KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
Sofka
makababy
cicsa80
gagax81
bebko
ninica2
Milijana
Botox
Republica
stefi :*
Vule
dra00
nena beba
bobica83
KoMetaK
lilya
LaFolie
7-patuljaka
dragmilk
cvrle76
lilly13
sanjicica
Struzzo
Xena
Tanja83
Sneza
tuli
SannI-AlL
maki79
racili
darija79
maus
Nefertari
Shizika
natalija
nesalela
JocY
Kamilica
BiKsi :)
dragana76ns
SSanja
MAAKKI
djole42
lolipop
Dacaa
bak
zoxa
Orline
Bokicalepotica
Akijeva
lena
Marija86
noja
dr mali pariz
Mrvica
Mali Princ
Mirjana
61 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 2/4/2012, 22:10

Orline super izvještaj as ljubav

od sutra se i ja prebacujem na ove strane konfete sad sam previše pospana Sleep
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Shizika 2/4/2012, 22:35

Ooooooh, mashe beba mamici srca beba srca Rastapam se od miline, mnogo mi je drago Orline da te tvoja beba obradovala na UZ danas. Neka svaki naredni mjesec bude lakshi, a ti sve okruglija, trudnica nasha. Dakle trenerka i shminka su novi djir! Laughing
Joj Pariz, gdje to Ivona pedala, vec odrzava kondiciju, sportski tip na roditelje. Very Happy
Rastuca ekipo srcasti poljupci
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 2/4/2012, 22:53

Orline, svratih ovde na ugrejem dusu tvojom malom mrvicom od 27 mm.
I sta kazes mahalo mami smajli angel
Sad ti ni lezanje nece tesko pasti, uzivaj draga, sad bar mozes posle svih strahova. I moja drugarica je imala hematom koji je otisao kad ga beba prerasla, izgurala ga napolje.
Prelepo...
Moj mali decak me je juce svom silinom tukao u glic, pa u jajnike, a danas su na redu rebra, tako da se sva izvijem i moram da promenim polozaj, ali s osmehom na licu. Nek se oni nama javljaju, pa izdrzacemo i to...
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 2/4/2012, 23:07

orline ::
Joooj, koja sam ja kretenka, zaboravih vam reći glavnu stvar koja me raspilavila Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 635297

Mahnula mi beba Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 995453 Videla sam majušan pokret ručicom Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 779578
Kaže dr sad kreću automatski pokreti. A-a, nije...kakvi automatski, to je ona meni mahnula da ne brinem Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 779578
smajli angel osmeh srce smajli angel osmeh srce smajli angel osmeh srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od korpica 2/4/2012, 23:11

Orli,super izvestaj,svaka cast srca srca srca smajli angel smajli angel smajli angel
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 3/4/2012, 08:22

Trudnice moje drage sve vas d
Mala kazes Ivona udara pravo u grlic Very Happy Kao njena drugarica Ana kada je bila u stomaku yes A Dusan za sada miruje. Kada krenu zajedno da udaraju...bice zuraja do zore Very Happy Jedva cekam da zagrlim taj veliki stomak zagrljaj
Orliska srecan seki rodjus i neka je ziva i zdrava jos mnogo godina. Mazi stomacic za mene jednom.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 3/4/2012, 09:36

Very Happy
dobar jutar!!
pijem kafu, čitam vas, nas...a Ivona lupa li lupa po grliću...ne, nije prijatno.
Treba sad da zakažem UZ. Kad popijem kafu.
Stvarno se pitam šta nam je sa Bokicom...
Orle, otvaraš li TD, ili si ovde sa nama?
Nataly, čekamo te Very Happy čekamo vas!
Nikako da napišem iskustvo sa Belugom Very Happy
Prva noć je bila borba sa anakaondom po Amazonu lol!
Jastuk je toliko dobar da je moja škorpijetina pravo ljubomorna na sve moje položaje sa njim Laughing
Uvek se setim Princa kako ga vuče ko Čarli svoje ćebence...ja bih ovaj komad i sa sobom na porođaj Very Happy
uskoro ću skinuti jastučnicu, pa krenuti po nekim metražama da mi sašiju istu...inače je moja zeleni dezen sa medama Very Happy
eto, sita se ispričah sa vama, sad odoh...
Lilly13, čekamo te ovde!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 3/4/2012, 09:46

Pari, i moj je zeleni s medama. I mene je mm pitao hocu li ga nositi sa sobom u porodiliste ili ostaviti njemu da i on malo uziva.  b
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 3/4/2012, 09:51

Eto ti.
I moj je pre neko veče krišom ga zgrabio i obavio se oko njega. razmaženko, teško podnosi kad ja uživam u nečemu u čemu on ne može lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 3/4/2012, 10:08

E drage moje devojke sad sam i ja kao i vasi muyici ljubomorna na vase uyivanje. Bilo bi lepo kad neka od vas mi poslala na pp broj telefona gde mogu naruciti i ja taj divan jastuk sa kojim se bolje i lakse pajki.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 3/4/2012, 10:10

Maki, samo ukucaj Beluga na pretraživaču, izaći će ti njihov sajt, sve info..ja sam formularom njihovim naručila.
Odlična je stavr, ali za već poodmakle trudnoće, zbog težeg nameštanja,ali eto, i muž može uživati, što znači da se i brz stomaka može na nj. opuštati lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 3/4/2012, 10:26

Evo da se i ja zvanično upišem na ove strane f
Samo da znate prije decembra se ne planiram mrdati nigdje Very Happy
Trudnoća je potvrđena, nešto malo opširnije ću znati kad odem ovde kod ginekologa. Sad imam problem ne znam kod kog ginekologa da idem ovde kad godinama nisam bila kod nikog konkretno. Sad sam u fazi raspitivanja kod koga i šta (nisam pametna), da li privatno i li u državno, uglavnom do kraja ove sedmice bi trebala znati i da odem na pregled i otvorim trudnički karton.
Dodatna komplikacija mi je sad i ovo osiguranje kojeg trenutno nemam jer čekam da vidim šta ću sa poslom, najvjerovatnije se prijavim na biro ovih dana, pa da i to regulišem.
Ko bi rekao da nešto tako malo, od tek par milimetara, može donijeti toliko sreće i toliko brige u isto vrijeme Very Happy
Ljubim vas sve srcasti poljupci
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 3/4/2012, 10:27

Dobro nam došla!
Vidi, ona u startu curicu stavila na ticker lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 3/4/2012, 10:31

Hvala draga sad cu da se bacim na pretragu.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 3/4/2012, 10:35

dr mali pariz ::Dobro nam došla!
Vidi, ona u startu curicu stavila na ticker lol!
to bi trebalo da sam ja - trudnica (porašće stomak vremenom) Wink
jest da nisam baš toliko zgodna al je to bila jedina trudnica sa kratkom kosom na raspolaganju
a pošto ja volim da stalno nešto mjenjam, vjerovatno će i ticker da se mjenja u skladu sa godišnjim dobom.
A ako bude curica super, a ako bude dječak opet dobro, nek nam samo stigne beba u kolicima
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 3/4/2012, 10:37

Lily tako i ja od samog starta svoju bebu zovem Katarina kao i svi oko mene. Bas sam juce komentarisala kako ce nam biti tesko da se presaltamo na Relja ako ipak bude deckonja.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 3/4/2012, 13:35

aha, Lilly, sorry, ja se i nisam zagledala kako treba Wink
Maki, jes vidla Belugu,a?
Ja sad sedoh, brisala prašinu, ovo malo prozora kod nas, i padoh s nogu. Sad čekam muža,pa da ručamo.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 3/4/2012, 14:05

orline ::Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 11031 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 11031 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 11031

Ovo sam ja danas Very Happy

Ja želim da ovaj osmjeh zadržiš svaki dan do upoznavanja sa mrvicom, da opušteno uživaš u svakom trenutku toliko čekane trudnoće, a sve sa kompletnom šminkom obučena u trendžu Wink .Divan izvještaj Orle, divan. Znala sam da ćemo biti mirniji, prvo ti a i mi sa tobom. Šaljem ti 160 ljubaca usne


Mile trudničice oble moje, ljubim sve i želim da što više uživate u blagoslovenom stanju ljubav
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 3/4/2012, 14:16

za tete trudnice jedan veseo osmeh i poljubac osmeh srce
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Yr1-CIMG14
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 3/4/2012, 14:22

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 690119
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 3/4/2012, 14:25

naočare marija, slatkica je prava naočare
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 3/4/2012, 14:26

Lolaaaaaaaaaaaaaaa seceru!!!!
Lilly13 sada se citamo na ovim stranicama radost radost radost radost
Mala za kada i u koliko uri si zakazala uz?
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 3/4/2012, 14:57

Lola je secerko pravi. Uvek mi izmami osmeh.
Lili, dobrodosla i na ove stranice.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 3/4/2012, 15:01

petak 3
kad dolaziš u naše krajeve? Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od makababy 3/4/2012, 15:31

devojke evo i mene malo ovde...neko me je kritikovao sto ne izlazim iz kuce i ja reko aj da vidim sta sve pisete...od danas se druzimo...
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu