KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mirisna jutra u Aprilu!!!

+42
HappyGirl
bak
dragana76ns
fenix
nina :)
Republica
laKole
Tinche
bobica83
Tanja83
anak
bebko
lena
medolino
vremejezabebe
cicsa80
ciklama
Mali Princ
agata
missile
lolipop
nacKa
djole42
KoMetaK
Mirjana
maus
menora72
Jelena*
MAAKKI
Mrvica
Milijana
lilya
BiKsi :)
dra00
dr mali pariz
rada78
Orline
lilly13
korpica
Xena
Kamilica
caci
46 posters

Strana 22 od 44 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 33 ... 44  Sledeći

Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 22 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Kamilica 18/4/2012, 13:23

A bre Maus...majku mu...Nemoj da si bezveze, ništa još ne znaš zapravo, i sve se to da rešiti, sve, zato samo polako i traži više mišljenja.
Lilya, nisi pobrkala, danas krenula...
Cure ff
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 22 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 18/4/2012, 13:30

Nutri, nek ti je sa srećom stimulation!Jesi li pisala negde kako si prošla na punkciji?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 22 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Milijana 18/4/2012, 13:36

Uh Maus, verujem da ti nije sve jedno, ali sacekaj da saznas kompletnu sliku, mozda je stvarno samo infekcija.
Pari, sad sam citala izvestaj i sva sam se raznezila, a posebno kad sam posle procitala i Biksin komentar... smajli angel
Kami, neka je sa srecom i da bude uspesno as
Bak, nisam juce pisala, ali procitala sam tvoju pricu u jednom dahu i da znas, red je da se tu zavrse sve komplikacije, a trudnoca neka bude kao moja (ti biraj da li kao prva ili kao druga Wink )
Mrvo, sad videh tvoj tiker, kako se opasno priblizilo radost
Ori, kakva je frizura Laughing
Ja u horizontali, oba deteta sam uspavala, a kako napolju jos nije svanulo (Pari Wink ), nemam nameru da ustajem dok me ne nateraju.... inace, Lenci juce spavala od 13-18 Shocked , pa se ja nadam i danas da me pusti da odmorim (ne mora bas toliko, al nek bude priblizno lol! )

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 22 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od missile 18/4/2012, 13:43

Jutro, devojke!!! Very Happy

Svašta se, vidim, ovde izdešavalo, a meni nije radio internet, bukvalno do pre 10min. c

Labradorka i Ninice - žao mi je Crying or Very sad znam kako vam je, ja se još nisam oporavila od druge ture "nadanja i iščekivanja", pa kad pročitah Lilikin post o zebnji pred FET u Pragu, prepoznah svoje muke, s tim što je mene zebnja uhvatila nakon fet-a. Epa Lilika, to sada znači da će tebi uspeti? Rolling Eyes Daj bože!! radost

Nisam sve konce pohvatala, ali sam pročitala da je Bak trudna cvet -ČESTITKE i želim trudnoću lakšu od transfera trudnica

Još primetih neke svetske fotke iz prirode as , od Bixi, i primetih jednu prelepu trudnicu, piše da je Parižanka u pitanju Wink c , BAŠ je lepa! Još kad se ukrasi dvema bebicama za koju nedelju... Ma divno! sunny

Mirče, šta li mali Bambi srce radi, jesi li u bolnici ili ne, mislim na tebe! ljubav žurim sada ali te ljubim

Medo, g vidiš li da ideja o majskom bockanju uopšte nije bila loša Wink vidi ovu kišu samo...

Mišice, jel nam Ana angel ozdravila?

Trudnice love , Orli i Kamilice igra , čekalice b , bockalice b , i ostale drugarice, sve vas puuuuuno d i usne

missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 22 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilya 18/4/2012, 14:09

Iskucala ceo post i sad nestade Shocked
Kami/Nutri, ajde pa neka je sa srecom usne
Milijana, nek si se malo odmorila. Nama je zanimljivo da citamo tvoje postove, ali verujem da nije lako sa dvoje tako male dece. Ali prodje taj period pa je posle lakse yes

Missile, ili ovako ili nikako. Tako da bas izbora i nemamo, prema tome samo hrabro napred.
Evo i ovde da razresim dilemu mog potencijalnog mora direktno posle Praga i FETa. Rekla dr Sonja da moze na more uz mere opreza. Sto znaci, nema preteranog izlaganju suncu i ostajanja u vodi i da bi ta promena sredine mentalno i emocionalno trebalo da nam prija. E sad sto se sunca tice, pored ovih silnih neurodermatita, saboreja i ostalih cuda ja imam i alergijsku reakciju na sunce. Sto znaci da se istom ne izlazem i na more idemo uglavnom sredinom septembra sto zbog alergije sto zbog toga sto oboje imamo jako svetlu put i za tili cas izgorimo. Dakle, ako se pitate kako ja zapravo izgledam posle svega ovoga sto sam navela, mogu samo da vam kazem bolje nego sto sve ovo zvuci, ali sa zaista izuzetno osetljivom i svetlom kozom. E, a sto se ulazaka u vodu tice, severni Jadran u junu nije za moj senzibilitet, mnogo hladno, neka hvala. Ja cu lepo da se zavalim u hlad na obali i da posmatram mm kao se brcka i uziva i da krkam ko prasence posto im je hrana u hotelu odlicna i ja srecna i zadovoljna za sve pare.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 22 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Milijana 18/4/2012, 14:19

U Lilya, pa da nismo mi rod. I ja sam tako bela, da me je jedna bakica na moru (posle 3 nedelje boravka na istom) u 17h popodne na plazi posavetovala da se skolonim u hlad jer sam toliko bela da cu da izgorim Shocked
E sad, sto se tice napora sa dvoje male dece, iskreno, ocekivala sam gore, pa mi je sad nekako vec lakse... a i sad samo jednom ustajem nocu, uigrala sam se da obe opsluzim istovremeno Wink, a preko dana sam se tako ispraksovala da uspem i da odspavam po sat vremena as Eto, nije tako strasno, ali ne treba zaboraviti da sve to zavisi i od dece, a i od mm-a koji mi pomaze od kad dodje kuci, pa dok ne legnemo yes I da, na konto njegovog fudbala jednom nedeljno od 18-20h, ja imam 2 sata nedeljno bez dece i bez telefona Wink

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 22 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilya 18/4/2012, 14:32

Milijana ::U Lilya, pa da nismo mi rod. I ja sam tako bela, da me je jedna bakica na moru (posle 3 nedelje boravka na istom) u 17h popodne na plazi posavetovala da se skolonim u hlad jer sam toliko bela da cu da izgorim Shocked
E sad, sto se tice napora sa dvoje male dece, iskreno, ocekivala sam gore, pa mi je sad nekako vec lakse... a i sad samo jednom ustajem nocu, uigrala sam se da obe opsluzim istovremeno Wink, a preko dana sam se tako ispraksovala da uspem i da odspavam po sat vremena as Eto, nije tako strasno, ali ne treba zaboraviti da sve to zavisi i od dece, a i od mm-a koji mi pomaze od kad dodje kuci, pa dok ne legnemo yes I da, na konto njegovog fudbala jednom nedeljno od 18-20h, ja imam 2 sata nedeljno bez dece i bez telefona Wink

Hahahahaha... I ja se svaki put vratim bela i mrzim komentare: "Nista nisi pocrnela". Pa koga briga da li sam ja pocrnela, moja stvar, ali ajde, valjda ljudi moraju nesto da prokomentarisu.
A boldovano mislim da je jako, ali jako vazno inace covek poludi skroz. Kao i pomoc muza. Sve je lakse kada se poslovi i obaveze dele. Kad konacno ostanem trudna, prepisacu par stvari od tebe, ali skolski lepo od slova do slova Wink
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 22 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mirjana 18/4/2012, 14:35

Mišu, jbm mu miša, šta je sad to c Evo ja ti mogu reći da je moja koleginica pre godinu, dve imala isti slučaj i palili su joj ranicu, izvadili spiralu, koristila neke vaginalete i za par meseci se sve dovelo u normalu yes
caci ::i kod nas vec 3 dana za redom kisaaa c
ubi me ovo vreme Mad
Nemoj tako. Ubi ti njega boks Pusti muzikicu, skuvaj neki voćni čaj, pomoli se ili zapevaj, zaigraj. Pusti Sunce da zrači iz tebe! cveće
Biksi, kakav dan v Bitno je da je na kraju đon odšrafljen  b
maus ::
Miro srecan ostanak u bolnici i slusaj doktore, sestre, spremacice...
bak ::
Mirjana odmori se u bolnici, valjda ces se tamo malo smiriti da se Bosanceros odmori usne
lilya ::Mirka, stvarno da se lepo u bolnici odmoris i da slusas doce. Lepo ti je rekla Maus.
Hvala na kafici i savetima cvet Probaću da budem dobra Laughing
Kad sam prvi put bila u bolnici, tek se bile pojavile one domestos maramice. Mm došao u prvu posetu i kaže:" Naš'o sam te po mirisu." A ja ribam sobu maramicama, s rukom u kesi, jer sam zaboravila i rukavice da ponesem  b  b  b
Kasnije su renovirali, pa su pacijenti u nekakvim pregrađenim sobama, na oku svom osoblju, tako da sam morala da se samohipnotišem kako ne bih gledala u dlačice No mrljice i mrljetine No oko sebe. Samo sam čitala i Sleep
Da dodam, da neko ne pomisli kako nam je prljavo u bolnici, te mrljice su više "pundraci u mom d...". Imam taj problem što jako dobro vidim stvari koje drugi ljudi ne primete. Zato je moja tetka sa sela volela kada me pošalju leti kod nje, jer tada niko u selu nije imao bolje oplevljene leje. Gde ja prođem, tu više korov ne raste lol!

Orlić, uživaš li u frizuri? Laughing
Lilya, nadam se da ćete brzo naći stan koji vam odgovara. Znam da je to jako teško, ali baš se desi da nađeš i bolje no što si tražio.
Mnogo je teža ova naša bitka za bebane, lepo si rekla yes
Evo kako je naša Bak stigla preko trnja do trudnica posle duge borbe. Takve vesti razvesele čak i ljude koji ne znaju glavne aktere tih ...priča-ako se naše lične drame mogu nazvati pričama.
Mrvo, kako je danas?
Kami d d d beba beba
Medo, Korpice, Mili i sve ostale curice srcasti poljupci
Missile :: Mirče, šta li mali Bambi radi, jesi li u bolnici ili ne, mislim na tebe!
Bambi izgleda uči da kliza Shocked Drma na sve strane Laughing love

Sad videh za Labradorku i moju mili Ninicu Sad Baš mi je žao v v i ne znam ni šta da kažem, sem toga...

Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 22 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mirjana 18/4/2012, 14:38

lilya :: Kad konacno ostanem trudna, prepisacu par stvari od tebe, ali skolski lepo od slova do slova Wink
Ja sam odavno počela da prepisujem od nje lol!
I ovo što sam ljosnula neki dan, uopšte me ne čudi, jer se ne smirujem, a to je polet u koji me uvek gurne oduševljenje osobom kao što je naša Mili Laughing Razz
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 22 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Milijana 18/4/2012, 14:47

Mirjana ::
lilya :: Kad konacno ostanem trudna, prepisacu par stvari od tebe, ali skolski lepo od slova do slova Wink
Ja sam odavno počela da prepisujem od nje lol!
I ovo što sam ljosnula neki dan, uopšte me ne čudi, jer se ne smirujem, a to je polet u koji me uvek gurne oduševljenje osobom kao što je naša Mili Laughing Razz
 b  b  b vi niste normalne v

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 22 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Milijana 18/4/2012, 14:53

E sad me podsetiste na jedan detalj... nisam ja imala nameru da bas koristim dav sata bez dece i bez telefona, al kad sam provalila da mm-u ne smeta da ostane na fudbalu i kad su deca nervozna, imaju grceve, treba da se kupaju... ja ti lepo kazem: Od sad, ja dva sata bez dece i bez telefona jednom nedeljno. Nista mi on nije reko na to i sledece nedelje, polazim ja kod drugarice popodne, on ce: Da l mozes bar jedno da povedes? Ja kazem: Mogu, izaberi isto ono koje ces ti sledece nedelje da vodis na fudbal Wink
Iskreno. mm je dobar i hoce da mi pomogne, al kao i svi muski, moras da mu nacrtas i on je prioritet, on mora da popije kafu na miru, on mora da jede kad je gladan, da odigra fudbal i sl... mi zene smo totalno drugacije.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 22 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilya 18/4/2012, 15:02

Milijana ::E sad me podsetiste na jedan detalj... nisam ja imala nameru da bas koristim dav sata bez dece i bez telefona, al kad sam provalila da mm-u ne smeta da ostane na fudbalu i kad su deca nervozna, imaju grceve, treba da se kupaju... ja ti lepo kazem: Od sad, ja dva sata bez dece i bez telefona jednom nedeljno. Nista mi on nije reko na to i sledece nedelje, polazim ja kod drugarice popodne, on ce: Da l mozes bar jedno da povedes? Ja kazem: Mogu, izaberi isto ono koje ces ti sledece nedelje da vodis na fudbal Wink
Iskreno. mm je dobar i hoce da mi pomogne, al kao i svi muski, moras da mu nacrtas i on je prioritet, on mora da popije kafu na miru, on mora da jede kad je gladan, da odigra fudbal i sl... mi zene smo totalno drugacije.

Hahahahaha...  b  b  b
I onda nama kazes da nismo normalne.

A i Mirka sa onim plevljenjem me slatko nasmejala. Ne mogu da kazem izmamila mi osmeh kad sam se grohotom nasmejala  b
A sto se neuspeha tice, sta da ti kazem: padnes, ustanes obrises kolena, nastavis, opet padnes opet ustanes i tako redom dok jednom ne upali.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 22 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mrvica 18/4/2012, 16:49

Cao cure.
Maus, kafe ostalo i za mene! Jbg za Papu, nadam se da ces to resiti uskoro. I ja bih trebala da radim cim se oporavim.
Ja sam jutros bila na kontroli, idem opet u ponedeljak jer se smnajuje plodova voda.
Mama bila da mi popegla neki ves i ukljucimo jos neki da se pere, pa posle kod frizerke na farbanje i feniranje.
Sad sam stigla kuci, decaku se nije svidelo mamino sredjivanje, jer me je tukao sve vreme kod frizerke, kao nikad.
Mm se javio, nece doci do uvece s posla, i da obavezno skinem lak s noktiju ako bude nesto krenulo ranije da sam potpuno spremna. Shocked
Ja mu rekla nigde ne idem dok me ne obrijes i sredis. Very Happy
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 22 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 18/4/2012, 17:00

lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 22 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Orline 18/4/2012, 17:20

Mrvice Laughing

Mili, lilya, miro, ubih se od smeha vašoj prepisci lol!

Valja frizura, valja, gornja, donju uskoro neću videti Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 22 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Kamilica 18/4/2012, 17:24

Hvala mile moje, ljubav
krknula sam danas onaj fraxi, iz daleka, izbliza nije htelo Shocked tupa neka igla, al' sad znam kako treba...
dr mali pariz ::Nutri, nek ti je sa srećom stimulation!Jesi li pisala negde kako si prošla na punkciji?
Nisam.
Ah, nema tu šta, dobar dan - dobar dan, cista je još uvek tu, dajte joj 100mg (anestezije) Sleep good job i gotovo, ajd kući.
No, taj jajnik mi je juče a i danas bio kao žeravica, tačno osetim kako je vruć i gori, a pijem antibiotike još od histero pa se nadam da će se primiriti. Zato mi je dr i rekla da ne krenem odmah isti dan sa stimulacijom, nego danas, temperatura mi je 36,9 - na granici, to je od silnih intervencija za kratko vreme, valda...
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 22 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 18/4/2012, 17:29

Nutri, samo kad su te sredili, sad lagano...i ja nekad sa iglom imam problem,al je krernem ko burgiju-lakše mi.
Orle, srećan ulazak u 2. trimestar! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 22 42399
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 22 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Milijana 18/4/2012, 17:36

Mrvo, tako je i kod mene krenulo sa plodovom vodom nekih 20 dana pred termin. I obavezno skini lak, sto je sigurno, sigurno je. Samo da znas oba puta sam se sama brijala... zamisli te akrobacije....

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 22 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mrvica 18/4/2012, 17:39

Kami, meni mm uvek iz daleka zauka iglu, kaze kao pikado da igra. Rolling Eyes
Ako pokusa polako, ona nece da udje. lol!

Mili, za tebe nisam ni sumnjala da si sve sama sredila. Ne mogu zamisliti te akrobacije, mozda mi treba vece ogledalo zbunjen
A kako su tebi napredovale Lenka i Milena u devetom?
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 22 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Orline 18/4/2012, 17:49

Pariz, hvala Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 22 612963
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 22 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Kamilica 18/4/2012, 17:55

dr mali pariz ::Nutri, samo kad su te sredili, sad lagano...i ja nekad sa iglom imam problem,al je krernem ko burgiju-lakše mi.Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 22 42399
Mrvica ::Kami, meni mm uvek iz daleka zauka iglu, kaze kao pikado da igra. Rolling Eyes
Ako pokusa polako, ona nece da udje. lol!
Sve je tačno yes baš neće da uđe...ali zato je Kami roknula bocu, i niš ne boli... Very Happy
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 22 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Kamilica 18/4/2012, 18:03

Cure odoh ja u šoping, odoh kupit' cipele neke i ćebe, imamo jedno za koje se mm i ja otimamo, e sad idem kupiti isto Wink
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 22 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Xena 18/4/2012, 18:06

Mrva i orlic nam imaju nove frizure, gornje bar lol!
Mili ti si queen i mnogo mi se svidja kad su zene tako preduzimljive i energicne, pa nije stao zivot ako si se porodila, a narocito mi se svidja ono lak na nokte i maskara na trepavice. I ja se spremam da sve prepisem od tebe, od reci do reci.
Lilya, ja sam na moru kao (da budem politicki korektna) pripadnik romske nacionlne manjine lol! i onda ako se bar malo klonim sunca, a opet budem crnja od svih ostalih, kad se vratim svi mi kazu pa nisi bas pocrnela kao sto znas, jer ocekuju da budem kao negativ, da mi se samo oci i zubi bele. Inace najvise pocrnim u vodi jer ne izlazim iz iste, ja sam letnje dete i volim sunny Srecno u potrazi za stanom.
Maus, sad mi je bas zao sto si se tako iznervirala i potresla, znam da ti nije svejedno, ali uradices sve sto je potrebno i bice sve ok ljubav
Kami, mila navijam svom snagom za ovaj postupak zagrljaj i nek je ona bestija od ciste otisla, srecan joj put. I mene ceka taj fraxi, a nikada u zivotu to nisam radila, od mm slaba vajda, treba da mi padne u nesvest pa da jos i njega zbrinjavam  b
Miro, lepo se odmori u bolnici i citaj nesto lepo.
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 22 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 18/4/2012, 18:30

Nutri, srećno u kupovini! Volem kupovine! Kupi mačko sebi ćebe, trebaće ti, jer ćeš se uskoro primiriti jedno vreme pod istim Very Happy
Orle, kad se uše u 2. trimestar, kao zimsku jaknu da si skunula Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 22 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilya 18/4/2012, 19:00

dr mali pariz ::Nutri, srećno u kupovini! Volem kupovine! Kupi mačko sebi ćebe, trebaće ti, jer ćeš se uskoro primiriti jedno vreme pod istim Very Happy
Orle, kad se uše u 2. trimestar, kao zimsku jaknu da si skunula Very Happy

Evo za 2. trimestar ti je bas u skladu sa ovim vremenom lol!
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 22 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 44 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 33 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu