KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
cicsa80
korpica
dra00
Zoka83
mijaki
MAAKKI
buby
heart84
LaFolie
Bokicalepotica
Sneza
caci
sreda
Dacaa
Republica
bobica83
MARA
bak
Nefertari
dragmilk
nena beba
jaca*caca
djole42
Struzzo
nesalela
JocY
shenon
Milijana
Tanja83
zoxa
bebko
missile
Marija86
KoMetaK
Mirjana
*AIDA*
stefi :*
maki79
anak
Xena
lolipop
nacKa
Kamilica
lena
Botox
maus
lilly13
lilya
Mali Princ
BiKsi :)
noja
natalija
Akijeva
Sofka
vremejezabebe
dr mali pariz
Orline
Shizika
Mrvica
63 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilya 4/5/2012, 11:03

Drage trudnice, okruglice, samo da vas ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 4/5/2012, 12:04

Evo jos jednog izvestaja sa ultarzvuka Very Happy

Ne mogu da se nacekam ovih u DZ da se namile da me pregledaju pa otisla kod Ivanovica jutros. Super su!
Ovako:
cula sam srce po prvi put (na 1.ult. samo videli) i suze mi krenule!
po ultrazvuku smo 10+3
crl 3.50
gs 4.79 (ne znam ni sta je to)
dali mi i sliku ali skener nemam, u stvari imaju neke dve slicke, da nisu mozda jajnici  b
I pokazao mi dr i rucice i nozice, aaaaaah srece moje osmeh srce
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 4/5/2012, 12:32

Bravo za odlicne izvestaje sa UZ!!! Drage nase trudnice, Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 275568 !!!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Republica 4/5/2012, 12:36

Bravo Shenon Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 523476

Evo ti mini recnik:

https://kutak.forumotion.com/t6-mini-reenik

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 595783 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 595783 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 595783 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 595783 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 595783 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 595783
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 4/5/2012, 12:44

Repi hvala,

i da... zaboravih, rekao mi da utrogestan pijem jos nedelju dana, ja bih za svaki slucaj jos dve, i rekao da prekinem progesteron depo.
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 4/5/2012, 12:46

zaljubila sam se u bebicu opet
evo jedne slice
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 101nzz



a imam i par video snimaka na kojima se vidi kako djuska, sve mrda guzom i nogicama rita, hehehe
e da, sada imamo 3.53 mm
i napredniji smo nego racunanje po poslednjoj meci 3 dana, a po mojoj racunici od zaceca, 2 dana :) <3
jao odo sad opet da gledam video :)

p.s.
zaboravih reci i to da sam usput svratila do doma zdravlja i caskom promenila izabranu dr za jednu predivnu
od nedelje cu ici da se posavetujem sa njom oko tih dablova, triplova i ostalih cuda
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 4/5/2012, 12:52

Predivni izvestaji
Predivne bebice
srca smajli angel srca
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 4/5/2012, 12:56

lilly13 ::Prinče taj tvoj kiropraktičar je stvarno ''čudo'', i nemoj da ga sakrivaš nego piši negdje o njemu. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 582639

Bojana želim ti lijep susret sa bebom i da ti se vrtio ovako kao moja Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 413209

Mijaki to je još samo 3 dana, pa da čuješ svoje malo srce (ja sam bar tad čula- dobar aparat)
mijaki tek sad videh ovo <3
bila je mirna ko bubica prvo, spavala moja bekana <3
a mozda je i na tatu njenog mirna sva
on je da ga covek ne primeti da je ziv
i kaze dr, hocemo da zabelezimo i pokret :)
i kaze sada cemo da je razbudimo
i nesto me malo po stomaku ispipala, i kada je pocela da djuska moja bekana, pa sve mrda guzicom i nogama rita i mlati rucicama
al taj ples je bio u fazonu ostavite-me-na-miru-dosadnjakovici-ja-pavam lol!
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 275568 srce mi naraslo ko kvasac
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 4/5/2012, 12:57

boze, oklen mi mijaki, kada znam da sam lilly citirala Very Happy
ne zamerite mojoj rasejanosti totalnoj, jos sam pod utiskom a fali mi edit :)
lol!
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 4/5/2012, 13:05

Bojana, divna slicica, ja tek sad saznala za taj besplatni pa nisu imali termin, bas mi zao...
Bas se lepo vidi!
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 4/5/2012, 13:39

evo mog izvestaja, prvo me doktorka nagrdila sto idem tako cesto na UZ, kaze nije stetno ali pre 20 godina su smatrali da ni redgen nije stetan Embarassed

inace ova doktorka sto sam danas isla kod nje je suuuper strucnjak i zna moju doktorku kod koje cu regularno ici...

mesak porastao sa 9,5 na 18,6
CRL porastao sa 3,5mm na 4,9
opet srcana radnja vidljiva...nisam nista cula...
tu je i ono zumance Wink

sve je ok, ali me je naplasila sada za taj UZ, ja imam opet u ponedeljak
pa posle stvarno vise necu do Zivanica

pa nece valjda nista biti bebici sto malko gvirnemo, pa znam mnogo nas koje stalno gvirkamo pa bebama nije nista falilo...

eto...termin 24.12

bojanice, slika je preeedivna

shenon, bravo za isvestaj!!!


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 4/5/2012, 13:49

Zenske, bravo za tolike bebice. Bravo i za Vukasina najstaijeg medju vama!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 4/5/2012, 16:06

O trudnaje, baš imate lepe izveštaje i sličice! Bravo Lili, bravo Bojana, bravo Mijaki!

Heart, divan ti je avatar, pu, pu, pu, usrale te koke!

Ljubim vas i navijam za sve akcije!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 4/5/2012, 16:56

Prince, pozdravi nam Mrvicu, a Vukasinu saljemo veliki ljubac!

Gde je Parizanka? Danas sam videla blizance, dva decaka, u kolicama koje je kupila, sve sa onim volanom.... Very Happy
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 4/5/2012, 17:17

kakva kolica? kakvi volani? Nisam u toku, napisite mi
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 4/5/2012, 17:20

lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 4/5/2012, 19:26

lilly13 ::pozdrav drage moje okruglice Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 338438
ja sam danas bila na kontroli,
beba se vrti ko blesava, sve je ok,
CRL 3,88 Very Happy dr nam malo upalio i 4D pa sam vidjela ruke, noge, glavu, pupčanik Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 779578
ekspertni Uz zakazan 23.5.
Ooooo, duša mala, vrtiguz king
Mali Princ ::Da vam se pohvalim - CTG juce - prvi posle kiroprakticara - extra Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 0913 . Ni traga od kontrakcija materice, linija skoro ravna, dr bas zadovoljan.
Pa još jednom, ooooo Very Happy
Sve neki lepi izveštaji danas, super prinče Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 275568
shenon ::Evo jos jednog izvestaja sa ultarzvuka Very Happy

Ne mogu da se nacekam ovih u DZ da se namile da me pregledaju pa otisla kod Ivanovica jutros. Super su!
Ovako:
cula sam srce po prvi put (na 1.ult. samo videli) i suze mi krenule!
po ultrazvuku smo 10+3
crl 3.50
gs 4.79 (ne znam ni sta je to)
I treći izveštaj lol!
Kako ste danas ispunile strane Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 275568
GS je gestational sac (ona vrećica čitava u kojoj je beba)
Bojana86 ::zaljubila sam se u bebicu opet
Pa četvrti sunny
Sad će biti opuštencija, kad si tako lepo videla bebca u elementu.

mijaki ::
mesak porastao sa 9,5 na 18,6
CRL porastao sa 3,5mm na 4,9
opet srcana radnja vidljiva...nisam nista cula...
tu je i ono zumance Wink

sve je ok, ali me je naplasila sada za taj UZ, ja imam opet u ponedeljak
pa posle stvarno vise necu do Zivanica

pa nece valjda nista biti bebici sto malko gvirnemo, pa znam mnogo nas koje stalno gvirkamo pa bebama nije nista falilo...

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 779578 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 779578
Mijaki, i ja se tome nadam, da nema štetnosti, jer su meni neplanski radili često zbog krvarenja. A nekima koje budu hospitalizovane još i češće.
Kako lepe rečenice Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 943903

Najveći poljubac za Vukašina Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 569534 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 569534 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 569534
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 4/5/2012, 20:52

zagrljaj zagrljaj navijacica navijacica navijacica bravo za nalaze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 4/5/2012, 20:53

videla sam Parizina kolica za blizance, fenomenalna su. Stvarno kao vozic!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 4/5/2012, 23:09

Samo da pozdravim nase lepe trudnice Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 543728
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 4/5/2012, 23:14

E, ovde puno divnih izveštaja d d d d d
Sve vas zagrljaj
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 5/5/2012, 00:44

Devojke, ja i moj muž smo se isto brinuli pre za taj UZ, ali hvala bogu, moj svekar je inženjer, a konkretno se time bavi, buka, zvuk i ostali štetni uticaji iz okoline... i on nam je kad smo se tako brinuo rekao sa svojih 40 godina istraživanja i rada na tom polju da je UZ manje štetan nego razni talasi koji nas okružuju od mobilnih bežičnog interneta i sl. manje štetni nego zraci sunca od kojih danas može da se izgori na moru i koji izazivaju one flekice i teraju mladeže da rastu i manje štetni od buke koja prelazi 85 dB... Prema tome ne sekirajte se, dr svašta pričaju, meni je usputna dr u NF (ne moja koja će me porađati, nego neka usputna) napričala sve i svašta za epidural, ispada da umreš ako se porađaš s njom, a ja nemam nijednu prijateljicu koja to nije koristila, imam čak i dve prijateljice sa dva porođaja, prirodan i epidural i kažu, bez epidurala NIKAD! Tako da, svašta pričaju različiti dr. i to oprečne teorije imajusvi... i jako zbunjuju i naplaše... Bebama UZ ne smeta, a da smeta verujte ne bi se koristio za sve, Nije UZ od juče, koristi se on već od 1958. g
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 5/5/2012, 00:45

A da! Ja ušla u 15. nedelju! Sve vas ljubim radost
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 5/5/2012, 08:50

i moj mm je elekt. inzinjer, on je isto polaga oko zvuka nesto i izucavao,
ali on nema konkretno misljenje o stetnosti, (kaze da nije)
ja sam nasla clanak gde pise da je kao da voz protutnji bebi i da kao onaj osmeh je ustvari grc,
mislim opet i opet zbog mirnosti duse i samog mira da uvek treba ici na uz kad se oseca potreba za tim i bicete i vi i beba mirniji,
bar sam ja tako e sad ...

akijeva sretna 15 nedelja radost radost radost
srca1 srca1 srca1
lepih beka bebe bebe bebe bebe bebe smajli angel
trudnica trudnica trudnica
ljubav ljubav ljubav
trudniceeeeeeeeeeeeeeeeee ljubim srca srca srca
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 5/5/2012, 09:35

juce bas gomila lepih izvestaja Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 275568

ja se naravno opet probudila s petlovima
svako jutro ustajem rano
ne mogu da zaspim posle nikako, cim oci otvoprim, kao da je podne a ne pola 7, 7...
ustala jutros , pogledala opet video snimak na kom djuskamo i tako...
dan zapocet osmehom, sto i vama zelim :****
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu