KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
Sofka
makababy
cicsa80
gagax81
bebko
ninica2
Milijana
Botox
Republica
stefi :*
Vule
dra00
nena beba
bobica83
KoMetaK
lilya
LaFolie
7-patuljaka
dragmilk
cvrle76
lilly13
sanjicica
Struzzo
Xena
Tanja83
Sneza
tuli
SannI-AlL
maki79
racili
darija79
maus
Nefertari
Shizika
natalija
nesalela
JocY
Kamilica
BiKsi :)
dragana76ns
SSanja
MAAKKI
djole42
lolipop
Dacaa
bak
zoxa
Orline
Bokicalepotica
Akijeva
lena
Marija86
noja
dr mali pariz
Mrvica
Mali Princ
Mirjana
61 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 25/3/2012, 13:40

Boki, kako uspes na gladan stomak? Ja ne mogu ni totemu ujutro, smuci mi.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 25/3/2012, 13:53

:) pa jes gadno, ali izdrzim Very Happy
pojela bih i zivu zabu samo kad bih znala da je zdravo Very Happy
posto sam klasicna strebercina, sve sam zivo citala i istrazivala i stvarno su svi nahvalili to ulje i bas se savetuje za lak porodjaj
tako dam vec pre nekog vremena zacrtala da cu da ga pijem ujutru pa makar crkla Very Happy
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 25/3/2012, 14:22

bojana jel si isla kod doktora? nisam citala od ranije jel si i ti nosillac neke mutac.? jel imas neku terapiju?
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 25/3/2012, 14:30

nisam isla jos kod doktora, sledece nedelje vadim betu pa ga zovem da vidim kada da dodjem
zdravi smo, ja sam uglavnom tamo na kulinarstvu, nisam piskarala ovde pa me ne znas, ostali smo trudni sasvim prirodno, nego eto, volim ovaj kutak i lepo mi je u drustvu ovih divnih zena, upoznala sam neke super cure, stekla nove prijateljice, pa sam se zadrzala na ovim stranama :)
nismo se lecili od nicega :) imali smo samo jedan spontani u aprilu prosle godine...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Republica 25/3/2012, 15:27

Opa...heheheh tvoja crtica se Bojana deblja.

Odlicno! To je sasvim Ok ako mozhesh izjutra maslinovo ulje.Ne prija svakom sve za poboljshanu peristaltiku( pokretljivost creva).

Ja sam do neke svoje 13 godine imala "torturu"od oca. Na prazan stomak pola sata pre dorucka sledece: kashika maslinovog ulja,kazhika parmezana i kashika prvocedjenog prosheka(koji je kao med gust).

Pa cekamo cishcenje pa tek onda dorucak.Prestala sam posle taj ritual.

Sada koristim samo maslinovo ulje( i od semena grozhdja,bademovo,orahovo,laneno) u ishrani pa ko velim necu i izjutra.Mi sad izjutra uzimamo med+cimeT i mlaka voda 2-3 cashe.Riblje ulje,folnu,brusnicu extraT,aspirin baby do mece i ...to ja krkam za sada.

Krv iz nosa isto mozhe biti jedan od simptoma u trudnoci.kao i blage prehladice i zapushen nos.Samo ne cackaj da bi se uhvatila ranica i zaraslo to mesto gde je pukao kapilar.Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 561840
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 25/3/2012, 16:38

Bojana86, ja tek shvatih ko nam je truuudaaaan!!! Em novi avatar, em dugo nisam citala kulinarske teme......... Cestitam od srca!!!!!!!!!

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 275568
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 25/3/2012, 16:41

Zaboravih.... mene je uzasno mucio zatvor u trudnoci. I jedino sto je zaista pomoglo je bila kasika mas. ulja nataste, i donat, ma i kivi, ja sam svasta trpala samo da profunkcionise.......... odlicno je mas. ulje za creva!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 25/3/2012, 16:46

:) pa ja primetih da idem sad bolje u wc nego pre ...
nisam pila nista pre, a od kako ugledah popzitivan testic bacila sam se na ulje :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 25/3/2012, 18:29

ok hvala,pitam onako...i ja sam relativno od skoro ovde pa zato
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 25/3/2012, 19:51

Ja od 2008. na prazan stomak i pre svakog obroka kasicicu maslinovog ulja i 10 kapi propolisa od 20%.

A od kad sam Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 648765 , ulje majcine dusice, na isti nacin - kazusuper je za bebu
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MAAKKI 25/3/2012, 20:23

Trudnice jedan veliki poljubac

Bojana cestitam od srca to je prava crtica čestitamo čestitamo čestitamo

Aida deca su ti pravi smajli angel smajli angel
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 25/3/2012, 22:20

Boki, meni nije baš lila krv noću, ali još uvek mi je ujutru zapušen nos i kad ga izduvam to je sama krv. Takođe, ne smem da se ogledam kada perem zube, jer ću povratiti. Još uvek mi toliko krvare desni da mi se ni jedan zub ne vidi od krvi u toku pranja. E neki dan mi je jedva stalo curenje, tj. liptanje krvi iz nosa. To je bilo preko dana i ušla sam u auto u kom je bilo 100 stepeni, a nisam imala vremena da luftiram, nešto sam žurila. No, preživeh, a i ti ćeš Wink
Lep avatar likeit
Meni ulje nije odvratno, naročito ne maslinovo i prija mi da ga pijem. Zapravo, prija mi sve za šta znam da je zdravo! Još kao dete sam imala problem sa zatvorom i još tada sam dobila šuljeve, a sada kao matorka redovno obavljam to što treba i nemam nikakvih problema, i to samo zbog korigovane ishrane.
Dobro bilo je problemčića na početku trudnoće, ali brzo se sredilo sve.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 25/3/2012, 22:22

Natali, znači to je to- još par dana i upoznavanje lol!
Čekamo s tobom poljubac
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 25/3/2012, 22:47

Metaurina ::
Nego, da vas pitam, moja prijateljica, koja je 28 nedelja trudnoce treba da radi OGTT za trudnice i doktorka neka iz Jevremove joj dala da radi na 3 sata sa 100 ml glukoze i sa vadjenjem krvi na pola sata. Meni je to mnogo za trudnice, ali nisam sigurna. Koliko se secam, kod trudnica se radi prvo vadjenje, pa doruckuju klasicno, pa onda vade krv za pola sata, ili se varam? Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 279933
Da, meto, varaš se Wink
reče ti Princ Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 275568
trudnička glikemija ne podrazumeva to sa doručkom-što dr Edita iz NS preferira,mada i ona zna da zakaže pravi OGTT od 24. nedelje.
Taj redovni OGTT se radi sa 100 gr glukoze na 0, 60, 120 i 180 min.
Dalje...imamo novu trudnicu na našim stranama Very Happy Lepa crta Botox! Još lepši avatar! Very Happy
Nek ti je sa srećom trudnoća. Kao što ti drugarice rekoše, ti si mlada, prirodna trudnoća, i ne preisspituj se mnogo, što bi ti neki nemir unosilo.
Ja nisam imala problem sa zatvorom u trudnoći. Ako ne odem svaki, onda svaki drugi dan-obavezno...Ishrana igra bitnu ulogu,ali i sve je opet individualno.
Krv iz nosa ne bi trebalo da lije, kako kažeš.Krvarenje je normalno u trudnoći,ali ne i obilno. Nadam se da ne koristiš neke razređivače krvi, iz nekih razloga...aspirine, andole...kad budeš išla kod dr, posavetuj se. Meni desni krvare pri pranju zuba, ne obilno, kao i iz nosa-ali smo pri duvanju istog.
Uživaj u trudnoći!
Nataly, opa bato, pa ti si nam tu...pečena lol! sa srećom, draga, na upoznavanju! Jedva čekam izveštaj!
Pozdrav drugarice
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 25/3/2012, 22:55

Bojana, cestitam jos jednom, divnaa debela crta!!!
Za krv iz nosa nista ne znam, nadam se da ce brzo proci!
Maslinovo ulje sam i ja pila cijelu trudnocu, koliko ja znam dobro je i za praznjenje, laksi porodjaj, protiv strija... sve u svemu ja sam super brzo i bez velikih problema rodila Ninu. Strije takodje nemam. Sad da li je u pitanju genetika ili je ulje to ti ne bih znala.
Ja sam isto pila vodu sa Mg-om, nekad samo nju a nekad sam mijesala...kasnije sam dobila i tabletice Mg-a protiv kontrakcija, jer ovdje nista drugo ne daju za njih.
Trudnice zdrave i vesele bile, mazite pupe od mene!!!
Natalija, drzim fige!!!!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 25/3/2012, 23:56

Bojana ja sam samo jednom pre mesec dana imala problem sa curenjem krvi iz nosa i na tome se zavrsilo. Sto se tice ne odlazzenja u wc redovno Bogu hvala nemam tih problema za sada i nadam se da i necu ali to maslinovo ulje sto uzimas je odlicno to sigurno.
Natali jos malkice i sledi uoznavanje. Cestitam.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 26/3/2012, 00:10

dr mali pariz ::
Metaurina ::
Nego, da vas pitam, moja prijateljica, koja je 28 nedelja trudnoce treba da radi OGTT za trudnice i doktorka neka iz Jevremove joj dala da radi na 3 sata sa 100 ml glukoze i sa vadjenjem krvi na pola sata. Meni je to mnogo za trudnice, ali nisam sigurna. Koliko se secam, kod trudnica se radi prvo vadjenje, pa doruckuju klasicno, pa onda vade krv za pola sata, ili se varam? Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 279933
Da, meto, varaš se Wink
reče ti Princ Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 275568
trudnička glikemija ne podrazumeva to sa doručkom-što dr Edita iz NS preferira,mada i ona zna da zakaže pravi OGTT od 24. nedelje.
Taj redovni OGTT se radi sa 100 gr glukoze na 0, 60, 120 i 180 min.
Dalje...imamo novu trudnicu na našim stranama Very Happy Lepa crta Botox! Još lepši avatar! Very Happy
Nek ti je sa srećom trudnoća. Kao što ti drugarice rekoše, ti si mlada, prirodna trudnoća, i ne preisspituj se mnogo, što bi ti neki nemir unosilo.
Ja nisam imala problem sa zatvorom u trudnoći. Ako ne odem svaki, onda svaki drugi dan-obavezno...Ishrana igra bitnu ulogu,ali i sve je opet individualno.
Krv iz nosa ne bi trebalo da lije, kako kažeš.Krvarenje je normalno u trudnoći,ali ne i obilno. Nadam se da ne koristiš neke razređivače krvi, iz nekih razloga...aspirine, andole...kad budeš išla kod dr, posavetuj se. Meni desni krvare pri pranju zuba, ne obilno, kao i iz nosa-ali smo pri duvanju istog.
Uživaj u trudnoći!
Nataly, opa bato, pa ti si nam tu...pečena lol! sa srećom, draga, na upoznavanju! Jedva čekam izveštaj!
Pozdrav drugarice
nije zbog lekova jer ih ne pijem,
nego ja inace imam u toj jednoj nozdrvi slabe kapilare i cesto mi se desi da prokrvare
kad je vazduh suv, kad sam prehladjena i tako
ali nikada u toku spavanja...
bice dobro
idem sad da se bacim u krevet, imali smo neke goste, premorena sam
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 26/3/2012, 00:29

zoxa ::
Ja sam isto pila vodu sa Mg-om, nekad samo nju a nekad sam mijesala...kasnije sam dobila i tabletice Mg-a protiv kontrakcija, jer ovdje nista drugo ne daju za njih.
Vidiš! I meni je dr pre nedelju, dve, kad sam imala neki problem sa tim, rekao da prvo probam sa magnezijumom, pa ako ne uspe onda lekovi. Još uvek pijem magnezijum ujutru, a kad mi stomak postane jako tvrd i zateže, onda i uveče.
Inače, vidim u nalazu da mi je na donjoj granici, iako sam ga pila kad sam davala krv.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 26/3/2012, 00:56

Po ovome ja treba da udejm u deveti u sredu:
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Tabelatrudnoce
Onda malo da se opustim i setam, biram i pripremam sve za dolazak novog clana.
Sutra idem na zadnju kontrolu kod hematologa.
Bokicelepotice, kako si nam ti? ima li nekih vesti?
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 26/3/2012, 08:39

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 404938
upravo citam za koje sve turneje ima organizovan prevoz
i umesto red hot cili pepersa, ja procitam red hot cili pampers
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 404938 totalni sam odlepitis
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 26/3/2012, 09:05

Boki dade li krv jutros? ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 26/3/2012, 09:08

ma kaki
zaglavili nam neki prijatelji sinoc do ponoci
a i ne zurim nidje :) mogu i posle podne
istina je ta, da cekam da mu legne plata, a inace mu banka ne radi ponedeljkom (ne znam kakve su im to fore)
a novaca imam za danasnji rucak, pa sad, da dam krv il da gledam prazan tanjir :)
ipak prvo tanjir da se popuni, krv moze i sutra
osecam se ok, dobro, inace bih ja vec otrcala i bez novaca ih molila da mi vade tu krv hahaha
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 26/3/2012, 09:35

A ja se napenanila da navijam za dve bete danas. Nema veze, uglavnom je u ovoj sedmici radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 26/3/2012, 09:39

pa da, nigde ne zurim, jer se osecam ok (mozda se varam, ali eto, osecam
se dobro...) , danas smo tek 4+4 :) hihi, imamo vremena...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 26/3/2012, 09:44

Sto je to lepo...4+4 osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu