KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
Sofka
makababy
cicsa80
gagax81
bebko
ninica2
Milijana
Botox
Republica
stefi :*
Vule
dra00
nena beba
bobica83
KoMetaK
lilya
LaFolie
7-patuljaka
dragmilk
cvrle76
lilly13
sanjicica
Struzzo
Xena
Tanja83
Sneza
tuli
SannI-AlL
maki79
racili
darija79
maus
Nefertari
Shizika
natalija
nesalela
JocY
Kamilica
BiKsi :)
dragana76ns
SSanja
MAAKKI
djole42
lolipop
Dacaa
bak
zoxa
Orline
Bokicalepotica
Akijeva
lena
Marija86
noja
dr mali pariz
Mrvica
Mali Princ
Mirjana
61 posters

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 3/4/2012, 15:48

Razz lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nena beba 3/4/2012, 16:59

orline ::Sad sam stigla, pa prvo muž i seke, pa onda i vi.

Bebac je dobro, mašala, 27mm, po UZ 9+4, Very Happy Srčana radnja 160/min

Hematom i dalje tu, uz mešak, ali srpastog oblika i malo manji. Od bebca manji, u svakom slučaju. I dalje strogo mirovanje, jer još postoji opasnost od njega i krvarenja. Al daće Bog da ga ne bude više, i da sve bude u redu nadalje.
Ništa, vraćam se u krevet, ovo mi je bio izlazak, samo što nemadoh ništa lepo da obučem, sve mi pantalone tesne Laughing pa idoh našminkana u trenerci.

e to je vest!

i neka si nasminkana u trenerci, samo nek bebic raste pa nek ti sve bude tesno ocas posla!!!

idi sad lezi i pevaj bebironu (nemoj da mazis tibu)
cmacemo vas do neba!
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 3/4/2012, 17:33

Lola Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 779578 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 779578 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 779578 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 779578

Makababy - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 936740

Mrvice, kako ide?

Veeeeliki Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 692299 za sve!
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 3/4/2012, 19:14

Jao ko nam je to doš'o love love love Lola slatkišu usne
Curke, stiskam d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 3/4/2012, 19:43

De si, Lolo, lepoto Very Happy
Ogreja nam ove strane.

Nensi, obećah javiti, i ne ispunih, obrisala sanduče jer bilo prepuno i otišli i tvoji pp-ovi. Tebi hvala što misliš na mene Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 275568

Mako, pa zar ti nisi izlazila iz kuće dok te pariz ne potera? Laughing
Cccc...ajd malo medju narod, dobro nam došla.

Pariz, ne verujem da ću i otvarati dnevnik kad nisam dosad, nešto mi se ne da. Mada nije kasno, znam...Videću još.

Ja danas celi dan nekih probavnih smetnji, onu opstipaciju zamenilo trčkanje u wc i mučnina celi dan. Još gore kad pojedem nešto...Ne znam je li trudnički, pošto sam prizivala, ili neki virus protrčao. Malo čudno da mučnine startaju u 10-toj nedelji, ali koliko sam prizivala simptome, ne bi me iznenadilo Laughing Iako je virus, nadam se da nije ništa opasno. Popih nanu pa me tek sad malo bolje. Kao da sam imala morsku bolest Razz
Inače sam dobro. Ljubim vas sve do jedne.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 3/4/2012, 19:47

Pa ja vidim da te nema
a ti se ne vadiš iz wc-a Rolling Eyes
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 3/4/2012, 19:49

Pa to Rolling Eyes
Brod se ljuljao, a maca je pozelenela Razz
Malo gore malo dole dizne popustile Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 3/4/2012, 19:50

orline ::
Brod se ljuljao, a maca je pozelenela Razz
lol! lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 3/4/2012, 22:55

Pozdrav drage moje...
Evo i mene, malo sam sopingovala danas, pa sam se sva raznezila.
Pratim sve, napisete po nekoliko stranica ako ne citam ceo dan, pa mi treba malo da se ukljucim... sreca
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 3/4/2012, 22:55

Natali nam nesto zabusava.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 3/4/2012, 23:41

Mrvo, šta si sve kupila?
Ja jedva čekam taj deo Very Happy
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 4/4/2012, 09:32

Gde ste trudnice drage?
dr mali pariz ::petak 3
kad dolaziš u naše krajeve? Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 275568
OndaK sms salji Very Happy Uskoro, uskoro. Rodjak treba da stigne iz Italije i da doveze nas auto (da daaaaaa kupujemo autic) pa tak, eto mene i Ane Very Happy

orline ::Pa to Rolling Eyes
Brod se ljuljao, a maca je pozelenela Razz
Malo gore malo dole dizne popustile Laughing
hahahahahahahaha izvini Orli mozda tebi nije smesno ali ja se valjam od smeha.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 4/4/2012, 09:44

Mirjana ::Mrvo, šta si sve kupila?
Ja jedva čekam taj deo Very Happy
Sve sam kupila, svu kozmetiku, garderobu, ostalo jos kadica za kupanje i povidon jod. I ja sam spremna. Uslikacu sve i postaviti, mm odneo foto aparat na posao.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilya 4/4/2012, 09:57

Dobar dan drage moje debelice.
Ja ove friske trudnice isprozivala sto se ne javljaju misleci da pisem ovde, a ja kod Make u dnevniku v

Sami da vas ljubnem jednom i odoh ja dalje ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 4/4/2012, 10:08

orline ::
Brod se ljuljao, a maca je pozelenela Razz
Malo gore malo dole dizne popustile Laughing
lol! lol! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Kamilica 4/4/2012, 11:31

ff
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 4/4/2012, 12:11

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 522523 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 522523 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 522523 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 522523 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 522523 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 522523
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 4/4/2012, 12:53

Dobro jutro sunny
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 4/4/2012, 12:57

maus ::
orline ::Pa to Rolling Eyes
Brod se ljuljao, a maca je pozelenela Razz
Malo gore malo dole dizne popustile Laughing
hahahahahahahaha izvini Orli mozda tebi nije smesno ali ja se valjam od smeha.
Laughing Laughing
Pa i meni je smešno, smejte se slobodno. Posebno kad prodje Razz

Mrvice, mogui misliti kako je divan osećaj kad poredaš tu svu robicu Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 595783
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 4/4/2012, 13:22

Okrugliceeee sunny
Divan dan osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 4/4/2012, 15:42

Jeste Orle divan osecaj. Prosto me jos strah da se toliko radujem svemu, opusticu se tek kad donesem malca kuci, i kad kazu da je sve ok.
Inace, jutros se cujem sa prijateljicom iz NS koja je sesti mesec trudnoce, imala napad slepog creva i u ponedeljak je operisali. Jedva je dosla sebi, boli je jako kad god je beba sutne. Hvala Bogu pa je sve proslo ok, dr joj rekao da je malo kasnije dolsa puklo bi, i onda ko zna kako bi sve to proslo.
Bila sam jako tuzna kako je to strefilo, a posle mislim moglo je biti jos gore, samo nek se dobro zavrsilo i da je bebica ok.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od makababy 4/4/2012, 15:46

mrvka nemoj da te bude strah sve ce to proci za jedan dan jos kada budes sa tvojom bebicom neces se ni secati nicega...ne znam da li sam te pitala kako ce se zvati tvoj malisan?
ljubav ljubav ljubav
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 4/4/2012, 15:50

Najverovatnije Vukasin. Imamo jos par imena u opticaju ali se uvek vracamo na ovo, tako da je to izgleda to. Very Happy
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 4/4/2012, 16:07

Vukašin je lepo ime, baš lepo. Very Happy

A baš bzvz za drugaricu, ali je u najboljem momentu ako je već moralo da se desi. Najbezbednije su operacije u drugom trimestru, ako već mora. Zamisli da je puklo, nedajbože. Proći će to sve dobro.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 4/4/2012, 16:09

Nata se ne javlja, a i bokicalep... Šta li je sa njima?
Nadam se da nam je bojana dobro, mada je ona i rekla da se neće javljati neko vreme
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu