KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mirisna jutra u Aprilu!!!

+42
HappyGirl
bak
dragana76ns
fenix
nina :)
Republica
laKole
Tinche
bobica83
Tanja83
anak
bebko
lena
medolino
vremejezabebe
cicsa80
ciklama
Mali Princ
agata
missile
lolipop
nacKa
djole42
KoMetaK
Mirjana
maus
menora72
Jelena*
MAAKKI
Mrvica
Milijana
lilya
BiKsi :)
dra00
dr mali pariz
rada78
Orline
lilly13
korpica
Xena
Kamilica
caci
46 posters

Strana 41 od 44 Prethodni  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43, 44  Sledeći

Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od maus 28/4/2012, 22:29

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 6rukj6

Verujte, ja lepsu trudnicu nisam videla yes Sve na Maloj je lepo: kosa, ten, oci, usne, stomak, noge...SVE!
Kratko smo bile zajedno, nekih sat i po. Ja popila ORAHOVACU,mazila malo stomak, malo cakulale, malo se slikale...naprimer evo ovu sliku...ja nju, ona Anu...mene niko Wink

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 10saqmf

Uzivanje je bilo na nivoJu Very Happy Dete nije htelo da ide kuci Laughing

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 Kdmlc5

Ako hocete da jedete ODLICAN sladoled, javite se maloj da vam da tacnu adresu ove poslasticarnice yes

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 1fbvj5

Kratko ali slatko i bilo mi je prelepo, kao i uvek.Mala cmacem te i grlim! A da, pricala sam i sa Repi, zvala je telefonom i tak malo smo se ispricale osmeh srce Repi queen

Nase putesestvije po Parizu i obilazak rodbine se brzo zavrsio, jer je Ana po samom oprostaju sa malom dobila visoku temperaturu. Samo sam potpisala potrebne papire za auto uzela kljuceve od kola i pravac Lo. Kada smo dosle kuci temp je bila 39. Videcemo sutra kako je.
Cmok za sve vas!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od cicsa80 28/4/2012, 22:42

Misice ne znam koga prvo da ljubim. Ancika je med medeni,Mala joj napravila oazu. Ti si procvetala uz ovo lepo vreme. A nasa Mala....okruglica sa bundevicama zvezdastim nemam reči joj Paris ja bih te slatko stipkala Very Happy Jel to dusek za krevetac?
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od LaFolie 28/4/2012, 23:00

kako su strava fotke yes
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od LaFolie 28/4/2012, 23:27

Xena ::

LaFolie, pa ti si Lilyi i meni sugradjanka, kako mi je to promaklo zbunjen ? Znam na koju zgradu mislis, sigurno su papreni stanovi.

yes
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Milijana 29/4/2012, 00:07

Pre svega, Pariz mlooogo si lepa, u pravu je Misica yes Anu je suvisno komentarisati, svi znamo da je ona van konkurencije, a ona gde ste dve ti mi je likeit I jos nesto, moram da primetim baaaas lepu kuhinju Very Happy
E sad dobro vece i brzo ce biti laku noc, jer me bas smlatio neki umor. Prosle nedelje sam svega skupila 20 sati spavanja... nesto se tako pogodilo i u jednom trenutku mi se cinilo da me neko posmatra sa strane, pa kad jedna zaspi, on drugu bocne da se probudi Mad E rekla sam mm-u, kad sledeci put bude pozeleo trece dete, da se seti ovog perioda, a on ce meni: A kako mislis da ga napravimo, mi ni "dobar dan" ne mozemo da stirnemo da kazemo jedno drugom Shocked No... samo da prodju grcevi i znam da ce biti lakse, a i odmoricu se sledece nedelje kad mm bude bio na odmoru. Radi jos ponedeljak, a tada moja mama, deca i ja idemo u Vrnjacku banju kod mamine prijateljice Laughing
Kamilica ::
Milijana,kako si noć provela?

korpica :: Milijana,kako curice tvoje,jer bilo nocas mirno vece ili burno?

Sinoc za divno cudo je bilo prilicno mirno i obe su rano zaspale. Ovih veceri je inace Milena vilenila do 01 bez ikakvog razloga, samo tako cuti i gleda, a sinoc obe zaspale u 22h.

Mirjana ::
Mili, sedneš li ti bar dok jedeš? Laughing love
Samo kad mi je mama ili muz tu, pa me oni nateraju, inace, kad sam sama, jedem stojeci u kuhinji, bukvalno... gubim vreme da postavljam, to je za mene luksuz. Iskreno, nekad sebe podsecam na one loptice ping pong, cas sam u sobi, cas u kuhinji, na terasi...dok jedno radim, vec razmisljam sta cu posle, a uz put sklanjam za Lenkom....a malo sam i sama kriva, pored svih obaveza oko ovih indijanaca, ja sam stalno u nekom sredjivanju ormana, pranju, peglanju, preredjivanju... i samo bi nesto izvodila po stanu. Bolid Rolling Eyes Plus, moram dva puta dnevno u setnju...a da ne pricam da imam tri drugarice sa kojima se skoro svakog dana cujem telefonom za sta mi opet treba jos sat vremena, pa da odgledam seriju, propratim vesti, odigram igricu na fb i vidim ko je gde i sa kim Wink .... pa kad se sve to sabere, dobro da jos mrdam. uhhh malo udavih, al ne zamerite love
AJd sad stvarno idem da spavam, devojke, sve vas procitah i sve vas ljubim do jedne osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od maus 29/4/2012, 06:40

Dobro jutro!
Prvo kafa, pa sve ostalo Very Happy

coffee Pictures, Images and Photos

Zaboravih sinoc da napisem da je Ana dobila jako lepe stvari od Parizanke.

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 1412xbo

Plus je Ana bacila oko na dve hemijske cupavce i to joj je Mala od srca poklonila. I domaca jaja. POGLEDAM da ce biti kajgana za jedan sat Very Happy
Gle mene, cas Mala, cas Parizanka...znate na koju cicu mislim Laughing

Idem u rikverc da procitam sta ste sve pisale. Uspeh samo da procitam Milin post, tj pingpong loptice  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dra00 29/4/2012, 07:59

Dobro jutro sunny
Kafica prava domaca, hvala Maus. Ana je dobila sve korisne stvari, a ovo seckajte, crtajte to bi i meni bilo zanimljivo. Eto kako se Pariz lepo setila. A druzenje kakvo je bilo? d
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dragana76ns 29/4/2012, 08:12

Dobro jutro sunny

Pari,izgledas woooooow Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 690119 mnogo si bre lepa i zgodna trudnica (zena) pozdravljam druzenje, a malu Anci ljubim...nadam se da je bolje i da je temp. bila od uzbudjenja. Misu Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 582639

Meta...umori se za praznike sa muzicem Very Happy

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 21831 Mrvice, srecno rodjenje prvenca...neka je ziv i zdrav 100 godina Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 21831

Kami, Lily...druzenje bez mene?Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 279933

Ovcice Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 729680 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 466526

Gde nam je to Loliska, kreci li jos uvek?

Orline....ma to taj hematom ceka tvog muzica da dodje pa ce se onda povuci, nadoknadicete vi sveMirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 543728

Odoh do radnjice, pa u kuhinju...kupih juce socivo a nikad ga nisam ni kuvala ni jela, probacu kao varivo...valjda ce mi se dopasti!

U ponedeljak na Frusku pa sve do sredeeee...tek u cetvrtak na posaoMirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 779578

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 692299 vas sve do jedne
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dra00 29/4/2012, 08:18

Jao pa ja tek sad vidim prethodnu stranu i slike, super ste. Sve tri devojke ste lepe. Druzenje za desetku likeit

Nadam se da je Ana danas mnogo bolje i da vise nema temperaturu usne
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Xena 29/4/2012, 08:54

Dobro jutro, bice danas divan dan!
Dra opet poranila sunny
Misice hvala na kafi, a slike od juce su predivne. Sve tri ste siroko nasmejane, vidi se da vam je jako prijalo druzenje. Jel dobro ide auto? Nadam se da je Anci bolje.
Milijana, sve to sto si nabrojala, bez dece, i ja radim pa mi je opet dan kratak, sta ce biti kad bude nesto zakmecalo, pojma nemam lol! . Svaka ti cast.
Danas nam dolaze S&S, pa cemo da rostiljamo malo, pa posle spremanje, idemo na Zlatibor sutra.
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dra00 29/4/2012, 09:18

Xena na Zlatibor, blago tebi, uzivaj. A ja poranila mm jutros rano otisao u Zagreb pa sam se i ja probudila, izvadila zimske stvari iz gardarobera i sve mi je po krevetima pa sad razmisljam odakle da krenem, a iskreno ne radi mi se to
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Orline 29/4/2012, 09:47

Maus, kao i uvek, kafa divna, a vidim i jučerašnji provod. Kratko ali slatko lol!
Svo troje dece je uživalo lol!
Xeno, odmor na Zlatiboru, sjajno. Volim planinu
Draganče, uvek se nanovo oduševim kad ti vidim avatar i potpis.
Još malo pa će i moj mužić, neke tri nedelje Very Happy

Dra..U istom smo poslu, mada ja to radim od prekjuče, juče pauzirala jer me bolela glava, a danas ću da nastavim.Prala sušila, slagala, a još nije gotovo, kao da gradim Skadar na Bojani, a ne slažem ormar Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilya 29/4/2012, 10:00

Kakve divne slike, kakve vesele i srecne zena i medeno dete osmeh srce E Maus, ulepsa mi jutro.
Xena, srecan put i lep provod na Zlatiboru.
Dra, ako ti se ne radi, ostavi za sutra, sta se sekiras.
Orli, a ti, malo uspori, ima dana za preturanje, kud si se sad uvatila spremanja. Vidim ja ti i Mirka zajedno na neku rehabilitaciju od spremanja.
Draganice, eto mene preko Fruske Gore u povratku sutra Wink Kakav mi je to put za NS ako preko Fruske Gore ne idem, ja to ne racunam onda.
Mili, i ti uspori malo. Nece ti ormar pobeci, a ni stvari zi njega.

E da samo da vam kazem na onoj bus plus kartici sto je mm izgubio bilo 1500 dinara, nije to samo kartica. A ja se kladim da ce se ista od negde pojaviti, evo pazite sta vam kazem.

Sve vas jako ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Orline 29/4/2012, 10:05

Muž ti je šou, lilya. Wink Very Happy
A nisam ja za kritiku kao mirka, samo sedim na bračnom krevetu i preslažem. Šta da se prepere i ostavi (malo zimsko, malo tesno) a šta da ostane. kakvo naprezanje, si luda Very Happy

A Mili, šta da kažem...Nešto mora da strada, ili FB ili dugi razgovori sa drugaricama, ili preterana revnosnost kod sredjivanja kuće. Odmoriti moraš Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 543728 Pa čak iako si turbo ultra dragon woman
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od korpica 29/4/2012, 10:29

Jutro cure.Kako li ja preskoci da ne vidim slicice sinoc zbunjen Sala,mm sestra dosla malo kuci,ustvari na odmoru,pa mi sinoc uze laptop,bilo mi zao da joj trazim,sve nesto sedim,donece ona,cekaj,cekaj i na kraju odoh u krevet.Jutros mi kaze ostala skoro do 3 na internetu v Svaka joj cast,zeznula je i mene.Maus,prvo da se zahvalim na kafici.Sad slike,sta bih rekla,DIVNE!!!Sve tri ste mi slatke naočare Anci kao medic medeni love Pariz blista.Sad neznam da li nekad pomenuh,bas volim da vidim,lepu i negovanu trudnicu,milina je samo gledati srca1 Maus,tebe nisam imala priliku pre da vidim,mozda si negde nekad postavljala,ja nisam videla,a mozda tad nisam ni bila na kutku,lepa si nam i ti ljubav Drago mi je da ste se lepo provele,to se vidi i na slikama.Anci,kako je danas?Nadam se da nema vise temperaturu.Da,i pokloncici su lepi.Xena,lep provod na Zlatiboru.Sve ostale cure d
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Gramatika 29/4/2012, 12:00

Dobro jutro! I ja stižem na kafu, da vas sve pozdravim i svratim u dobro društvo sreca
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Kamilica 29/4/2012, 12:23

Maus i Pazir, a najviše Anči su prave lepotice!!! love love love
Dra00, Orliška, upravo pakujem zimsko i klasiram, perem letnje stvarčice, pa to je da izludiš.
Naradila sam se i juče i danas turbo - spremala stan generalno, zavese, odmakni primakni, obriši, oribaj...Za danas mi ostao samo veš i ono što najviše mrzim pegla Ali sam za sledeće dve nedelje, našla ženu da to radi umesto mene, nisam htela mamu da opterećujem, jer je ona angažovana da čuva tetkino zlato...I tako...Odoh nastaviti . ručak, peglanje, spremanje ormara... v
Sve vas d
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilya 29/4/2012, 13:08

orline ::Muž ti je šou, lilya. Wink Very Happy
A nisam ja za kritiku kao mirka, samo sedim na bračnom krevetu i preslažem. Šta da se prepere i ostavi (malo zimsko, malo tesno) a šta da ostane. kakvo naprezanje, si luda Very Happy

A Mili, šta da kažem...Nešto mora da strada, ili FB ili dugi razgovori sa drugaricama, ili preterana revnosnost kod sredjivanja kuće. Odmoriti moraš Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 543728 Pa čak iako si turbo ultra dragon woman

Ma mm mi je za as Sta da mu radim kad je takav. Kad se usredsredi na nesto (a imao je posla), izgubio bi i dve ovce na papiru.
E ako pomalkice radis onda moze, sve preko toga sad je manje vazno.
Brisevi stetilni, juce stigo izvestaj f
Kami, trazimo se sutra po Betaniji Very Happy Vidim ja da si pocela da spremas gnezdo. To je dobar znak yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Orline 29/4/2012, 13:48

Lilya, srećno sutra Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Kamilica 29/4/2012, 13:52

Lilya yes Vidimo se. Ja dolazim u pola 11. I ako Bog da, da bude ET biću tamo do 15h. Tražimo se yes
Ja sve spremam i radim kao da će biti ET, pa sad šta bude biće, ja sam uradila što sam mogla. Laughing
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od BiKsi :) 29/4/2012, 14:37

Samo da vas pozdravim! Slike iz Malog Pariza me oduševile! Mnogo ste mi lepe!

Nama tu klinci, brat ih doveo, snajka ostala da očisti kuću, tako da ih mama i ja čuvamo! Ledilo! Trči tamo, trči vamo, aaaaaaaa, tek je pola tri, a ja već umorna! Joj, samo jurimo za njima.

Odo, traže punu pažnju!

Mislim da smo se u aprilu najviše raspisale, 68 strana! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 612963
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 29/4/2012, 21:11

Veče Jutra!
Ovaj put me dva dana nema, i ne mogu postići sve da pročitam...a ne želim letimično.
Dakle, nisam stigla ranije da se javim, čim sam ispratila divne moje mile gošće, muž me otkipovao za selo, gde smo i danas ceo dan proveli...usput mi stigla i jedna lošija vest, tako da mi je trebalo seoske idile.
Prvo, Mima, Ana, hvala vam diven moje duše na poseti, i svemu što ste nam za poklone donele... Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 578491
Baš mi je žao što je dobila temperaturu, a baš je bila raspoložena... Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 639820
Drage moje, da vas sad ne nabrajam, zaista vam hvala na lepim rečima, koje uvek prijaju. Jeste, trudnice sijaju nekim posebnim sjajem, i to je ono što isijava iz nas.
Mima i Anica su nam donele krevetac i dušek...koji kad budemo sklopili, imaćete prilike da vidite. Donele su nam mnooooooooogoooo stvarčica za Ivonu, i ponešto može i za Dušana Very Happy ma samo jedna oooogromna kesa čarapića malih, milih...bebi alarm, nov...bertoni.
Vidite vi ta dva anđela Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 Vgperk
Eto, to bi bilo to. Kratko je trajalo, nisu mi dale ni ručkom da ih ugostim, i tek malo na sladoled što smo skoknule, naravno, najlepši i najkvalitetniji , u Višnji, u Malom Parizu
Sve vas za sada samo pozdravljam, pa se sutra pišemo malo više...
delić delića garderobe Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 33opqgo
Najlepši bobazi Kutka Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 2vc85es
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilya 29/4/2012, 22:16

Maus zeno, Anci je medenjak. Ova slika sa cvikerima je apsolutni hit. Nadam se da je temperatura brzo prosla.
Pari, nadam se da su te lose vesti vec krenula na bolje cvet
Toliko ste slatke i citav vas susret me je bas dirno. Zaista divno, a za poklone prosto nemam reci. Pari, verujem da si i ti u prvom trenutku ostala bez reci.

Biksi, je su li se deca umorila i otisla na spavanje?
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 29/4/2012, 22:23

Hvala Lilyo, prilično sam dirnuta pažnjom mnogih Kutanjki koje su mi do sada pomagala, i koje će i nadalje pomagati. Nesebične moje žene.
A cvike...ne znam jesi li, a mislim da nisi bila tu kad je bio aktuelan moj avatar sa slatkom crnom devojkom sa tim cvikama-sa crvenim ramom...dugo sam nosila taj avatar, a Tinče mi ih poslala posle jednog Čolinog koncerta Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 21831
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilya 29/4/2012, 22:35

Nisam bila onda na forumu, secala bih se sigurno. Imam jednu slicnu fotku sa takvim cvikama sa Krita jedne gidine, mnogo mi je draga, tesko bih zaboravila takav avatar.
Dobro je da se pomazemo, lakse je sve ovo izgurati uz podrsku. Ipak se mi medjusobno najbolje razumemo. Zato sam i ja toliko dirnuta svaki put kad cujem neku lepu pricu o druzenju i medjusobnom pomaganju.

Drugarice, mnogo sam gladna. Da li mogu makar musli da pojedem? Treba sutra u Betaniju da se javim u 11:30.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 41 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 41 od 44 Prethodni  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43, 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu