KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mirisna jutra u Aprilu!!!

+42
HappyGirl
bak
dragana76ns
fenix
nina :)
Republica
laKole
Tinche
bobica83
Tanja83
anak
bebko
lena
medolino
vremejezabebe
cicsa80
ciklama
Mali Princ
agata
missile
lolipop
nacKa
djole42
KoMetaK
Mirjana
maus
menora72
Jelena*
MAAKKI
Mrvica
Milijana
lilya
BiKsi :)
dra00
dr mali pariz
rada78
Orline
lilly13
korpica
Xena
Kamilica
caci
46 posters

Strana 40 od 44 Prethodni  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Sledeći

Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Republica 27/4/2012, 16:19

Kamilice, pre jedno 2 godine i jace i ja sam radila test isto na antifosfolipidni sindrom.

Negativan je ali sam u razgovoru sa mojim divnim internistom doshla i do sledeceg saznanja. On mozhe biti i trenutan i kod zdravih ljudi.Akutno ga mogu iazazvati i bakretije,paraziti ili virusi ili neki lekovi.Posebno heliobakteija. Tako da nemoj ni zabrinutost da shirish kod sebe dok drugim testom ne otkriju tacno koji stepen antifosfolipidnog sindoma je u pitanju.

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 490909

Idi na masazhu....odlicno.
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 27/4/2012, 16:48

Shocked žene nekih 5-6 strana od sinoć?? Shocked
SvRaka vam čast!
Gledio sam fotkice, i sve mi se sviđaju, i ljubav na podijumu, i razmene nežnosti sa statuama, i ošišani travnjaci u znaku ljubavi, ma sve!
Hoću i ovde da čestitam Mrvi na rođenju Mrvička i da im poželim samo lepši život sa proširenjem porodice, a njemu sreću i zdravlja u ovom našem životu! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 566213
Nacka, neću ići "na " Zdravka, jer nisam u stanju za koncerte, a to je na hipodromu...mada i da sam u stanju, već sam ga na Marakani doživela kako sam i zamišljala i htela, tako da ne volim pročitanim knjigama da se vraćam...možda mislima, ali celom sadržaju-nikad Wink
Nutri, mila...opusti se na masaži Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 670661
Mima, dušo...kako si me samo obradovala!!Jedva čekam...subota da dođe Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 639774
Kupatilo je gotovo, i juče sam ga brisala,ali kao puž sporać,i danas popunjavala, rakrčila opet nekih papirčina vazda, jedan komad ormara oslobodila za mamine zvezde, i tako..
Sutra malo frizer, malo d-dimer,čas, a druženje sa sunny queen Mimićom!! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 275568
Orle, sad si na UZ...srećno!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od korpica 27/4/2012, 18:55

Dobar dan cure.Napokon sam na mini odmorcicu do cetvrtka,ima samo da lutam i da se izlezavam.Repi,ostale slike koje sinoc nisam videla su super!Biksi,i tvoje slike su divne.Najlepse je ono srce u travi i naravno ljubav,ti i Cole srca1 Pariz,malo po malo,teku pripreme za dolazak bebica.Divno,mogu da zamislim sa kakvim uzivanjem sve to radis ljubav Tebi i Maus zelim lepo druzenje sutra.Sve redom vas d ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Xena 27/4/2012, 20:01

Vratih se iz setnje i shopinga, noge otpadose. Ali zato pale nove patikice i lonice, bas mi se svidjaju.

LaFolie, pa ti si Lilyi i meni sugradjanka, kako mi je to promaklo zbunjen ? Znam na koju zgradu mislis, sigurno su papreni stanovi.
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Republica 27/4/2012, 21:00

Cure za Kamilicu kad mi se vrne sa masazhe:

https://www.youtube.com/watch?v=zzeNAUOp17c klikni



A Paris & Maus sutra uzhivanje u druzhenju Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 595783 ...heheeh cu vas cimnem telefonom.Inace ja dolazim 18 maja. Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 561840
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Kamilica 27/4/2012, 22:04

Very Happy Very Happy Very Happy Repi, na stvarno se bezrezervno daješ cvet Hvala za lepu pesmicu
A što se tiče antifosfolipidnog sindroma, da, da, to mi je i dr rekla, da može biti trenutan, naložila da ga ponovima za 3 meseca, pa ako je i dalje pozitivan, negine mi neka stalna terapija.
Pariz, nasmeja me s tim - vazda papirčina -  b A stvarno je tako...I jesam se opustila na masaži, to je baš dobra stvar yes

Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 45
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od KoMetaK 27/4/2012, 22:41

ZeMske, dobro jutro i laku noc! Razz
Mrvice cestitke na rodjenju tvoje Mrvice i neka je ziv i zdrav 100 godina! Very Happy
Kami, bice sve u najboljem redu, ali razumem tvoje strahove, isto sam prolazila vise puta. Vazno je da si se ti opustila na masazi! Very Happy
Misica i Pari ce se druzi ti sutra srca Misice, neka te sluzi auto pa i u BG i VE da te doveze, znas da si obecala kruzenj po regionu a i sire! Laughing
Bixi i Repi prave zurku, al ja Repine slike ne videh Rolling Eyes Crying or Very sad A Bixijeve su standardne, pune ljubavi! srca I mm i ja imamo takve momente, al da mi pokosi cirilicom ime, ja travu ne bih kosila vise nikad, da ostane upamceno! Laughing lol!
Miro, stize muzic, sad ces biti ki nova Very Happy
La Folie, kako teku dani? Jesi li krenula u setnjice po lepom vremenu? Very Happy
Orlic, kako je bilo na UZ? Jesi li pisala negde? Odoh da trazim ,ako ne zaspim.
Stiskam sve po redu, da neku ne proskocim, jos nesto sam htela napisati... ali, ode s' pameti Embarassed
Ja sam imala uzasnu nedelju na poslu koja se najzad zavrsila! Uh! Ne ponovila se! No Nista strasno, samo sto ima milion nekih ljudi ukljucenih u ovaj projekat i jedan matori koji pravi svima zvrcke, a ja kao treba da ga kontrolisem, a on j..te ko hobotnica, nikako da ga nahvatam gde sve stigne da zabrlja! affraid Nego, to je iza mene, sutra u 6 krecem kucici kod muzica osmeh srce osmeh srce Ima da se opustim i uzivam 5 dana!!! yes Uzeleli mi se i muzic i S&S i sutra ce biti veliki docek, valjda bez vatrometa lol! Taman cu imati malo vise vremena da vas citam, i da postavim rezultate koje uradih jutros. Ogulise me za skoro 18.000, ali bolje da potrosim na rezultate, nego na neuspesnu VTO. Very Happy
srcasti poljupci
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od LaFolie 27/4/2012, 23:00

ujutru idem u setnju, ne mogu da docekam sunny srca yes
poljubac
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Milijana 27/4/2012, 23:07

Joooj zene sta sve ispisaste... nemam kad da citam, samo da vas ljubnem i Mrvi cestitam Mrvicka osmeh srce
Ne stizem nista jer mnogo skitamo ovih dana, a tek planiram naredne nedelje, ali mislim na vas yes
osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilly13 27/4/2012, 23:14

LaFolie ::ujutru idem u setnju, ne mogu da docekam sunny srca yes
poljubac
likeit cmoka
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Orline 27/4/2012, 23:16

Meta, u svom stilu...Proletiš na brzinu al sve pohvataš. Lepo se provedi sa mužićem, i što manje S&S, niste se vas dvoje odavno videli lol!
Dobro je sve, ne brini, ima opet mali hematom, ali više da me nervira, zasad bebu ne dira.

Mili, dušo, spavaš li ti kad Razz
Maus, lep provod sutra, em stiže autić, em pada druženje Very Happy

LaFolie, samo laganini, i što više čistog vazduha (ima li ga kod tebe Laughing ) Pa te pasuljčiće da navikavaš na šetnju. Mika se primio, videćemo za ostale Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 275568
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Orline 27/4/2012, 23:17

Ljudi, gde je Čupava, nedostaje mi?
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Republica 28/4/2012, 00:08

Kamilice tako je kod mene...sve ili nishta.Nikako da uhvatim zlatnu sredinu.Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 0913

LaFolie...laganica shetnjica...gde to ima svezheg zraka...u Bgd-u? Avala?Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 639820

Metaurina...heheheh Meta-K cura uzhivaj u Italiji...heheh eto mene u maju u Bgd-u.Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 561840

Milijana, ne zamaraj se mila mi mozhemo napisaati ko shto vidish vishe nego se da procitati.Ti samo uzhivaj sa klincima.sunny

Ori, ti sad dani dushom.Videla sam da si sad laganica nakon UZ.Wink

E za Cupavu sam i ja negde ovde pitala...ali nisam dobila odgovor.
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od cicsa80 28/4/2012, 01:44

Ja cu na dodatnu iz Kutka lol!
Drzavni ili po novom licenca je sad iza mene i mogu da se prepustim lepom vremenu i stezanju lekarcica Wink
Repy, maca ti je odlicna zabava lol! Zatvorila je iz drugog puta a pole jos pokusavala i bezi mi. E reko izes macku, odoh ja kod mog ovna i tako...
Prstace od emocija kad Misica podnese izvestaj. radost
Ajd sad laku noc i lepi snovi svima....
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilya 28/4/2012, 08:24

Evo me konacno. Prezentacija prosla dobro onda sam trcala na yogu pa kuci da se spremim za pozoriste pa trci da nesto pojedemo (Smokvica Expres, davno prevazisli mnoge fast food-ove) pa otkazana predstava (opet ne otplakah Plodne dane) pa ajde onda negde na pivce... Kad sam dosla.kuci nisam znala gde je levo. E da mm mi se pozalio kako je ovog puta izgubi bus plus karticu, ali stvarno (sreca pa mu refundiraju novac za troskove, mada je proslog meseca izgubio racune pa nisu mogli da mu refundiraju i to) i tako. S njim stalno trazenje necega. I onda me pita kako se ne nerviram. Pa kako da se nerviram svakih par dana kad mu necega nema, jednostavno je takav kad se usresredi na nesto i glavu bi negde zaboravio i ja ga bas takvog volim.
E sad sta sam uspela da povatam ovde. Kuckam sa telefona pa je sve teze i unapred se izvinjavam na greskama slovnim i ostalim.
Mrvice, osmeh srce
Orli, cakani izvestaj.
Meta, srecan put i uzivaj sa tm i s&s. Malo vise sa tm Very Happy
Maus i Pari zelim vam danas lepo druzenje i provod.
Biksi, tm je tzar.
Repi i Biksi, obozavam da gledam slike, a ove vase su bas slatke.
Kami, ko sto rekoh druzicemo se mi u ponedeljak.
La Folie, i ti si Pancevka? Ne ovaj stan je kod biblioteke. Znaci ima takvih? Dobro da znam da zaobilazim i ne trosim vreme.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilya 28/4/2012, 08:34

Moram da pisem u dva posta tako mi lakse sa telefona.
Cics80, dobro je da si to zavrsila.
Xena, e nek si se ponovila.
Korpice, da se stvarno odmoris, zasluzila si.
Mirka, stize muz konacno.
Mili, ako samo vi skitajte.
Dra, drago mi je da ti se Kopitovicka svidela. Nadam se da ce i meni.
Nadam se da nikog nisam zaboravila. Sve vas grlim, idem da cestitam Mrvici i na TD.
Nadam se da ce mama uskoro kupiti sebi neki racunar pa cu dobiti nazad svoj laptop, sa telefona je kuckanje bas tesko.
Masem....
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Kamilica 28/4/2012, 10:12

La Folie, šetnjica danas, ako, ako...
Milijana, pa kod bi nas pohvato, ima baš dešavanja, kako si noć provela?
Orliška, mila, kako lep izveštaj od juče divno, ah, ma samo tako, mila balerinica naša...
Lilya, i sa mm je uvek neko traženje nečega, s čuvenim pitanjem - Gde mi je...
Miro, jes stigao mm?
Pariz, kakav je danas plan? Šetnjica, ručak, odmaranje, selo možda?
Cure sve vas d
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 45
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od maus 28/4/2012, 11:07

Imam samo toliko vremena da vas sve pozdravim. Oko 13h palim za Pariz, idem pravo kod Parizanke. Taman ce Ana odspavati malo u kolima. Tata ce nas odvesti, a nas dve se veceras vracamo NASIM novim autom Very Happy Ne, necemo celo popodne biti kod Male. Moja sva rodbina je u Parizu pa cemo gostovati i kod njih,
Sve vas ljubim.
coffee cups Pictures, Images and Photos
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Orline 28/4/2012, 11:34

E pa, maus, znaš ta ti je činiti. Ljubiš malu od nas lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od korpica 28/4/2012, 12:02

Jutro drage.Maus,hvala na kafici.Uzivajte danas,lepo se provedite kod rodbine i naravno,kod Pariz.Orli,bas tako,da ljubne Parizanku od nas lol! Maus,Pari,sticete valjda veceras da nam prenesete utiske,mozda i neku slicicu sreca Lilya,zao mi sto nisi odgledala Plodne dane,pogotovo sto ti se bas plakalo Wink Salim se,naravno.Koliko li je piva palo,kad nisi znala gde je levo b Cics80,sta rece,ko sisa macku,ode ti kod tvog ovna  b Bas me slatko nasmeja.LaFolie,uzivaj u setnjici,divan je i sunny dan.Meta,da se nauzivas sa muzicem osmeh srce Milijana,kako curice tvoje,jer bilo nocas mirno vece ili burno? usne za vas.Sve ostale cure ljubav d Odoh malo da pospremam po kuci
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Republica 28/4/2012, 12:41

Korpice & LiLya....hvala Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 490909

Cisca...pa gde si ti vragolanko. Pametan izbor.Pusti mackicu , drzhi se ti ovna svoga.I ja bih radje ovog mog ovna da zarobim ...heheh a ne crnu mackicu. Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 216281

Cure...tamaM pomislih sad cu se shvrckati kad ono nikome nije do izlaska ovo pre podne.Ovde je takvo siviLo,bila od jutros kisha...malo je toplije ali DOKLE vishe.Ok ovo je malo duzhi vikend sa ponedeljkom ...u ponedeljak je - Kraljicin Dan- pa ce biti kao bolje vreme.Ima Kraljica para , to se uvek zezamo.Kad god njima treba sunce sine.Laser shljaka.pazi sledece....Vencanje njenog sina 02.02.2002 godine.Bilo hladnoo do tada.Vencanje 19 C samo taj dan.U majcama kratkih rukava smo bili na ulicama.Sunce uveliko sunny .

Maus je nadomak Paris-a malenog u zagrljaj Parisa , idem da im smetam Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 595783


Poslednji izmenio Republica dana 28/4/2012, 12:55, izmenjeno ukupno 1 puta
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od LaFolie 28/4/2012, 12:54

joj sto je divno napolju!!!!!!!!
toliko sam lezala danima, kao da sam atrofirala; zaduvala se od setnje....babetina
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dra00 28/4/2012, 15:08

Dobar dan, evo danas nisam polozajnik sunny
Vikend je pa vidim svi idu na neke izlete, bice tu i druzenja, uzivajte mile moje
Ja sve nesto usporeno danas radim, ispratila goste, polako spremam kucu. Tako je to kad znam da ne radim do cetvrtka pa mislim da ima vremena za sve. Nisam neki ljubitelj jakog sunca, samo onoliko koliko moram uglavnom po dvoristu ako imam posla, a i prija mi malo da budem sama pa cu sad komp. , tv i izlezavanje Wink Sve vas puno puno ljubav

I da ne zaboravim, Maus hvala na prijateljskoj kafici likeit
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mirjana 28/4/2012, 16:43

Metaurina :: jedan matori koji pravi svima zvrcke, a ja kao treba da ga kontrolisem, a on j..te ko hobotnica, nikako da ga nahvatam gde sve stigne da zabrlja! affraid
 b  b  b

Metaurina ::Nego, to je iza mene, sutra u 6 krecem kucici kod muzica osmeh srce osmeh srce Ima da se opustim i uzivam 5 dana!!!
Uživajte draga srce srce srce srce srce

LaFolie ::ujutru idem u setnju, ne mogu da docekam sunny srca yes
poljubac
sunny cvet

orline ::Ljudi, gde je Čupava, nedostaje mi?
I meni i odavno se pitam gde je Shocked
Kako ste danas Orličć? cvet

lilya ::Moram da pisem u dva posta tako mi lakse sa telefona.
I ipak si uspela sve da pomeneš - svaka ti čast! as c
Mili, sedneš li ti bar dok jedeš? Laughing love
Kami, Lilya, Mišu, Dra00, Korpice, Cicsa, Repi....hm...(zaboravih li nekoga?), sve vas poljubac
Mužić mi je stigao, stigla je i polica. Završni radovi u toku. Ja uglavnom ležim jer mi se još manta, a malo i koristim situaciju. Što volim kad mi prinose Laughing



Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mirjana 28/4/2012, 16:47

Eh da, prosvetari koji ste na trudničkom, treba mi jedna info. Da li ste dobili martovsku platu i ako niste kada je očekujete?
Meni su rekli da od ovog meseca ne mogu predati za mene dok njima ne prođu plate, pa ću martovsku dobiti u Maju, ali ne znaju kada. Kako me to nervira c
U normalnim zemljama ti unapred jave da tog i tog meseca nećeš dobiti platu.....ustvari, da li postoji zemlja u kojoj je ovo moguće?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 40 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 44 Prethodni  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu