KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
Sofka
makababy
cicsa80
gagax81
bebko
ninica2
Milijana
Botox
Republica
stefi :*
Vule
dra00
nena beba
bobica83
KoMetaK
lilya
LaFolie
7-patuljaka
dragmilk
cvrle76
lilly13
sanjicica
Struzzo
Xena
Tanja83
Sneza
tuli
SannI-AlL
maki79
racili
darija79
maus
Nefertari
Shizika
natalija
nesalela
JocY
Kamilica
BiKsi :)
dragana76ns
SSanja
MAAKKI
djole42
lolipop
Dacaa
bak
zoxa
Orline
Bokicalepotica
Akijeva
lena
Marija86
noja
dr mali pariz
Mrvica
Mali Princ
Mirjana
61 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 30/3/2012, 15:32

stefi :* ::procitala sam ovde u par navrata da trudnice jedva cekaju 12.nedelju, jel tad kao trudnoca sigurnija ili sta?

manji rizici, tegobe, i sl. kao sto napisah u prethodnom postu, meni je od 13-te nedelje bilo extra Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 275568
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 30/3/2012, 15:51

aq jel su nekoga na pocetku bolela krsta?
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 30/3/2012, 15:56

da bojana to je bas normalno,karlica se siri odmah,priprema se za ostatak trudnoce
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 30/3/2012, 16:00

prince hvala,upravo tako... kad kazem prince kao da se obracam muskom rodu Laughing daaa jedva cekam jos dve ned.da prodju usne
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 30/3/2012, 16:13

Bojana86 ::ma trudnicama treba zabraniti odlazak na net ili bar zakljucati sve sumorne teme
yes yes yes
Samo, mene prvu ne bi mogli da odlepe od kompa-nema šanse lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 30/3/2012, 16:17

Krsta su mi tek krenula sa bolom od veličine stomaka, dakle, tek skoro...
A bol je bol-kad teško iz kreveta ustaješ.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 30/3/2012, 16:30

pa da
tako i ja nesto kontam
bole ledja kad ima od cega da bole
ovaj bol je vise kao onaj predmenstrualni
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 30/3/2012, 16:32

idi spavaj malo, bolje ti je.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 30/3/2012, 16:44

Laughing hahahaha
odlazim :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 30/3/2012, 17:46

samo da prijavim da me krtsa i dalje bole
i pocelo je da mi curi rozo
nema nista od ovoga, znala sam ja, imala sam takav osecaj
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 30/3/2012, 17:47

Evo i ja da se prijavim da me danas stomak pomalo bolucka kao onaj predmenstrualni bol ali ja mislim da mi je to ipak od duzeg sedenja ( ceo dan od jutros od 9). Pitala sam dr sinoc jer mi je isto tako bilo i prekjuce kaze da je to sve ok i da se ne sekiram, ali da pokusam da malo manje sedim.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 30/3/2012, 18:24

Bojana, nemoj da brineš, sve je to OK, dušo.
I šta ti je sa avatarom Shocked Ukidaj taj mrak, oma da si upalila svetlo.

Sve vas nešto žiga i probada, gnezdite se kvočkice, a Razz

Žiga i mene povremeno, al ne obraćam pažnju, krvarenje mi je odvlači Laughing

Puno ste strana ispisale, a samo me od jutros nema. Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 30/3/2012, 18:26

ma jok bre orli, dzaba me tesis
krsta me bole bas predmenstrualno, evo i na wc cu uskoro, tera me
a curi mi rozo, tako je bilo i prosli put...
da je bezazleno ne bi me bolelo
sutra cu kod doktora
nemam snage danas, osetila sam da dolazi ovo
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 30/3/2012, 18:42

Da vas stisnem trudnaje!

Bojana, ne pričaj tako,odmah idi kod dr, odmah počni sa utrogestanom i lezi i ne ustaj iz kreveta kad se vratiš od dr. Na uz ćeš videti da je sve ok, miruj.

U zdravlju mi ostajte!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 30/3/2012, 18:48

bojana zato sam ja odmah istog dana kad sam uradila test otisla i trazila terapiju,on me pita sto nisam sacekala nista se ne vidi,kazem dva puta sam tako cekala i sta sam postigla,ne ocajavaj idi sto pre znam ja taj osecaj,ali i onaj test bi trebalo da znaci nesto
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 30/3/2012, 18:50

Bojana, ne tešim te džaba, sigurno. Velika je to beta, mnogo veća nego prošli put. Probaj da ne povezuješ i porediš, mada je to teško reći, još gore ostvariti, znam iz iskustva.
Lezi, miruj, i stvarno stavi utrogestan, neće da smeta, dušo, ako ga imaš.
I držimo fige sutra.
Retko se ponovi dva puta zaredom isto, probaj da mi veruješ, oko mene je puno drugarica što su imale po jedan spontani, pa posle sve bilo u redu.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 30/3/2012, 18:58

orli kakvo tebi krvarenje kazes odvlaci paznju?
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 30/3/2012, 19:09

Cure okruglice da vas sto pre prodje to zatezanje,razvlacenje...
I da uzivate u trudnoci sunny
Bojance leskari, nemoj sedeti dok neodes kod dr i spremi sebi neku lepu poslasticu,
folan nebi bilo lose on se svakako pije pre planiranja t.
Cedi narandzice i pij utrice,
Bice sve ok jel sto kaze orlii lepe velike bete su i lepe trudnoce,
a to curkanje je ysadjivanje bebe, bol u krstima je jedan od simptoma
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Republica 30/3/2012, 20:05

Nojaaaaaaaaa pa CESTITAM mila...vidi malu AndeU...queen



Bojana...nema to nikakve veze.svak ima individualne simptome.Ja nisam imala ni jedan.Posebno za drugi...kad je krenulo sve bilo gotovo za 20 minuta.Nikakav bol niti krvarenje pre toga.

Premenstrualni bol koji ti sada osecash osecaju mnoge zhene.ja sam isto bash momenta kad sam saznala u drugoj neuspeloj.Mislish da sam osecaja u prvoj sa sinom i prvoj neuspeloj.NE. Zashto??? jer nisam ni znala niti mislila o simptomima trudnoce.I nisam radila na tome da zatrudnim...vec iznenadjenje.Very Happy

Zato ne brigaj i ne tripuj ...josh.Wink

Za terapiju sam ti rekla a ti vidi shat cesh.Tvoja odluka.
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 30/3/2012, 20:27

Bojana-to nemam snage, skidanje avatara i sl... malo mi bre neozbiljno. Jesi sad osetljiva,ali brate moj, jesi li zatrudnela?? Beta ko kuća, i da se nešto dešava što ne treba-u šta sumnjam, ti kao-ne mogu sad kod lekara...jok!čekaj 5 dana.
Beta je baš jaka da bi se to tek tako prepustilo, ali to ti ipak kažu žene koje su godinama i starije od tebe i toliko dugo u toj borbi, i koje su na mnogoooo teži način ostavrile trudnoću...zato bar nemoj tako pričati...bar ne ovde.
To se ne pušta tek tako!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 30/3/2012, 20:35

Morala sam da zazelenim Pariz da ne ponavljam sto i ona.

Daj, Bojana, nisi mala i jos si medicinski radnik, stvarno koliko si ovde sa nama i sad takav stav...
Utrogestan odmah i sutra rano sto pre kod dr da ti da neki depo progesterona ili sl., pa ce sve da se sredi.
Koliko je ovde bilo raznih situacija i svega, pa je l' se tako odustaje?
Hajde, lepo, glavu gore, i zamisljaj samo najlepse stvari, lezi do sutra i idi sredi to kod dr. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 582639
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 30/3/2012, 22:11

orline ::Bojana, nemoj da brineš, sve je to OK, dušo.
I šta ti je sa avatarom Shocked Ukidaj taj mrak, oma da si upalila svetlo.

Ma vidi ti nje c ''zamračila se''
fino poslušaj šta su ti žene rekle i ne zamjeraj se trudnicama (vidi šta ih ima) izaće ti čmičci na oku pa nećeš ni oko moći otvoriti, a kamoli da kucaš ovako nešto.
Uozbilji se, nisi mala, idi kod dr da vidiš šta će ti reći a ne ovako sama da si daješ dijagnoze.
poljubac
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 30/3/2012, 22:13

Booooki, gde si ženice? Nadam se da si otišla na pregled zagrljaj
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 30/3/2012, 22:14

Stigoh i ja s virkanja.
Bebac bas napredovao, 2.700 gr, po menzisu 35+2, a po uz 36+1. Do sada je uvek isao dva dana unapred a sad dobrano 6. Ja odmah upitah dr kako to, ona kaze treba da si srecna sto tako dobro napreduje, bolje nego da kasni. Laughing
On se vrteo kao na ljuljasci, jedva uhvatila protoke i sta vec. I do toliko vrtenja, okrenuo se poprecke. Wink A bio se lepo namestio, nego izgleda da mu je ovako lepse. Laughing
Inace, grlic zatvoren kao nikad. Posteljica visoko, kaze dr vidimo se 12.04.
Zadovoljna ona, zadovoljna i ja. Mm se raspilavio, bice prava sincina. Rolling Eyes
A ja mislim se, ako ovako nastavi, do kraja aprila imace 5 kila. Shocked
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 30/3/2012, 22:16

Inace, neke trudnice kazu da manje osete bebu u devetom mesecu jer nema toliko mesta, a ja ga nikad kao u zadnje tri nedelje nisam osecala. Sad mi stomak odskace kao blesav, gore, dole, levo, desno, na sve strane, i to se vidi iz aviona. A kad jedem... Bice da ovaj mali voli da njupa.
Sve vas d
A za Bojanu zagrljaj
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu