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 5/5/2012, 16:30

ljubim ih u nosice preslatke smajli angel

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 5/5/2012, 17:42

Zaljubih se u Jecu i Nidzu!!!!! Very Happy

Pariz, punih 28 nedelja, ulazis u 29. nedelju trudnoce!!!!!!! Ohohoooo!

Sve ostale trudnjace, Very Happy Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 582639 ! Moram da nabrojim pa da se u nekoliko narednih dana ovde vracam i preslisavam (dok ne ispisete stranice i stranice):

Princ (sledeca na redu), Mira, Pariz, dve Bojane, Shenon, Orline, Mijaki, Stefi, Lilly.... da li mi je neka promakla?

Sta je sa Fenix?
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 5/5/2012, 17:44

e, izostavila sam AKIJEVU!!!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 5/5/2012, 18:44

dragmilk ::Evo jednog pozdrava za sve tete na forumu od Jece i Nidze

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Dscn1240p


Aaaaaa, vrapčići mili medeni osmeh srce osmeh srce Rastemo, rastemo srca srca srca srca srca srca srca srca likeit
Pozdrav za male drugare ff srcasti poljupci
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 5/5/2012, 18:45

Leno, je l to po redu? Pa, zar sam već druga? affraid
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 5/5/2012, 20:13

Pa ja prvo kao krenuh po redu, ali sam stigla samo do vas tri (za koje mislim da znam tacno da su sledece na redu) a onda mi se za ostatak sve pomesalo...... i poceh da nabrajam nasumice.... znaci, uglavnom nije po "redu voznje" (kolica) Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 404938 !
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 5/5/2012, 20:25

Auuuu, al se ja uplaših! A još juče sam kukala kako moraju da me porode što pre lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 5/5/2012, 20:29

Mirce, pa ti i jesi druga!!! Zar ne? Bar po tickeru, e sad, kako priroda i dr budu namestili, to je drugo.... Very Happy
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 5/5/2012, 20:30

Dragmilk, reci nemam!!! Dva andjela! Preslatka!

E, Miro, a nekad mi se cinilo da mi je da vidim 99 dana na tickeru:), a sad prva...

Ne brini se, mislim da je Makababy posle mene, tako, bez treme - treca si, ako odgovara? lol!
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 5/5/2012, 20:32

ja-46, maka - 57, mirce 72...
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu